Kondismedlem Sponset innhold

344 fullførte det 10 Nordmarka Skogsmaraton

RESULTATER

NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M1:menn 18-34 †r, aktive
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0013 Reed Lars Bjarne 3 B‘rums SK 2:51.25
2 0412 Helgesen Jan 2 BUL 2:53.25 02.00
3 0389 Rasch-Halvorsen Mathi 1 3:00.15 08.50
4 0353 Gr›an Morten 3 oslo brann 3:02.28 11.03
5 0420 Stenberg Kristian 2 OSI 3:12.23 20.58
6 0421 Funderud Arnstein 1 OSI 3:12.34 21.09
7 0001 Kristensen Nils Ole 5 Statnett 3:18.12 26.47
8 0249 Vatn Simen Svendsen 1 Nittedal friidrett 3:22.04 30.39
9 0016 Walstr›m Per J›rgen 1 ANIF 3:25.01 33.36
10 0352 Schilling Jens 1 3:29.12 37.47
11 0003 Bj›rkhaug Harald 1 Tonor 3:29.54 38.29
12 0419 Strinberg Andreas 1 LDAS 3:37.07 45.42
13 0196 Guldbrandsen Terje 1 F†berg IL 3:42.30 51.05
14 0006 Gausemel H†var 5 OSI 3:53.22 1:01.57
15 0376 Grotli Knut 1 3:54.03 1:02.38
16 0005 Flygind Henrik 1 VIF Klanen 3:56.43 1:05.18
17 0377 L›naas H†vard 1 4:00.26 1:09.01
18 0408 Standberg Victor 1 Ukulele 4:14.35 1:23.10
19 0002 Berget Vidar 7 4:15.05 1:23.40
20 0008 Lauritzen Jes 1 KLU-AK 4:20.15 1:28.50
21 0004 Dyremyhr Dag 1 4:27.04 1:35.39
22 0012 Pedersen Rune 1 Seljeskog IL 4:27.48 1:36.23
23 0182 Evju Kristoffer Eldru 1 Valkyrien/Sj›krigsskolen 4:28.32 1:37.07
24 0118 Bar›y Dag Martin 1 Valkyrien 4:28.33 1:37.08
25 0014 Thorstensen Runar 5 DNL 4:34.10 1:42.45
26 0007 Kongssund Vemund 3 Moelven IL 4:36.11 1:44.46
27 0312 Paulsen Jan Rune 1 H›nefoss skiklubb 5:10.58 2:19.33
28 0228 Hobber Lasse Even 1 Nittedal friidrett 5:27.43 2:36.18
29 0017 Werling Yves 1 OSI 5:47.51 2:56.26
 
29 resultater, 35 p†meldte, 35 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M2:menn 18-34 †r, bedrift
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0029 Sundal Thomas Neset 1 Oslo Sportslager BIL 3:15.02
2 0253 Lunde Bj›rn-Tore 3 JH-Sykkel 3:16.10 01.08
3 0026 L›nseth P†l K 5 OST BIL 3:23.45 08.43
4 0399 Alm Patric 2 3:29.10 14.08
5 0250 Engelstad Kjetil 1 Ringerike brannvesen 3:31.55 16.53
6 0030 Aarlia Morten Eklund 1 Rustad IL 3:46.31 31.29
7 0366 Braut Inge Morten 1 samdes sk 3:50.08 35.06
8 0426 Blokkum Arild 1 Ementor 3:51.29 36.27
9 0019 Evjen Erik 1 Canegie BIL 3:57.53 42.51
10 0022 Iden Martin Emil 1 4:08.42 53.40
11 0411 Schrimper Steffen 1 4:14.03 59.01
12 0018 Berget Ken 1 Europay Aktiv 4:17.05 1:02.03
13 0025 Lund Per 1 4:23.04 1:08.02
14 0254 Reiskau Christopher 1 Sj›krigsskolen 4:28.33 1:13.31
15 0256 Thorkildsen Joachim 1 4:31.26 1:16.24
16 0255 Salbu Nocholas 1 4:31.32 1:16.30
17 0251 Hervik Stein 1 Forsvarsdepartementets I 4:42.32 1:27.30
18 0023 Kahn Arshed 1 DNL 5:18.31 2:03.29
19 0252 J›rgensen Fredrik Vik 1 5:51.29 2:36.27
 
19 resultater, 24 p†meldte, 24 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M3:menn 35-39 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0259 Gilberg Runar 2 Sportsklubben Vidar 2:46.01
2 0038 Halland Jan 10 Statkraft 2:53.38 07.37
3 0413 Simonsen ?yvind 1 Vidar 3:03.18 17.17
4 0046 Pedersen Gaute L›ge 2 DnB BIL 3:22.44 36.43
5 0048 R›stad Helge 1 IL Koll 3:24.00 37.59
6 0383 K†re Jan 1 gjerpen if 3:26.28 40.27
7 0380 Adlam Douglas 1 mynyddwyr de cymru 3:31.46 45.45
8 0040 Hvidsten Morten 1 IF Hellas 3:32.01 46.00
9 0257 Bennett Tim 6 Frikransen 3:32.07 46.06
10 0045 Oskarsson Tommy 3 Vi som springer 3:33.00 46.59
11 0409 Str‘de Erik 1 S›rum 3:33.18 47.17
12 0037 Fredagsvik Inge 5 COOP Norge 3:36.58 50.57
13 0036 Espelid Ulf 1 B.A.R.S.K. 3:40.38 54.37
14 0262 Ulrichsen Christopher 1 Heming 3:40.47 54.46
15 0039 Hjelle Nils 4 Skattedirektoratet BIL 3:45.54 59.53
16 0400 Kron Linus 2 IOFFnor 3:47.45 1:01.44
17 0034 Bj›rkum Per Olav ?rbe 2 Klubben er p† vidderne 3:50.52 1:04.51
18 0041 Iversen Terje 1 3:54.53 1:08.52
19 0033 Bertelsen Tom-Rune 9 Drammen Kickboxing klubb 3:57.36 1:11.35
20 0258 Byrkjeland Bergsvein 3 LL IL 4:10.18 1:24.17
21 0304 Oan‘s Erik 1 4:12.17 1:26.16
22 0044 Kivijervi Trond 8 Posten BIL 4:12.30 1:26.29
23 0032 Bekkelien St†le 1 S›rbr†ten IL 4:13.05 1:27.04
24 0043 Jarret Gilles Roger 1 4:13.27 1:27.26
25 0047 Ramstad J›rgen 3 4:19.27 1:33.26
26 0261 Solhaug Eivind Tidema 2 4:23.33 1:37.32
27 0035 Brekka Sigmund 5 4:27.19 1:41.18
28 0052 Yndesdal Kjell 3 Oppsal IF 4:32.53 1:46.52
29 0049 Slungaard Tom 10 Norsk Eiendomsinfo AS 4:36.42 1:50.41
30 0050 Snekkerhaugen Tormod 1 JIL Oslo S 4:54.28 2:08.27
 
30 resultater, 33 p†meldte, 33 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M4:menn 40-44 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0405 Aaby Kristen 2 Vidar 2:39.17
2 0424 Hole Terje 1 ?ndalsnes 2:43.05 03.48
3 0264 Benoumma Mounir 3 Spotsklubben Vidar 2:52.12 12.55
4 0073 Nilsen Vidar 6 Norges Bank IL 3:01.17 22.00
5 0063 Gr›nvold Didrik 10 Stab‘k IF 3:03.36 24.19
6 0081 Schlytter Ole Arne 10 L›renskog FIL 3:05.45 26.28
7 0270 Sk†n›y Gunnar 1 JIL Trondheim 3:06.56 27.39
8 0414 Kuhnle Jan 5 Ready 3:12.33 33.16
9 0062 Grimstad Stein 1 BR?BIL 3:12.52 33.35
10 0054 Anderdahl Ole 2 3:14.07 34.50
11 0272 Treffen Tor 4 Sj†stad V.Lier IL 3:15.36 36.19
12 0085 Taug Jan 5 CORE AS 3:17.43 38.26
13 0053 Amlien Ole-Tom 7 Hadelands Glassverk 3:19.29 40.12
14 0268 Norbye Bj›rn Olav 1 Nefo Fender 3:21.18 42.01
15 0263 Bakken Rolf 1 Risberget 3:21.22 42.05
16 0080 Schibbye Harald 3 VMETRO BIL 3:25.57 46.40
17 0397 Long Mike 2 Crusaders 3:32.47 53.30
18 0308 Andersson Frode 2 BR?BIL 3:34.44 55.27
19 0267 Johannessen Svein Run 1 3:35.00 55.43
20 0070 Leesing Paul 2 3:35.48 56.31
21 0067 Holter John Arild 9 S›rbr†ten IL 3:38.04 58.47
22 0372 Feingold Jorge 1 rrt 3:41.29 1:02.12
23 0425 Kemp Ian 1 Athletics New Zealand 3:42.11 1:02.54
24 0265 Borge Bj›rnulf 1 Konnerud 3:43.53 1:04.36
25 0065 Hansen Anders 7 Krapfoss Maraton 3:45.06 1:05.49
25 0086 Aass Bj›rn Terje 7 Axa Sport 3:45.06 1:05.49
27 0079 Ringsby Johny 1 T›ckfors 3:48.43 1:09.26
28 0387 Thoresen Jon Solvang 6 r›tasuken spranglag 3:49.21 1:10.04
29 0071 Mathisen ?ystein 3 DNL 3:49.55 1:10.38
30 0082 Simonsen Tormod 1 Tybring-Gjedde ASA BIL 3:50.56 1:11.39
31 0371 Weydahl Jon 4 Dr›bak MK. 3:55.46 1:16.29
32 0069 Klippenberg Harald 1 JIL Stavanger 3:56.02 1:16.45
33 0269 R›rdam Jon 2 3:57.40 1:18.23
34 0058 Berntsen Atle 2 DNL 4:01.59 1:22.42
35 0271 Solberg Sverre 1 NILU BIL 4:03.54 1:24.37
36 0386 Lindgren Nils 1 4:05.39 1:26.22
37 0057 Bay Nils 9 4:06.40 1:27.23
38 0316 Lie Bernt 2 Rustad IL 4:11.06 1:31.49
39 0055 Andersen Knut Olav 8 IF Tyristubben 4:18.38 1:39.21
40 0077 Reffsg†rd Ulf 7 BR?BIL 4:24.03 1:44.46
41 0056 Bamle Roar 5 IL Koll 4:30.39 1:51.22
42 0061 Fagervold Tore 1 BR?BIL 4:32.21 1:53.04
43 0059 Borgund Ole Jan 3 4:36.56 1:57.39
44 0266 Gj›lstad Ketil 1 4:42.19 2:03.02
45 0075 Nordstrand Malvin 2 NKS BIL 4:47.46 2:08.29
46 0076 Nordum Ingar Kenneth 8 NORDEA IL 4:47.56 2:08.39
47 0381 Bugodt Per Arne 1 Hapro IF 4:53.32 2:14.15
48 0064 Hagen Lars-Petter 3 Vital BIL 5:23.34 2:44.17
 
48 resultater, 57 p†meldte, 57 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M5:menn 45-49 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0095 Hoel Jan 10 SK Vidar 2:58.42
2 0106 Matre Reidar 8 COPNO BIL 3:03.51 05.09
3 0107 Meisingset Egil 1 Stab‘k IF 3:11.23 12.41
4 0092 Gjerde Bj›rn 6 IL i BUL 3:11.41 12.59
5 0276 Korbijn Florus 3 Sturla IF 3:13.01 14.19
6 0102 Langgaard Yngve 6 DNB BIL 3:17.52 19.10
7 0098 Johannessen Finn Erha 1 OSI 3:25.16 26.34
8 0395 Mastekaasa Arne 8 S›rbr†ten IL 3:26.19 27.37
9 0388 S›dal Thor 2 Kyrks‘ter›ra 3:29.25 30.43
10 0088 Bj›rkhaug Hans 1 STAAL 3:32.03 33.21
11 0275 Haugen Nils 9 Lier kommune 3:38.12 39.30
12 0277 Myklebust Kjetil 10 Kystverket Midt-Norge 3:38.24 39.42
13 0404 Hultin Morten 2 Nera Bil 3:39.47 41.05
14 0093 Glimsdal Bj›rn Inge 4 NETTKONTROLL 3:41.13 42.31
15 0114 Roovers Rudolf 1 R›tastugen spranglag 3:43.30 44.48
16 0109 Moestne Hans Petter 1 DNL 3:44.26 45.44
17 0274 Fossheim Rune 7 DNL 3:44.37 45.55
18 0382 Helsing Asle 2 FD BIL 3:45.30 46.48
19 0273 Christensen Helge 1 Melbu IL 3:46.22 47.40
20 0094 Hansen Karsten 1 IF Eiker Kvikk 3:50.56 52.14
21 0096 Hovden Jon 3 Raufoss IL 3:52.13 53.31
22 0309 Lagerl›v Ole-Petter 2 NSB BIL Elverum 3:56.21 57.39
23 0116 St›len Ketil 2 SINTEF 3:59.44 1:01.02
24 0103 Leren Harry 3 Romerike Runners Team 4:03.19 1:04.37
25 0374 Andersson Roger 6 T›cksfors if 4:07.04 1:08.22
26 0097 Jensen ?ge 9 Romerike Runners Team 4:17.26 1:18.44
27 0112 Nyqvist Jan 9 Vi som springer 4:18.22 1:19.40
28 0087 Bastesk†r Jarl 10 Oppeg†rd IL 4:20.15 1:21.33
29 0113 Olsen Tore Schwatz 1 4:31.45 1:33.03
30 0110 Myrab› Steinar 10 BR? BIL 4:32.21 1:33.39
31 0100 Kirkerud Yngvar 1 HSIL 4:36.15 1:37.33
32 0089 Brenne Ketil 1 4:37.34 1:38.52
33 0115 Severeide Hans Petter 1 Bjerkreim Marathonklubb 4:43.09 1:44.27
34 0117 Tveit Jens 2 4:51.54 1:53.12
35 0099 Johansen Tommy 1 4:55.16 1:56.34
36 0111 Nordal Asbj›rn 7 5:04.13 2:05.31
37 0108 Michelsen Svein 1 Flint 5:16.48 2:18.06
 
37 resultater, 41 p†meldte, 41 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M6:menn 50-54 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0415 Hagen Jon Ove 5 Geoform 3:12.21
2 0123 Fulgsdeth Helge 1 ?lesund Friidrettsklubb 3:15.40 03.19
3 0121 Danielsen Bjarne 1 DNL 3:24.51 12.30
4 0136 Lybeck Torodd 1 3:29.01 16.40
5 0145 Sagsveen Paul W. 1 Fagernes 3:29.47 17.26
6 0124 Haugen Inge Asbj›rn 4 Hornindal IL 3:32.40 20.19
7 0134 Karlsson Torbj›rn 3 Arvika L›parklubb 3:36.54 24.33
8 0279 D›rum Lars Chr. 2 Gilde BIL 3:43.17 30.56
9 0417 Wigemyr Gunstein 4 Lillehammer SKIKL 3:44.08 31.47
10 0125 Hetland Jan 5 3:44.40 32.19
11 0144 Riis Trygve Utheim 7 DNL 3:45.59 33.38
12 0133 J›rgensen Jan Petter 8 SBC Sport 3:48.31 36.10
13 0122 Eikeland Per Agnar 1 Bjerkreim Marathonklubb 3:51.56 39.35
14 0148 ?stenengen Runar 1 Nedre Sigdal IF 3:54.25 42.04
15 0119 Andreassen Reidar 1 Aurdal IF 3:59.03 46.42
16 0280 F‘hn Gunnar 9 DNL 3:59.38 47.17
17 0141 Oen John A. 1 Nordan BIL 4:00.01 47.40
18 0137 Nafstad Erik 10 Fet FIK 4:00.08 47.47
19 0402 Matthiasen Geir 4 Veidekke BIL 4:05.04 52.43
20 0143 Osland Steinar 2 Bjerkreim 4:06.36 54.15
21 0423 Persen Truls 1 R›a 4:06.58 54.37
22 0130 Jarsve Svein Petterse 4 4:15.53 1:03.32
23 0369 Bakken Wiggo 2 Jevnaker 4:16.26 1:04.05
24 0147 Stonor Arne 1 Danmark 4:18.17 1:05.56
25 0146 Steens‘th Sigurd 2 Expert 4:20.30 1:08.09
26 0367 Aronsen Asbj›rn 5 Saugbruks BIL 4:24.06 1:11.45
27 0131 Johannesen Kjell Arne 3 Ulveklubben 4:24.23 1:12.02
28 0278 Andersen Rolf 5 FLO/IKT 4:25.19 1:12.58
29 0128 H†gensen Bj›rn 1 Hamar ski klubb 4:27.18 1:14.57
30 0129 Jansen Svein 3 FIF 4:32.12 1:19.51
31 0379 Pedersen Arne 1 mhi 4:34.12 1:21.51
32 0127 Holm ?ivind 7 NORDEA BIL 4:38.15 1:25.54
33 0403 Kvernes Peter S. 3 Piggen 4:39.09 1:26.48
34 0370 Weydahl Birger 1 felleskj›pet bil 4:40.54 1:28.33
35 0126 Holen Petter 10 Kl›fta IL 4:55.40 1:43.19
36 0140 Nordli Rolf 4 Kongsvinger IL 5:01.38 1:49.17
37 0422 Grinde Geir 1 Skiforeningen 5:18.30 2:06.09
38 0135 Kristoffersen Bj›rn 3 Menigheten Guds Ord 5:18.34 2:06.13
 
38 resultater, 42 p†meldte, 42 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M7:menn 55-59 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0165 Kraakmo Kjell Anders 9 Nordea BIL 3:05.12
2 0288 L›vstad Johnny 3 L›rdagskameratene 3:12.12 07.00
3 0156 Esper†s Steinar 3 Varegg 3:21.32 16.20
4 0378 Winther Kjell 3 Oppsal IF 3:22.01 16.49
5 0183 Wiik Johnny 5 Hgsd. Kommune BIL 3:27.44 22.32
6 0171 Mundal Tore 4 Lom IL 3:28.32 23.20
7 0284 Baldurssson Pall 3 Torda BIL 3:29.19 24.07
8 0173 Nilsen Harald 6 Laksev†g IL 3:29.47 24.35
9 0168 Lunne Tom 8 Hosle IL 3:30.29 25.17
10 0159 Hasvoll Arne 4 Horten FIK 3:32.22 27.10
11 0178 Skogvang Kjell 9 Maratonklubben 3:33.53 28.41
12 0166 Kristensen Thore 6 Hjemmet/Mortensens BIL 3:34.13 29.01
13 0167 Lundberg Tormod 3 Hamar Skikl. 3:39.43 34.31
14 0355 Fr›ystein Terje 9 IF Grei 3:49.47 44.35
15 0172 Nielsen Arne Sivert 8 Aker/Kv‘rner BIL 3:55.07 49.55
16 0154 Englund Tommy 6 SK Glid 3:57.29 52.17
17 0151 Brennhovd Herbj›rn 2 Hallingdal FIK 4:00.43 55.31
18 0179 Skoog Lennart 4 Stenungsunds OK 4:03.29 58.17
19 0163 Jakhelln Georg 4 Fossum IF 4:05.03 59.51
20 0150 Bergseng Bj›rn-Magnar 8 4:05.46 1:00.34
21 0289 Nilssen Fred Harald 1 4:06.01 1:00.49
22 174 Ole Nyfløt 6 IL Koll 4.07.40 1:02:28
23 0283 Bakke Gudmund 1 ?skammeratene 4:10.42 1:05.30
24 0170 Maudal Sverre 6 IL Koll 4:12.29 1:07.17
25 0177 Schj›nnesen Odd 2 DNL 4:12.31 1:07.19
26 0416 Lundell Jan 2 SK Glid 4:12.54 1:07.42
27 0291 Olsen Terje 1 DNL 4:13.53 1:08.41
28 0153 Ellefsen Trond 1 ?dals bruk 4:21.45 1:16.33
29 0392 Hammer Jarle 3 Fearnsport 4:25.48 1:20.36
30 0281 Arntzen Dagfinn 10 Ellingsrud 4:26.21 1:21.09
31 0164 Johannesen Oddvar Emi 4 FIL 4:27.28 1:22.16
32 0363 Kristiansen Peter Cha 4 Topek 4:27.34 1:22.22
33 0285 Berg Morten Emil 5 Asker Skiklubb 4:30.08 1:24.56
33 0286 Finsrud Steinar 3 Micro Matic BIL 4:30.08 1:24.56
35 0181 S›vik Svein 4 S›vik BIL 4:34.20 1:29.08
36 0290 Nordang K†re Petter 8 4:40.33 1:35.21
37 0175 Olsen Thorbj›rn 10 Fredrikstad IF 4:41.27 1:36.15
38 0152 Br›rs Odd 5 4:42.40 1:37.28
39 0161 H›yseth Gunleik 1 4:43.00 1:37.48
40 0287 Helset Per-Jan 4 Langev†g 4:43.03 1:37.51
41 0158 G†semyr Hallstein 8 4:44.39 1:39.27
42 0180 Strand Arild 8 Nordea IL 4:49.33 1:44.21
43 0155 Erichsen Knut 10 Stovnerkameratene 4:53.52 1:48.40
44 0319 Nordland Ivar 8 DnB Oslo 5:23.33 2:18.21
 
44 resultater, 53 p†meldte, 53 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M8:menn 60-64 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0391 Mol›kken Bj›rn 2 Romerike Runners Team 3:04.08
2 0294 Brekke Steinar 1 3:40.30 36.22
3 0354 Gran Jon Are 3 Stab‘k IF 3:43.10 39.02
4 0310 Engmo Terje 5 Halden SK 4:02.53 58.45
5 0184 Berntsen Hans-Jacob 5 Gular-Bergen 4:09.06 1:04.58
6 0187 Drag›y Bj›rnar 1 IK Hind-Harstad 4:13.42 1:09.34
7 0188 Eggen Bror Ivar 6 Hakadal IL 4:15.20 1:11.12
8 0295 Hoseth Svein G. 1 L›rdagskammeratene 4:16.50 1:12.42
9 0189 Fl›ttum Erling Joar 6 SSB IF 4:23.23 1:19.15
10 0197 Wilhelmsen Finn 8 NRK BIL 4:27.22 1:23.14
11 0296 Ottemo Arvid 10 F›nix komp. 4:29.41 1:25.33
12 0186 Carlsen Svein 2 Johmsviking 4:30.41 1:26.33
13 0185 Bj›rneklett Arvid 2 DNL 4:32.25 1:28.17
14 0195 S›yland Leif 3 Telemark fylke 4:34.49 1:30.41
15 0194 Skinstad Svein 8 Stensquist 5:53.23 2:49.15
 
15 resultater, 19 p†meldte, 19 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M9:menn 65-69 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0199 Fe›y Leif 6 ?lesund FIK 3:27.12
2 0375 Gudmestad Ove 1 l›rdagskameratene 3:48.30 21.18
3 0203 Stoltenberg-Hansson E 8 Norcem BIL 3:54.42 27.30
4 0201 Magnussen Ernst 9 Fredrikstad IF 4:00.38 33.26
5 0202 Moen Ketil 9 DNL 4:19.11 51.59
6 0394 Kverneng Hans 3 Storebrand BIL 4:19.53 52.41
6 0398 H›sveen Steinar 1 4:19.53 52.41
8 0200 Johannesen Johs 3 JIL Ski (Dr›bak MK) 4:51.58 1:24.46
9 0198 Dahlen Arne 8 Jevnaker IF 5:19.25 1:52.13
 
9 resultater, 9 p†meldte, 9 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M10:menn 70-> †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0205 Rostad Hans 10 DNL 3:54.36
2 0368 Pettersen Jann 8 Stab‘k IF 4:13.58 19.22
 
2 resultater, 2 p†meldte, 2 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
M11:menn 18 †r->, mosjon
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0351 Fenre Tobias Dahl 1 il heming 3:25.08
2 0313 Vassdal Trond Olav 1 3:40.59 15.51
3 0215 Handorff Jan Arne 3 DNL 3:42.51 17.43
4 0223 Tafjord Jo S›lve 8 3:44.23 19.15
5 0210 Ellefsen H†vard 1 3:55.28 30.20
6 0396 Nossen Knut 1 3:56.48 31.40
7 0208 Braathen Erik G. 1 4:00.35 35.27
8 0090 Eikemo J›rn 6 DNL 4:03.33 38.25
9 0299 Thorsheim Andreas Egg 1 4:03.49 38.41
10 0149 Andersen Knut 3 Asker 4:13.31 48.23
11 0217 Korsen Olav 2 4:26.09 1:01.01
12 0220 Nordang Kjell 10 4:26.19 1:01.11
13 0362 Betten Magnus 3 Oslo Politi IL 4:30.16 1:05.08
14 0385 Ytreeide Jens 3 4:34.49 1:09.41
15 0142 Olsen Reidar 10 DnB-Oslo 4:40.37 1:15.29
16 0317 Olsen Svein Vidar 3 Ski IL 4:44.48 1:19.40
17 0357 Skildheim Ola 3 4:47.12 1:22.04
18 0191 Lundquist Helge 3 Dovrebanen BIL 4:51.07 1:25.59
18 0193 Skinderhaug Magne 6 St›ren SP.KL. 4:51.07 1:25.59
20 0042 Iversen Truls 1 4:54.30 1:29.22
21 0219 Lundby Arne 9 Sandefjord 4:55.01 1:29.53
22 0214 Furnes Helge 1 Dale IL 4:55.15 1:30.07
23 0083 Solberg Ole A. 1 5:13.37 1:48.29
24 0384 Jannerling Jon-H†kan 5 Ale 90 IK 5:14.11 1:49.03
25 0393 S›rensen Bo 1 5:21.34 1:56.26
26 0360 Kristoffersen Steinar 1 5:23.54 1:58.46
27 0211 Enger Rune 2 5:25.37 2:00.29
28 0212 Fj›rtoft Geir 1 5:29.04 2:03.56
28 0213 Fj›rtoft Jan ?ge 1 5:29.04 2:03.56
30 0361 Mersland H†kon M. 2 Bedrift S›r 5:34.27 2:09.19
31 0297 Haug Arild 1 5:36.57 2:11.49
32 0206 Ackenhausen ?istein 9 COOP 5:37.27 2:12.19
33 0358 Birkeland Kjell 9 IK Grane 5:49.39 2:24.31
34 0192 Orsing Hans 7 IFK Helsingborg 6:05.32 2:40.24
0204 Gythfeldt Kristoffer 7 DNB IL
BRUTT 0298 Ravn-Christensen 1 Rockwool Bil
 
35 resultater, 43 p†meldte, 42 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K1:kvinner 18-34 †r, akt.
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0225 Wilhelmsen Gry Christ 10 B‘rum kommune 3:34.14
2 0300 Jelstad Beate 1 3:58.53 24.39
3 0311 Bartnes Catharina C 1 Sportsklubben Vidar 3:59.34 25.20
 
3 resultater, 3 p†meldte, 3 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K2:kvinner 18-34 †r, bedr
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0301 Guldbrandsen Miriam 1 OSSL BIL 3:51.28
2 0224 Hongseth Nina Anette 2 K-2 Bedrift (Mercer) 3:54.09 02.41
 
2 resultater, 2 p†meldte, 2 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K3:kvinner 35-39 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0303 Martinsen Renate 5 B›ler IF 3:45.02
2 0373 Karlsen Ellen Christi 1 abb os bil 3:54.52 09.50
3 0227 Moen Kirsti 1 L›renskog FIL 4:09.54 24.52
4 0226 Dybvad Tove E. 1 LOM IL 4:28.15 43.13
 
4 resultater, 5 p†meldte, 5 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K4:kvinner 40-44 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0229 Broadwell Sharon Lynn 4 Royal Sport 3:17.15
2 0350 Huse Hilde 2 3:51.24 34.09
3 0230 Engelsen Laila 7 DNL 3:59.37 42.22
4 0407 S›lna Hanne 1 Heming 4:00.44 43.29
5 0306 Kristiansen Anne Brit 2 4:39.30 1:22.15
6 0305 Knudsen Gry 2 4:43.57 1:26.42
7 0232 Veggeland Turid 3 Telemark Fylke 5:01.37 1:44.22
 
7 resultater, 8 p†meldte, 8 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K5:kvinner 45-49 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0406 Ribe Ellen 2 Asker skiklubb 3:30.22
2 0234 Hovden ?se Sandberg 5 Raufoss IL 3:52.57 22.35
3 0390 ?stberg Liv B. 1 aron skiklubb 5:07.31 1:37.09
 
3 resultater, 4 p†meldte, 4 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K6:kvinner 50-54 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0235 Kildahl Bj›rg 8 Fet FIK 4:24.15
2 0247 Skoglund Torill 4 SBC-Sport 4:28.17 04.02
3 0236 Knutsen Turid Malmo 5 Oppeg†rd IL 4:39.03 14.48
4 0410 Norberg Kari 2 Dr›bak MK 4:58.41 34.26
 
4 resultater, 4 p†meldte, 4 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K7:kvinner 55-59 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0418 Wigemyr Beate B› 2 Lillehammer Skikl 4:08.18
2 0238 Haukeland Gunhild 4 Haugesund Idrettslag 5:36.57 1:28.39
 
2 resultater, 2 p†meldte, 2 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K8:kvinner 60-64 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0241 Yksn›y Oline 3 Gyldendal 4:35.51
 
1 resultater, 1 p†meldte, 1 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K9:kvinner 65-69 †r
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0307 Nilsen Hanne Marie 7 E-joggen 4:49.09
 
1 resultater, 1 p†meldte, 1 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton
NVE/IL Geoform Nordmarka Skogsmaraton 28. juni 2003
Oslo RESULTATER
K11:kvinner 18-> †r, mosj
------------------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n Ant L a g T i d Etter
------------------------------------------------------------------------------
1 0359 Birkeland Lisbet 5 IK Grane 3:49.38
2 0248 Wold Ellen 2 DNL 4:35.48 46.10
3 0240 Lundquist Oddbj›rg 6 Oppdal IL 4:51.07 1:01.29
4 0242 Rustlie Signy Henden 8 Telenor BIL 4:55.14 1:05.36
5 0239 Holm Unni Venke 4 5:11.08 1:21.30
6 0244 Bygland Anne Margit 6 Telenor BIL 6:03.32 2:13.54
7 0245 Lundby Eva 5 Sandefjord 6:09.30 2:19.52
8 0237 Olsen Karin Irene 1 Raumar o-lag 6:21.32 2:31.54
 
8 resultater, 8 p†meldte, 8 startende
 
Regnly X-Sport L›rdag 28. Juni 2003 17:41.19 Nordmarka Skogsmaraton

 
Debutanter klokka 0900
I Nordmarka Skogsmaraton får man lov til å starte klokka 0900 hvis man mener man kommer til å bruke mer enn 6 timer.
På bildet ser vi de som debuterte på maratondistansen blant mosjonistene som startet klokken 0900.
Fra venstre: (237) Karin Irene Olsen, Raumar O-lag, (298) Ravn-Christensen, Rockwool Bil som desverre måtte bryte, (83) Ole A. Solberg, (212) Geir Fjørtoft, (213) Jan Åge Fjørtoft, (360) Steinar Kristoffersen.
nr2 og 3 fra venstre har forvillet seg inn på bildet og er ikke debutanter.
Starten klokka 1100
Fra venstre på startfeltbilde ser vi: Mounir Benoumma, Vidar, Egil Meisingset bak nr.29, Thomas Neset Sundal (29), Oslo Sportslager, i rødt og hvitt (95) Jan Hoel, Vidar, (353) Morten Grøan, Oslo Brannvesen, (38) Jan Halland, Statkraft,bak Halland: Didrik Grønvold, (54) Ole Anderdahl, i oransj Vidar Nilsen, til høyre og bak Vidar: Ole-Tom Amlien, (81) Ole Arne Schlytter, (391) Bjørn Moløkken, Romerike Runners, (13) Lars Reed, Bærum Skiklubb, 412 Jan Helgesen, BUL, absolutt helt til høyre på bildet: Inge Asbjørn Haugen.
Igang med jubileumsløpet
Fra venstre: Med cap (226) Tove e. Dybwad fra Lom IL 4:28.15, med cap 2 Sharon Broadwell, Royal Sport sjekker at klokken er igang 3:17.15 , (94) Karsten Hansen, Eiker Kvikk, 3:50.56 (82) Tormod Simensen, Tybring Gjedde, 3:50.56 (208) Erik G. Braathen 4:00.35 (423) Truls Persen, Røa 4:06.58
Igang med jubileumsløpet 2
Fra venstre: I sort bukse og hvit og blå overdel Turid Veggeland, Telemark Fylke 5:01.37 og allsidig kondisjonutøver som skriver om lange løp på skøyter i KONDISbladet, (111) Asbjørn Nordal 5:04.13 (52) Kjell Yndsdal, Oppsal IF 4:32.53 og helt til høyre (382) Asle Helsing, FD BIL 3:45.30
Igang med jubileumsløpet 3
(184) Hans-Jacob Berntsen, Gular-Bergen 4:09.06
 
Bilder II