2015
LØP
INNENDØRS PÅ BANE
NM Steinkjer 7-8 februar UM Dimna, Ulsteinsvik 6-8 mars
UTENDØRS PÅ BANE
NM i friidrett senior Haugesund 31.juli - 1.august
NM junior Byrkjelo 14-16.august
NM ungdom Lillestrøm 11-13.september
NM veteraner bane Finnfjordbotn 26-28.juni
NM stafetter Larvik 30-31.mai
TERRENGLØP
NM terrengløp korte løyper Ås 18-19.april
NM terrengløp lange løyper Oslo 17.oktober
LANDEVEI
NM maraton Trondheim 5.september NM halvmaraton Oslo 19.september
MOTBAKKE
NM i motbakkeløp Treungen 30.mai
ULTRA
NM 100 km Kristiansand 2.mai NM 24-timers Oslo 20-21.november NM ultraterreng (uoffisielt)
LANGRENN
NM på ski Del 1 Røros 29.jan - 1.februar
NM på ski Del 2 Harstad 26.- 29.mars
SYKKEL
NM landevei Lillehammer,Brumunddal, Gjøvik 21-28.juni
NM/UM rundbane Gauldal 18-19.juli NM/UM BMX Klepp 20.juni NM Terrengmaraton Rjukan (Helterittet) 8.august UM landevei Fredrikstad 8-9.august
MULTISPORT
NM/UM vintertriathlon Lygna 11.januar
NM/UM duatlon Oppegård 31.mai
NM normaldistanse Kristiansand 1.august
NM langdistanse Haugesund 5.juli
UM Haugesund 30.august
ORIENTERING
NM ski-Orientering Lang Granåsen 31.januar-1.februar NM sprint Tønsberg 30-31.mai NM sprintstafett Tønsberg 30-31.mai NM ultralang Ringerike 22.august NM natt Jessheim 18-20.september
NM junior stafett Jessheim 18-20.september
Veteranmesterskapet Grue 22-23-august
NM-uka Levanger 10.-13.september
2014
LØP
INNENDØRS PÅ BANE
NM Stange 1. - 2. februar
UM Bærum 7. - 9. mars
UTENDØRS PÅ BANE
NM veteraner bane innendørs Haugesund 7. - 9.mars
NM stafetter Grimstad 31. mai - 1. juni
NM veteraner bane Ask 20. - 22. juni
NM i friidrett junior Fredrikstad 8. - 10. august
NM i friidrett senior Jessheim 22. - 24. august
NM i friidrett ungdom Haugesund 5. - 7. september
TERRENGLØP
NM terrengløp korte løyper Leirvik 5 - 6. april
NM terrengløp lange løyper Bergen 11. oktober
LANDEVEI
NM maraton Tromsø 21. juni
NM halvmaraton Knarvik 6. september
MOTBAKKE
NM i motbakkeløp Hovlandsnuten Opp 14. juni
ULTRA
NM 100 km Bergen 5. april
NM 24-timers Romerike 26. juli
NM ultraterreng (uoffisielt) Treungen, Telemark 6. september
LANGRENN
NM på ski - del 1 Lillehammer 16. - 19. januar
SYKKEL
NM/UM BMX Moss 24. mai
NM landevei Eidsvoll 22. - 29. juni
NM/UM rundbane Gauldal 19. - 20. juli
NM maraton Kvam (Furusjøen) 26. juli
UM landevei Sandnes 9. - 10. august
MULTISPORT
NM vintertriathlon Lygna 14. - 15. januar
NM normaldistanse Hove, Arendal 15. juni
NM langdistanse Haugesund 6. juli
ORIENTERING
NM ski-Orientering Lang Hadeland 8. - 9. februar
NM sprint Wing_OK 24.mai
NM sprintstafett Wing-OK 25.mai
NM ultralang Førde IL 2.august
NM natt OL Trollelg 5.september
NM junior stafett OL Trollelg 7.september
Veteranmesterskapet Lillehammer OK 5. - 7.september
NM-uka Asker Skiklubb 11. - 14.september