Her kunne din annonse stått!

Januar  
Februar
 
Mars  
April
  
Mai
  
Juni
  

*=kontrollmålte Løyper
Juli  
August
  September  Oktober  
November
 
Desember 


K =kvalitetsløp


Terminlista
 
Slik så det ut under Minitravern 1999
 
MINI NETTSIDE
kondis.no tilbyr peker til egen Mini-nettside hvor du finner de viktige informasjoner om løpsarrangementene:.  
eksempel på Mini-nettside.
Bestilling av Mini-nettside.

Som medlem av DNL får du en Terminliste som gir deg de viktigste informasjoner om et løp.

pr. 14/11 har Terminlista 886 løp.
Mangler løpet deres på lista?: Send inn løpsdato for 2001! 
(og evt. distanseendringer fra i år)
Adressen er:

webmaster@kondis.no

 Dato:	         Løpets navn:		   Fylke:	Distanser:

Januar
03.01      Kraftkarusellen vk. løp 4       Hordaland
06.01      Bjørkelangen vk.Romerike løp 6  Akershus     5 og 9,1 km
06.01      Eikanger vk løp 5               Hordaland    2,1 km
06.01      Ålesund vk. løp 3               M&R          5 og 10 km
06.01      Vest-Agder vk. løp 1            V-Agder      
08.01      BFG Fanas vk. løp 4             Hordaland    5 og 10 km
09.01      Snøkuten vk. løp 4              Hedmark  
09.01      Strandebarm vk. løp 5           Hordaland    4 km    
10.01      Sandnesjøen Vk. løp 1           Nordland     2 og 10 km
11.01      Vintertrimmen Ski løp 3         Akershus   * 5 km
17.01      Kraftkarusellen vk. løp 5       Hordaland
18.01      Oslokarusellen vk. løp 1        Oslo         5 og 2.5 km
20.01      Haga stadion vk.Romerike løp 7  Akershus     5 og 12 km
20.01      Askløpet                        Hordaland    4,5 km
20.01      Bybrannløpet                    M&R          6 km
20.01      Norgeskarusellen løp 1          Hordaland    42 og 21 km
20.01      Vest-Agder vk. løp 2            V-Agder
20.01      Telemark vinterkarusell løp 1   Telemark     5 km
21.01      Modum Vinterkarusell løp 4      Buskerud     5 km
22.01      Fenringkarusellen løp 6         Hordaland
27.01      Eikanger vk. løp 6              Hordaland    2,1 km
29.01      BFG Fanas vk. løp 5             Hordaland    5 og 10 km
24.01      Frikarusellen vk.  løp 5        Hordaland    5 km 
30.01      Strandebarm vk. løp 6           Hordaland    4 km    

Februar
03.02      Fet stadion vk.Romerike løp 8   Akershus     5 og 9,5 km
03.02      Ålesund vk. løp 4               M&R          5 og 10 km
03.02      Vest-Agder vk. løp 3            V-Agder      
06.02      Snøkuten vk. løp 5              Hedmark
07.02      Kraftkarusellen vk. løp 6       Hordaland    
08.02      Vintertrimmen Ski Løp 4         Akershus   * 5 km
08.02      Våland Løpskarusell             Rogaland
10.02      Telemark vinterkarusell løp 2   Telemark     5 km
12.02      Fenringkarusellen løp 7         Hordaland
14.02      Frikarusellen vk. løp 6         Hordaland    5 km
14.02      Sandnessjøen vk. løp 2          Nordland     2 og 10 km
15.02      Runni skole vk.Romerike løp 9   Akershus     3,3 og 9,7 km
17.02      Norgeskarusellen løp 2          Hordaland    42 og 21 km
17.02      Eikanger vk. løp 7              Hordaland    2,1 km
17.02      Vest-Agder vk. løp 4            V-Agder
19.02      BFG Fanas vk. løp 6             Hordaland    5 og 10 km
19.02	   Tromsø Vinterkarusell	   Troms	3 og 5 km
20.02      Strandebarm vk. løp 7           Hordaland    4 km
22.02      Oslokarusellen vk. løp 2        Oslo         5 og 2,5 km
26.02	   Tromsø Vinterkarusell	   Troms	3 og 5 km
28.02      Kraftkarusellen vk. løp 7       Hordaland

Mars
03.03      Ålesund vk. løp 5               M&R          5 og 10 km
03.03      Telemark vinterkarusell løp 3   Telemark     8 km
03.03      Vest-Agder vk. løp 5            V-Agder
03.03      Ergavatnet Rundt                Rogaland
05.03      Fenringkarusellen løp 8         Hordaland
05.03	   Tromsø Vinterkarusell	   Troms	3 og 5 km
06.03      Snøkuten vk. løp 6              Hedmark
07.03      Frikarusellen vk. løp 7         Hordaland    5 km
08.03      Vintertrimmen Ski  løp 5        Akershus   * 5 km
08.03      Lillestrøm vk.Romerike løp 10   Akershus     5 og 10,2 km
10.03      Eikanger vk. løp 8              Hordaland    2,1 km
10.03      Egersund halvmaraton            Rogaland     21 km
11.03	   VU-løpet			   Nordland	6,4 km
11.03      Bergsjø Rundt-Trimmen           Buskerud     12,8 km
12.03      BFG Fanas vk. løp 7             Hordaland    5 og 10 km
12.03	   Tromsø Vinterkarusell	   Troms	3 og 5 km
13.03      Strandebarm vk. løp 8           Hordaland    4 km
14.03      Sandnessjøen vk. løp 3          Nordland     2 og 10 km
15.03      Oslokarusellen vk løp 3         Oslo         5 og 2.5 km
17.03      Kløfta  vk.Romerike løp 11      Akershus     5 og 9,6 km 
17.03	   Askøymesterskap i Terrengløp    Hordaland    1500 og 800m
17.03      Tysværtrimmen                   Rogaland     5 km
17.03	   Ergavatnet Rundt		   Rogaland     13,2 km
19.03	   Tromsø Vinterkarusell	   Troms	3 og 5 km
21.03      Kraftkarusellen vk løp 8        Hordaland
24.03      Mosvannsløpet                   Rogaland     300m - 3,05 km
24.03      Norgeskarusellen løp 3          Hordaland    42 og 21 km
24.03	   Smålongeren Rundt (kl. 15)	   Hordaland    4900m, 1400 og 700m
24.03	   Blodomløpet (kl. 14)            Hordaland    3,5 km
24.03      Vest-Agder vk. løp 6            V-Agder
24.03      Fokusløpet                      Telemark     10 km
24.03      Mulismilen                      Hordaland    5 og 10,4 km
25.03      Fredrikstadløpet                Østfold    * 21 5,2 km,4*5,2 stafett
26.03	   Tromsø Vinterkarusell	   Troms	3 og 5 km
27.03      Borredalen Rundt 1.løp          Østfold      5,6 km
28.03      Frikarusellen vk. løp 8         Hordaland    5 km
28.03 	   KM Terrengløp                   V-Agder
31.03	   KM Terrengløp                   Rogaland     2km, 3km og 8km     
31.03      Furulundstafetten 		   V-Agder      Stafett 
31.03	   Bergsøyløpet		           M & R
31.03	   Sparebankløpet (Norodd IL)	   M & R        5, 1,75 og 0,75 km
31.03      Eikanger vk. løp 9              Hordaland    2,1 km 

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

April
01.04      Baksjøløpet                    Hedmark      11 km
01.04      Aprilspøken                    S-tr.        0,3 - 5 km
02.04      BFG Fanas vk. løp 8            Hordaland    5 og 10 km
02.04      Tjongo Opp                     Hordaland    1,7 km
03.04      Frakkagjerdstafetten           Rogaland     Stafett
03.04      Borredalen Rundt 2.løp         Østfold      5,6 km
04.04      Sandnessjøen vk. løp 4         Nordland     2 og 10 km
04.04      Fristafetten			  Hordaland    Stafett
04.04      Sandtangløpet                  Rogaland     Terrengløp
05.04      Oslokarusellen vk. løp 4       Oslo         5 og 2,5 km
05.04      Jærmesterskapet i terrengløp   Rogaland
05.04	   KM Terrengløp		  Østfold
06.04      Valestrandmarka Rundt løp1 tr. Hordaland    4,4 km
10.04      Borredalen Rundt 3.løp         Østfold      5,6 km
17.04      Borredalen Rundt 4.løp         Østfold      5,6 km
18.04      SI-stafetten                   Rogaland     Stafett
18.04      Holavatnet Rundt løp 1         Hordaland    3,1 km
19.04      Espe Rundt løp 1               Aust-Agder   7 km
19.04      VABIK terrengkarusell 1.løp    Vest-Agder   3,5 km 
19.04      HBIK-mesterskap i terrengløp   Hordaland    3 km
20.04      Valestrandmarka Rundt løp 2    Hordaland    4,4 km
21.04      Valderløpet                    M&R          8,7 og 3 km
21.04      Rett Vest                      S&F        * 42, 21, 10, 4,2
21.04      Parkløpet                      Rogaland     3 og 7 km
21.04      Løkkasprinten                  S-tr.
21.04	   Arendalsstafetten              V-Agder      Stafett
21.04      Stomperudkarusellen 1.løp      Akershus     1,5 og 5 km
21.04      Torvastadspretten              Rogaland     5,9 og 8,4 km
21.04      Tjølling-mila		  Vestfold     5 og 10 km
21.04      NMterrengløp kortløype/stafett Hordaland
22.04      NMterrengløp stafett 	  Hordaland    Stafett
22.04	   Osterfjordløpet                Hordaland    6,5 og 2,2 km
22.04      Fosenløpet                     S-tr.
22.04      Haldenmila                     Østfold      10 km og 5 km
22.04      Frostatingsløpet               N-tr.        8,5 km
22.04      Berse Rundt                    Rogaland     5 km 
24.04      KIF-Karusellen 1.løp           Buskerud
24.04      Terrengkarusell                Vest-Agder
24.04      Borredalen Rundt 5.løp         Østfold      5,6 km
24.04      Ytrebgyda Rundt                Hordaland    4,2 km og 7,6 km
24.04      RBIR Karusellen 1.løp          Akershus     2/3 km vei
24.04      Høddløpet			  M&R	       10 km
25.04      Haustrimmen 1.løp              Hordaland    3,7 km
25.04      Fjellseterløpet                S-tr.        8,1 km (420m opp)
25.04      Fjellhamarstafetten            Akershus     Stafett
25.04      KM Terrengløp                  Vestfold
25.04      Holavatnet Rundt løp 2         Hordaland    3,1 km
25.04      Haraldsvang/Framtidstafetten   Rogaland     Stafett
25.04      Sandtangstafetten              Rogaland     Stafett
25.04      Fløystafetten                  Hordaland    Stafett
25.04      B&OI-gampen 1. løp             Nordland     4 km
25.04      Mjølan Rundt                   Nordland     4 og 2,4 km
26.04      VABIK terrengkarusell 2.løp    Vest-Agder   3,8 km
26.04      K-Bankstafetten                S-tr.        Stafett
26.04	   Østfoldstafetten		  Østfold      Stafett
26.04	   Follotrimmen,Løp 1 Atlas Copco Akershus     6 km
26.04      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
26.04      Løkkajoggen                    S-tr.        1,5 og 10 km
27.04      Eikanger vk. løp 10            Hordaland    2,1 km
27.04      Tjongo Ned			  Hordaland    2,4 km
27.04      KM Terrengløp          	  S&F          2 og 4 km
27.04      Strandaløpet                   Rogaland     6,2 km
28.04      UKI-Karusellen 1.løp           Akershus     1,5 og 1,2 km
28.04      Viggaløpet                     Oppland      9 km
28.04      Hitra Maraton 2001		  S-tr.        21 og 42 km
28.04      Siddisløpet                    Rogaland     8,2 og 0,5 km
28.04      Hallgeir  Brenden-løpet        Hedmark      1,9km 3,7km, 11,2km
28.04      Larviksløpet                   Vestfold     8 km
28.04      Timesløpet                     S-tr.        1 time
28.04	   Opsangervatnet Rundt	          Hordaland    10 km
28.04	   Bølerstafetten	          Oslo	       Stafett
28.04      Nordmørsstafetten              M&R          Stafett
29.04      KM Terrengløp                  M&R
29.04      Øygaloppen 			  Nordland     10 og 4 km
29.04      KM-Terrengløp                  S-tr.        
29.04      Neslandsvatn Rundt             Telemark     13 km    
29.04	   Sotra-Mila			  Hordaland    5 og 10 km
29.04      Tvedestrandstafetten           V-Agder      Stafett
29.04  K   Sentrumsløpet                  Oslo       * 10 km, 1,5 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

Mai
01.05      Eventyrstafetten Baneheia     Vest-Agder  Stafett
01.05      Borredalen Rundt 6.løp        Østfold     5,6 km
01.05      Høiåstrimmen H&A løp 1        Østfold     4 og 8 km
01.05      Meieridilten                  Østfold     2,7 km, 2, 4 og 6 km
01.05      Langtrampen 1. løp            Akershus    
01.05      Sabbaløpet                    Rogaland    4 km og 8,3 km
01.05      S.A.løpet                     Østfold     5 og 10 km og 0,6 km
01.05      Askstafetten                  Hordaland   Stafett
01.05	   Storavatnet Rundt		 Hordaland   6,5 km
01.05      Strandamila                   Rogaland    10 km
01.05      Esefjorden Rundt	         S&F	     8,5 km
01.05      Vågen Rundt                   M&R         Stafett
01.05      1.mai-løpet                   M&R         0,4km,0,6km,1,2km,3km
01.05      Øyastafetten                  S-tr.       Stafett
01.05      Mellomdilten                  A-Agder     5.5 og 13 km
01.05      KM Terrengløp                 Buskerud    5,4 og 2,8 km
02.05      Helgelandskarusellen løp 1.   Nordland    5 og 3,5 km 800m
02.05	   B&OI gampen 2. løp            Nordland    10 km
02.05      Holavatnet Rundt løp 3        Hordaland   3,1 km
02.05      Gateløp i Odda                Hordaland   1,5, 1 km, 600m og 400m
02.05      Sentrumsjoggen                A-Agder     6 km
02.05      Byåsenrunden                  S-tr.	     5,6 og 11,4 km
02.05      Stjørdalsmesterskapet         N-tr.       Terrengløp
03.05      VABIK terrengkarusell 3.løp   Vest-Agder  4,1 km
03.05	   BUL-stafetten		 Oslo	     Stafett
03.05      Espe Rundt                    Aust-Agder  7 km
03.05	   Titanløpet			 Østfold     6,1 og 4,5 km
04.05      Valestrandmarka Rundt løp 3   Hordaland   4,4 km
04.05      Sentrumsløpene                Rogaland    10 km og 0,7 km
04.05      Albyløpet                     Østfold     2 og 3 km
05.05      Terrengkarusell               Vest-Agder
05.05      Onkel Oscars Minneløp         S-tr.	     Terrengløp
05.05	   Øyestad Maraton		 Arendal     42, 21 og 5 km
05.05      Terråkmila                    N-tr.       10 km
05.05      Ålgårdstafetten               Rogaland    Stafett
05.05      Grete Waitz-løpet           * Oslo        5 km
05.05      Ålesund Maraton               M&R         42, 21 og 4,2 km
05.05	   Breimsmila            	 S&F         5 og 10 km
05.05      Råskinnet                     Oslo        8 km
05.05      Råtassen                      Oslo        1 km
05.05      KM Terrengløp                 Oppland     
05.05      Bjørkeklubben over	         Hordaland   1269m
05.05	   Mathusløpet			 Troms	     4,2 og 0,5 km
06.05      Lunnerstafetten		 Oppland     Stafett
06.05      Æresrunden			 Buskerud    5 km
06.05      KM Terrengløp                 N-tr.       
07.05      KM Terrengløp                 Akershus    3000m og 2000m
08.05      Borredalen Rundt 7.løp        Østfold     5,6 km
08.05      Stomperudkarusellen 2.løp     Akershus    1,2 2 og 8 km
08.05      Tordenskioldløpet             S-tr.       5 og 10 km
09.05      Holavatnet Rundt løp 4        Hordaland   3,1 km
09.05	   Follotrimmen, Løp2  Hebekk	 Akershus    7,4 km
09.05      Helgelandskarusellen løp 2.   Nordland    5 og 3,5 km 800m
09.05      Hydro Rundt                   Rogaland    5 km
09.05      Sentrumsløpet  (Bjugn)        S-tr.       5 km
09.05      Haustrimmen løp 2             Hordaland   3,7 km
09.05      Ornesløpet			 Nordland    5 km
09.05      Kariåsen Rundt		 Nordland    5,2 og 2,2 km
09.05	   B&OI gampen 3. løp            Nordland    3000m baneløp
09.05      Vestoppsprinten               S-tr.       1 km
10.05      VABIK terrengkarusell 4.løp   Vest-Agder  3,4 km
10.05      Terrengløp, Sveum             Hedmark
10.05      Espe Rundt                    Aust-Agder  7 km
10.05      Diplom Is-løpet               Østfold     10 km
10.05      Langtrampen (1.løp)           Akershus    2,5, 5 og 10 km
10.05      Herkulesløpet          	 Telemark    6 km
10.05      Ranheim Rundt	         S-tr.       4 og 7,5 km
12.05      Rema-1000 Løpet H&A løp 2     Østfold     5 km
12.05      Bodøløpet                     Nordland    5km, 10km, 21km
12.05      Jentespretten		 S&F   	     10 km (5 og 2 km gang)
13.05      Holmenkollstafetten           Oslo        Stafett
13.05	   Tinfosløpet			 Telemark    5,3 og 12,5 km
15.05      Borredalen Rundt 8.løp        Østfold     5,6 km
15.05      Kanada Rundt                  Buskerud    12, 6 og 1km barneløp 
15.05      Skau-skau-løpet		 V-Agder     10,6 km
15.05      RBIR Karusellen 2.løp         Akershus    3/7 km vei
15.05	   Vikaløpet            	 Nordland  
15.05      B&OI gampen  4. løp           Nordland    1 km  
15.05      Fjellveiløpet                 Hordaland   3,5 og 9 km
16.05      Holavatnet Rundt løp 5        Hordaland   3,1 km
18.05      Valestrandmarka Rundt løp 4   Hordaland   4,4 km
18.05	   Blomstringsløpet		 S&F	     4,2 km
18.05      Selbuløpet                    S-tr.       5 og 10 km
19.05  K   Hadeland Maraton              Oppland   * 42,2 21,1km+stafett 1/2m
19.05	   Ingvard Brekkes Minneløp	 Finnmark    4 og 12 km
19.05      Jentefemmer'n		 Vestfold    4,2 km 
19.05	   Skaugumløpet			 Akershus    10, 6 og 1 km
19.05      Hurdalsløpet                  Akershus    11, 3 og 0,5 km
19.05      Stjørdalsstafetten            N-tr.       Stafett
20.05      Skaubygdaløpet                Akershus    21, 10 og 5 km
20.05      Flosta Rundt                  A-Agder     6 km og 14 km
20.05      Småvannet Rundt		 Hordaland   7 km
20.05  K   Namsosløpene                  N-tr.     * 42,2 21,1, 8, 4 km
20.05	   Trappeløpet                   S&F         570m (1268 trappetrinn) 
20.05	   Stovnerløpet			 Oslo	     5 km og 10 km
21.05      UKI-Karusellen 2.løp          Akershus    6 km  (terrengløp)
22.05      VABIK terrengkarusell 5.løp   Vest-Agder  8 km
22.05      Borredalen Rundt 9.løp        Østfold     5,6 km
22.05      RYE-Løpet                     Oslo        5 og 2 km
22.05      Heimdalsstafetten             S-tr.
22.05	   B&OI gampen  5. løp		 Nordland    12 km
23.05      Holavatnet Rundt løp 6        Hordaland   3,1 km
23.05      Haustrimmen løp 3             Hordaland   3,7 km
23.05      Sturlas løpskarusell, Løp 1   Buskerud    3 km
23.05	   Triovingløpet		 Østfold     3 km
24.05      Tjomsevatnet Rundt            Vest-Agder  6,7 km
24.05      Espe Rundt                    Aust-Agder  7 km
24.05      Botn Rundt                    S-tr.       16 km
24.05      Kalandsvannet Rundt           Hordaland   5 km og 11 km
24.05      Vettisløpet                   S&F	     10 km
24.05      Kjoseløpet                    Vestfold    2 km og 7km
24.05      Fisterløpet			 Rogaland    8,2 km	     
24.05      Krystallmarsjen               Hedmark     5 km og 10km 
25.05      Senumstad Halvmaraton         Vest-Agder  21 km
25.05	   Bømoløpet			 Hordaland   9,2 km
26.05      Blømingsmile                  Hordaland   10 km
24.05      Triostafetten		 Hordaland   Stafett
26.05      Åndalsnesløpet		 M&R	     5 km
26.05	   Sandefjordsløpet		 Vestfold    5 og 10 km
26.05      Suleskard Maraton             V-Agder     21 km, 42 km + stafett
26.05      Trollbergløpet                Nordland    10 km
26.05      Optimisten Maraton            Nordland    21 og 42 km
27.05      Stemmeseggi over              Hordaland   9,5 km
27.05	   Lindåsniar'n			 Hordaland   4 og 9 km
27.05      Skilbreivatnet Rundt          S&F         6 km og 10 km
27.05      Tinfosløpet                   Telemark    5,3 km og 12,5 km
27.05	   Halsaløpet			 Nordland    5 km og 10 km
27.05	   Tromøytrimmen		 A-Agder     11 og 5 km
28.05      Arnaløpet                     Hordaland   3,4 og 8,8 km	
29.05      Borredalen Rundt 10.løp       Østfold     5,6 km
29.05      Nygårdsvollmarsjen            S-tr.       4 og 11 km
29.05      RBIR Karusellen 3.løp         Akershus    4 km terreng
30.05      Einar Tambarskjelves Minneløp S-tr.       8,2 km
30.05	   KM Veteraner, dag 1		 Oslo
30.05	   Jentejoggen			 Akershus    5 km
30.05      Sturlas løpskarusell, Løp 2   Buskerud    5 km
30.05      Modum sommerkarusell, Løp 1   Buskerud    1 km
30.05      Rissarunden                   S-tr.
30.05      Holavatnet Rundt løp 7        Hordaland   3,1 km
30.05      Hansastafetten                Hordaland   Stafett
30.05      Helgelandskarusellen løp 3.   Nordland    5 og 3,5 km 800m
30.05	   Friskkarusellen		 Oslo	     2,6 - 5 km
30.05      B&OI gampen  6. løp           Nordland    5000m bane
30.05      Båsmo/Yttern-løpet            Nordland    8,6 og 4,4 km
31.05      VABIK terrengkarusell 6.løp   Vest-Agder  5 km
31.05      Terrengløp, Sveum             Hedmark
31.05 	   Follotrimmen, Løp3  Drøbak	 Akershus    6,3 km
31.05      Espe Rundt                    Aust-Agder  7 km
31.05	   Bynesløpet			 S-tr.	     8,3 km 
31.05	   Sydspissen Rundt		 Troms	     5 og 10 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

Juni
01.06      Valestrandmarka Rundt løp 5    Hordaland    4,4 km
02.06  K   Fjellmaraton                   Oppland    * 42, 21, 7 og 1
02.06      Glitreløpet                    Buskerud     5 km og 10 km
02.06      Mandalsløpet                   V-Agder      4,9 km og 9,8 km
02.06      Ola Åsbøs minneløp		  M&R          500m, 1,5 og 6 km
02.06      Pannekaka halvmaraton	  Troms	       21 og 10 km
04.06      Pinsestafetten                 V-Agder      12 etapper
04.06      Ølmedalen Rundt                Rogaland     7 km
04.06	   Herand Rundt			  Hordaland    3,5, 1,5 og 0,8 km
04.06	   Radøyløpet			  Hordaland    8,1 km
04.06	   Kleivane Rundt		  M&R	       10 km
04.06      Torghatten Rundt               Nordland     
04.06	   Ølmedalen Rundt		  Rogaland     7 km
05.06      Borredalen Rundt 11.løp        Østfold      5,6 km
05.06      RBIR Karusellen 4.løp          Akershus     5 og 10 km terrengløp
05.06	   Bjargløpet			  Hordaland    7,9 og 4,2 km
05.06      Jentebølgen Bærum              Akershus     5 km
06.06      Oddvar Helleruds minneløp      Buskerud     9,7 km
06.06  	   Follotrimmen, Løp 4, NLH Ås	  Akershus     5 km
06.06      Postvegløpet Nordfjordk.løp 2  S&F          6 km
06.06      Jentebølgen Drammen            Buskerud     5 km
06.06	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
06.06	   Sturlas løpskarusell, Løp 3    Buskerud     7 km
06.06      Modum sommerkarusell, Løp 2           Buskerud     3 km
06.06      Helgelandskarusellen løp 4.    Nordland     5 og 3,5 km 800m
06.06      B&OI gampen   7. løp           Nordland     6 km terreng
06.06      Holavatnet Rundt løp 8         Hordaland    3,1 km
06.06 	   Damenes Løp		          Hordaland    5 km 
06.06	   Drabantbyløpet		  Oslo	       4 km og 8 km
06.06	   Aksla Rundt			  M&R	       8 km
07.06      VABIK terrengkarusell 7.løp    Vest-Agder   5,5 km
07.06      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
07.06      Sommerløpet                    Hordaland    3 km
07.06      Jentebølgen Stavanger          Rogaland     5 km
07.06      Trondheimsløpet                S-tr.        8 og 13 km
07.06      Langtrampen (2.løp)            Akershus     2,5  5 og 11 km
08.06      Kjempekastløpet                Østfold      4,5 og 7,5 km
08.06	   Jentebølgen Tønsberg		  Vestfold     5 km
09.06      Haugesund halvmaraton          Rogaland     21 km
09.06      Jentespranget                  Rogaland     3,2 km
09.06	   Varhaugmila			  Rogaland     10 km
09.06	   Jenteløpet - Bodø		  Nordland     4,7 km	
09.06      Jentebølgen Kristiansand       Vest-Agder   5 km
09.06      Spitsbergen Marathon           Finnmark     10, 21 og 42 km
09.06      Alstahaug Maraton              Nordland     10, 21 og 42 km
09.06	   Krokenmila			  Troms	       10 og 4 km
09.06      Østkroken rundt H&A            Østfold      14, 7 og 1,5 km
09.06      Askøybroløpet                  Hordaland    5,5 km
09.06      Frolandstrimmen                V-Agder      4 og 10 km
09.06	   Ørnarløpet			  Hordaland    5 km
09.06	   Hålandshovda e'toppen	  Hordaland    2 km
09.06      ATRÅ-mila                      Telemark     11, 7 og 5,5 km
09.06      Terrengløp, Tistedalen         Østfold      
10.06      Jentebølgen Gjøvik             Oppland      5 km
10.06	   Jentebølgen Bergen		  Hordaland    5 km
10.06      Åsaneløpet                     Hordaland    3, 6,5 km, 21 km
10.06	   Austrheimløpet		  Hordaland    7,8 og 3 km
10.06      Liajoggen                      S-tr.        8 km
10.06	   Stordalslunken		  N-tr.	       17 km
10.06      Osloløpet                      Oslo         10 og 5 km
10.06  	   Odinløpet			  Oslo	       10 km
10.06      Tveitafjellet                  Hordaland    9 km
10.06      Buvassløpet                    Oppland      12 og 3 km
10.06      Kristiansundløpet		  M&R	       6 og 13,3 km
10.06	   Lyngen Maraton		  Troms	       21, 10 og 4 km
10.06	   DnB løpet			  Finnmark     10,7 km
11.06	   KM Veteraner, dag 2		  Oslo
11.06      Heimdalsløpet                  S-tr.        8,5 km
12.06      Borredalen Rundt 12.løp        Østfold      5,6 km
12.06      Stomperudkarusellen 3.løp      Akershus     800m baneløp
12.06      Jentebølgen Trondheim          S-tr.        5 km
12.06	   Ekholtløpet			  Østfold      7,1 h og 3,9 km d
12.06	   Veiløp Storsteinnes		  Troms	       6, 4 og 2 km
13.06      Haustrimmen løp 4              Hordaland    3,7 km
13.06      Holavatnet Rundt løp 9         Hordaland    3,1 km
13.06      Bygdi Rundt                    S&F          7 km
13.06	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
13.06      Jentebølgen Molde              M&R          5 km
13.06      Gauldalsløpet                  S-tr.        7 km
13.06      Bakstein Rundt                 S-tr.        5 km
13.06      Sturlas løpskarusell, Løp 4    Buskerud     9 km
13.06      Modum sommerkarusell, Løp 3    Buskerud     4,3 km
13.06      Flint-løpet                    Vestfold     5 og 9,2 km
13.06	   Jente- og guttemila		  Aust-Agder   10 km
13.06      Svartismaraton                 Nordland     21 og 11 km
14.06      UKI-Karusellen 3.løp           Akershus     1500m (bane) 
14.06      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
14.06	   Sommerskogløpet		  V-Agder      21 og 12 km
14.06      Follotrimmen, Løp 5 Sofiemyr   Akershus     6,5 km
14.06      Jentebølgen Ålesund            M&R          5 km
15.06      Valestrandmarka Rundt løp 6    Hordaland    4,4 km
15.06      Jentebølgen Fredrikstad        Østfold      5 km
15.06      Grensaløpet                    S-tr.        6,5 km
15.06	   Midnattsløpet		  M&R	       5 km
15.06	   Dalatrimmen   		  Hordaland    6,5 og 3 km
16.06      Bergen Maraton                 Hordaland    21 og 42 km             
16.06      Frøylandsvatnet rundt                             	     Rogaland                  17 km
16.06      Geiranger Halvmaraton          M&R          21 og 4,1 km
16.06      Jentebølgen Hønefoss           Buskerud     5 km
16.06      Blomstermila                   Akershus   * 5 og 10 km
16.06      Olympic Day Run                Oppland      5 og 10 km
16.06      Pilgrimsferden                 Hedmark      5 og 12 km
16.06      Lustraløpet                    S&F          9,5 og 3 km
16.06      Myllavannet Rundt              Oppland      12 km
16.06      Øyangen Rundt                  Buskerud     6 og 14 km
16.06      Jentebølgen Mo i Rana          Nordland     5 km
16.06	   Jentejoggen Harstad            Troms	       4 km
17.06      Bruløpet                       N-tr.	       11 og 7 km
17.06	   Verranløpet			  N-tr.	       14 og 7 km
17.06      Sølvbergsprinten               Oppland      2,3 km Bakkeløp
17.06	   Forestia Løpet		  Hedmark      8 og 4 km
17.06	   Blåfjelløpet			  M&R 	       13 km
17.06	   Mollandsmarki Rundt		  S&F	       7 km
17.06	   Sveioløpet			  Hordaland    8,3 og 4,2 km
17.06	   Tveitafjellet Over		  Hordaland    9 km
17.06      Konsmo-Helle Rundt             V-Agder      5,1 og 9,350 km
18.06	   Jentebølgen  Høvik		  Akershus     5 km
19.06      Borredalen Rundt 13.løp        Østfold      5,6 km
19.06      RBIR Karusellen 5.løp          Akershus     1500m bane
20.06      Haustrimmen løp 5              Hordaland    3,7 km
20.06      Holavatnet Rundt løp 10        Hordaland    3,1 km
20.06	   Sturlas løpskarusell, Løp 5    Buskerud     12 km
20.06      Modum sommerkarusell, Løp 4    Buskerud     5,9 km
20.06	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
20.06	   Østensjøvannet Rundt/Rustadj   Oslo	       7,5 og 3,5 km
21.06      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
21.06	   Lysløypetraveren		  Troms	       5 og 10 km
22.06      St.Hansgaloppen                Oslo         8,5 og 16 km
23.06      Lonevågsmila                   Hordaland    10 og 5 km
23.06      Fjellkjøsdilten                S-Tr.        7 og 10 km
23.06      Midtsommerløpet                S-Tr.        10km terrengløp   
24.06      Trollheimsløpet                M&R          1, 3 og 6 km
24.06	   Jonsokmila			  M&R	       9,7 km
24.06      Veressjøen Rundt/Mini-Sjøen    N-Tr.        2, 8,7, 11 og 15 km
24.06	   Forramarsjen			  N-tr.	       10 km
24.06	   Fattnesnuten rundt             Rogaland     12 km
25.06      BFG Fanas sommerkarusell 1.løp Hordaland    5 og 10 km
26.06      Borredalen Rundt 14.løp        Østfold      5,6 km
27.06      Holavatnet Rundt løp 11        Hordaland    3,1 km
27.06      Modum sommerkarusell, Løp 5    Buskerud     9,1 km
28.06      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
29.06      Valestrandsmarka Rundt løp 7   Hordaland    4,4 km
29.06   K  Skagerakmila                   A-Agder      0,5, 5,5 og 10 km
30.06      Femundløpet                    Hedmark      5, 10 og 21 km
30.06   K  Nordmarka Skogsmaraton         Oslo         42 km
30.06	   Kristinaløpet		  Vestfold     5 og 10 km
30.06	   Portfjell-løpet		  N-tr.	       16 km
30.06  	   Solheim Rundt                  Nordland     6 og 12 km
30.06      Strandvikløpet                 Hordaland    0,8, 3 og 4,8 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

Juli

01.07      Karolinerløpet                 S-tr.        13 km
01.07      Fjølvikbotn Rundt		  N-tr.	       9 km
01.07	   Sommårgauken			  N-tr.	       10,4 og 7 km
01.07      Osmarkaløpet			  M&R	       12,5 km
01.07	   Røldalsløpet			  Hordaland    13 km
01.07      Viglesdalsløpet                                       Rogaland            14 km
01.07      Jomfrulandsløpet               Telemark     5 og 10 km
03.07      Borredalen Rundt 15.løp        Østfold      5,6 km
04.07      Trønder-Østløpet               S-tr.        5 km og 10 km
04.07      Haustrimmen løp 6              Hordaland    3,7 km
04.07      Holavatnet Rundt løp 12        Hordaland    3,1 km
05.07      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
06.07      Oddvar Helleruds minneløp      Buskerud     9,7 km
07.07      Rødtangen Rundt                Buskerud     4, 10 og 16 km terr.
07.07      Atlanterhavsløpet              M&R          8,5 og 12,5 km
07.07  K   Jølster Maraton                S&F          42, 21, 10, 4,2 km
07.07      Strynemila			  S&F          10,3 km
07.07      Midnight Sun Marathon          Troms      * 42, 21, 10, 4,2 km
07.07	   Jentespranget		  Finnmark     3,7 km
07.07      Risberget Rundt                Hedmark      5 og 12 km
09.07      BFG Fanas sommerkarusell 2.løp Hordaland    5 og 10 km
10.07      Borredalen Rundt 16.løp        Østfold      5,6 km
11-14.07   St.Olavsloppet        Trondheim - Østersund Stafett
12.07      Sentrumsjoggen                 V-Agder       
12.07      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
14.07      Brunlanesløpet                 Vestfold     4,6 og 9 km
14.07	   Sørøy Maraton		  Finnmark     21, 10 og 4,2 km
14.07	   Øverbygda-joggen		  Hedmark      13 og 5,5 km
14.07  K   Fjordalangs                    Hordaland    25820 meter
15.07	   Jendemsfjellet Rundt		  M&R          16, 10 og 5 km
17.07      Borredalen Rundt 17.løp        Østfold      5,6 km
19.07      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
20.07	   Ormetjønn Rundt 		  Telemark     6,6 til 1,5 km
20.07      Terrengløp Vinje               Telemark     6,6 og 4,4 km
21.07      Fitjar Halvmaraton             Hordaland    21 km
23.07      BFG Fanas sommerkarusell 3.løp Hordaland    5 og 10 km
24.07      Borredalen Rundt 18.løp        Østfold      5,6 km
25.07      Sørlandsløpet                  V-Agder      5 km og 10 km (0,8)
26.07      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
27.07      Valestrandmarka Rundt løp 8    Hordaland    4,4 km
28.07      Egebergs minneløp              Hedmark      10 og 20 km
28.07      Olsokløpet                     M&R          6 km og 11,6 km
28.07  K   Hornindalsvatnet Maraton       S&F        * 42, 21 og 4,2 km
28.07	   Fanaråkløpet			  S&F 	       6 km
28.07      Hardangervidda AVLYST! Maraton Buskerud     42 og 21 km
28.07      Fagerhøi-løpet                 Oppland      13, 6, 2 og 1 km
28.07      Olavsløpet                     Østfold      5 km
29.07      Knubben Rundt                  S-tr.        10 km
29.07	   Malmvegen Minneløp		  Hedmark      11 km
31.07      Borredalen Rundt 19.løp        Østfold      5,6 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

August
01.08      Haustrimmen løp 7              Hordaland    3,7 km
01.08      Holavatnet Rundt løp 13        Hordaland    3,1 km
02.08      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
04.08   K  Kongsvinger Maraton            Hedmark    * 5, 21 og 42 km
04.08      Mensen Ernst Minneløp          S&F          10,5 km
04.08      Jordbærtrimmen		  S-tr.	       10,6 km
04.08	   Løpsfest på Finnsnes           Troms	       4,5, 3, 1,3 og 0,6 km  
05.08   K  Oslo Maraton AVLYST!!!         Oslo         42 km 
05.08      Svelvik-mila                   Vestfold     5 og 10 km
05.08      Galådalsløpet                  S-tr.        4,2, 9 og 15 km
05.08	   Stabben Rundt                  M&R          10 km
06.08      BFG Fanas sommerkarusell 4.løp Hordaland    5 og 10 km
07.08      Borredalen Rundt 20.løp        Østfold      5,6 km
08.08      Holavatnet Rundt løp 14        Hordaland    3,1 km
08.08      Vasstrandmila                  M&R          10 km
09.08      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
09.08      VABIK terrengkarusell 8.løp    Vest-Agder   4 km
10.08      Valestrandmarka Rundt løp 9    Hordaland    4,4 km
11.08      Ringeriksmaraton               Buskerud     42 km og stafett
11.08      Skinnarbuløpet                 Telemark     12 km terreng
11.08      Hadsel Maraton                 Nordland   * 42km, 21 og 10 km
11.08      Kaptein Dreiers Minneløp       M&R          6 og 19,3 km
11.08 	   Samnangerløpet	          Hordaland    21 km og 10 km
12.08      Inderøyløpet                   N-Tr.        4,2, 10 og 21 km
12.08      Hummelfjelldilten              Hedmark      17, 10 og 5 km
12.08      Heiamila 		          S&F          10 km
12.08      Knyken Rundt                   S-tr.        7 og 10 km
12.08      Høgåsen Rundt                  Hedmark      11 og 17 km
12.08	   Midøya Rundt                   M&R	       13,4 km
14.08      Borredalen Rundt 21.løp        Østfold      5,6 km
14.08      RBIR Karusellen 6.løp          Akershus     5 km terrengløp
15.08      Gildeløpet                     Østfold      4,8 og 11,2 km
15.08      Haustrimmen løp 8              Hordaland    3,7 km
15.08      Holavatnet Rundt løp 15        Hordaland    3,1 km
16.08      VABIK terrengkarusell 9.løp    Vest-Agder   3,6 km
16.08      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
16.08      Terrengløp, Sveum              Hedmark
16.08      UKI-Karusellen 4.løp           Akershus     2 og 3 km (terrengløp)
17.08      Ole Bull Løpet                 Hordaland    8,2 og 4,2 km
18.08      Nordvest Maraton               M&R        * 42, 21 og 4,2 km
18.08  K   Bergsdalen Halvmaraton         Hordaland  * 21 km 
18.08      Grensestafetten                S-tr.        Stafett
18.08      Kråkefjorden Rundt             Buskerud     7,7 km
18.08      Kveldeløpet                    Vestfold     4 og 8 km
18.08  K   1814-Løpet                     Akershus   * 10, 5 og 1,0 km
19.08      Rundt Nord 			  S&F          13,5 km
19.08      Tittinghalla Rundt             N-Tr.        13,5 km
19.08      Osnes Rundt                    Hordaland    0,8 og 8,4 km
19.08      Blåfjellet rundt               S-tr.        13 og 5 km
19.08      Haustløpet                     S&F          10 og 6 km
19.08      Nuken Over			  S&F	       18 km
19.08      Krifastløpet			  M&R 	       13, 6 og 2 km
20.08      BFG Fanas sommerkarusell 5.løp Hordaland    5 og 10 km
21.08      Borredalen Rundt 22.løp        Østfold      5,6 km
21.08      Stomperudkarusellen 4.løp      Akershus     2 og 9 km
21.08	   Kambomila			  Østfold      9,5 h og 5,6 km d
21.08	   Loddefjordløpet                Hordaland    10 og 5 km
22.08 	   Follotrimmen, Løp 6,Langhus sk Akershus     5,4 km 
22.08      Helgelandskarusellen løp 5.    Nordland     5 og 3,5 km 800m
22.08      Holavatnet Rundt løp 16        Hordaland    3,1 km
22.08	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
22.08      Sturlas løpskarusell, Løp 6    Buskerud     3 km
22.08      Modum sommerkarusell, Løp 6    Buskerud     1 km
22.08      Silvannsløpet                  Nordland     11,2 km
22.08      Åga-/Hauknesløpet              Nordland     8 og 4 km
23.08      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
23.08      VABIK terrengkarusell 10.løp   Vest-Agder   10 km
24.08      Valestrandsmarka Rundt løp 10  Hordaland    4,4 km
24.08      Stadsbygdstafetten             S-tr.
25.08      Kodal-mila                     Vestfold     5 og 10 km
25.08      Tromsøjenta                    Troms        4,2 km
25.08      Blomsterløpet		  Finnmark     8 og 0,7 km
25.08      Komsaløpet                     Finnmark     10, 5 og 1 km
25.08      Jordbrudilten                  Nordland     12 km
25.08      Granvinsløpet                  Hordaland    7 og 5 km
25.08   K  Vikjamili                      S&F          10 km
25.08      Sykkylven Halvmaraton          M&R	       21 og 10 km
26.08      Langsjøløpet                   Buskerud     20 km 
26.08      Strandmila    Lista/Farsund	  V-Agder      5 og 10 km
26.08      Cleng Peerson-løpet            Rogaland     6 km
26.08      Kleppelundsløpet               Rogaland     6, 3 og 0,6 km 
26.08      Hedlemyrsløpet                 Hordaland    4,2 og 2,1 km
26.08      Flemstubben                    M&R          10 km
26.08      Klempheia Rundt                S-tr.        13 km
26.08      Vassfjellet Rundt              S-tr.        21 og 15 km
26.08      Langtrampen (3.løp)            Akershus     2,5  5 og 30/11 km
26.08      Sandfalløpet                   Buskerud     5 og 10 km
26.08      Levangstrimmen                 Telemark     9 km terreng
26.08      Savkadas Runden                Finnmark     18 km
27.08      Venåstrimmen H&A løp 4         Østfold       
28.08      Trønderjogg                    S-tr.        5, 10 km og 0,8 km
28.08      RBIR Karusellen 7.løp          Akershus     3 og 4.5 km terrengløp
28.08      Borredalen Rundt 23.løp        Østfold      5,6 km
28.08      Laksevåg Rundt                 Hordaland    9,1 og 3,5 km
29.08      Sognsvann Rundt Medsols 17.løp Oslo         3,2  6,5  9,7 km
29.08      Haustrimmen løp 9              Hordaland    3,7 km
29.08      Holavatnet Rundt løp 17        Hordaland    3,1 km
29.08 	   Sturlas løpskarusell, Løp 7    Buskerud     5 km
29.08      Modum sommerkarusell, Løp 7    Buskerud     3 km
29.08      Bedriftsløp, Nøtterøy          Vestfold
29.08      Sandnessjøen Rundt             Nordland     21,1 og 5 km 800m
29.08	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
29.08      NP-tampen 1. løp               Nordland     4 km
30.08      Jordbrudilten                  Akershus     10 km
30.08      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
30.08      Follotrimmen, Løp 7, Vinterbro Akershus     5,3 km
30.08      Størenmila                     S-tr.        10 km
30.08      VABIK terrengkarusell 11.løp   Vest-Agder   5,7 km
31.08      Saudamila                      Rogaland     10 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

September
01.09      Amandaløpet                    Rogaland     4,7 km
01.09      Johan O Koss & Ketil Moes Løp  V-Agder      1994m
01.09      Giganten                       Buskerud     8720 m
01.09      Manpowerstafetten              Oslo         Stafett
01.09      Nye Mosjøløpet                 Buskerud     16 km
01.09      Farrisløpet                    Vestfold     20 og 8 km terreng
01.09      Strandadalsløpet               Hordaland    2,9 og 5,7 km
01.09      Tromsøjenta			  Troms	       4,2 km 
01.09      Jentespranget                  S-tr.        5 km
01.09	   Løkta Rundt                    Nordland     10,2, 3 og 1,5 km
02.09	   Sikkamarsjen	(terrengløp)	  Troms	       12 km
02.09      Over Brekka                    S&F          7,6 km
02.09	   Holum-løpet          	  V-Agder      8, 3,2 og 1,2 km
02.09   K  Knarvikmila                    Hordaland    5 km og 10 km
02.09      Stordløpet                     Hordaland    12, 8, 6 og 1,5 km
02.09      Øksendalsløpet                 M&R          12 og 6 km
02.09	   Gjersjøen Rundt		  Akershus     21 og 10 km
02.09	   Holmenkollen Rundt		  Oslo         7, 14 og 3,5 km
02.09      Dragsjøen Rundt                Akershus     8 km og 1 km
02.09      Jungerløpet                    Buskerud     13,5 og 6 km
02.09      Holsfjorden Rundt              Buskerud     11 og 8 km
02.09      Kroken-Gjerstadløpet	          Telemark     11,5 km
02.09      Festningen Rundt               N-Tr.        15 og 9 km
02.09      Mosviksenderen Rundt           N-Tr.        15 og 8 km
02.09      Knubbentrimmen	          Nordland     12 km fjelløp
02.09      Dokkarunden			  Oppland      10 km 
04.09      Borredalen Rundt 24.løp        Østfold      5,6 km
04.09      RBIR Karusellen 8.løp          Akershus     4 og 10 km terrengløp
04.09	   KM Terrengløp		  Oslo
04.09      Flådilten                      S-tr.        7km kvinner+10km menn
05.09      Sognsvann Rundt Medsols 18.løp Oslo         3,2  6,5  9,7 km
05.09      Follotrimmen, Løp 8, Vestby    Akershus     6 km
05.09      Helgelandskarusellen løp 6.    Nordland     5 og 3,5 km 800m
05.09      Klokkerhagen Rundt             Nordland     11,6 og 5,8 km
05.09      NP-tampen  2. løp              Nordland     7 km
05.09      Holavatnet Rundt løp 18        Hordaland    3,1 km
05.09	   Sturlas løpskarusell, Løp 8    Buskerud     7 km
05.09      Modum sommerkarusell, Løp 8    Buskerud     4,3 km
05.09	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
05.09      Bedriftsløp, Tønsberg          Vestfold
06.09      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
06.09	   Coop Mega løpet		  Østfold      3 km
06.09      VABIK terrengkarusell 12.løp   Vest-Agder   6,3 km
07.09      Valestrandmarka Rundt løp 11   Hordaland    4,4 km
08.09      Mjøsdalsdilten                 Hordaland    5 km
08.09      Vossamila                      Hordaland    10 og 5 km
08.09   K  Oslo halvmaraton               Oslo         21 og 5 km
08.09      Stjørnaløpet			  S-tr.        9,5 og 4,2 km
08.09      Straumsbotn Rundt              Troms        9,4 og 1 km
08.09      Porsangerløpet                 Finnmark     12 km
09.09      Kroken-Gjerstadløpet           A-Agder      11,5 km
09.09      Venås-trimmen                  Østfold      7 og 5 km
09.09      Seterløpet                     Buskerud     19,5 km
09.09      Brandbuløpet                   Oppland      15 km
09.09      Gjøvikjoggen			  Oppland      10 og 4,2 km
09.09      Bøkeskogløpet                  Vestfold     5 og 10 km, 1 km
09.09      Sokndal Halvmaraton            Rogaland     21 og 10,5 km
09.09	   Søralløpet			  Hordaland    5 km
09.09      Austevollsløpet                Hordaland    5,5 km
09.09      Baldersheimløpet               Hordaland    6,2 og 3,5 km
09.09      Hornindalsmila 		  S&F          10 km
09.09      Eideløpet                      M&R          16,7 og 10 km
09.09      Klæbu Halvmaraton              S-tr.        21 km
09.09      Follalunken                    N-Tr.        12 og 6 km
09.09      Kvæntrimmen                    Finnmark     20 km
11.09      Borredalen Rundt 25.løp        Østfold      5,6 km
11.09      Stomperudkarusellen 5.løp      Akershus     600 og 3000m baneløp
11.09  	   Diplom Is-løpet, Lillesand	  A-Agder      5 km og 1,5 km
11.09      Flatåslunken                   S-tr.        7,2 km
12.09      Sognsvann Rundt Medsols 19.løp Oslo         3,2  6,5  9,7 km
12.09      Bedriftsløp Horten             Vestfold
12.09      Skjalgløpet                    Rogaland     7,5 og 2,5 km
12.09      Haustrimmen løp 10             Hordaland    3,7 km
12.09      Holavatnet Rundt løp 19        Hordaland    3,1 km
12.09	   Sturlas løpskarusell, Løp 9    Buskerud     9 km
12.09      Modum sommerkarusell, Løp 9    Buskerud     5,9 km
12.09	   Friskkarusellen		  Oslo	       2,6 - 5 km
12.09      Gildeløpet                     M&R          8 km
12.09      NP-tampen  3. løp              Nordland     12 km
12.09      Taraldsvikløpet    	   	  Nordland     6,1 km
13.09      VABIK terrengkarusell 13.løp   Vest-Agder   3,4 km
13.09      Terrengløp, Sveum              Hedmark
13.09      Langtrampen (4.løp)            Akershus     2,5  5 og 9 km
13.09      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
15.09      Norske Skog løpet              Telemark     5 og 10 km
15.09      UKI-Karusellen 5.løp           Akershus     8,5 km (terrengløp)
15.09      Jarlsbergjoggen                Vestfold     10 og 5 km
15.09	   Høybråtenjoggen		  Oslo	       5 km og 1 km
15.09	   Årefjorden Rundt		  Østfold      13,1 h og 8,5 km d
15.09      Birkebeinerløpet               Oppland      21,3 km fjelløp
15.09      Strandamila                    M&R          10 km og stafett
15.09      Jørpeland Rundt                Rogaland     8,3 km
15.09      Granåsstafetten                S-tr.        Stafett
15.09      Amfisenteret Ekstremløp        Troms        2,2 km oppløp
16.09      Teigens Minneløp               Vestfold     5,5 km
16.09      Eggemomila                     Buskerud     10 og 5 km
16.09  K   Trondheim Maraton              S-tr.      * 21 og 42 km
16.09      Fanamilen  			  Hordaland    9,6 og 5 km
16.09      Nordstrandsløpet               S&F          6,8 km
16.09      Vestreim Rundt                 S&F          4 km
16.09      Tingvoll-løpet                 M&R          10,5 og 6 km
18.09      Borredalen Rundt 26.løp        Østfold      5,6 km
18.09      RBIR Karusellen 9.løp          Akershus     3/5 km terrengløp
18.09      Lysløypetraver'n               Troms        6, 3 og 1,5 km
18.09      Lurdalsløpet                   Buskerud     7 og 14 km
19.09      Sognsvann Rundt Medsols 20.løp Oslo         3,2  6,5  9,7 km
19.09      Bedriftsløp Holmestrand        Vestfold
19.09      Helgelandskarusellen løp 7.    Nordland     5 og 3,5 km 800m
19.09      NP-tampen  4. løp              Nordland     10 km
19.09      Holavatnet Rundt løp 20        Hordaland    3,1 km
19.09      Blodslitet                     M&R	       6,5 km
19.09	   Sturlas løpskarusell, Løp 10   Buskerud     12 km
19.09      Modum sommerkarusell, Løp 10   Buskerud     9,1 km
20.09      Espe Rundt                     Aust-Agder   7 km
20.09      Flyplass-stafetten             Hordaland    Stafett
20.09      VABIK terrengkarusell 14.løp   Vest-Agder   3,8 km
21.09      Valestrandmarka Rundt løp 12   Hordaland    4,4 km
22.09      Skimila                        Akershus   * 10 og 5 km
22.09  K   Stemshaug Maraton              M&R	       21 og 42 og 6,5 km
22.09      Måløyløpet 			  S&F          6 km
22.09  K   Lørenskogløpet                 Akershus   * 10 og 5 km
22.09      Numedalsløpet                  Buskerud     13 km terreng
22.09      KM Terrengløp                  Telemark     
22.09      Tausasleppet                   S&F          5 km
22.09      Rallarløpet                    S&F          16,377 km
22.09      E-18-løpet                     Vestfold     21,3, 10, 4 og 2 km
22.09      TFL-Løpet H&A løp 5            Østfold      21, 10 og 6 km 
22.09      Solaløpet                      Rogaland     10 km
22.09      Spillumsmarka Rundt            N-Tr.        7 km
23.09  K   Nordmarkstraver'n              Oslo         29 km
23.09      Minitraver'n                   Oslo         6,5 km
23.09      Mandalsmaraton                 V-Agder      42, 21 og 10 km
23.09      Kviteseid Halvmaraton          Telemark     21 og 10 km
23.09      Lindås Halvmaraton             Hordaland    21 km
23.09      Øystesetrimmen		  Hordaland    7,3 km
23.09	   Eikefjordløpet		  S&F	       6,5, 3 og 2 km
23.09      Rovdemila                      M&R          10 og 5 km
23.09      NM i terrengløp, lang løype    S-tr.        10-2 km
23.09      Rusaset rundt                  S-tr.        11 og 4 km
25.09      Borredalen Rundt 27.løp        Østfold      5,6 km
25.09      RBIR Karusellen 10.løp         Akershus     4 og 10 km vei
26.09      Sognsvann Rundt Medsols 21.løp Oslo         3,2  6,5  9,7 km
26.09      Haustrimmen løp 11             Hordaland    3,7 km
26.09      NP-tampen  5. løp              Nordland     4 km
26.09      Bedriftsløp Ramnes             Vestfold
27.09      Espe Rundt siste løp           Aust-Agder   7 km
27.09      VABIK terrengkarusell 15.løp   Vest-Agder   3,8 km
29.09      Djupadalten                    Rogaland     6,8 og 9,4 km
29.09      Limavatnet Rundt               Rogaland     10 km
29.09	   Floramila			  S&F	       5 og 10 km
29.09      Solemohalvmila                 Buskerud     5, 2,5 og 1,5 km
29.09      Langtrampen (5.løp)            Akershus     2,5  5 og 10/19 km
30.09      Fagerheikongen                 A-Agder      15 km og 25 km
30.09      Thor Kojalas minneløp          Buskerud     5 og 10 km 
30.09	   Kanaljoggen 			  Vestfold     5 og 10 km
30.09      Osterøybruløpet                Hordaland    3 km
30.09      Tørvikbygdløpet                Hordaland    6 km
30.09      Lina Roindt                    M&R 	       10,8 km
30.09      Haukåsen Rundt		  M&R          11,5 og 7,5 km
30.09      Tustnamila                     M&R          10 km 
30.09      Måneferden                     S-tr.        15 og 10 km
30.09      Vinnemila                      N-Tr.        10 og 6 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

Oktober
02.10      Borredalen Rundt 28.løp        Østfold       5,6 km
03.10      Sognsvann Rundt Medsols 22.løp Oslo          3,2  6,5  9,7 km
03.10      Helgelandskarusellen løp 8.    Nordland      5 og 3,5 km 800m
03.10	   Frikarusellen 1. løp		  Hordaland     5 km
03.10      Bedriftsløp Tønsberg           Vestfold
06.10      Fitjardalten                   Hordaland     9 km
06.10      Valestrandmarka Rundt jaktløp  Hordaland     4,4 km 
06.10      Oddamila                       Hordaland     10 km
06.10	   Nøklevann Rundt		  Oslo  	5 og 10 km
07.10  K   Drammensmaraton                Buskerud    * 42 og 21 km
07.10      Kvinnheradløpet                Hordaland     9,2 km 
07.10      Oppdalsmila                    Sør-tr.       10000m baneløp
08.10	   Fenrings Løpskarusell 1. løp   Hordaland     4,3 km
09.10      Borredalen Rundt 29.løp        Østfold       5,6 km
10.10      Sognsvann Rundt Medsols 23.løp Oslo          3,2  6,5  9,7 km
11.10      Østoppsprinten                 S-tr.         2 km
13.10      Hangurslia Opp		  Hordaland     2,5 km bakkeløp
13.10	   Sørkedalsløpet		  Oslo 	        3 km og 11 km
13.10      Stomperudkarusellen 6.løp      Akershus      2,5,10 km og 21 km
13.10      Furumomila                     Buskerud    * 10 og 5 km
13.10      Tønsberg Halvmaraton           Vestfold      21 km 
13.10      Strandvoldbruas Minneløp       Hedmark       17, 9 og 3,5 km
13.10      Lye-løpet                      Rogaland      11,8 km
13.10      Kvarven Opp                    Hordaland     2 km bakkeløp
13.10      Rotholstrappene Opp            Hordaland     2,7 km trappeløp
13.10      Torvikbukt Rundt		  M&R           13,4 km
13.10      Snipsøyrvatnet Rundt		  M&R           12,5 km
13.10      Bedriftsløp Tønsberg KM        Vestfold
14.10  	   Tysåsen Rundt		  A-Agder       12 km terrengløp
14.10      Fredrikstadmarka Rundt         Østfold       20 km 
14.10      Riksveg 13-løpet               Hordaland     14,7 og 5 km
14.10 	   Oktober Maraton		  Nordland      42 og 21 km
16.10      Borredalen Rundt 30.løp        Østfold       5,6 km
16.10      Snøkuten 1.løp                 Hedmark       6.9 km
17.10      Sognsvann Rundt Medsols 24.løp Oslo          3,2  6,5  9,7 km
20.10      Stoltzekleiven opp             Hordaland     1,2 km (315 m) trappe
20.10      Arboret-Trimmen                Rogaland      
20.10      Tyrsværtrimmen                 Rogaland      5 og 8,3 km
20.10	   Moaløpet			  Vestfold   	5,2, 3,2, 2,4, 1,2km
20.10      Terrengløpet Årbogen           Buskerud      10 og 4 km terreng
21.10      Tysnesmilo			  Hordaland     11,5, 6 og 3 km
21.10      Nordvestløpet                  M&R		10,5 km
24.10	   Frikarusellen 2. løp		  Hordaland     5 km
27.10      Hinnaløpet                     Rogaland      9,3 km
27.10      Bjarte Viks Eliteløp           Hordaland     5,046 km
27.10      Troll-Løpet                    Hordaland     63 km og 100 km
27.10      Eikanger Vinterkarusell 1. løp Hordaland     2.150 meter
28.10      Svalandsgubben                 A-Agder       27, 15 og 12 km
28.10      Skogatrimmen                   S&F           8 km
28.10      Ørsjødilten H&A løp 6          Østfold       19, 10 og 5 km
29.10      Fenrings Løpskarusell 2. løp   Hordaland     4,3 km

Jan  Feb  Mar  Apr  Mai  Jun  Jul  Aug  Sep  Okt  Nov  Des

November
03.11      Arboret-trimmen                Rogaland      
03.11	K  Romerike Vinterkarusell, løp 1 Akershus      12,8 km
05.11      BFG Fanas Vinterkarusell løp 1 Hordaland *   5 og 10 km
07.11      Kraft-Karusellen   1. løp      Hordaland     3 km
08.11	   JIL Skis Vintertrim  	  Akershus  *   5 km
10.11      Eikanger Vinterkarusell 2. løp Hordaland     2.150 meter
13.11      Snøkuten 2.løp                 Hedmark       9,5 km
14.11      Frikarusellen 3. løp		  Hordaland     5 km
15.11  K   Romerike Vinterkarusell, løp 2 Oslo          4 og 8 km
17.11      Arboret-trimmen                Rogaland
18.11  K   Jessheim Vintermaraton         Akershus  *   42, 21 og 10 km
19.11      Fenrings Løpskarusell 3. løp   Hordaland     4,3 km
22.11      Våland løpskarusell            Rogaland      2,3 og 4,8 km
26.11      BFG Fanas vinterkarusell 2.løp Hordaland *   5 og 10 km
28.11      Kraft-Karusellen   2. løp      Hordaland     3 km

Desember
01.12      Norgeskarusellen 12.løp        Hordaland     42 og 21 km
01.12      Eikanger Vinterkarusell 3. løp Hordaland     2.150 meter
01.12      Arboret-trimmen                Rogaland
01.12  K   Romerike Vinterkarusell, løp 3 Akershus      5 og 10 km
05.12      Frikarusellen 4. løp		  Hordaland     5 km
06.12	   JIL Skis Vintertrim  	  Akershus  *   5 km
09.12      Sveio Vinterkarusell		  Hordaland     4-6 km
10.12      Fenrings Løpskarusell 4. løp   Hordaland     4,3 km
11.12      Snøkuten 3.løp                 Hedmark       11.4 km
13.12      Våland løpskarusell            Rogaland      2,3 og 4,8 km
15.12      Meråker Adventmaraton          N-Tr.         42, 21 og 10 km
15.12  K   Romerike Vinterkarusell, løp 4 Akershus      5 og 10 km
15.12      Eikanger Vinterkarusell 4. løp Hordaland     2.150 meter
15.12      Fredrikstad Maraton            Fredrikstad   Maraton
17.12      BFG Fanas vinterkarusell 3.løp Hordaland *   5 og 10 km
19.12      Kraft-Karusellen   3. løp      Hordaland     3 km
24.12      7-kirkersløpet		  Akershus      33 km
26.12      Valestrandmarka Rundt juleløp  Hordaland     4,4 km
26.12      Ribbetrimmen			  S&F		6 km
27.12      Mandals 3. juledagsløp         V-Agder       10 og 3 km
27.12  K   Romerike Vinterkarusell, løp 5 Akershus      5 og 10 km
28.12      Romjulsjoggen                  Troms         7 km
30.12      Mysen Romjulshalvmaraton       Østfold       5,2, 10,5 og 21 km
31.12      Nyttårsløpet                   V-Agder       3 km
31.12      Nyttårstrimmen                 Telemark      9,3, 4,4 og 0,5km
31.12	   Tønsbergløpet  		  Vestfold	5 og 12 km  
31.12      Nyttårsløpet                   Østfold       3,3 km
31.12      Nyttårsløpet Trondheim         S-tr.		9 km jaktstart
31.12      Valestrandmarka Rundt 	  Hordaland     4,4 km