Kondis har brukt forskjellige varianter av de internasjonale veterantabellene. I fjor ble veterantabellen fra 2015 brukt, mens en i år har valgt å bruke gjennomsnittet av tabellene fra 1994 og 2015(WMA94/15). Dette fører bare til mindre endringer i de beregnede resultatene.
Gå-Joggens 2. løp 10.04.2019 - aldersjustert resultatliste
Kort løype:
NR |
NAVN |
KLUBB |
FØDT |
TID |
WMA94/15 |
|
KVINNER |
|
|
|
|
1 |
Lena Skarpnord |
|
2004 |
12.17 |
11.48 |
|
MENN |
|
|
|
|
1 |
Einar Lund |
Statens Hus |
1949 |
11.33 |
8.33 |
2 |
Knut Ivar Aasen |
Elverum kommune |
1955 |
11.49 |
9.18 |
3 |
Sindre Jordet |
Stange kommune |
1957 |
11.39 |
9.20 |
4 |
Håkon Amb |
Asko/Team Fønix |
1968 |
11.01 |
9.41 |
5 |
Kjell-Petter Ellingsbø |
HIL Triathlon |
1969 |
11.18 |
10.01 |
6 |
Morten Moen |
Hamar Skiklubb |
1967 |
12.09 |
10.36 |
7 |
Bjørn Bakkelund |
Gjøvik kommune |
1959 |
13.54 |
11.21 |
Lang løype:
NR |
NAVN |
KLUBB |
FØDT |
TID |
WMA94/15 |
|
KVINNER: |
|
|
|
|
1 |
Ester Innselset |
Team Fjelluft |
1977 |
20.12 |
19.10 |
2 |
Ingrid Robøle |
Hamar Skiklubb |
1972 |
23.43 |
21.35 |
3 |
Bente Langøigjelten |
Hamarløpet |
1967 |
25.29 |
22.04 |
3 |
Reidun Lauritsen |
HM |
1962 |
26.54 |
22.04 |
5 |
Heidi Syversen |
FIK Orion |
1997 |
22.18 |
22.18 |
6 |
Marit Aamdal |
Romerike Ultraløperklubb |
1979 |
23.26 |
22.34 |
|
MENN: |
|
|
|
|
1 |
Frank Tore Berntsen |
All Sport |
1968 |
18.39 |
16.24 |
2 |
Endre Hjelseth |
Ottestad IL |
1974 |
18.03 |
16.37 |
3 |
Petter Soleng Skinstad |
Gjøvik Friidrett |
1989 |
17.13 |
17.12 |
4 |
Magnus Rognstad Neby |
Hedmark Fylke |
1983 |
17.32 |
17.13 |
5 |
Espen Almlid |
Hamar Skiklubb |
1978 |
18.19 |
17.22 |
6 |
Pål-Erik Langøigjelten |
Hamar Skiklubb |
1967 |
19.59 |
17.26 |
7 |
Jo Reistad |
|
1974 |
19.00 |
17.30 |
8 |
Tor Anders Elfstedt |
Lundsbakken El. |
1966 |
20.47 |
17.59 |
9 |
Jan Hovde |
Asko |
1967 |
20.48 |
18.09 |
10 |
Reidar Seim |
Hamar Skiklubb |
1967 |
20.52 |
18.12 |
11 |
Jon Storsveen |
Ottestad |
1963 |
21.44 |
18.21 |
12 |
Magne H. Kvikstad |
Reinsvoll IF |
1950 |
24.33 |
18.22 |
13 |
Mads Novik Nilsen |
Hamar Skiklubb |
1985 |
18.36 |
18.27 |
14 |
Jon Marius Ophus |
Team Fønix |
1990 |
18.44 |
18.44 |
15 |
Thomas Pedersen |
Veldre Friidrett |
1976 |
20.09 |
18.50 |
16 |
Kristian Engebakken |
Hamar Skiklubb |
2004 |
19.57 |
19.13 |
17 |
Jørn P. Gjermundsen |
Bilextra |
1967 |
22.34 |
19.41 |
18 |
Lars Messel |
Elisenberg El. |
1994 |
19.53 |
19.53 |
19 |
Henning Holter |
Hamar Skiklubb |
1959 |
24.27 |
19.57 |
20 |
Sjur Skansberg |
Nybygda IL |
25-29 |
20.10 |
20.10 |
21 |
Matias Brandt |
|
1995 |
20.32 |
20.32 |
22 |
Kjell Skarpnord |
|
1962 |
24.57 |
20.54 |
23 |
Jan Lauritsen |
Eidsiva Nett |
60-64 |
26.13 |
21.01 |
24 |
Sigurd Berntsen |
4 All Sport |
2005 |
22.28 |
21.16 |
25 |
Ronny Bohrmann |
Team Unnit |
1973 |
23.24 |
21.23 |
26 |
Arild Dahl |
Team Fønix |
1978 |
22.41 |
21.30 |
27 |
Sander Berntsen |
|
1998 |
21.34 |
21.34 |
28 |
Eilif Bredkel |
|
25-29 |
23.04 |
23.04 |
Se også:Gå-joggens andre løp 2017 aldersjustert