Kondismedlem Sponset innhold
Marthe Kristine Hafsahl Karset, Vang Skiløperforening og Team Parkettpartner på full fart opp Kvarstadlia og inn til 3.02.39 lørdag. (Foto: Stein Arne Negård)

Marthe Kristine Hafsahl Karset, Vang Skiløperforening og Team Parkettpartner på full fart opp Kvarstadlia og inn til 3.02.39 lørdag. (Foto: Stein Arne Negård)

Hafsahl Karset og Skogsholm best fra Hedmark i Birken

Marthe Kristine Hafsahl Karset og Vinjar Skogsholm var med 19. og 39. plass de raskeste hedmarkingene i Birken 2017. Turid Nielsen og Finn Magnar Hagen tok hjem klasseseieren i hhv. K70 og M75.

Vinjar_Skogsholm.jpg
Vinjar Skogsholm, Åslia Skilag og Team Parkettpartner pigget seg over på 2.32.45. (Foto: Stein Arne Negård)

Halvor_Korbol_Thoner.jpgHalvor Korbøl Thoner, Slåstad IL (243) var nest raskeste løper fra Hedmark med sin 51. plass totalt. (Foto: Stein Arne Negård)

Stian_Berg.jpg
Stian Berg, JH-Langrenn/Team Trysilfjellet er på veg opp og fram som langløper og var tredje beste hedmarking med sin 60. plass (Foto: Stein Arne Negård)

Hedmarkinger i eliteklassene i Birkebeinerrennet 18.03.2017:
 
 
 
 
KE
 
 
 
Plass
Navn
Klubb/Team
Tid
1
Team Santander
02:46:40
19
Vang Skiløperforening/Team Parkettpartner
03:02:39
25
Vestbyen IL / Oslo Sportslager
03:07:12
28
Lyn Ski
03:09:54
34
 
03:13:47
43
Åslia Skilag/Forsvaret/Sport 1 Rena
03:17:37
46
Skiforeningen/ Team SkiGo
03:18:25
54
Vang Skiløperforening
03:23:18
57
Team Sentrum Sport Trysil
03:23:50
60
Rendalen il
03:27:41
62
Ilseng il
03:28:15
72
MjøsSki
03:31:31
78
Næroset IL
03:39:12
 
 
 
 
ME
 
 
 
1
Team United Bakeries
02:20:52
39
Team Parkettpartner/Åslia Skilag
02:32:45
51
Slåstad IL
02:34:33
60
JH-Langrenn/Team Trysilfjellet
02:36:34
92
Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening
02:40:56
100
Magnor UL
02:42:09
104
FIK Orion/Norges Idrettshøgskole
02:42:40
115
Tynset IF/ Trek Sparebanken Hedmark
02:43:35
123
Vang Skiløperforening
02:44:07
126
Team Sentrum Sport Trysil
02:44:35
129
Magnor UL/Team Trysilfjellet
02:45:04
151
Moelven IL
02:47:30
164
Team Parkettpartner
02:48:48
169
Sport 1 Superstore Hamar
02:49:22
173
Team Sentrum Sport Trysil
02:49:33
178
MjøsSki
02:49:45
180
Hamar skiklubb / Bane NOR
02:50:18
188
Engerdal Spk
02:51:40
190
Åsmarka il. Team Parkettprtner
02:52:03
196
Strandbygda il
02:52:42
200
 
02:52:51
201
Strandbygda il
02:52:52
207
Skarnes IL
02:53:30
213
Magnor UL
02:54:31
231
Team Synnfjell
02:58:10
244
Nordbygda/ Løten Ski
03:00:15
254
Team Parkettpartner
03:06:09
260
Swix Sport
03:12:49

 

Finn_Magnar_Hagen.jpgFinn Magnar Hagen, Åslia Skilag var med 3.37.14 nesten kvarteret foran toeren i M75-79 år. (Foto: Stein Arne Negård)

SØKBARE RESULTATER

De beste fra Hedmark i aldersklassene Birkebeinerrennet 18.03.2017:
       
K16
 
 
 
1
Vestfossen IF
03:20:08
3
Hamar Skiklubb
03:35:43
5
MjøsSki
03:39:22
9
Vang Skiløperforening
03:50:05
K18
 
 
 
1
Team Milslukern / Haslum IL
03:21:33
6
Kjellmyra IL
03:33:30
8
Åslia skilag
03:34:41
9
Stor-Elvdal Skiklubb
03:35:36
K20
 
 
 
1
Lillehammer Skiklub
02:56:03
6
 
03:13:47
K25
 
 
 
1
Team United Bakeries
02:53:53
16
Skiforeningen/ Team SkiGo
03:18:25
K30
 
 
 
1
Team Santander
02:46:40
6
Vang Skiløperforening/Team Parkettpartner
03:02:39
9
Vestbyen IL / Oslo Sportslager
03:07:12
K35
 
 
 
1
Team United Bakeries
02:51:44
4
Lyn Ski
03:09:54
7
Næroset IL
03:39:12
K40
 
 
 
1
Byaasen Skiklubb
03:17:38
4
Team Sentrum Sport Trysil
03:23:50
6
Ottestad IL Ski
03:34:42
7
Grue IL
03:40:01
10
Vang Skiløperforening
03:44:26
K45
 
 
 
1
Rindal IL
03:08:53
28
MjøsSki
04:02:08
K50
 
 
 
1
Lyn Ski
03:12:36
2
Åslia Skilag/Forsvaret/Sport 1 Rena
03:17:37
K55
 
 
 
1
Hovin il
03:26:24
2
Vang Skiløperforening
03:38:20
7
Hamar Skiklubb
03:58:08
K65
 
 
 
1
Haslum IL
03:38:37
9
Moelven I.L.
04:54:32
10
Hamar Skiklubb
05:00:35
K70
 
 
 
1
 
04:54:13
3
Hamar Skiklubb
04:58:57
M16
 
 
 
1
ROS IL - ski / Team Drammen
02:43:29
6
Team T&T VSF
02:58:39
8
Vang skiløperforening
03:02:06
M18
 
 
 
1
Fossum IF
02:29:27
12
MjøsSki
02:49:45
M20
 
 
 
1
Åsen IL
02:30:19
6
Team Parkettpartner/Åslia Skilag
02:32:45
M25
 
 
 
1
Team Santander
02:25:41
17
Slåstad IL
02:34:33
M30
 
 
 
1
Team United Bakeries
02:20:52
23
Tynset IF/ Trek Sparebanken Hedmark
02:43:35
M35
 
 
 
1
Team United Bakeries
02:27:40
15
Team Sentrum Sport Trysil
02:49:33
M40
 
 
 
1
Silvini Madshus Team
02:26:27
7
Moelven IL
02:47:30
M45
 
 
 
1
Team Santander
02:23:17
7
Åsmarka il. Team Parkettprtner
02:52:03
10
Magnor UL
02:54:31
M50
 
 
 
1
Lillehammer Ski Klubb
02:43:42
10
Øversjødalen Il
02:58:47
M55
 
 
 
1
Rustad IL
02:49:25
13
Næroset.IL.Team.ParkettPartner
03:07:55
M60
 
 
 
1
 
03:02:17
7
Strandbygda IL, Team Sport 1 Lillehammer
03:14:48
M65
 
 
 
1
Bjørn Myhre Sport
03:05:04
2
Tynset
03:09:29
10
Tynset
03:27:07
M70
 
 
 
1
Steinkjer Skiklubb
03:21:58
2
Stor-Elvdal Skiklubb
03:30:32
4
Os IL
03:37:05
M75
 
 
 
1
Åslia skilag/Sport 1 Rena
03:37:19
M80
 
 
 
1
 
04:44:26
7
IL Trysilgutten
05:34:21