Bildereportasje fra Mellomdistansen tidligere på lørdagen: Ulvensøen og Hol Moholdt vant Ski-O treff mellomdistansen
De tre beste pr. klasse i Ski-o-treff Nattsprint 11.01.2020: |
||||
Arr.: Nordmarka Skiorienteringsklubb |
||||
|
|
|
|
|
N-åpen
|
|
|
|
|
1 500 m, 3 deltakere
|
|
|
|
|
Plass
|
Navn
|
Organisasjon
|
Tid
|
Diff
|
1
|
Sine Wallberg
|
Heming Orientering
|
12.33
|
|
2
|
Sindre Elias Lysheden-Vogt
|
Konnerud IL
|
15.29
|
+2.56
|
3
|
Isak Andersen
|
Nydalens SK
|
18.38
|
+6.05
|
|
|
|
|
|
B-åpen
|
|
|
|
|
2 000 m, 10 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Sören Jonsson
|
Nydalens SK
|
13.36
|
|
2
|
Elena Grand
|
Lillomarka OL
|
15.58
|
+2.22
|
|
|
|
|
|
A-åpen
|
|
|
|
|
2 800 m, 9 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Steinar Eastwood
|
Lillomarka OL
|
22.36
|
|
2
|
Ola Lesteberg
|
Kongsberg OL
|
22.42
|
+0.06
|
3
|
Jan Øyvind Woldene
|
Fossum IF
|
26.11
|
+3.35
|
|
|
|
|
|
D 11-12
|
|
|
|
|
1 500 m, 2 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Helene Scheele
|
Nydalens SK
|
08.22
|
|
2
|
Henni Hattestad Kristensen
|
Heming Orientering
|
13.09
|
+4.47
|
|
|
|
|
|
D 13-14
|
|
|
|
|
2 000 m, 9 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Eira Skaarer Wiklund
|
Nydalens SK
|
12.47
|
|
2
|
Astrid Ytterbø
|
Asker Skiklubb
|
15.54
|
+3.07
|
3
|
Kristine Woldene
|
Fossum IF
|
21.16
|
+8.29
|
3
|
Marie Rotevatn Nyberg
|
Fossum IF
|
21.16
|
+8.29
|
|
|
|
|
|
D 15-16
|
|
|
|
|
2 800 m, 14 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Marie Kravdal
|
Gjø-Vard OL
|
18.31
|
|
2
|
Ingeborg Roll Mosland
|
Oppsal Orientering
|
18.35
|
+0.04
|
3
|
Maja Mo Hjelseth
|
Nydalens SK
|
18.42
|
+0.11
|
|
|
|
|
|
D 17 K
|
|
|
|
|
2 000 m, 1 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Lerke Hjelseth
|
OL Tønsberg og omegn
|
27.35
|
|
|
|
|
|
|
D 17-20
|
|
|
|
|
3 200 m, 21 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Jenny Baklid
|
Konnerud IL
|
19.33
|
|
2
|
Ane Sofie Krogh
|
Oppsal Orientering
|
19.51
|
+0.18
|
3
|
Birgit Dorthea Kleppa Madslien
|
Lillehammer OK
|
20.53
|
+1.20
|
|
|
|
|
|
D 21-
|
|
|
|
|
3 200 m, 10 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Anna Ulvensøen
|
Nydalens SK
|
17.01
|
|
2
|
Evine Westli Andersen
|
Løten o-lag
|
17.50
|
+0.49
|
3
|
Tilla Farnes Hennum
|
Lierbygda OL
|
19.des
|
+2.11
|
|
|
|
|
|
D 40-
|
|
|
|
|
2 000 m, 6 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Valborg Madslien
|
Lillehammer OK
|
11.49
|
|
2
|
Heidi Tronbøl
|
Fet OL
|
15.57
|
+4.08
|
3
|
Kristine Sollien Flaskerud
|
OL Toten-Troll
|
17.feb
|
+5.13
|
|
|
|
|
|
D 50-
|
|
|
|
|
2 000 m, 8 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Ingrid Kvistad
|
Kongsberg OL
|
15.25
|
|
2
|
Hege Solerød
|
Gjø-Vard OL
|
18.24
|
+2.59
|
3
|
Arnhild Krogh
|
Oppsal Orientering
|
19.30
|
+4.05
|
|
|
|
|
|
D 60-
|
|
|
|
|
2 000 m, 1 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Anne Julsrud Haugen
|
Halden SK
|
27.59
|
|
|
|
|
|
|
H 11-12
|
|
|
|
|
1 500 m, 7 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Jonatan Herman Lysheden-Vogt
|
Konnerud IL
|
07.44
|
|
2
|
Boye Wangensteen
|
Lillomarka OL
|
08.30
|
+0.46
|
3
|
Ville Emil Wingstedt
|
Halden SK
|
09.37
|
+1.53
|
|
|
|
|
|
H 13-14
|
|
|
|
|
2 000 m, 15 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Even Lien
|
Gjø-Vard OL
|
13.16
|
|
2
|
Jonas Fenne Ingierd
|
Bækkelagets SK
|
14.15
|
+0.59
|
3
|
Ask Felland Sætnan
|
Fossum IF
|
16.08
|
+2.52
|
|
|
|
|
|
H 15-16
|
|
|
|
|
2 800 m, 24 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Lars Lien
|
Gjø-Vard OL
|
15.37
|
|
2
|
Axel Aalde
|
Nydalens SK
|
16.04
|
+0.27
|
3
|
Ole Gunnar Kleppa Madslien
|
Lillehammer OK
|
16.58
|
+1.21
|
|
|
|
|
|
H 17 K
|
|
|
|
|
2 000 m, 5 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Mathias Benjaminsen
|
Lillomarka OL
|
11.47
|
|
2
|
Even Erlien
|
Gjø-Vard OL
|
18.48
|
+7.01
|
3
|
Sigurd Kvamme
|
OL Toten-Troll
|
21.31
|
+9.44
|
|
|
|
|
|
H 17-20
|
|
|
|
|
3 300 m, 30 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Aslak Heimdal
|
Konnerud IL
|
16.05
|
|
2
|
Eskil Frøisland
|
Vang OL
|
16.37
|
+0.32
|
3
|
Henrik Fredriksen Aas
|
Asker Skiklubb
|
17.15
|
+1.10
|
|
|
|
|
|
H 21-
|
|
|
|
|
3 300 m, 13 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Audun Heimdal
|
Konnerud IL
|
14.54
|
|
2
|
Lars Hol Moholdt
|
Wing OK
|
15.07
|
+0.13
|
3
|
Jørgen Baklid
|
Konnerud IL
|
15.34
|
+0.40
|
|
|
|
|
|
H 40-
|
|
|
|
|
2 800 m, 13 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Knut Aalde
|
Nydalens SK
|
18.54
|
|
2
|
Knut Landstad
|
Nydalens SK
|
19.24
|
+0.30
|
3
|
Martin Øhman
|
Gjø-Vard OL
|
20.09
|
+1.15
|
|
|
|
|
|
H 50-
|
|
|
|
|
2 800 m, 20 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Sigurd Dæhli
|
Løten o-lag
|
18.21
|
|
2
|
Helge Fossøy
|
Øyestad IF allianse
|
18.31
|
+0.10
|
3
|
Gjermund Gravir
|
Asker Skiklubb
|
18.52
|
+0.31
|
|
|
|
|
|
H 60-
|
|
|
|
|
2 000 m, 4 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Lars Fremstad
|
Larvik OK
|
16.21
|
|
2
|
Eirik Nordbrøden
|
Halden SK
|
20.05
|
+3.44
|
3
|
Erik Haugen
|
Ringsaker OK
|
24.21
|
+8.00
|
|
|
|
|
|
H 70-
|
|
|
|
|
2 000 m, 1 deltakere
|
|
|
|
|
1
|
Ole Kristian Steinbekken
|
Odal OL - Orientering
|
21.45
|