Kondismedlem Sponset innhold

Kristian Jarnung suveren på 10 km

Kristian Jarnung suveren på 10 km
Kristian Jarnung (bildet) fra Norna Salhus kom i mål på 31.43, ny bestetid i denne sesongen og med god margin til nr. 2 John Steinar Urne fra ASK. I kvinneklassen var Camilla Grieg raskest med 39.39. 5 km ble vunnet av Øyvind Bernes fra Mjøsdalen på 17.01 og Agnete Nummedal fra Fana Orientering på 22.40.
Beste resultater:

Kvinner 5 km
12675 Agnete  NummedalFana Orientering00:22:40
2272 Kari  LundekvamDnB Nor Klubben00:22:54
32786 Elin Reed BrattenBCK00:22:58
42476 Linn  Ingebrigtsen 00:23:25
53191 Marianne  NummedalFana orientering00:24:19
62724 Silje Linn  Moss 00:24:38
73203 Turid Leivestad Fossberg 00:25:05
8660 Halldis M Nagell-DahlT&IL Viking00:25:26
93194 Ingvild Sandø LofthusBønes IL00:27:00
105929 Bodil Hegg Bårdsen 00:27:13
Menn 5 km
19631 Øivind  BernesMjøsdalen00:17:01
22498 Harald  SimmenesOsterøy IL00:17:15
32711 Thomas  ElholmT&IF Viking00:17:32
49614 Helge  Vestrheim 00:17:37
52019 Simon  NordgrenBergens Turnforening00:18:24
61352 Leif  BlomSkjergard IL00:18:26
7462 Dag Tore RoeVital BIL00:19:05
81994 Andreas  NielsenVaregg00:19:10
9554 Kåre  GunnarskogNERA BIL00:19:10
103192 Arild  AustrheimAustrheim IL00:19:13
Kvinner 10 km
11190 Camilla  GriegGriegteam BIL00:39:39
29637 Helene  PemmerÅstvedt BIL00:42:29
32756 Synneve   AspevikHSI00:44:07
42015 Tone  Herstad 00:45:01
Menn 10 km
15145 Kristian  JarnungIL Norna-Salhus00:31:43
25076 John Steinar UrneASK Friidrett00:35:07
33075 Kjell  RaaBFG Fana00:35:10
451 Ragnar  MjelstadGriegteam BIL00:37:34
58284 Eirik  Lindebjerg 00:37:49
62839 Thor-Andre  Søyland 00:38:26
77179 Ståle  DanielsenBFG Fana00:39:32
86528 Sigmund  LindkvistASK Friidrett00:39:34
93260 Ronny Atle BertelsenASK Friidrett00:40:01
107498 Jan-Inge  Ingebrigtsen 00:41:11


Alle resultater






Harald Simmenes



Didrik Wie-Soltvedt



Thomas Elholm



Helge Vestrheim



Simon Nordgren



Ulrik Wie-Soltvedt



Kristian Jarnung



Dag Tore Roe



Andreas Nielsen. Bak kommer Arild Austrheim og Kåre Gunnarskog



Bjarte Boye







Marianne Nummedal



Gunnar Knutsen



John Steinar Urne (t.h.) og Kjell Raa



Knut Onipede



Eirik Lindebjerg



Andre Jensen Ryland med far Geir Jensen



Fredrik Wie Soltvedt



Mathias Føyner Wie med bestemor Randi Wie



Agnete Nummedal, vinner på 5 km, og Ingvard Nordtveit.



Ulv Hjellestad. Bak kommer Elin Reed Bratten.


Foto: Ivar Selberg Karstensen