I tillegg tråkket 63 seg gjennom en 37 km lang løype i trimklassene for menn og kvinner, og 14 barn deltok i barnerittet. (Ingressfoto: Foto: Sindre Wiik)
Olsokrittets hjemmeside
Resultat Olsokrittet 12.07.2014: | ||||
Arr.: Stiklestad I.L og Leksdal I.L. | ||||
Kvinner 20-29 år
|
||||
1 | Marie Flataas | Ck Victoria | 01:48:41 | +00:00 |
2 | Flutra Demaj | Levanger Og Verdal | 02:33:48 | +45:07 |
Kvinner 30-39 år | ||||
1 | Margunn Andersen | Meirigutten | 01:59:47 | +00:00 |
2 | Jannike Lund | Stiftstadens Ck | 02:03:36 | +03:49 |
3 | Harriet Engesvik | Namdal SK | 02:06:47 | +07:00 |
Kvinner 40-49 år | ||||
1 | Wenche Drøyvold | Tvk/reinertsen Bil | 01:59:39 | +00:00 |
2 | Lene Røtter | Glitre Offroad | 01:59:49 | +00:10 |
3 | Ingrid Eide | Stiftstaden SK | 02:10:49 | +11:10 |
Menn 17-19 år | ||||
1 | Erland Kjøsvik | Frosta | 01:39:13 | +00:00 |
2 | Martin S. Grønli | Frol Il | 01:40:20 | +01:07 |
3 | Vetle Halsan | Frol Il | 01:46:28 | +07:15 |
4 | Vegard Bruem Reistad | Stiklestad Il | 01:48:11 | +08:58 |
Menn 20-29 år | ||||
1 | Henning Offigstad | Felgen Ck Trondheim | 01:30:11 | +00:00 |
2 | Sebastian Benonisen | Steinkjer Skiklubb | 01:38:49 | +08:38 |
3 | Morten Binde Bratberg | Steinkjer Ck | 01:41:48 | +11:37 |
4 | Morten Andre Stokkan | Stjørdals- Blink Sykkel | 01:52:19 | +22:08 |
5 | Espen Thiedemann | Skogn Il | 01:52:39 | +22:28 |
6 | Espen Johnsson | Sprek Bikers | 01:55:25 | +25:14 |
Menn 30-39 år | ||||
1 | Brynjar Nervik | Stiftstaden SK | 01:31:02 | +00:00 |
2 | Runar Jenssen | Skogn Il | 01:33:04 | +02:02 |
3 | Lars Hassel Andersen | Ck Victoria | 01:33:08 | +02:06 |
4 | Knut R. Eidshaug | Stiftstaden SK | 01:33:44 | +02:42 |
5 | Marius Holm | Ssk/team Intersport Gl | 01:34:21 | +03:19 |
6 | Stein Olav Gystad | Nidaros SK | 01:34:28 | +03:26 |
7 | Børresen | Ullensaker Ck | 01:34:50 | +03:48 |
8 | Arne Steffenrem | Nessegutten | 01:36:47 | +05:45 |
9 | Toralf Okkenhaug | NOTEAM | 01:37:14 | +06:12 |
10 | Lars Håkon Bjugan | Stiklestad Il | 01:38:51 | +07:49 |
11 | Joar Sandvik | NOTEAM | 01:40:22 | +09:20 |
12 | Tom P. Holm | Team Intersport Gigant/ Ssk | 01:40:23 | +09:21 |
13 | Per Espen Knudsen | Sck | 01:41:35 | +10:33 |
14 | Hans Ove Nordbach | Skogn Il | 01:42:12 | +11:10 |
15 | Lars Aune Viken | Levanger Og Verdal Kommune | 01:43:05 | +12:03 |
16 | Bjørn-Ove Bergsmo | Stiklestad Il | 01:43:05 | +12:03 |
17 | Marius Andersen | Bratt & Ulendt | 01:43:05 | +12:03 |
18 | Geir Arne | Stjørdals- Blink Sykkel | 01:44:03 | +13:01 |
19 | Jørgen Reitan | Rapp IL Frosta | 01:45:19 | +14:17 |
20 | John Petter Langli | Sunnan Ck | 01:46:23 | +15:21 |
21 | Ståle Bråten | Spydeberg | 01:46:23 | +15:21 |
22 | Jan Kaas Jørgensen | Skogn Il/gk | 01:48:15 | +17:13 |
23 | Jon Kristian Flataas | Team Flataas | 01:48:39 | +17:37 |
24 | Hermiag Bergmenn-Paulsen | Aast Bil | 01:54:34 | +23:32 |
25 | Kent Are Helden | Sweco | 01:58:18 | +27:16 |
26 | Magne Skarsbakk | Malvik Il | 01:58:18 | +27:16 |
27 | Magnus Finnbakk | Levanger Og Verdal Kommunale B | 01:59:54 | +28:52 |
28 | Bjørn Olav Folden | Multiconsult Bil | 02:03:02 | +32:00 |
29 | Kristian Green | Råkkhaugen Bikers | 02:24:30 | +53:28 |
30 | Tormod Bjørkan | Stiklestad Il | 02:29:34 | +58:32 |
Menn 40-49 år | ||||
1 | Bjarne Valås | Krank 1 | 01:31:06 | +00:00 |
2 | Frode Jermstad | Team Velux Isola | 01:31:07 | +00:01 |
3 | Egil Andersen | Ck Victoria | 01:33:44 | +02:38 |
4 | Per Kåre Jakobsen | Nordlysbyen Sykkel | 01:33:46 | +02:40 |
5 | Terje Drøyvold | Tine Bil | 01:33:48 | +02:42 |
6 | Roar Berg | Nidaros Sk/team Intersport Gig | 01:34:00 | +02:54 |
7 | Tormod Røstad | Skogn Il / Norske Skog Bil | 01:34:20 | +03:14 |
8 | Tormod Eggan | Oppdal Ck | 01:34:49 | +03:43 |
9 | Terje Johansen | Stiftstadens Ck | 01:34:58 | +03:52 |
10 | Ole Petter Kjerkreit | Abg Sc | 01:35:36 | +04:30 |
11 | Jason Crane | Ck Victoria | 01:35:52 | +04:46 |
12 | Wammer-Pettersen | Nidaros Sk/team Intersport Gig | 01:35:53 | +04:47 |
13 | Helge Wekre | Tvk | 01:36:50 | +05:44 |
14 | Carl Georg Schult-Jessen | Nidaros SK | 01:37:12 | +06:06 |
15 | Frode Johansen | Nidaros SK | 01:37:25 | +06:19 |
16 | Brynjar Farstad | Stiklestad Eiendom | 01:38:49 | +07:43 |
17 | Bjørnar Flovik | Skogn Il | 01:38:53 | +07:47 |
18 | Geir Kolstad | Stiklestad Eiendom | 01:40:21 | +09:15 |
19 | Frank Robert Rysgård | Frol Il | 01:43:07 | +12:01 |
20 | Børre Sagmo | Namdal SK | 01:44:03 | +12:57 |
21 | Vegard Eitrem | Stfk Bil | 01:44:06 | +13:00 |
22 | Tore Rømo | Verdal Il | 01:44:06 | +13:00 |
23 | Frode Røvik | Røra Cc | 01:46:23 | +15:17 |
24 | Per Anders Røstad | Levanger Og Verdal Kommunale B | 01:47:45 | +16:39 |
25 | Lars Hjelde | Nessegutten | 01:47:54 | +16:48 |
26 | Rikard Sunde | Ck Victoria | 01:48:10 | +17:04 |
27 | Ole Petter Utgård | Sunnan Ck | 01:48:10 | +17:04 |
28 | Lars Bedin | Holåsen Velociped Club | 01:48:14 | +17:08 |
29 | Vidar Jørstad | :) | 01:48:41 | +17:35 |
30 | Knut Roar Austheim | Henning Il | 01:49:38 | +18:32 |
31 | Sneve | Steinkjer Ck | 01:50:52 | +19:46 |
32 | Fredrik Asp | Sunnan Ck | 01:53:01 | +21:55 |
33 | Jørn Johannessen | Verdal Il | 01:59:11 | +28:05 |
34 | Bjørn Iver Eng | Stiklestad Il | 01:59:33 | +28:27 |
35 | Ronny Johannessen | Røra | 02:01:26 | +30:20 |
36 | Bjørn Salater | Nte/ Nessegutten | 02:01:36 | +30:30 |
37 | Robert Flataas | Ranheim Il Sykkel | 02:10:41 | +39:35 |
38 | Steinar Fossen | Stiftstaden SK | 02:14:11 | +43:05 |
39 | Ola Haugskott | Helgådal Il | 02:14:12 | +43:06 |
Menn 50-59 år | ||||
1 | Arve | Stjørdals-Blink | 01:41:51 | +00:00 |
2 | Arnt Grønning | Fosen Sykkelklubb | 01:42:14 | +00:23 |
3 | Victor Ekpete | Stiftstadens Ck | 01:48:11 | +06:20 |
4 | Terje Høyem | Stiklestad Il | 01:48:14 | +06:23 |
5 | Erling Modell | Nessegutten | 01:49:16 | +07:25 |
6 | Kurt Sandseter | Follafoss Il | 01:49:29 | +07:38 |
7 | Olav Sem Austmo | Trønderenergi | 01:49:36 | +07:45 |
8 | Steinar Westgård Berg | Stiftstaden Sk/ncc Bil | 01:49:37 | +07:46 |
9 | Terje Keiseraas | Stiftstaden Sk/tine | 01:50:53 | +09:02 |
10 | Bjørnar Næss | Il Sverre | 01:53:19 | +11:28 |
11 | Paul Håkon Almås | Malvik Il | 01:54:04 | +12:13 |
12 | Rune Bjørnes | Sck | 01:54:08 | +12:17 |
13 | Jan Frode Lorås | Gauldal SK | 02:03:00 | +21:09 |
Menn 60-69 år | ||||
1 | Hjalmar Duklæt | Gauldal SK | 01:45:19 | +00:00 |
2 | Jon Flægstad | Tvk | 01:47:33 | +02:14 |
3 | Steinar Tangen | Sverre | 01:59:49 | +14:30 |
4 | Odd Ivar Tosbakken | Tvk | 01:59:50 | +14:31 |
5 | Paul Fuglesang | Nessegutten | 02:01:25 | +16:06 |
Menn 70 og eldre | ||||
1 | John Walter Larsen | Nessegutten | 01:49:18 | +00:00 |
2 | Trond Skevik | Lysheim | 02:33:48 | +44:30 |
Trim Kvinner | ||||
1 | Lise Ingeborg Holmlimo | Ck Victoria | 01:15:16 | +06:42 |
2 | Solbjørg Hallager | Grong Il | 01:20:15 | +11:41 |
3 | Sigrid H. Solum | Leksdal Il | 01:22:16 | +13:42 |
4 | Kirsti W. Alstad | Levanger Kommune | 01:23:12 | +14:38 |
5 | Hege Kvam | Romerike Politi | 01:25:08 | +16:34 |
6 | Marthe Fagerli | Levanger Og Verdal Komm B | 01:27:12 | +18:38 |
7 | Anne Kari Røstad | Oppstoppertomlans Velosipedkl | 01:27:12 | +18:38 |
8 | Tonje Bruem Reistad | Stiklestad Il | 01:27:44 | +19:10 |
9 | Ragnhild Kolberg | Levanger Og Verdal Komm B | 01:27:58 | +19:24 |
10 | Therese Troset Engan | Sprek Bikres | 01:28:16 | +19:42 |
11 | Lena Aune | Sparebank 1 | 01:28:36 | +20:02 |
12 | Lena Olsen | Vinne Il | 01:29:40 | +21:06 |
13 | Borghild Haugan Skrødal | No Team | 01:31:59 | +23:25 |
14 | Liv Leth-Olsen | Frosta | 01:32:11 | +23:37 |
15 | Eirin Malmo Moe | No Team | 01:33:00 | +24:26 |
16 | Irene Fremo | NOTEAM | 01:33:09 | +24:35 |
17 | May Helen Aurstad Kjønstad | No Team | 01:35:19 | +26:45 |
18 | Inger Røliaunet | Leksdal Il | 01:40:42 | +32:08 |
19 | Solveig Utgård | Sunnan Ck | 01:40:49 | +32:15 |
20 | Gøril Sørmo | Leksdal Il | 01:41:00 | +32:26 |
21 | Guro Lise E Leirset | Helgådal Il | 01:44:12 | +35:38 |
22 | Audhild Lønseth | Leksdal Il | 01:45:59 | +37:25 |
23 | Anne Haugskott Bjugan | Stiklestad Il | 01:49:00 | +40:26 |
24 | Aslaug Eklo | Stiklestad Il | 01:50:14 | +41:40 |
25 | Ingvild Røstad | Stiklestad Il | 01:50:14 | +41:40 |
26 | Anita Beate Solberg | No Team | 02:01:39 | +53:05 |
Trim menn | ||||
1 | Magnus Drøyvold | Tvk | 01:08:34 | +00:00 |
2 | Tore Jegtvolden | Skogn Il | 01:08:34 | +00:00 |
3 | Geir Jegtvolden | Innherred SK | 01:08:35 | +00:01 |
4 | Jan-Ketil Brun | Wurth Verdal | 01:08:48 | +00:14 |
5 | Terje Alstad | Frol Il | 01:12:04 | +03:30 |
6 | Jan Vidar Rønning | Tranabakkan Ck | 01:12:07 | +03:33 |
7 | Fredrik Jørpeland | Team Sagaøya | 01:12:08 | +03:34 |
8 | Pål Duvsete | Leksdal Il | 01:12:11 | +03:37 |
9 | Olav Lian | Grande Entreprenør | 01:12:16 | +03:42 |
10 | Geir Skrove | Stiklestad Il | 01:12:29 | +03:55 |
11 | Kjell Morten Myrvang | Smn Sykkelklubb | 01:12:34 | +04:00 |
12 | Svein Ole Hjelde | Club Ciclista Inderøy | 01:15:21 | +06:47 |
13 | Ståle Knoff Johansen | Kværner Bil | 01:15:22 | +06:48 |
14 | Frode Sevaldsen | Malvik Il | 01:18:17 | +09:43 |
15 | Per Ivar Skinderhaug | Wing Ok | 01:18:51 | +10:17 |
16 | Kurt Snekvik | Nte Bil | 01:18:54 | +10:20 |
17 | Odin Magnus Johnson | Levanger Og Verdal Komm B | 01:19:36 | +11:02 |
18 | Georg Sørmo | Stiklestad Il | 01:19:45 | +11:11 |
19 | Asgeir Leirset | Helgådal Il | 01:19:47 | +11:13 |
20 | Jon Inge Olsen | Posten | 01:19:49 | +11:15 |
21 | Ole B. Kvemo | Tim Skai | 01:19:53 | +11:19 |
22 | John Erik Kvam | Levanger Og Verdal Komm B | 01:20:08 | +11:34 |
23 | Jonas Utvik | Stiftstaden SK | 01:20:10 | +11:36 |
24 | Oddgeir Ness | No Team | 01:20:13 | +11:39 |
25 | Kjetil Hjelde | Inntre Bil | 01:20:17 | +11:43 |
26 | Jarle Olav Eklo | Stiklestad Il | 01:20:47 | +12:13 |
27 | Oddbjørn Breivik | Sweco | 01:20:51 | +12:17 |
28 | Mats Green | No Team | 01:20:54 | +12:20 |
29 | Simen Hegstad | Aasgutten | 01:21:57 | +13:23 |
30 | Benjamin Juberg | Rema 1000 | 01:21:59 | +13:25 |
31 | Anders Juberg | Rema 1000 | 01:22:17 | +13:43 |
32 | Paul Helge Sagøy | Sprek Bikers | 01:22:44 | +14:10 |
33 | Ragnar Sliper | Sprek Bikres | 01:23:11 | +14:37 |
34 | Olav Ingebrigtsen | Sprek Bikers | 01:23:25 | +14:51 |
35 | Vidar Aksnes | Frol Il | 01:23:39 | +15:05 |
36 | Sture Green | No Team | 01:23:50 | +15:16 |
37 | Roger Sevaldsen | No Team | 01:25:15 | +16:41 |
38 | Jan Petter Kjernlie | Il Jutul | 01:27:21 | +18:47 |
39 | Magnar Bråten | Spydeberg | 01:27:57 | +19:23 |
40 | Ivar Magne Jensen | No Team | 01:29:04 | +20:30 |
41 | Lars Petter Enes | Vinne Il | 01:29:41 | +21:07 |
42 | Anton Skei | NOTEAM | 01:30:35 | +22:01 |
43 | Tor Egil Skrødal | Nessegutten | 01:31:45 | +23:11 |
44 | Magne Aakvik | NOTEAM | 01:32:12 | +23:38 |
45 | Frode Kjønstad | No Team | 01:33:04 | +24:30 |
46 | Olsen Rolf Bjørnar | Stiklestad Il | 01:33:16 | +24:42 |
47 | Oscar Olsen | Stiklestad Il | 01:33:19 | +24:45 |
48 | Jan Birger Håpnes | Ft Campus Steinkjer | 01:34:46 | +26:12 |
49 | Eirik Hegdahl | No Team | 01:34:56 | +26:22 |
50 | Jon Magne Daling | Ronglan Il | 01:35:07 | +26:33 |
51 | Kolbjørn Gjemble | Nessegutten | 01:35:51 | +27:17 |
52 | Christian Olsen | Stiklestad Il | 01:39:04 | +30:30 |
53 | Tor Olav Hansen | Stiklestad Il | 01:39:05 | +30:31 |
54 | Ole Tuset | Leksdal Il | 01:40:44 | +32:10 |
55 | Dag Musum | Haug | 01:42:28 | +33:54 |
56 | Kjell Georg Hegstad | Aasgutten | 01:44:17 | +35:43 |
57 | Tore Jørpeland | Verdal Il | 01:45:30 | +36:56 |
58 | Sindre Lyngseth Dyrstad | No Team | 01:46:37 | +38:03 |
59 | Asgeir Nygaardsvold | No Team | 01:46:38 | +38:04 |
60 | Anders Kvam | Inderøy Il | 01:48:05 | +39:31 |
61 | Håkon Jr. Bjugan | Stiklestad Il | 01:48:57 | +40:23 |
62 | Asle Solberg | Kværner Bil | 01:56:30 | +47:56 |
63 | Svein Arnt Eklo | Leirådal | 01:56:52 | +48:18 |
Barnerittet
|
||||
Marit Klevstrand Jacobsen
|
Alta IF | |||
Asta Wekre | Heimdal/TVK | |||
Hanne Wekre | Heimdal/TVK | |||
Johanne Bjugan | Stiklestad IL | |||
Torild Eggan | Rennebu | |||
Ada Bjugan | Stiklestad IL | |||
Jøran Andersen | Stiklestad IL | |||
Lilja Petrine Flatås | Levanger | |||
Mali Ovidia Flatås | Levanger | |||
Ådne Bergsmo | Stiklestad IL | |||
Live Kirkholt Helden | Stiklestad IL | |||
Mari Reitan | IL Aasguten | |||
Kasper Reitan | IL Aasguten |