2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010  2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999  1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

AUGUST

20.08. Harstadkarusellen, 8.løp
20.08. Sommerkarusellen i Bergen, 5. løp
19.08. Kraftløpet
19.08. Ragnar Nygård Ultraløp og maraton
19.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
18.08. Alle på Sandfjellet
18.08. Bergen City Milen
18.08. Bjørndalsspretten
18.08. Brumunddalsløpet
18.08. Christian Frederik-løpet
18.08. Kystleden Halvmaraton
18.08. Reykjavik Marathon
18.08. Ringeriksmaraton
18.08. Roatoppen Opp
18.08. Skeikampen Rundt
18.08. Skåla Opp
18.08. Sommerløpet
18.08. Stavanger Parkrun 18
18.08. Stranda Fjord Trail Race
18.08. Terrengtrimmen, 3. løp
18.08. Tøyen Parkrun 39
18.08. Ultravasan 90 km
17-19.08. NM i Friidrett, Byrkjelo
17.08. Valestrandsmarka Rundt, 9. løp/Ole Bulløpet
16.08. Drammenskarusellen, 7. løp
16.08. Espe Rundt, 19.løp
16.08. Ryggejoggen
16.08. Skaubygda terrengkarusell, 9. løp
16.08. Terrengkarusellen Trondheim, 9. løp
16.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
16.08. Tromsøkarusell, 17. løp
16.08. Ulsrudvann Rundt, 4. løp
16.08. VABIK Terrengkarusell, 13. løp
16.08. Åsane løpskarusell, 6. løp
15.08. Follotrimmen - Langhus
15.08. Gloppetrimmen
15.08. Holavatnet rundt, 14. løp
15.08. Land Løpskarusell, Odnes skole
15.08. Nybrottkarusellen, 3. løp
15.08. Sognsvann Rundt Medsols, 519. løp
14.08. Agderpostens Terrengkarusell, 10. løp
14.08. Fjelløpskarusellen, 4. løp
14.08. Juniorkarusellen Tromsø, 5. løp
14.08. KIF mosjonskarusell, 5. løp
14.08. Kongsvingerkarusellen, 7. løp
14.08. Stomperudkarusellen, 3. løp
14.08. Sturlas markakarusell, 6. løp
13.08. Stoltzekarusellen, 1. løp
12.08. Beteberget Opp
12.08. Bringebærløpet
12.08. Follaheiløpet
12.08. Løbestævne, Fevik
12.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
12.08. Tromsøkarusell, 16. løp
11.08. Bergheim Ultra Trail
11.08. Brækkabakkan Opp
11.08. Fanaråken Opp
11.08. Fjellskar Opp
11.08. Folgefonna Opp
11.08. Hof Toppers Ultraløp
11.08. Hytteplantesten
11.08. Kongsberg Maraton
11.08. Magni Maraton, aug.
11.08. Sjusjøløpet
11.08. Stavanger Parkrun 17
11.08. Svanstul Fjelløp
11.08. Troda Opp
10-11.08. Nordisk U20-landskamp, København
10.08. Valestrandsmarka Rundt, 8. løp
09.08. Espe Rundt, 18. løp
09.08. Ryggejoggen
09.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
08.08. Gå-Joggen, 15. løp
08.08. Haustrimmen, 7. løp
08.08. Sognsvann Rundt Medsols, 518. løp
08.08. Sommerkarusellen i Ålesund, 3. løp
07-12.08. EM i friidrett, Berlin
07.08. Sellanrå Opp
07.08. STIL-karusellen, 6. løp
07.08. Tromsøkarusell, 15. løp
06.08. Sommerkarusellen i Bergen, 4. løp
05.08. Hummelfjelldilten
05.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
04-13.08. Lake Orta 10 in 10
04-05.08. North Downs Way 100
04.08. Hadsel Maraton
04.08. Hardinglaup: Fyksesundet rundt og halvmaraton
04.08. Jordbærtrimmen
04.08. Kongsvinger Maraton
04.08. Meråker Mountain Challenge/NM terrengultra
04.08. Møkster maraton/ultra
04.08. Nesaksla Opp
04.08. Saudehornet rett opp
04.08. Stavanger Parkrun 16
04.08. Storsylen Opp
04.08. Tromsø Skyrace
03.08. Tromsø Skyrace - Blåmann Vertical
02.08. Espe Rundt, 17. løp
02.08. Tromsøkarusell, 14.løp/Krokenmila
02.08. Ryggejoggen
02.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
01.08. Gå-Joggen, 14. løp
01.08. Sognsvann Rundt Medsols, 517. løp

JULI

29.07. HARDHAUS, 3. løp
29.07. Knubben Rundt
29.07. San Francisco Marathon
29.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
28.07. Egebergs minneløp
28.07. Fagerhøiløpet
28.07. HARDHAUS, 2. løp
28.07. Hornindalsvatnet Maraton
28.07. Jordbærdilten
28.07. Lyngenfjord Skyrun
28.07. Rimstigen Opp
28.07. Stavanger Parkrun 15
28.07. Tøyen Parkrun 38
27.07. HARDHAUS, 1. løp
27.07. Malmvegen Minneløp
26.07. Espe Rundt, 16. løp
26.07. Gressholmen Rundt
26.07. Ryggejoggen
26.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
25.07. Folksam Grand Prix, Karlstad
25.07. Sognsvann Rundt Medsols, 516. løp
25.07. Sørlandsløpet
24.07. Bømlo ultrafestival
23-27.07. Etape Bornholm
22.07. DoloMyths Run Skyrace
22.07. Mefjellet Opp
22.07. Rallarvegsløpet, 2. dag
22.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
22.07. White Nights Marathon
21.07. Blefjells Beste
21.07. Cannonball Sørmarka marathon
21.07. Norges vakreste halvmaraton
21.07. Rallarvegsløpet, 1. dag
21.07. Stavanger Parkrun 14
21.07. Tøyen Parkrun 37
21.07. Vetten Opp
20.07. Diamond League, Monaco
20.07. Kraftprovet
19.07. Espe Rundt, 15.løp
19.07. Lindøya Rundt
19.07. Ryggejoggen
19.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
18.07. Sognsvann Rundt Medsols, 515. løp
18.07. Sommerstevne, Bislett
15.07. Mauritius Marathon
15.07. Rullstadvatnet Rundt
15.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
14.07. Grand Trail Cormayeur
14.07. Kvasshovden Opp
14.07. Risberget Rundt
14.07. Sekken Maraton
14.07. Stavanger Parkrun 13
14.07. Team Ronny og Jan Billy`s Jubileumsmaraton
14.07. Tøyen Parkrun 36
13.07. Valestrandsmarka Rundt, 7. løp
12.07. Espe Rundt, 14. løp
12.07. Hovedøya Rundt
12.07. Intersportjoggen
12.07. Ryggejoggen
12.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
11.07. Haustrimmen, 6. løp
11.07. Ramnanuten Opp
11.07. Sognsvann Rundt Medsols, 514. løp
11.07. Sommerkarusellen i Ålesund, 2. løp
10-15.07. U20-VM i friidrett, Tampere
10.07. Feriespretten
08.07. Melbuløpet
08.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
08.07. Vidasete Opp
08.07. Årbostadtindløpet
07.07. Atlanterhavsløpet
07.07. British Miler's Club
07.07. Brunlanesløpet
07.07. Børvasstindan Classic
07.07. Hellesyltløpet
07.07. Hestanipen Opp 509
07.07. Hornindal Rundt
07.07. Jølster Maraton
07.07. Norges raskeste 5 km
07.07. Rødtangen Rundt
07.07. Rotevatnet rundt
07.07. Stavanger Parkrun 12
07.07. Strömstadmilen
07.07. Tøyen Parkrun 35
07.07. Unionsmarathon
07.07. Vetenløpet
07.07. Våttån opp
07.07. Zermatt Ultramarathon
06-08.07. High Trail Vanoise, Val d'Isere
06.07. Bygdalaupet
06.07. Sten Opp
06.07. Harstad Tidende løpet
05-08.07. U18-EM i friidrett, Györ
05.07. Boysen Memorial
05.07. Espe Rundt, 13. løp
05.07. Langøyene Rundt
05.07. Ryggejoggen
05.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
04.07. Diamond League, Lausanne
04.07. Holavatnet rundt, 13. løp
04.07. Sognsvann Rundt Medsols, 513. løp
03.07. Fagervann Opp
03.07. STIL-karusellen, 5. løp
03.07. Tromsøkarusell, 13. løp
02.07. Sommerkarusellen i Bergen, 3. løp
01.07. Blåfjelløpet
01.07. EM Motbakkeløp, Skopje
01.07. Jomfrulandsløpet
01.07. Seiser Alm halvmaraton
01.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
01.07. Trollenykjen Opp

JUNI

01.07. 90 km du Mont-Blanc
01.07. 42 km du Mont-Blanc
30.06. 23 km du Mont- Blanc
30.06. 10 km du Mont-Blanc
30.06. Alden Opp
30.06. Femundløpet
30.06. Hallartinden Max
30.06. Kristinaløpet
30.06. Krokskogen Halvmaraton
30.06. Mensen Ernst Minneløp
30.06. Offersøykammen Opp
30.06. Sommernattsløpet, Bergen
30.06. Stavanger Parkrun 11
30.06. St Olavsloppet, dag 4/sammenlagt
30.06. Stomperudløpet
30.06. Tøyen Parkrun 34
30.06. Ulvikleikane
30.06. Vassfjellet Opp
29.06-01.07. VU-Spelen, Göteborg
29.06. KM Vertical, Chamonix
29.06. St Olavsloppet, dag 3
29.06. Xreid Jotunheimen
29.06. Valestrandsmarka Rundt, 6. løp
28.06. Espe Rundt, 12. løp
28.06. Ryggejoggen
28.06. St Olavsloppet, dag 2
28.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
28.06. Tromsøkarusell, 12. løp
27.06. Gå-Joggen, 13. løp
27.06. Haustrimmen, 5. løp
27.06. Holavatnet rundt, 12. løp
27.06. Juniorkarusellen Tromsø, 4. løp
27.06. Land Løpskarusell, Kråkvika
27.06. Sognsvann Rundt Medsols, 512. løp
27.06. St Olavsloppet, dag 1
27.06. VABIK - Sommerskogsløpet
25.06. Harstadkarusellen, 7. løp
24.06. Aarhus City halvmaraton
24.06. Kick-Master Ultra Maraton
24.06. Konsmo-Helle Rundt
24.06. Raudvatnet opp
24.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
23.06. Besseggløpet
23.06. Flørlitrappene Opp
23.06. Hamar Maraton
23.06. Kaptein Dreyers Minneløp
23.06. Löplabbets MidtsommerMaraton
23.06. Midtfjellet Halvmaraton
23.06. Midtsommarløpet
23.06. Nonskollen 611 Opp
23.06. Portfjelløpet
23.06. Romeriksåsen på langs
23.06. Stavanger Parkrun 10
23.06. Svinestranda Opp
23.06. Tøyen Parkrun 33
23.06. Veressjøen Rundt/ Minisjøen
23.06. Ørsta Fjellmaraton
22.06. Skagerrakmila
22.06. St. Hansgaloppen
22-24.06. Gneistspelen
21.06. Espe Rundt, 11. løp
21.06. Langtrampen, 2. løp
21.06. Linnatrimmen
21.06. Midnight Sun Run, Island
21.06. Ryggejoggen
21.06. Terrengkarusellen Trondheim, 8. løp
21.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
21.06. VABIK Terrengkarusell, 12. løp
20.06. Gloppetrimmen
20.06. Gå-Joggen, 12. løp
20.06. Holavatnet rundt, 11. løp
20.06. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 9. løp
20.06. Sognsvann Rundt Medsols, 511. løp
20.06. Sørdalskarusellen - Kanthaugløpet
19.06. ABIK karusellen, 5. løp
19.06. Agderpostens Terrengkarusell, 9. løp
19.06. BDO-mila - Bergen
19.06. DHL-stafetten
19.06. Kongsvingerkarusellen, 6. løp
19.06. Sandfalljoggen, 4. løp
19.06. STIL-karusellen, 4. løp
19.06. Trønder-Østløpet
19.06. UKI-karusellen, 4. løp
18.06. Finnskogkarusellen, 3.løp
18.06. Harstadkarusellen, 6. løp
18.06. Sommerkarusellen i Bergen, 2. løp
17.06. Blomstermila
17.06. Myllavannet Rundt
17.06. Ordalsåta Opp
17.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
17.06. Utleiraløpet
16.06. 3 toppsløpet på Jeløya
16.06. Bergen Fjordløp
16.06. Bergsdalen Opp
16.06. Cannonball Maraton, Jevnaker
16.06. Fjelløpet Varden Opp
16.06. Fløymila
16.06. Fra Fjord til Helvete
16.06. Frøylandsvatnet rundt
16.06. Hvalerløpet
16.06. Karlstad Stadslopp
16.06. Lomseggen Upp
16.06. Midnight Sun Marathon
16.06. Molden Opp
16.06. Nordmarka Skogsmaraton
16.06. Pinåsløpet
16.06. Rotevatnet rundt
16.06. Sentrumsgateløpet
16.06. Sommernattsløpet  (og som PDF)
16.06. Stavanger Parkrun 9
16.06. Strandvoldrunden
16.06. Trælnesfjellet opp
16.06. Tysværtrimmen
16.06. Tøyen Parkrun 32
16.06. Viking Challenge
16.06. Villmann
16.06. Øyangen Rundt
15-17.06. Tyrvinglekene, Nadderud
14.06. Drammenskarusellen, 6. løp
14.06. Espe Rundt, 10. løp
14.06. Fløyelsløpet på Fløyen
14.06. Linnatrimmen
14.06. Ryggejoggen
14.06. Skaubygda terrengkarusell, 8. løp
14.06. Terrengkarusellen Trondheim, 7. løp
14.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
14.06. Ulsrudvann Rundt, 3. løp
14.06. VABIK Terrengkarusell, 11. løp
13.06. Gampen, 8. løp
13.06. Gloppetrimmen
13.06. Gå-Joggen, 11.løp
13.06. Haustrimmen, 4. løp
13.06. Holavatnet rundt, 10. løp
13.06. Land Løpskarusell, Rensestasjonen
13.06. Nybrottkarusellen, 2. løp
13.06. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 7. løp
13.06. Sognsvann Rundt Medsols, 510. løp
13.06. Sommerkarusellen i Ålesund, 1. løp
12.06. Agderpostens Terrengkarusell, 8. løp
12.06. BDO-mila - Lillestrøm
12.06. GT-Karusellen, 3. løp
12.06. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 3. løp
12.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 4. løp
12.06. OPP Kantebakk
12.06. Fjelløpskarusellen, 3. løp
12.06. Sandfalljoggen, 3. løp
12.06. Sturlas markakarusell, 5. løp
12.06. Tromsøkarusell, 11. løp
11.06. Harstadkarusellen, 5. løp
11.06. KIF mosjonskarusell, 4. løp
10.06. Farris Ultra
10.06. Skjærgårdsløpet
10.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
10.06. Trollheimsløpet
09.06. Alstahaug Maraton
09.06. Bergheim Opp
09.06. Birkebeinerløpet
09.06. Birken fjellmaraton
09.06. Blodomløpet
09.06. Nibbeløpet
09.06. Gullfjellet opp
09.06. HalvBirken
09.06. Hovlandsnuten Opp
09.06. Juniorkarusellen Tromsø, 3. løp
09.06. MysenLøpet
09.06. Nipkollen Challenge - Halvmaraton
09.06. Stavanger Parkrun 8
09.06. Tromsøkarusell, 10. løp
09.06. UltraBirken
09.06. UngdomsBirken
08.06. Valestrandsmarka Rundt, 4. løp
07.06. BDO-mila - Fredrikstad
07.06. BDO-mila - Molde
07.06. Bergen Fjellmaraton
07.06. Bislett Games
07.06. Espe Rundt, 9.løp
07.06. Linnatrimmen
07.06. Målselvkarusellen, 2. løp
07.06. Ryggejoggen
07.06. Skaubygda terrengkarusell, 7. løp
07.06. Terrengkarusellen Trondheim, 6. løp
07.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
07.06. Tromsøkarusell, 9.løp
07.06. VABIK Terrengkarusell, 10. løp
07.06. Vardeløpet
06.06. BDO-mila - Tønsberg
06.06. Dalgård-stafetten
06.06. Ekholtløpet
06.06. Follotrimmen - Sofiemyr Stadion
06.06. Gampen, 7. løp
06.06. Gauldalsløpet
06.06. Gloppetrimmen
06.06. Gå-Joggen, 10.løp
06.06. Halvmaraton/Bruløp, Stord
06.06. Harstadkarusellen, 4. løp
06.06. Holavatnet rundt, 9. løp
06.06. Klubben Rundt (Sør-Helgeland lk5)
06.06. Land Løpskarusell, Lands museum
06.06. Leirsjøen rundt
06.06. Postvegløpet (Nordfjordkarusellen, 5. løp
06.06. Sognsvann Rundt Medsols, 509. løp
05.06. ABIK karusellen, 4. løp
05.06. Arendal-5 Topper
05.06. BDO-mila - Skien
05.06. Gjerdrumsløpet
05.06. Kolsåstoppen Opp
05.06. Kongsvingerkarusellen, 5. løp
05.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 3. løp
05.06. Ogndalsløpet
05.06. Rett til værs
05.06. Ryeløpet
05.06. Sandfalljoggen, 2. løp
05.06. Springkarusellen, 3. løp
05.06. Sport 1 Karusellen, 3. løp
05.06. STIL-karusellen, 3. løp
05.06. Sturlas markakarusell, 4. løp
05.06. Trondheimsløpet
04.06. Finnskogkarusellen, 2. løp
04.06. Sommerkarusellen i Bergen, 1. løp
03.06. Eidemila
03.06. Follestaddalen rundt
03.06. Halsa/Saksa Opp
03.06. Hovlandstølen Opp (INC Eikefjord Løpskarusell, 3. løp)
03.06. Juniorkarusellen Tromsø, 2. løp
03.06. Krystallmarsjen
03.06. Lustraløpet
03.06. Rekordmila
03.06. Saldilten
03.06. Stemmeseggi opp og over
03.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
03.06. Storebælt Naturmaraton
03.06. Vammabakken Opp
02.06. 12-timers løp, Sæby
02.06. Blåfelden rett opp
02.06. Brandbukampen opp
02.06. Fjellmaraton
02.06. Florø Friidrettsfestival
02.06. Flækøyhøe Upp
02.06. Grimstad Maraton
02.06. Land Løpskarusell, Hov Stadion
02.06. Lysefjorden Inn
02.06. Mistbergløpet
02.06. Nittedalslekene
02.06. Oppegårdmila
02.06. OsloMila 3 km | OsloMila 10 km
02.06. Red Bull 400
02.06. Skredløpet
02.06. Skuggenatten Opp/NM motbakkeløp
02.06. Sleirsfjellet Opp
02.06. Spitsbergen Marathon
02.06. Stavanger Parkrun 7
02.06. Stockholm Marathon
02.06. Tøyen Parkrun 31
02.06. Trappeløpet
02.06. Varhaugmilå
01.03.06. Framolekene
01.06. Atnaløpet
01.06. Hafrsfjordløpet

MAI

31.05. Bergens Råeste
31.05. Drammenskarusellen, 4./5. løp
31.05. Espe Rundt, 8. løp
31.05. Kollentrappa
31.05. Langtrampen, 1. løp
31.05. Linnatrimmen
31.05. Lofoten Ultratrail
31.05. Ryggejoggen
31.05. Skaubygda terrengkarusell, 6. løp
31.05. Terrengkarusellen Trondheim, 5. løp
31.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
31.05. UKI-karusellen, 3. løp/1500m elite
31.05. Ulsrudvann Rundt, 2. løp
31.05. VABIK Terrengkarusell, 9. løp
30.05. Fokusløpet
30.05. Follotrimmen - Follo museum
30.05. Gå-Joggen, 9.løp
30.05. Gampen, 6. løp
30.05. Gloppetrimmen
30.05. Haustrimmen, 3. løp
30.05. Holavatnet rundt, 8. løp
30.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 6. løp
30.05. Sognsvann Rundt Medsols, 508. løp
30.05. Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
29.05. ABIK karusellen, 3. løp
29.05. Agderpostens Terrengkarusell, 7. løp
29.05. Forbordsfjellet Opp
29.05. GT-Karusellen, 2. løp
29.05. Harstadkarusellen, 3. løp
29.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 2 løp
29.05. Kongsvingerkarusellen, 4. løp
29.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 2. løp
29.05. Sturlas markakarusell, 3. løp
29.05. Tromsøkarusell, 8. løp
29.05. Varden Trimkarusell, 8. løp
27.05. Kick-Master Ultra Maraton
27.05. Skaubygdaløpet
27.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
27.05. Vettisløpet
26–27.05. Edinburgh Marathon Festival
26.05. Dokka Opp-Vikersund
26.05. Ecotrail Oslo
26.05. EM 24 timers
26.05. Farsund Maraton
26.05. Flåmsdalenløpet
26.05. Glommaløpet
26.05. Grefsenkollen Opp
26.05. Hamarløpet
26.05. Hank Williams Minneløp
26.05. IFAM Outdoor
26.05. KIF mosjonskarusell, 3. løp
26.05. Lommedalen Opp
26.05. Molde7topper
26.05. Namsosløpet
26.05. Prefontaine Classic
26.05. Rotevatnet rundt
26.05. Sandnesløpet
26.05. Saudaløpet
26.05. Stavanger Parkrun 6
26.05. Stadlandet Rett Vest
26.05. Stord Rett Opp
26.05. Suleskar Maraton
26.05. Terwamaraton
26.05. Tøyen Parkrun 30
26.05. Ulriken Opp
26.05. Åsen Opp, Florø
25-27.05. Moltustranda Mosjonsfestival
25.05. YARA-stafetten
25.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp
25.05. Våttån Opp
25.05. Zegama-Aizkorri Marathon
24.05. Drammenskarusellen, 3. løp
24.05. Espe Rundt, 7.løp
24.05. Fornebuløpet
24.05. Linnatrimmen
24.05. Målselvkarusellen, 1. løp
24.05. Ryggejoggen
24.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp
24.05. Terrengkarusellen Trondheim, 4. løp
24.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
24.05. Tromsøkarusell, 7. løp
24.05. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
24.05. VABIK Terrengkarusell, 8. løp
23.05. 3-vannsløpet - vår
23.05. Follotrimmen - Finstad skole
23.05. Gampen, 5. løp
23.05. Gloppetrimmen
23.05. Gå-Joggen, 8. løp
23.05. Holavatnet rundt, 7. løp
23.05. Land Løpskarusell, Dokka stadion
23.05. Nybrottkarusellen, 1. løp
23.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 5. løp
23.05. Sognsvann Rundt Medsols, 507. løp
23.05. Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
22.05. Juniorkarusellen Tromsø, 1. løp
22.05. Kongsvingerkarusellen, 3. løp
22.05. Sirma IL løpskarusell, 2. løp
22.05. Sport 1 Karusellen, 2. løp
22.05. STIL-karusellen, 2. løp
22.05. Sturlas markakarusell, 2. løp
22.05. Varden Trimkarusell, 7. løp
21.05. Kleivane Rundt
21.05. Radøyløpet
21.05. Royal Run, Danmark
21.05. Torghatten Rundt (Sør-Helgeland lk4)
21.05. Ølmedal Rundt
21.05. Åsaneløpet
20.05. Pfingstsportfest
20.05. Riga Marathon
20.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
19.05. Adidas Boston Games
19.05. Blømingsmile
19.05. Brooklyn Half
19.06. Cityvarvet
19.05. Fløyen Opp
19.06. Göteborgsvarvet
19.06. Helsinki City Running Day
19.05. Lange Laufnacht
19.05. Magni Maraton, mai
19.05. Mandalsløpet
19.05. Måløyløpet (Nordfjordkarusellen, 3. løp)
19.05. Night of the 10000 m PBs
19.05. Sandefjordsløpet
19.05. Soria Moria til Verdens Ende
19.05. Sponestafetten
19.05. Stavanger Parkrun 5
19.05. Tøyen Parkrun 29
19.05. Åndalsnesløpet
17.05. 17. mai 5ern
17.05. Linnatrimmen
17.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
16.05. Gå-Joggen, 7. løp
16.05. Gloppetrimmen
16.05. Ryggejoggen
16.05. Sognsvann Rundt Medsols, 506. løp
15.05. ABIK karusellen, 2. løp
15.05. Agderpostens Terrengkarusell, 6. løp
15.05. BDO-mila - Hamar
15.05. Fjelløpskarusellen, 2. løp
15.05. Gampen, 4. løp
15.05. GT-Karusellen, 1. løp
15.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 1. løp
15.05. Sturlas markakarusell, 1. løp
15.05. Tromsøkarusell, 6.løp
15.05. VABIK - Skau Skau løpet
14.05. Finnskogkarusellen, 1.løp
14.05. Gjerdrumsbakken opp
14.05. Harstadkarusellen, 2. løp
13.05. København Marathon
13.05. Malvikingen Opp
13.05. Ogndalsstafetten
13.05. Postvegløpet - halvmaraton
13.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
12.05. Haugesunds Avis halvmaraton
12.05. Hitraløpet
12.05. Luxemburg Marathon
12.05. Løvstakken Opp
12.05. Riska TrailRun maraton
12.05. Råskinnet
12.05. Schjongs5ern
12.05. Stavanger Parkrun 4
12.05. Svein-Erik Bakke Ultraløp 50km
12.05. Tangen på Kanten
12.05. Tøyen Parkrun 28
12.05. VeslekambenUpp
12.05. VM Terrengultra
12.05. Ålesund Maraton
11-12.05. Hammer Trail
10.05. Botn Rundt
10.05. Espe Rundt, 6.løp
10.05. Fisterløpet
10.05. Kjoseløpet
10.05. KM terrengløp, Oslo og Akershus
10.05. Land Løpskarusell, Landsstafetten
10.05. Linnatrimmen
10.05. Linnekleppen Opp
10.05. Ryggejoggen
10.05. Stalheimskleiva Opp
10.05. Storehaugen Opp
10.05. Tjomsevannet Rundt
10.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
09-11.05. Transvulcanica, Kanariøyene
09.05. Arne Risa Classic
09.05. Baglerløpet
09.05. Dalbotn (Sør-Helgeland lk3)
09.05. Gampen, 3. løp
09.05. Gloppetrimmen
09.05. Gå-Joggen, 6. løp
09.05. Hansastafetten
09.05. Haustrimmen, 2. løp
09.05. Holavatnet rundt, 6. løp
09.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 4. løp
09.05. Sognsvann Rundt Medsols, 505. løp
09.05. Sørdalskarusellen - Strandtorgetløpet
09.05. Tromsøkarusell, 5. løp
08.05. Agderpostens Terrengkarusell, 5. løp
08.05. Kanada Rundt
08.05. Kongsvingerkarusellen, 2. løp
08.05. Sirma IL løpskarusell, 1. løp
08.05. Sport 1 Karusellen, 1. løp
08.05. Springkarusellen, 2. løp
08.05. STIL-karusellen, 1. løp
08.05. Stomperudkarusellen, 2.løp
08.05. Tordenskioldløpet
08.05. UKI-karusellen, 2. løp
08.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp
08.05. Varden Trimkarusell, 5. løp
07.05. Harstadkarusellen, 1. løp
07.05. KIF mosjonskarusell, 2. løp
07.05. Titanløpet
06.05. Driv-karusellen, 2. løp
06.05 Genève Marathon
06.05. Løbestævne, Fevik stadion
06.05. Praha Marathon
06.05. Providence Rhode Races - halvmaraton
06.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
06.05. Tromsøkarusell 4.løp - Håkøya halvmaraton
06.05. Tveitafjellet Opp
06.05. Vestbyløpet
06.05. Wings For Life Run
05.05. Eikenosa Opp
05.05. Holmenkollstafetten
05.05. Ilsengløpet
05.05. McCarren 5k, New York
05.05. Stavanger Parkrun 3
05.05. Steinsland Bygdemaraton
05.05. Sunnhordland maraton
05.05. Sysco Challenge
05.05. Thames Path 100 miles
05.05. Tøyen Parkrun 27
04.05. Albyløpet
04.05. Strandaløpet
04.05. Tinfosløpet
04.05. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
03.05. Eikefjord Løpskarusell, 2. løp
03.05. Espe Rundt, 5.løp
03.05. Hydro Rundt
03.05. Linnatrimmen
03.05. Payton Jordan Invitational
03.05. Ryggejoggen
03.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp
03.05. Terrengkarusellen Trondheim, 3. løp
03.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
03.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp
03.05. Varden Trimkarusell, 4. løp
02.05. Bølerstafetten
02.05. Fløibanen Opp
02.05. Follotrimmen - Ås
02.05. Gå-Joggen, 5. løp
02.05. Gampen, 2. løp
02.05. Gloppetrimmen
02.05. Holavatnet rundt, 5. løp
02.05. Land Løpskarusell, Lyngstrand Camping
02.05. Midtåsenløpet
02.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 3. løp
02.05. Sognsvann Rundt Medsols, 504. løp
02.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
01.05. 1. mailøpet, Åheim
01.05. Askimløpet
01.05. Askstafetten
01.05. Bruvollenstafetten
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. KM terrengløp, Hedmark og Oppland
01.05. Konradløpet
01.05. Oderzo citta archeologica 10 km
01.05. Olavstafetten
01.05. Over Fikse
01.05. Russarstegen Opp
01.05. Sabbaløpet
01.05. SA-løpet
01.05. Strandamila/Midtbygdens halvmaraton
01.05. Ulfstindmila
01.05. Vågen Rundt

APRIL

30.04. Henning Olsen-løpet
29.04. Breimstafetten
29.04. Cannonball Maraton, Jevnaker
29.04. Driv-karusellen, 1. løp
29.04. Düsseldorf Marathon
29.04. Ekebergløpet
29.04. Ekebergstafetten
29.04. Hamburg Marathon
29.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
28.04. Borkenesløpet
28.04. Bergen City Marathon
28.04. Ertsvatn Opp
28.04. Frikstadløpet
28.04. Halden Byløp
28.04. Hamarstafetten
28.04. Julsø Ultra
28.04. Larviksløpet
28.04. Madeira Island Ultra Trail
28.04. Rotevatnet rundt
28.04. Røyse Ultra
28.04. Siddisløpet
28.04. Stavanger Parkrun 2
28.04. Torghatten Maraton
28.04. Tøyen Parkrun 26
28.04. Viggaløpet
26.04. Drammenskarusellen, 2. løp
26.04. Espe Rundt, 1. løp
26.04. Linnatrimmen
26.04. Ryggejoggen
26.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
26.04. Terrengkarusellen Trondheim, 2. løp
26.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
26.04. Trappeløpet - Bodøs høyeste
26.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp
25.04. Fjellhamarstafetten
25.04. Gampen, 1. løp
25.04. Gloppetrimmen
25.04. Gneiststafetten
25.04. Gå-Joggen, 4.løp
25.04. Holavatnet rundt, 4. løp
25.04. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 2. løp
25.04. Sognsvann Rundt Medsols, 503. løp
25.04. Terrengløp, Klenkarberget
25.04. Tromsdalen Rundt
24.04. ABIK karusellen, 1. løp
24.04. Agderpostens Terrengkarusell, 4. løp
24.04. Follotrimmen - Ski Idrettspark
24.04. Kongsvingerkarusellen, 1. løp
24.04. Nordmørestafetten
24.04. Tromsøkarusell, 3.løp - Krokenmila
24.04. Varden Trimkarusell, 3. løp
23.04. Laderunden
23.04. VABIK - 1000 trapp løpet
22.04. Almaty Marathon
22.04. Berseløpet
22.04. Krakow Marathon
22.04. London Marathon
22.04. Madrid Marathon
22.04. Oldenstafetten
22.04. Retiroløpet
22.04. Skjold på tvers
22.04. Straumemila
22.04. Svarthopen Rundt, Sør-Helgeland lk2
22.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
22.04. Wien Marathon
21.04. Fevik halvmaraton
21.04. Florø Maraton Rett Vest
21.04. Monolittløpet
21.04. Mulismilen
21.04. Ryggejoggen
21.04. Sentrumsløpet
21.04. Sentrumsprinten
21.04. Stavanger Parkrun 1
21.04. Trongjo Ned
21.04. Tøyen Parkrun 25
21.04. Valderløpet
19.04. Drammenskarusellen, 1. løp
19.04. Mt. SAC Relays
19.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
19.04. Terrengkarusellen i Trondheim, 1. løp
19.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
19.04. Tromsøkarusell, 2. løp
19.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp
19.04. Åsane løpskarusell, 5. løp
18.04. Frikarusellen, 4. løp (utsatt)
18.04. Gloppetrimmen
18.04. Gå-Joggen, 3. løp
18.04. Haustrimmen, 1. løp
18.04. Holavatnet rundt, 3. løp
18.04. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 1. løp
18.04. Sandtangstafetten
18.04. Sognsvann Rundt Medsols, 502. løp
18.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
18.04. Trønderjogg
17.04. Agderpostens Terrengkarusell, 3. løp
17.04. Fjelløpskarusellen, 1. løp
17.04. Gledesrunden 2
17.04. KIF mosjonskarusell, 1. løp
17.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
17.04. VABIK - Løp for livet/Bystrand løpet
17.04. Varden Trimkarusell, 2. løp
16.04. Boston Marathon
15.04. Baksjøløpet
15.04. Gdansk Marathon
15.04. KM terrengløp kort løype (Nordfjordkarusellen 2. løp)
15.04. Linz Marathon
15.04. Vivicitta Budapest halvmaraton
14-15.04. Österlen Spring Trail
14.04. Furumo terrengløp m/KM Buskerud
14.04. Knarvik Baskerløp
14.04. KRSUltra
14.04. Magni Maraton
14.04. Mortenløpene m/KM Terrengløp
14.04. Parkløpet Stord m/KM terreng
14.04. Tøyen Parkrun 24
14.04. UKI-karusellen, 1. løp
14.04. Ørasprinten
13.04. Terrengtrimmen Egersund, 1. løp
13.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp
12.04. Skjalgstafetten
12.04. Tromsøkarusell, 1. løp
12.04. VABIK Terrengkarusell løp 3
11.04. Fjellseterløpet
11.04. Fristafetten
11.04. Gå-Joggen, 2. løp
11.04. Terrengløpskarusellen i Haugesund, 3. løp
11.04. Holavatnet rundt, 2. løp
11.04. Sognsvann Rundt Medsols, 501. løp
10.04. Agderpostens Terrengkarusell, 2. løp
10.04. Hålandsvannet halvmaraton
10.04. Springkarusellen Bergen, 1. løp
10.04. Varden Trimkarusell, 1. løp
09-14.04. Marathon des Sables
09.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp
08.04. Berlin halvmaraton
08.04. Fredrikstadløpet
08.04. Frostatingløpet
08.04. Hannover Marathon
08.04. Maratona di Roma
08.04. Milano Marathon
08.04. NM terrengløp kort løype, stafett
08.04. Paris Marathon
08.04. Rotterdam Marathon
08.04. Sørstranda Rundt (Nordfjordkarusellen, 1. løp)
08.04. Toftåsen opp
07.04. Eikefjord Halvmaraton (Eikefjord lk1)
07.04. Hitraløpet m/KM-terrengløp
07.04. Holmestrand maraton
07.04. Maratonkarusellen, 3. løp/Bergen Ultra
07.04. NM terrengløp, kort løype
07.04. Parkløpet, Sandnes
07.04. Praha halvmaraton
07.04. Ryggejoggen
07.04. Tøyen Parkrun 23
07.04. Vintarkarusell Eikanger, 9. løp
05.04. VABIK Terrengkarusell, 2. løp
05.04. Åsane løpskarusell, 4. løp
04.04. Fløyenkarusellen, 5. løp
04.04. Gå-Joggen, 1. løp
04.04. Terrengløpskarusellen i Haugesund, 2. løp
04.04. Holavatnet rundt, 1. løp
04.04. Sognsvann Rundt Medsols, 500. løp
04.04. Vårdilten, Ålesund
03.04. Agderpostens Terrengkarusell, 1. løp
03.04. Skjergards-karusellen, 6. løp
02.04. Bjørkeklubben Over
02.04. Klap tot klaploop
02.04. Påskemaraton
01.04. Regent's Park 10k
01.04. Daegu Marathon

MARS

31.03. Rotevatnet Rundt
31.03. Ryggejoggen
30-31.03. Two Oceans Marathon
30.03. Sjutoppsturen
29.03. Florida Relays
27.03. Løpernes PåskeHareMaraton
25.03. Stramilano halvmaraton
25.03. Treviso Marathon
25.03. Varvetmilen Göteborg
25.03. Venloop
24.03. Piltevarden motbakkeløp
24.03. Premiärmilen
24.03. Ryggejoggen
24.03. VM halvmaraton, Valencia
24.03. Halvmaraton massestart, Valencia
23.03. Oslos Råeste Vinterbakkeløp
21.03. Gå-Joggen Vinter, 6. løp
21.03. Terrengløpskarusellen i Haugesund, 1. løp
20.03. Trøndersk Vinterkarusell, 6. løp
19-24.03. Veteran-EM innendørs, Madrid
19.03. Kystbykarusellen, 7. løp
18.03. Los Angeles Marathon
18.03. New York halvmaraton
18.03. Taipei Marathon
18.03. Tjømekarusellen, 3. løp
18.03. Varvetmilen, Uddevalla
17.03. Bamselekene, Stangehallen
17.03. EcoTrail Paris
17.03. New York City Indoor Marathon
17.03. Ryggejoggen
17.03. Trongjo Opp
17.03. Undheim Ultrafestival
17.03. Utrecht Science Park Marathon
17.03. Vårtävlingarna, Göteborg
17.03. Øygaloppen, Sør-Helgeland lk1
17.03. Åpent DM 10 km, Middelfart
14.03. Frikarusellen, 6. løp
13.03. Skjergards-karusellen, 5. løp
12.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp
11.03. Barcelona Marathon
11.03. Bienwald-Marathon
11.03. Brescia Art Marathon
11.03. City-Pier-City Loop
11.03. Roma-Ostia halvmaraton
10-11.03. Veteran-NM innendørs, Grimstad
10.03. Magni Maraton
10.03. Orremila
10.03. Rock 'n' Roll D.C. Marathon
10.03. Ryggejoggen
10.03. Tøyen Parkrun 22
10.03. Vinterkarusellen på Romerike, 10. løp
10.03. Vintarkarusell Eikanger, 8. løp
09-11.03. UM i friidrett innendørs, Steinkjer
08.03. Åsane løpskarusell, 3. løp
07.03. Fløyenkarusellen, 4. løp
06.03. Løpskarusell Torvastad, 6. løp
06.03. Snøkuten - Kaashagarunden
06.03. Vinterkarusellen i Strandebarm, 8. løp
05.03. Kystbykarusellen, 6. løp
04.03. Innendørs-VM, 800 m kvinner
04.03. Kilimanjaro Marathon
04.03. The Big Half London
03.03. Brakvatnet vinterkarusell, 5. løp
03.03. Egersund Halvmaraton
03.03. Innendørs-VM, 800 m menn
03.03. Ryggejoggen
03.03. Tøyen Parkrun 21
03.03. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 6. løp
03.03. Vinterkarusellen i Ålesund, 5. løp
02-03.03. EcoTrail Firenze
01.03. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp
01.03. Innendørs-VM, 3000 m kvinner

FEBRUAR

26.02. Sahara Marathon
25.02. Malta Marathon
25.02. Sevilla Maraton
25.02. Tokyo Marathon | Norske resultater
24-25.02. SEC Indoor Championships
24.02. Kiel Marathon
24.02. Maratonkarusellen, 2. løp
24.02. Rotevatnet Rundt
24.02. Ryggejoggen
24.02. Tøyen Parkrun 20
23.02. Tel Aviv Marathon
21-25.02. Trans Gran Canaria
21.02. Frikarusellen, 5. løp
21.02. Gå-Joggen Vinter, 5. løp
20.02. Skjergards-karusellen, 4. løp
19.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp
18.02. Julie & Romeo halvmaraton, Verona
18.02. Maratona di San Valentino
18.02. Tjømekarusellen, 2. løp
17.02. Bislett 50 km
17.02. Innendørsstevne, Nes Arena
17.02. Ryggejoggen
17.02. Tøyen Parkrun 19
17.02. Vintarkarusell Eikanger, 7. løp
17.02. Winterrun, Bergen
15.02. IAAF World Tour, Torun
15.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
15.02. Åsane løpskarusell, 2. løp
14.02. Fløyenkarusellen, 3. løp
13.02. Meeting Lievin, Frankrike
13.02. Vinterkarusellen i Strandebarm, 7. løp
12.02. Trøndersk Vinterkarusell, 5. løp
11.02. Barcelona halvmaraton
11.02. Nordenkampen, Uppsala
11.02. Schoorl Run, Nederland
10-11.02. Pingvinlekene, Leikvanghallen
10.02. IFAM Indoor, Gent
10.02. Iowa State Classic
10.02. Magni Maraton, feb.
10.02. Ryggejoggen
10.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 5. løp
10.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
09.02. RAK halvmaraton
08.02. Winterrun, Trondheim
06.02. Løpskarusell Torvastad, 5. løp
06.02. Snøkuten - Glestadrunden
05.02. Kystbykarusellen, 5. løp
04.02. Europacup i terrengløp for klubblag, Portugal
03-04.02. NM i friidrett innendørs, Sandvika
03.02. Brakvatnet vinterkarusell, 4. løp
03.02. Grimstadvatnet rundt, 4. løp
03.02. Karlstad 6-timers
03.02. Ryggejoggen
03.02. Vinterkarusellen på Romerike, 7. løp
03.02. Winterrun, Oslo
01.02. Lillestrøms Høyeste

JANUAR

31.01. Fløyenkarusellen, 2. løp
30.01. Skjergards-karusellen, 3. løp
29.01. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp
28.01. Marrakech Marathon
28.02. Miami Marathon
27.01. Rotevatnet Rundt
27.01. Ryggejoggen
27.01. Vintarkarusell Eikanger, 6. løp
27.01. Vinterligaen, 1. stevne
26-27.01. Razorback Invitational
24.01. Gå-Joggen vinter, 4. løp
23.01. Vinterkarusellen i Strandebarm, 6. løp
21.01. Gran Canaria Marathon
20-21.01. Nornalekene, Leikvanghallen
20.01. Maratonkarusellen, 1. løp
20.01. Ryggejoggen
20.01. Steinkjer Indoor
20.01. Telemark vinterkarusell, 1. løp
20.01. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 3. løp
20.01. Vinterkarusellen på Romerike, 6. løp
19.01. Muskat Marathon
18.01. Åsane løpskarusell, 1. løp
17.01. Fløyenkarusellen, 1. løp
15.01. Kystbykarusellen, 4. løp
15.01. Trøndersk Vinterkarusell, 4. løp
14.01. Houston Marathon
13.01. Askløpet
13.01. Great Edinburgh Xcountry
13.01. Magni Maraton, jan.
13.01. Ryggejoggen
13.01. Solastranden halvmaraton
13.01. Vest-Agder vinterkarusell, 2. løp
13.01. Vinterkarusellen i Ålesund, 3. løp
10.01. Frikarusellen, 3. løp
09.01. Skjergards-karusellen, 2. løp
09.01. Snøkuten - Nordhagarunden
08.01. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp
06.01. Cross Campaccio Internazionale
06.01. Grimstadvatnet rundt, 3. løp
06.01. Polar Night Halfmarathon
06.01. Ryggejoggen
06.01. Vest-Agder vinterkarusell, 1. løp
06.01. Vintarkarusell Eikanger, 5. løp
06.01. Vinterkarusellen på Romerike, 5. løp
02.01. Løpskarusell Torvastad, 4. løp
02.01. Vinterkarusellen i Strandebarm, 5. løp

Deltagertall

Løp med fler enn 500 fullførende deltagere  
05.05. Holmenkollstafetten  44145
28.04. Bergen City Marathon       9951
21.04. Sentrumsløpet (#) 9512
09.06. Birkebeinerløpene 6247
27.06. St Olavsloppet, alle dager (&) 6100
16.06. Midnight Sun Marathon 5345
24.05. Fornebuløpet 3387
26.05. Ecotrail Oslo 2383
06.01. Polar Night Halfmarathon  1775
07.06. Bergen Fjellmaraton 1767
26.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp  1546
12.05. Råskinnet  1502
19.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp 1495
12.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp 1429
03.05. Hydro Rundt  1383
03.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp 1327
08.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp  1306
24.05. VABIK Terrengkarusell, 8. løp 1304
07.06. VABIK Terrengkarusell, 10. løp 1277
05.04. VABIK Terrengkarusell, 2. løp 1232
07.04. Holmestrand maraton 1203
02.06. Fjellmaraton 1185
31.05. VABIK Terrengkarusell, 9. løp  1159
03.02. Winterrun, Oslo 1128
26.05. Glommaløpet 1073
08.05. Tordenskioldløpet   1065
30.06. Kristinaløpet  (*) 1034
16.06. Nordmarka Skogsmaraton og halvmaraton 1001
06.05. Wings For Life Run, 6 steder (&) 900
08.01. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp 866
01.05. SA-løpet (&) 850
21.06. VABIK Terrengkarusell, 12. løp 838
29.01. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp 802
26.05. Sandnesløpet 772
05.05. Sunnhordland maraton   (#) 765
02.06. OsloMila 3 km | OsloMila 10 km 752
19.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp 751
13.01. Solastranden halvmaraton & 10 km 736
12.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp 729
31.05. Kollentrappa  728
15.04. Baksjøløpet 710
09.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp 705
26.05. Ulriken Opp (&) 700
16.06. Viking Challenge 692
02.06. Red Bull 400 688
14.06. VABIK Terrengkarusell, 11. løp 684
21.05. Ølmedal Rundt  (&) 683
26.05. Glommaløpet 675
28.04. Larviksløpet  665
26.05. Molde7topper 611
17.04. VABIK - Løp for livet/Bystrand løpet 608
26.05. Namsosløpet 604
07.07. Brunlanesløpet 571
16.06. Sommernattsløpet 568
19.06. DHL-stafetten 552
17.02. Winterrun, Bergen 550
21.05. Åsaneløpet (#) 550
12.04. Tromsøkarusell, 1. løp 548
09.06. Alstahaug Maraton 538
01.05. Konradløpet 532
12.05. Schjongs5ern  531
28.04. Siddisløpet (*) 522
19.04. Tromsøkarusell, 2. løp 515
04.05. Tinfosløpet 515
12.06. BDO-mila - Lillestrøm 513
15.05. BDO-mila - Hamar (&) 500
   
(*) Ikke inkludert barneløp  
(#) Inkl. ca. tall for barneløp  
(&) Ca. tall