Gunvor Gjøstein, Bjørg Fagnastøl og Elin Johanne Kaasa kan slappe av etter et en hard runde rundt Tennebekktjørna.
Sponset innhold Kondismedlem
Jarle Torkildsen tar teten i Kanadaskogen. Fotograf Arne Dag Myking
Sponset innhold Kondismedlem
Starten årets Fanaløp
Sponset innhold Kondismedlem
Stian Angermund-Vik inn til seier i 2016
Sponset innhold Kondismedlem
motbakke-640-varegg[1]
Sponset innhold Kondismedlem
Torbjørn Ludvigsen og May Britt Buer ble årets vinnere i Stoltzen
Sponset innhold Kondismedlem
Kondis/Marianne Røhme
Sponset innhold Kondismedlem
Per Harald Havnen og Miriam Mjelde med dagens beste tid
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_2241
Sponset innhold Kondismedlem
Kondis/Martin Huddart
Sponset innhold Kondismedlem
Kristiane Width var bare 18 sekund bak vinneren i det 5 km lange terrengløpet. (Foto: Oregon State University)
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_6922_640
Sponset innhold Kondismedlem
Årest to raskeste i løypen Josef Zygmuntowi 10,42 og Kjetil Monstad 10,41
Sponset innhold Kondismedlem
Emma Sivertsen i flott driv i Hordnesskogen. Foto : Arne Dag Myking
Sponset innhold Kondismedlem
Varegg duoen Halfdan-Emil Færø og Christina Ellefsen Hopland smilende vinnere på toppen av Lyderhorn
Sponset innhold Kondismedlem
Silje Lindstad vant også det 6. løpet i karusellen hvor dette bildet er fra
Sponset innhold Kondismedlem
5907849_3616592_redigert
Sponset innhold Kondismedlem
Erling Hisdal er klar for Mølsterberget Opp
Sponset innhold Kondismedlem
Lyderhorn Opp Logo-640-427
Sponset innhold Kondismedlem
Aldri noe i veien for å bli litt kald. (Foto: Nanco Hoogstad)
Sponset innhold Kondismedlem
Klart for start (Foto:Jørgen Pettersen)
Sponset innhold Kondismedlem
Bjarte Vik inn til en flott 3.plass i forrige løp
Sponset innhold Kondismedlem
Det norske laget i VM: Stian Øvergaard Aarvik, Torstein Tengsereid, Hanne Mjøen Maridal, Anita Iversen Lilleskare og lagleder Jarl Gaute Aase.
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_3790
Sponset innhold Kondismedlem
Stian Øvergaard Aarvik og Jørgen Jensen Axelsen med premiesjekker - Foto Jørgen Pettersen, kondis
Sponset innhold Kondismedlem
Yeimer Lopez tok en klar seier i det nasjonale heatet på 800 m under Bislet Games. (Foto: Bjørn Johannessen)
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_7334-ingress
Sponset innhold Kondismedlem
Vinner Clayton Alves legger ut på runde 2.
Sponset innhold Kondismedlem
3. veksling for Lindås Kommune Kultur, Atle Vaage veksler til Arne Eikefet.
Sponset innhold Kondismedlem
Fra starten der vi ser vinneren Lars Olaf Haaheim med nr 131 (foto: Alexis Berg, Xtremeidfjord).
Sponset innhold Kondismedlem
Stian Angermund-Vik har kome ut av skogen og er klar for siste 400 høgdemeter
Sponset innhold Kondismedlem
Maryna Novik med Åkrafjorden i bakgrunnen fra seiersløpet i 2014.
Sponset innhold Kondismedlem
Samme vinner som dagen før (foto: Arne Dag Myking).
Sponset innhold Kondismedlem
Foto: Arne Dag Myking
Sponset innhold Kondismedlem
To av Sandnes IL sine fremste utøvere, Camilla Ziesler og Jakob Ingebrigtsen
Sponset innhold Kondismedlem
Senay Fissehatsion vinner Knarvikmila 2016 på sterke 30:13
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_3406
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_3007
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_2710
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_2539
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_2553
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_2411
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_2126
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_1817
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_1729
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_1625
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_1489
Sponset innhold Kondismedlem
Lars Agnar Hjelmeset spurtet inn til sitt første UM-gull på hinder
Sponset innhold Kondismedlem
Klart for start i det 17. løpet
Sponset innhold Kondismedlem
Skandalepreget generalprøve på sykkel-VM, men været kan fort bli lik neste år
Sponset innhold Kondismedlem
Ingen har sprunge fortare enn Laban Siro i Langs Åkrafjorden
Sponset innhold Kondismedlem
KONDINSTA
Sponset innhold Kondismedlem
Kortløypevinnerne Eli Anne Dvergsdal og Trygve Feidje Mjelde kunne smile bredt etter løpet
Sponset innhold Kondismedlem
Foto: Svein Ulvund - www.vossnow.net
Sponset innhold Kondismedlem
Dei tre raskaste damene til Fonnabu; Frå venstre nr.1 May Britt Buer, nr 2 Karin Hilstad, nr 3. Tina Eik
Sponset innhold Kondismedlem
Erlend Nymark Andersen med bestemannspremie på 10 km
Sponset innhold Kondismedlem
Premiepallen herrer, med beviset for pengepremiene.
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_0865
Sponset innhold Kondismedlem
IMG_0260
Sponset innhold Kondismedlem