Loading

Lokale resultater i Birkebeinerrittet

Erik Husby Norodd CK best fra Møre og Romsdal

I et veldig vått Birkebeinerritt var det flere fra vårt distrikt som oppnådde gode resultat i sine klasser.

Vi har gått gått gjennom resultatlistene og plukket ut navn med lokal tilknytting (vesentlig fra Sunnmøre og Romsdal).

Vegard Eliassen Nesset CK blei nr. 3 i kl.M18-19 år på tiden 3.09.04, men den beste lokale tiden oppnådde Erik Husby Norodd CK med tiden 3.06.05 og blei med det nr. 9 i kl.M30.

To ting er i hvert fall sikkert. Det er Molde som er sykkelbyen og Tomrefjorden er "sykkelbygda" i Møre og Romsdal med hensyn til flest antall deltakere på årest Birkebeinerritt.

Utvalgte, uofisielle resultater med merkekrav fra Birkebeinerrittet 2010. 
(Vi tar forbehold om feil og utelatinger)

K 18
13. Guro E Nyland Ålesund t: 5.14.31

K25

18. Line M Espeland Molde t: 4.17.54

20. Gunnhild Digernes Åndalsnes t: 4.20.55

 

K35

11. Kari S Malme Molde t: 3.55.39

45. Birgitte Vestre Tomrefjord t: 4.32.29

 

K44

21. Britt Pedersen Ulstein t: 4.15.29

59. Ellinor Grytten Molde t: 4.33.07

85. Heidi Elnes Fræna t: 4.40.06

92. Lisbet A Nerland Tomrefjord t: 4.41.46

104. Eli Thorn Molde t: 4.48.05

136. Hanne Johnsen Molde t: 4.55.48

145. Janita Soleng Emblem t: 4.58.31

 

K45

60. Inger Havnes Fræna t: 4.42.38

71. Elin Nerem Emblem t: 4.50.13

 

K50

1. Guri Stoknes Spk. Rye t: 3.52.38

28. Grete Liaskar Ørsta t: 4.49.03

35. Gunn B Unhjem Rauma t: 4.55.39

 

K60

11. Elsa M Krohn Rauma t: 5.46-37

 

 

M17

11. Elias R Husøy Molde t: 3.35.53

20. Daniel H Sundet Tomrefjord t: 3.43.10

 

M18

3. Vegard Eliassen Nesset t: 3.09.04

6. Martin N Nevstad Ulstein t: 3.14.35

19. Kristian Eliassen Nesset CK t: 3.33.26

37. Geir M Øie Stordal t: 3.49.25

44. Aksel Reiten Midsund t: 3.58.50

46. Sigbjørn Helland Ålesund t: 3.59.23

 

M20

7. Rune M Ødegård Molde t: 3.10.35

66. Lars P Hauge Valldal t: 3.49.10

 

M25

33. Magnus Eskeland Nesset CK t: 3.17.51

45. Børge Bjerkeli Rauma t: 3.22.02

91. Per A Holte Fannefjord t: 3.35.22

168. Odd J Øverli Fræna t: 3.52.08

 

M30

9. Erik Husby Norodd t: 3.06.05

14. Håvard Bjerkeli Axess as t: 3.10.46

53. Benny Øverli Fræna t: 3.22.31

80. Arne O Rødstøl Ålesund t: 3.28.34

92. Runar Brøste Rauma t: 3.30.35

96. Jan E Hovde Ulstein t: 3.31.37

145. Arild Aasemyr Midsund t: 3.38.19

175. Arne Owe Røed Molde t: 3.42.27

 

M35

59. Christian Birkeland Ålesund t: 3.19.00

62. Per S Linga Sykkylven t: 3.19.18

124. Alf Vik Tomrefjord t: 3.28.17

155. Karl E Kravik Ålesund t: 3.32.51

339. Ove Furset Molde t: 3.44.14

372 Gunnar R Eik Tomrefjord t: 3.45.54

403. Ronny Bjørdal Sp.b.Møre t: 3.47.39

401. Stig J Urke Sykkylven t: 3.47.41

501. Torgeir Haukebø Molde t: 3.53.01

533. Oddbjørn Skalde Molde t: 3.54.42

592. Ståle Vestre Tomrefjord t: 3.57.26

 

M40

21. Frank-Roe Vasseng Molde t: 3.13.59

69. Morten Sollid Fræna t: 3.23.53

73. Frank Brandstad Norodd t: 3.24.04

110. Jens B Indergård Molde t:29.30

159. Robert Vatsaas Volda t: 3.33.42

163. Vidar Amdam Tomrefjord t: 3.33.42

168. Leif I Skare Ørsta t: 3.34.08

201. Oddvar Sæter Molde t: 3.36.59

205. Arild Eiken Brattvåg t: 3.36.52

214. Frode Lauvstad Sykkylven t: 3.38.00

233. John A Sundet Tomrefjord t: 3.38.43

239. Svein A Lindøe Molde t: 3.38.59

298. Svein E Bjerkvik Ålesund t: 3.41.47

357. Bjørn O Vassbotn Volda t: 3.44.50

426. Roar Reiten Ålesund t: 3.47.47

429. Bjørn O Holstad Ulstein t: 3.47.50

536. Geir A Nautnes Midsund t: 3.52.29

596. Trond Jørgen Coldevin Sula t: 3.55.04

 

M45

3. Frode Kolstad Molde t: 3.11.28

20. Erik Jordahl Norodd t: 3.16.10

21. Nils H Pettersen Molde t: 3.16.14

28. Ivar Sæter Molde t: 3.16.36

57. Arild Meltevik Sykkylven t: 3.23.42

64. Jonny Madsen Molde t: 3.24.18

122. Tore Pettersen Molde t: 3.33.11

150. Tore Kroknes Fræna t: 3.36.10

156. Pål M Krågebakk Valldal t: .3.36.39

207. Kurt Iversen Molde t: 3.41.19

225. Hans P Ranvik Nesset t: 3.42.59

242. Kåre Ellingsgård Molde t: 3.44.09

274. Harald Myrvold Ørsta t: 3.45.51

287. Kjetil M Solbakken Ørsta t: 3.46.56

317. Odd Bjørsvik Molde t: 3.48.28

338. Lars Ugelstad Molde t: 3.49.19

339. Roy T Sandnes Molde t: 3.49.19

428. Erling Thorvik Molde t: 3.53.48

450. Arne Årsborg Molde t: 3.55.04

504. Kåre Nerem RollsRoys t: 3.57.48

 

M50

3. Ole Kristian Silseth Space Team t: 3.14.26

51. Pål Tomren Tomrefjord t: 3.36.40

55. Geir A Sandal Spjelkavik IL t: 3.37.51

97. Åge Eliassen Molde t: 3.44.34

134. Rune Skår Ørsta t: 3.48.56

139. Bjørn Nøsavik Molde t: 3.49.19

161. Odd R Skorsheim Molde t: 3.51.24

194. Knut H Opsvik Stranda t: 3.55.35

201. Magne Helland Ålesund t: 3.56.20

 

M55

55. Per Gunnar Vasset Sp.b.Møre t: 3.56.13

59. Ove Unhjem Rauma t: 3.56.53

112. Trond Hoff Molde t: 4.04.00

164. Otto Nygård Sp.b.Møre t: 4.12.12

175. Andreas Ringdal Molde t: 4.14.23

181. Erik Driveklepp Volda t: 4.15.20

201. Trond-Steinar Hansen Ørsta t: 4.17.54

 

M60

9. Sverre Skjelbostad Rauma t: 3.51.25

45. Per Heltne Ørsta t: 4.12.23

74. Jan Bjørge Ellingsøy t: 4.21.30

 

M65

42. Bjørn Hatle Fræna t: 4.42.58

 

H70

7. Per Hjelle Ørsta t: 4.40.20

23. Helge Moe Ørsta t: 5.18.31

 

Her kan du selv søke i klasseresultater

 




  • Digg this
  • Delicous
  • Friendfeed
  • Tips en venn
  • Skriv ut