Oppløpet 19.juni1999
6 km rett opp alpinbakken
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Herrer Ski-løp-løp
1 0052 Nygård Jon Per Øversjø 29.20
2 0036 Tronvold Ove Erik Byåsen IL 30.09 00.49
3 0007 Hasselvold Lars Strindheim IL 30.16 00.56
4 0018 Kjerstadmo Torbjørn Strindheim IL 30.37 01.17
5 0001 Brobakk Odd Egil Støren Sportsklubb 30.54 01.34
6 0011 Elverhøi Morten IL Snøhetta 31.15 01.55
7 0008 Sirnes Erik Strindheim IL 31.44 02.24
8 0047 Jønland Svein Erik Leik IL 31.56 02.36
9 0031 Kveen Stig Rune Strindheim IL 32.08 02.48
10 0044 Krognes Ole Andreas Leik IL 32.33 03.13
11 0029 Stene John Byåsen IL 33.10 03.50
12 0020 Langlete Nils Ingulf Budal IL 33.22 04.02
13 0015 Horghagen Robert Kattem IL 34.56 05.36
14 0023 Stulen Morten Erik Oppdal IL 35.08 05.48
15 0048 Strand Stig B 35.19 05.59
16 0043 Brobakk Odd Olav Støren Sportsklubb 35.35 06.15
17 0045 Volden Ola Oppdal FIK 35.45 06.25
18 0009 Elshaug Ove Strindheim IL 35.52 06.32
19 0024 Aas Marius Strindheim IL 36.32 07.12
20 0016 Berge Kjell Oppdal FIK 36.33 07.13
21 0014 Jønland Børge Leik IL 37.17 07.57
22 0010 Hindseth Rune IL Snøhetta 37.19 07.59
23 0022 Grøseth Hans Lønset IL 37.20 08.00
24 0053 Jønland Frode Leik IL 37.27 08.07
25 0025 Strand Sveinung Strindheim IL 37.48 08.28
26 0034 Ulstad Erlend Strindheim IL 38.09 08.49
27 0033 Sportøl Erling Oppdal IL 38.27 09.07
28 0013 Bruseth Inge Bertil Oppdal FIK 39.19 09.59
29 0030 Furunes Jo IL Snøhetta 40.06 10.46
30 0028 Furunes Johan Støren IL 41.20 12.00
31 0019 Snefugl Jan Vidar Folldal IF 43.42 14.22
51 påmeldte. 31 startet. 31 resultater.
Damer Ski-løp-løp
1 0108 Skei Rønnaug Stadsbygd IL 33.48
2 0113 Øyen Janikke Byåsen IL 35.31 01.43
3 0105 Solum Magni Oppdal FIK 35.41 01.53
4 0110 Lillebudal Stine Leik IL 37.06 03.18
5 0106 Hoel Ragnhild IL NOR 39.26 05.38
6 0117 Vestermo Berit Hovin 41.20 07.32
7 0107 Kulset Solveig Selbu IL 46.36 12.48
8 0115 Husby Kjersti Strindheim IL 47.58 14.10
17 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
Fellesklasse offroad
1 0070 Berbu Andreas B 31.10
2 0051 Søreide Eirik Oppdal Sykkelklubb 31.53 00.43
3 0073 Gabrielsen Odd Rupro AS 34.21 03.11
4 0040 Moen Torgeir Budal IL 34.45 03.35
5 0072 Mosbakk Erik OM Grefstad AS 37.46 06.36
6 0071 Welling Onno Nederland 42.09 10.59
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Trim
0201 Stensheim Morten IL Snøhetta
0202 Hindseth Gina IL Snøhetta
0204 Stensheim Fredrikke IL Snøhetta
0205 Mjøen Rachel Oppdal FIK
0206 Bakk Ivar IL Snøhetta
0207 Iversen Jon R. Trim
0208 Torve Solveig IL Snøhetta
0209 Bøgseth Thomas Trim
0210 Brevik Bernt Ole Team MRKH
0211 Kristiansen Helge Trim
0212 Torve Randi IL Snøhetta
0213 Hammervold Lasse Trim
0214 Lund Bjørn Team MRKH
0215 Tande Marit B
0216 Hindseth Olav IL Snøhetta
0217 Olsen Pål Trim
0219 Hindseth Ørjan IL Snøhetta
0220 Bratt Kjetil Trim
0221 Hindseth Marie Veggen IL Snøhetta
0222 Torve Vegard IL Snøhetta
0223 Plassen Harald Oppdal Sykkelklubb
0224 Loe Inger Mai Vollan IK
0226 Hjulstad Tore Trim
0227 Teksum Turi IL Snøhetta
0228 Hoel Jan Otto IL Snøhetta
0229 Sivertsen Reidar Trim
0230 Sæther Ellinor Torve Oppdal FIK
0231 Hindseth Adrian IL Snøhetta
0232 Torp Svein Trim
0233 Sæther Kari Oppdal IL
0234 Wognild Arnt IL Snøhetta
0235 Hoel Peder Haugmo IL Snøhetta
0236 Storli Kari IL Snøhetta
0237 Rainer Tommy Trim
0238 Mæhle Øyvind Fossum Vollan IK
0239 Flaat Ole K. Trim
0240 Stensheim Malvin IL Snøhetta
0241 Torve Olav IL Snøhetta
0242 Rolvsjord Johan IL Snøhetta
0243 Rolvsjord Sindre IL Snøhetta
0244 Rolvsjord Andreas IL Snøhetta
0245 Rolvsjord Kari IL Snøhetta
0246 Hindseth Oddvar IL Snøhetta
0247 Haugan Tone IL Snøhetta
0248 Giskeødegård Solveig Lønset IL
0249 Frostad Gerd Gnagsår
0250 Ishoel Ester Lønset IL
0251 Ishoel Roald Lønset IL
0252 Wognild Sivert IL Snøhetta
0253 Naess Margit Gisvold IL Snøhetta
0254 Detlie Børge IL Snøhetta
0255 Fagerhaug Vegard Oppdal IL
0256 Aalmen Anita Oppdal FIK
0257 Steen Morten Oppdal IL
0258 Haugland Jonas IL Snøhetta
0259 Grønset Kirsten Aune Oppdal FIK
0261 Furunes Julianne Oppdal FIK
0262 Furunes Kim Martin Oppdal FIK
0263 Hoel Heidi Haugmo IL Snøhetta
0264 Ekrann Astrid Drivdalen IL
0266 Wognild Guri IL Snøhetta
0267 Steen Kristian Oppdal FIK
0268 Steen Brita Oppdal IL
0269 Nerhoel Erik A. Lønset IL
0270 Lundqist Helge Johan Oppdal IL
0271 Lundquist Oddbjørg Oppdal IL
0272 Munkvold Bodil Oppdal FIK
0278 Brobakk Magnhild Støren Sportsklubb
0280 Brobakk Jon Olav Støren Sportsklubb
0281 Dørum Gudmund IL Snøhetta
0282 Gorset Stina Storø Oppdal IL
0283 Storø Randi Oppdal IL
0284 Stensheim Marit IL Snøhetta
0285 Haugland Aud IL Snøhetta
0286 Aalbu Anita IL Snøhetta
0287 Aalbu Annebjørg IL Snøhetta
0288 Thun Wigdis Oppdal IL
88 påmeldte. 77 startet. 77 resultater.
|