Ingressbildet: Lillehammer CK 1 på veg opp Gata i Vallset.
Bildet under: Ottestad Black Edition på samme sted.
(Begge foto: Espen Køhn)
Hamarrittes facebookside
Ottestad SK's nettsider
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets' nettsider
Samleside for Hamarrittet
Foreløpig resultatliste Hamarrittet 25.05.2014 |
||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter |
Kvinner 20-24 år |
||||
1 | MATTER Pia Charlotte | Eidsvoll SK | 01:56:51 | 00:00:00 |
Kvinner 35-39 år |
||||
1 | STORHAUG Monica | Reaper/GirlPower | 01:56:51 | = |
2 | TVETE Mona Høglien | Lillehammer CK | 02:07:04 | 00:10:13 |
3 | AAS Kjersti | Elverum Sykleklubb | 03:19:43 | 01:22:52 |
KOLSTAD HAANSHUS Live | Team Live | DNS | ||
Kvinner 40-44 år |
||||
1 | ENGELAND Ida | Vang SKLF | 02:02:59 | 00:00:00 |
2 | HERMANSEN Astrid | Ottestad IL sykkel - Norsk | 02:13:44 | 00:10:45 |
3 | TORGERHAGEN Nina | Espern jenter på hjul | 02:42:13 | 00:39:14 |
ROGNEBY Eli | Gjøvik VGS BIL | DNS | ||
HAAGENRUD Hege | Espern jenter på hjul | DNS | ||
Kvinner 45-49 år |
||||
1 | SLETTLI Siv | Vang SKLF | 02:02:57 | 00:00:00 |
2 | ANDERSEN Ellen | Espern jenter på hjul | 02:42:14 | 00:39:17 |
Kvinner 50-54 år |
||||
1 | NEBY Lise | Espern jenter på hjul | 02:42:13 | 00:00:00 |
2 | AUSTLID Kari L. | Espern jenter på hjul | 02:42:15 | 00:00:02 |
3 | GRANLI Turid | Espern jenter på hjul | 02:42:15 | = |
Kvinner 55-59 år |
||||
1 | FAUSKE Bente | Ottestad IL sykkel | 02:13:44 | 00:00:00 |
Menn 17-19 år |
||||
1 | OWREN Erling | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:47 | = |
SCHNELL Martin | Raufoss og Gjøvik SK | DNF | ||
MATTER Erich | Eidsvoll SK | DNS | ||
Menn 20-24 år |
||||
1 | MYHRER Kristian | Råholt CK | 01:53:43 | 00:00:00 |
2 | BJERKÅS Alexander | Raufoss og Gjøvik SK | 01:53:44 | 00:00:01 |
3 | LIEN Vemund | Ottadalen SK | 01:53:49 | 00:00:06 |
4 | RØDSDALEN Lars Sølna | Trysil SK | 01:54:35 | 00:00:52 |
5 | HAVSTEIN Richard | Team Havstein | 01:55:22 | 00:01:39 |
6 | GALÅSEN Lars | Ottestad IL sykkel | 02:02:58 | 00:09:15 |
7 | SOLBAKKEN Sven Einar | Ottestad IL | 02:02:58 | = |
SCHEI Martin | ikke registrert | DNS | ||
FLOBERGSETER Øyvind | Ottadalen SK | DNS | ||
Menn 25-29 år |
||||
1 | NORDKVELDE Christian | Lillehammer CK | 01:44:18 | 00:00:00 |
2 | MATHISEN Even Berg | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:44 | 00:07:26 |
3 | ANTONSEN Even | Solør Ck | 01:53:46 | 00:09:28 |
4 | SÆTHA Jens Ole | Lillehammer CK - Sport1 | 01:53:49 | 00:09:31 |
5 | HAVSTEIN René | Team Havstein | 01:53:54 | 00:09:36 |
6 | FAUSKE Lars | DLA Piper Expressen | 02:02:58 | 00:18:40 |
7 | VOLL Torkjell Hagen | Lillehammer CK | 02:06:59 | 00:22:41 |
8 | ÅSBAKKEN Bendik | ikke registrert | 02:13:47 | 00:29:29 |
9 | BERG Thomas | Brumunddal SK | 02:13:47 | = |
10 | BENJAMINSEN Alexander | ikke registrert | 02:39:10 | 00:54:52 |
LENSEBAKKEN Øyvind | Glåmdal SK | DNF | ||
TAMBURSTUEN Ola | Lågen CK | DNS | ||
Menn 30-34 år |
||||
1 | RØED Even Andreas | Lillehammer CK | 01:44:18 | 00:00:00 |
2 | LUNDE Daniel | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
3 | GASMANN Per Ola | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
4 | OPPSAHL Eivind | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
5 | RØNNING Christian | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
6 | STORSVEEN Johan | Vang SKLF | 01:46:25 | 00:02:07 |
7 | NEBY Magnus Rognstad | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
8 | NORDAL Simen | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
9 | JEVNESVEEN Marius | Lillehammer CK | 01:47:59 | 00:03:41 |
10 | BERGSTRØM Jens | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:47 | 00:07:29 |
11 | LISHAUGEN Raymond | Fjellfoten Sykkelklubb | 01:53:47 | 00:09:29 |
12 | SKINSTAD Inge | CK Toten-Tråkk |
01:53:52 | 00:09:34 |
13 | Brøttum sk | 01:57:55 | 00:13:37 | |
14 | WINTHER JOHNSEN Sturla | Nes Sportsklubb Sykkel | 02:02:55 | 00:18:37 |
15 | BRATLIEN Ole Kristian | Lågen CK | 02:05:32 | 00:21:14 |
16 | LIE Jonas | Lillehammer CK | 02:07:01 | 00:22:43 |
17 | BAKKE Frode | Lillehammer CK | 02:07:01 | = |
18 | Lillehammer CK | 02:13:29 | 00:29:11 | |
19 | MYHRE Joacim | Lågen CK | 02:14:02 | 00:29:44 |
20 | TØLLØFSRUD Magnus | Team Live | 02:15:31 | 00:31:13 |
FESTAD Hans Ivar | Raufoss og Gjøvik SK | DNF | ||
KROGH Magnus | Glåmdal SK | DNF | ||
HØIMOEN Thor Kristian | Vang SKLF | DNS | ||
SOLLIE Roar | Raufoss og Gjøvik SK | DNS | ||
Menn 35-39 år |
||||
1 | NYHUS Geir | Lillehammer CK | 01:44:18 | 00:00:00 |
2 | STORHOLM Roy Magne | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
3 | VIBERG Sindre | Lillehammer CK | 01:45:54 | 00:01:36 |
4 | THORVALDSEN Pål | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | 00:02:07 |
5 | GRAVEM Pål | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
6 | SMESTAD Simen | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
7 | GRAVEM Øyvind | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
8 | MYRLAND Øystein | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:45 | 00:07:27 |
9 | EVENRUD Tommy | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:45 | = |
10 | RUSTBAKKEN Jan Helge | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:46 | 00:07:28 |
11 | LØKKEN Roger | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:47 | 00:07:29 |
12 | TOLLAN Andreas | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:47 | = |
13 | GRIMSBØ Oddbjørn | Raufoss og Gjøvik SK | 01:53:44 | 00:09:26 |
14 | MOLLESTAD Terje | Grimstad SK | 01:53:44 | = |
15 | DALEN Christian Garli | Råholt CK/Reaper Racing | 01:53:45 | 00:09:27 |
16 | BRUMOEN Kjell Vidar | Lillehammer CK | 01:53:47 | 00:09:29 |
17 | DÆHLEN Kenneth | Rena IL | 01:53:47 | = |
18 | NYLAND Lars Ivar | Ottestad IL sykkel | 01:53:55 | 00:09:37 |
19 | SMESTAD Anders | Lågen sk | 01:56:55 | 00:12:37 |
20 | BRAADLAND Bjørn Haakon | Team Live | 01:57:55 | 00:13:37 |
21 | LIEN Roger | Team Live | 01:57:55 | = |
22 | SKARSETH Magnus | Lillehammer CK | 02:02:57 | 00:18:39 |
23 | BØRKE Morten | Blodsmak Sportsklubb | 02:03:09 | 00:18:51 |
24 | MORRISON Phillip | Lillehammer CK | 02:07:01 | 00:22:43 |
25 | HAANSHUS Gunnar | Lillehammer CK | 02:08:52 | 00:24:34 |
26 | BRÅTHEN Tom Christer | Ottestad IL sykkel | 02:13:45 | 00:29:27 |
27 | TELLEBON Svein Thore | Ottestad IL sykkel | 02:17:17 | 00:32:59 |
28 | MYHRE Arild Lishagen | ikke registrert | 02:17:24 | 00:33:06 |
HAAGENSEN Eirik | Lillehammer CK | DNF | ||
BROBAKKEN Atle | Raufoss og Gjøvik SK | DNF | ||
JØRSTAD Stefan | Ottestad IL sykkel | DNF | ||
HAGEN Espen | Raufoss og Gjøvik SK | DNS | ||
Menn 40-44 år |
||||
1 | LINDHOLM Terje | Lillehammer CK | 01:44:18 | 00:00:00 |
2 | SOLBAKKEN Andre | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
3 | SAGBAKKEN Svein | Lillehammer CK | 01:44:18 | = |
4 | KLEVEN Erik | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | 00:02:07 |
5 | NYLAND Espen | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
6 | MELBY Bernt Erik | Skårer | 01:46:27 | 00:02:09 |
7 | HOLM Terje | Ottestad IL sykkel | 01:48:04 | 00:03:46 |
8 | WOLSGAARD Jens | Ottestad IL sykkel | 01:48:04 | = |
9 | NESTAKER Dag | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:45 | 00:07:27 |
10 | UGLAND Thor Halvard | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:45 | = |
11 | TJERNØ Glenn | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:46 | 00:07:28 |
12 | ASLUND Jo Ørnulf | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:46 | = |
13 | LYSHAUGEN Harald | Raufoss og Gjøvik SK | 01:53:19 | 00:09:01 |
14 | LUNDGÅRD Erik | Vang SKLF | 01:53:50 | 00:09:32 |
15 | LØVSETH Haagen | Lillehammer CK | 01:56:54 | 00:12:36 |
16 | BOLDVIK Håvard | Fmc Technologies / Mjøsa | 02:02:59 | 00:18:41 |
17 | WIKEN Johnny | Mjøsa Triathlon | 02:06:57 | 00:22:39 |
18 | KIRKERUD Magnus | Lillehammer CK | 02:07:00 | 00:22:42 |
19 | KANKERUD Kristen | Lillehammer CK | 02:07:01 | 00:22:43 |
20 | SØRSVEEN Stein Tore | Lillehammer CK | 02:07:01 | = |
21 | ØSTVOLD Trond | Raufoss og Gjøvik SK | 02:09:21 | 00:25:03 |
22 | RINGSVOLD Hans Erland | Ottestad IL Gruppe 3 | 02:13:43 | 00:29:25 |
23 | JOHANSEN Geir Johansen | Lillehammer CK | 02:13:53 | 00:29:35 |
24 | HOLST kåre idar | Ottestad IL sykkel | 02:14:03 | 00:29:45 |
RØNNINGSSVEEN Trond | Raufoss og Gjøvik SK | DNF | ||
RØSAND Frode | JH sykkel | DNS | ||
REGLAND Erik | Lillehammer CK | DNS | ||
NORDERHAUG Gaute | sk rye | DNS | ||
Menn 45-49 år |
||||
1 | ELSTAD Kjetil | Lillehammer CK | 01:44:18 | 00:00:00 |
2 | DAHLING Martin | JH sykkel | 01:46:25 | 00:02:07 |
3 | ERSTAD Børt | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
4 | SKJELSETH Bjørnar | Brumunddal SK | 01:46:25 | = |
5 | GRANLI Bjørn | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
6 | NESDAL Øyvind | Ottestad IL sykkel | 01:46:25 | = |
7 | HEYERDAHL Stig Heyerdahl | Ottestad IL sykkel | 01:49:08 | 00:04:50 |
8 | NERENG Arnfinn | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:46 | 00:07:28 |
9 | SCHNELL Morten | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:46 | = |
10 | RØNNE Stein | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:46 | = |
11 | STRAND Kai Ingvar | Vang SKLF | 01:53:49 | 00:09:31 |
12 | NETTELAND Thorbjørn | Mjøsa Triathlon/nlski | 01:53:52 | 00:09:34 |
13 | GRØNVOLD Bjørn | 01:56:52 | 00:12:34 | |
14 | STABELL Trond | Gjøvik VGS BIL | 01:56:53 | 00:12:35 |
15 | NESHOLEN Roy | Ottestad IL sykkel | 01:56:54 | 00:12:36 |
16 | SUNDET Ingar | 01:56:54 | = | |
17 | JONASSEN Glenn Kjetil | Team Live | 01:57:55 | 00:13:37 |
18 | CHRISTENSEN Bjarne | Team Live | 01:57:56 | 00:13:38 |
19 | SNORTHEIM Jan | Ullensaker | 02:02:57 | 00:18:39 |
20 | PAULSEN Morten | Ottestad IL sykkel | 02:02:58 | 00:18:40 |
21 | RINGÅS Tore Bjørn | 02:02:59 | 00:18:41 | |
22 | MELBØ Gøran | Team Live | 02:06:46 | 00:22:28 |
23 | PETTERSEN Torbjørn Broks | Lillehammer CK | 02:06:59 | 00:22:41 |
24 | SLÅTTVIK Jonny | Lillehammer CK | 02:07:00 | 00:22:42 |
25 | HØYEM Erling | Lillehammer CK | 02:07:01 | 00:22:43 |
26 | GRIMSTAD Einar | Lillehammer CK | 02:07:01 | = |
27 | GULLBERG Tom | Raufoss og Gjøvik SK | 02:09:21 | 00:25:03 |
28 | FOLLESTAD Carl Gustav | Ottestad IL sykkel | 02:13:45 | 00:29:27 |
29 | ELLINGSBØ Kjell-Petter |
Mjøsa Triathlon | 02:16:21 | 00:32:03 |
30 | TÅSÅSEN Espen | P4 Bil | 02:16:25 | 00:32:07 |
31 | MOGER Thomas | Team Live | 02:18:47 | 00:34:29 |
32 | LILLEHAGEN Jan Roar | Ottestad IL sykkel | 02:25:36 | 00:41:18 |
JOHANSEN Arild | Raufoss og Gjøvik SK | DNF | ||
YTTERDAL Jan Gisle | Raufoss og Gjøvik SK | DNS | ||
HAUGEN Oddvar | Mjøsa Triathlon | DNS | ||
Menn 50-54 år |
||||
1 | GALLEFOSS Øyvind | Lillehammer CK | 01:44:18 | 00:00:00 |
2 | STENHAUG Bjørn Roar | Brumunddal SK | 01:48:04 | 00:03:46 |
3 | ØSTBERG Håkon | Raufoss og Gjøvik SK | 01:51:47 | 00:07:29 |
4 | ROGNSTAD Egil | Solør Ck | 01:53:47 | 00:09:29 |
5 | SOLBERG Leif | Ottestad IL sykkel/Sport | 01:56:51 | 00:12:33 |
6 | HIDE Håkon | Team Live | 01:57:55 | 00:13:37 |
7 | DOKK John Gunnar | Team Live | 01:57:55 | = |
8 | STORBEKK Ulf | Næroset IL Sykkel | 01:58:11 | 00:13:53 |
9 | FLATTUM Terje | CK Toten-Tråkk |
01:58:11 | = |
10 | RUSTEN Stein Anders | Ottestad IL sykkel | 01:58:50 | 00:14:32 |
11 | SKJELBREID Hans | Ottestad IL sykkel | 01:59:38 | 00:15:20 |
12 | BERGE Rolf | Team Live | 02:00:02 | 00:15:44 |
13 | AAMODT Arne Morten | Brumunddal SK | 02:03:00 | 00:18:42 |
14 | STAUM Odd Arne | Lillehammer CK | 02:07:00 | 00:22:42 |
15 | BØ Finn Olav | Lillehammer CK | 02:07:01 | 00:22:43 |
16 | STRØM Torgeir | SI Lillehammer BIL | 02:11:32 | 00:27:14 |
17 | BJØRNESETH Roger | Solør Ck | 02:13:25 | 00:29:07 |
18 | STRØM Vegard | Ottestad IL sykkel | 02:13:43 | 00:29:25 |
19 | KVAM Tormod | Ottestad IL sykkel | 02:13:43 | = |
20 | TORGERHAGEN Per | Ottestad IL sykkel | 02:13:44 | 00:29:26 |
21 | HARTVEDT Øyvind | Ottestad IL sykkel | 02:13:44 | = |
22 | BYENSTUEN Geir Olav | Ottestad IL sykkel | 02:13:46 | 00:29:28 |
23 | GLAD SLOKVIK Trygve | Ottestad IL sykkel | 02:13:46 | = |
24 | MYHRTVEIT Hans Ola | Ullensaker | 02:16:27 | 00:32:09 |
25 | SKJØLAAS Dag | Norges Skogeierforbund | 02:23:44 | 00:39:26 |
26 | LILLEBERG Lars | Leik IL | 02:25:34 | 00:41:16 |
27 | NYMOEN Rune | Elverum Sykleklubb | 02:57:16 | 01:12:58 |
JOHANSEN Frank | DNS | |||
VESTER Michael | Furnes sykkelklubb | DNS | ||
Menn 55-59 år |
||||
1 | HØIBY Bjørn | Brumunddal SK | 01:53:47 | 00:00:00 |
2 | JOHANSEN Jonny | 01:56:52 | 00:03:05 | |
3 | RØED Freddy | Ottestad IL sykkel | 01:56:53 | 00:03:06 |
4 | PEDERSEN Roger | Team Live | 01:57:55 | 00:04:08 |
5 | BRATBERG Nils | Ottestad IL sykkel | 02:01:20 | 00:07:33 |
6 | HAUGSRUD Bård | Moss CK | 02:03:22 | 00:09:35 |
7 | SKAUG Johannes | Raufoss og Gjøvik SK | 02:07:35 | 00:13:48 |
8 | SKOG Morten | Team Live | 02:15:31 | 00:21:44 |
9 | SOGN Magne | 02:17:25 | 00:23:38 | |
BRUSET Jon Arne | Lillehammer CK | DNS | ||
JAKOBSEN tell | sk rye | DNS | ||
KJØS Olav | Ottestad IL sykkel | DNS | ||
Menn 60-64 år |
||||
1 | MELLUM Gjermund | Solør Ck | 02:02:57 | 00:00:00 |
2 | KARLSEN Vidar | Ottestad IL sykkel | 02:13:44 | 00:10:47 |
3 | HAUGSTULEN Tor | Ottestad IL sykkel | 02:13:45 | 00:10:48 |
4 | NEDRUM Evald | Lillehammer CK | 02:55:56 | 00:52:59 |
KRØKJE Bjørn | SI Lillehammer BIL | DNS | ||
RØNNING Thor Arne | Ottestad IL sykkel | DNS | ||
Menn 65-69 år |
||||
1 | BORGOS Rolf | Lillehammer CK | 02:07:01 | 00:00:00 |
STENSBY Odd | Ottestad IL sykkel | DNS | ||
SØRLIEN Steinar | Ottestad IL sykkel | DNS | ||
Trimklasse | ||||
PETTERSEN Trond | Ottestad IL sykkel | DNF | ||
ERIK Kjell | ilseng il | DNS |