Haldenmila 2000 9.april |
|
|
Aktive
menn: 10 km. |
|
1.Eriksen Bjørn Gjesdal I.L.
32.06, |
|
2. Ellefsen yvind Halden I.L.
32.50, |
|
3. Paulsson Kim Vidar 33.18, |
|
4. Johansen Øystein Halden
I.L. 33.46, |
|
5. Sandnes Tarjei Esso Sport
34.05, |
|
6. Bogle Allan HSK 34.11, |
|
7. Tønnesen Gjermund Varteig
I.L. 34.55, |
8. Lunde Geir 36.04, |
|
9. Pinås Tor Christian Varteig
I.L. 36.15, |
|
10. Bukholm Trond Halden I.L.
40.06, |
|
11. Torp Jon-Ole Halden
skiklubb 44.42 |
|
|
Aktive
kvinner: 10 km. |
|
1. Rekkedal Jorunn Ås IL
35.08, |
|
2. Ekeren Anne Ås IL 40.36 |
|
|
Menn 12-16 år: 5 km. |
|
1. Håvåg Korum Jørgen Kvik HFK
20.18, |
|
2. Hov Magnus Halden I.L.
22.29, |
|
3. Nordli Rune Skjeberg 23.05, |
|
4. Jullum Martin HSK 24.42, |
|
5. Fladeby Anders Kvik HFK
28.04, |
|
6. Iversen Alexander Askim IF
28.43 |
|
|
Menn 12-16 år: 3
km. |
|
1. Guttormsen Raymond Strupe
u-skole 10.00, |
2. Andersen Jens Petter Strupe
u-skole 10.09, |
3. Andersen Eirik Hauan Berg
IL 10.31, |
|
4. Hauge Mats Gressvik 11.05, |
|
5. Eng Kjetil Strupe u-skole
11.17, |
|
5. Saksæther Vegard Strupe
u-skole 11.17, |
7. Korseth Morten Strupe
u-skole 11.59, |
|
8. Andersen Tor Andreas Halden
Skiklubb 12.17, |
9. Torp Hans-Trygve H.S.K.
12.30, |
|
10. Ringnes Tor-Anders Prior
Østfold 12.53, |
11. Tysnes Eyvind Strupe
u-skole 13.12, |
|
12. Glomsrød Magnus HIL 13.29, |
|
13. Olsen Tommy Strupe u-skole
14.17, |
|
13. Olsen Freddy Strupe
u-skole 14.17, |
|
15. Høy Christian Halden I.L.
15.08, |
|
16. Jahr Marius Halden Kvik
HFK 22.28 |
|
|
Menn 17-29 år: 10 km. |
|
1. Kjelvik Magnus T.F.L.
39.59, |
|
2. Graarud Hans-Martin
Østbygda I.L. 40.09, |
3. Andersen Ola Skeid Greker
40.47, |
|
4. Martinsen Ole Jacob Trøsken
I.L. 41.58, |
5. Strande Vidar Askim 45.07, |
|
6. Karlsen Benny Halden 45.19, |
|
7. Berge Ole-Martin Saugbrugs
B.I.L. 46.53, |
8. Bjerke Erik Sparebanken
53.43, |
|
9. Szajna Ronny 1.00.43 |
|
|
Menn 17-29 år: 5 km. |
|
1. Nordli Kjetil Skjeberg
20.51, |
|
2. Nygård Svend Are 21.49 |
|
|
Menn 30-39 år: 10 km. |
|
1. Mikalsen Tom B. Våk
Triatlonklubb 37.32, |
2. Wilhelmsen Ricard Halden
37.45, |
|
3. Bergstrøm Espen TFL 39.32, |
|
4. Almqvist Trond Norcool
39.45, |
|
5. Brthen Trond stfold
Energi 39.59, |
|
6. Iversen Rune Askim IF
40.16, |
|
7. Dammyr Geir Aremark IF
42.46, |
|
8. Bønegård Dag Vidar Aremark
IF 42.47,9. Elisenberg Jørn Arne Oslo Politidistrikt 43.27, |
9.Elsienberg Jørn Arne Oslo
Poitidistrikt 43.27 |
10. Braarud Per-Øyvind Atomen
B.I.L. 44.30, |
11. Jensen Lasse NTP BIL
45.08, |
|
12. Samuelsen Trond 45.14, |
|
13. Svendsen Dag Borge Gimle
I.F. 45.22, |
14. Nybøle Jens 45.24, |
|
15. Berger Tor-Einar
Aspedammen I.L. 46.24, |
16. Olsen Espen Dahl
berg-Kameratene 46.52, |
17. Martinsen Frode Halden
47.06, |
|
18. Gjerlaugsen Ole
Christian 48.17, |
|
19. Drøivoldsmo Asgeir Atomen
B.I.L. 49.03, |
20. Ahlsen Trond Mosjonist
50.25, |
|
21. Høvik Morten Halden 53.33, |
|
22. Samuelsen Gunnar 54.54 |
|
|
Menn 40-49 år: 10 km. |
|
1. Bøhn Rolf E TFL 36.28, |
|
2. Gretland Tom Fredrikstad
37.20, |
|
3. Graarud Harald
Skaukameratene 37.48, |
4. Holme Egil F.I.F. 39.34, |
|
5. Antonsen Arnfred T.F.L.
39.51, |
|
6. Ressgård Ulf Fredrikstad IF
40.26, |
|
7. Andersen Tor Ragnar Halden
Skiklubb 40.43, |
8. Enholm Trond K-Bank 40.53, |
|
9. Bø Alf K-jogg Moss 41.40, |
|
10. Enoksen Roy Harry stfold
energi B.I.L. 42.40, |
11. Arneberg Geir Saugbrugs
B.I.L. 42.54, |
12. Fange Ragnar TFL 43.07, |
|
13. Klausen Ragnar Tvete I.L.
43.54, |
|
14. Henriksen Kai Borregrd
B.I.L. 44.50, |
15. Ringnes Kai-Erik Prior
stfold 45.05, |
|
16. Dalby Jørn Høbøl I.L.
45.09, |
|
17. Høe Øivind Ryggejoggen
45.12, |
|
18. Ingvoldstad Paal T.F.L.
45.43, |
|
19. Hauge Morten F.I.F. 46.12, |
|
20. Johansson Richard IK Favør
47.01, |
|
21. Nordli Arne J. Skjeberg
47.31, |
|
22. Undrum Kjell Ullerøy I.L.
49.01, |
|
23. Bergestad Per F. Saugbrugs
B.I.L. 49.27, |
24. Grav Hans Borgenhaugen
49.53, |
|
25. Andersen Magne HCK 50.49, |
|
26. Karlsen Bjørn Oscar Halden
51.14, |
|
27. Bakke Trond Saugbrugs
B.I.L. 51.20, |
28. Frost Trond Fresenius Kabi
B.I.L. 51.54, |
29. Johansen Arild Fresenius
Kabi B.I.L. 52.28, |
30. Rekdal Sigbjørn
Elektrovakum B.I.L. 53.02, |
31. Strøm Olav 54.27, |
|
32. Markussen Frank Borg vgs
BIL 54.58, |
33. Fjellanger Jack Saugbruks
BIL 56.45, |
34. Sundling Carl Viktor
Atomen B.I.L. 57.08 |
|
Menn 40-49 år: 5 km. |
|
1. Sandvig Erik Hobøl I.L.
26.38, |
|
2. Fladeby Tor-Egil H.S.K.
28.04 |
|
|
Menn 50-59 år: 10 km. |
|
1. Aronsen Asbjørn Saugbruks
BIL 41.47, |
2. Nomell Roy TFL 42.56, |
|
3. Moen Magne T.F.L. 43.19, |
|
4. Gurandsrud Jørgen
F.I.F.Trim 44.31, |
|
5. Eliassen Svein TFL 45.10, |
|
6. Johansen Trond T.F.L.
45.17, |
|
7. Brun Johs Ensto NTP BIL
45.29, |
|
8. Svendsen Kjell TFL 46.28, |
|
9. Bjerkeli Jan-Erik Saugbrugs
B.I.L. 47.14, |
10. Øgrim Geir Saugbrugs
B.I.L. 47.18, |
|
11. Løvhaug Kjell Kvikk HFK
48.19, |
|
12. Strand Freddy Trøsken I.L.
48.26, |
|
13. Olsen Ludvig Sarpsborg
brann-og feie 50.16, |
14. Kirkeng Asbjørn T.F.L.
50.31, |
|
15. Alten Edvard T.F.L. 51.08, |
|
16. Strand Rolf Jul Veidekke
ASA 51.24, |
|
17. Søfting Alf Saga Auto
51.30, |
|
18. Strand Per Sarpsborg
52.23, |
|
19. Njord Christer T.F.L.
52.24, |
|
20. Hansen Frank Henning
F.I.F. 52.27, |
|
21. Olsen Kjell Arne 52.30, |
|
22. Hansen Arve Ving B.I.L.
53.35, |
|
23. Grimstad Thor Halden
54.45, |
|
24. Hjelle Kåre Fredrikstad
57.04, |
|
25. Karlsen Rolf Halden
kommune B.I.L. 58.29, |
25. Karlsen Arnstein Halden
kommune B.I.L. 58.29, |
27. Hansen Frank TFL 1.00.28 |
|
|
Menn 50-59 år: 5 km. |
|
1. Kroken Kåre Tomter I.L.
32.47 |
|
|
Menn over 60 år: 10
km |
|
1. Haugen Knut Lerdalen
velforening 40.38, |
2. Holm-Olsen Per Oscar
Metemarkens Venner 44.55, |
3. Bangstad Hans Fredriksten
Festning 45.38, |
4. Steihaug Bjørn Halden
46.55, |
|
5. Sagstuen Nils Halden 47.22, |
|
6. Magnussen E. FIF 48.55, |
|
7. Lind Wilhelm Halden-løperene 50.05, |
|
|
Menn over 60 år: 5
km. |
|
1. Følstad Asbjørn
Fredrikshald turnforening 30.02 |
|
Kvinner 12-16
år: 3 km. |
|
1. Guttormsen Linda HK Halden
12.01, |
|
2. Dalby Karen H.S.K. 12.55, |
|
3. Bjærum Kristin Strupe
u-skole 13.14, |
|
3. Fange Mlfrid Strupe
u-skole 13.14, |
|
5. Grottenberg Lise Strupe
u-skole 13.17, |
6. Mathisen Marlene Lby Skole
13.30, |
|
7. Norderhaug Silje Strupe
u-skole 15.24, |
8. Nøvik Ellen Strupe u-skole
24.43, |
|
9. Fagereng Hanne Strupe
u-skole 25.09 |
|
|
Kvinner 17-29
år: 10 km. |
|
1. Aune Randi Halden
Skytterlag 55.00 |
|
|
Kvinner 30-39 år:
10 km. |
|
1. Gressløs Nina Varteig I.L.
38.59, |
|
2. Kolstad Sigrun K-jogg Moss
40.20, |
|
3. Riis Gunn-Tove Fredrisktad
42.58, |
|
4. Aune Irene Halden 51.59, |
|
5. Svendsen Monica L. 58.52, |
|
6. Kloster Anne 59.41, |
|
7. Dannevig Solveig Rinaldo
stfolk B.I.L 1.01.29 |
|
Kvinner 40-49
år: 10 km. |
|
1. Ulvøen May FIF 49.38 |
|
|
Kvinner 40-49
år: 5 km. |
|
1. Brustad Berit 25.36 |
|
|
Gutter 8-9 år: 800m. |
|
1. Undrum Marius Ullerøy 3.24, |
|
2. Bukholm Vegard Halden I.L.
3.25, |
|
3. Frimann Jon Magnus Kvik/HFK
3.37, |
|
4. Hauge Espen Gressvik 3.38, |
|
5. Johansen Mathias R. Halden
I.L.3.40, |
|
5. Antonsen Johannes 3.40, |
|
7. Martinsen Christopher
Halden 3.48, |
|
8. Høvik Øyvind Kvik HFK 3.52, |
|
9. Stenersrød Christer Halden
I.L. 3.56, |
|
10. Gundersen Per Christian
Kvik/HFK 4.00, |
11. Slåen Martin Kvik HFK
4.01, |
|
12. Magnussen Glenn 4.07, |
|
13. Løken Markus 4.16, |
|
14. Mustorp Jørgen 4.26, |
|
15. Johansen Ole Jacob Halden
I.L. 4.27, |
16. Solheim Martin Berg I.L.
4.31, |
|
17. Dammyr Lars Ivar Aremark
IF 4.40 |
|
|
Gutter 10-11
år: 800 m. |
|
1. Hansson Henrik Strømstad IF
2.52, |
|
2. Bukholm Håkon Halden I.L.
3.00, |
|
3. Bjærum Rasmus Kvik HFK
3.04, |
|
3. Larsen Martin Kvik 3.04, |
|
5. Brevik Lars Petter 3.05, |
|
6. Johnsen Martin Morken 3.06, |
|
7. Andersen Brd Hauan TTIF
3.08, |
|
8. Lund Stian Halden I.L.
3.09, |
|
9. Hvg Korum Kvik HFK 3.10, |
|
10. Svendsen Jonas Borge Kvik
HFK 3.12, |
11. Eriksson Henrik Sjømo Kvik
HFK 3.13, |
12. Undrum Andre Ullerøy I.L.
3.14, |
|
13. Kristensen Lars-Andreas
Halden Skiklubb 3.15, |
14. Mathisen Simen Skjeberg
3.17, |
|
15. Karlsen Magnus Kvik 3.18, |
|
16. Wold Thomas Kvik HFK 3.20, |
|
17. Nordby Lars-Erik Kvik
3.21, |
|
18. Fladeby Kristian Kvik HFK
3.23, |
|
19. Johansen Christian R.
Halden I.L.3.28, |
20. Frost Marius 3.34, |
|
21. Berger Kristoffer Movinkel
Aspedammen I.L. 3.37, |
22. Unneberg Martin 3.38, |
|
23. Karlstad Kenneth Kvik HFK
3.46, |
|
24. Johnsen Mats Kvik 3.51, |
|
25. Suther Thomas Kvik/HFK
4.18, |
|
26. Lindskog Didrik Kvik 4.36 |
|
|
Jenter 8-9 år: 800 m. |
|
1. Dammyr Madeleine Aremark IF
3.50, |
|
2. Hjelmberg Eva Tiseth Halden
3.57, |
|
3. Lindskog A 4.08, |
|
4. Unneberg Mari 4.13, |
|
5. Magnussen Charlotte 4.14, |
|
6. Valseth Marianne H.S.K.
4.17, |
|
7. Høy Elisabeth Halden 4.36 |
|
|
Jenter 10-11
år: 800 m. |
|
1. Glomsrød Oda HIL 3.26, |
|
2. Olsen Karoline HK Halden
3.27, |
|
3. Røstadli Mikaela Kvik 3.55, |
|
3. Hansson Sofia Strømstad IF
3.55, |
|
5. Skaug Wang Martine HK
Halden 4.10, |
6. Aksmo Elise HK Halden 4.20, |
|
7. Malmquist Madeleine HK
Halden 4.21, |
8. Røstadli Daniella 4.26, |
|
9. Hauge Ida Gressvik 4.28, |
|
10. Fjellanger Eva-Linn 4.31, |
|
11. Gundersen Ida Marie
Kvik/HFK 6.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|