Kondismedlem Sponset innhold

Det Norske Fjellmaraton

Gry Christine Wilhelmsen og Ross Wakelin vant Det Norske Fjellmaraton.
Bildet: Helene Melbø vinner halvmaraton.
Se også: Follosidene
 
Resultatlisten oppdatert: Jan Hoel fått en halv time bedre tid, Runar Gilberg nr.2 på halvmaraton.
Bilder fra DNLs Gjermund Sørstad.

Varmt under årets fjellmaraton.


 
 
 
Årets fjellmaraton på beitostølen ble arrangert under svært varme forhold. Mange fikk problemer i varmen og løp på litt dårligere tider enn vanlig! Spesielt gjaldt dette på hel og halvmaraton. De som kom inn på over 3.timer og 30 min på helmaraton fikk i tillegg til haglebyger på Valdresflya oppleve tordenbyger og en skikkelig regnskur før de kom i mål på beitostølen.
 
Det flotte været som var meldt i helga og fint vær på fredag førte til mange etteranmeldinger på fredagskvelden.Det var ca 980 deltagere på halvmaraton, 850 på minioton og ca 150 på helmaraton.
 
Bilder: Nederst på siden.
MARATON
Menn 1/1 maraton 17-20 år
-------------------------
1) Aardal Joakim,Gjerdrum il, 3:38.48
2) Høitomt Torbjørn,Land fik, 3:56.41
3) Moen Sverre Sveum, 4:35.24
 
Menn 1/1 maraton 30-39 år
-------------------------
1) Wakelin Ross, 2:58.11
2) Lunde Bjørn-Tore,JH-sykkel,3:07.42
3) Sollid Knut,Hornindal il, 3:29.40
4) Sveum Geir,RCK, 3:43.15
5) Sirirud Magnus,Nordre Land il,3:59.36
6) Thorstensen Runar,DNM,4:09.17
7) Kongssund Vermund,Moelven il.,4:28.52
 
Menn 1/1 maraton 40-44 år
-------------------------
1) Grønvold Didrik,Stabæk if,3:01.24
2) Ramsdal Dagmund,Eikefjord il,3:08.43
3) Gullord Knut Einar,Biri il,3:13.41
4) Møller Erik,Tolga il,3:18.40
5) Hansen Morten,Drøbak maratonklubb,3:31.37
6) Røed Ottar,DNM,3:43.11
7) Daae Jan Einar,3:45.50
8) Klemoen Arnstein,Torpa il,3:47.09
9) Jensen Åge,DNL,3:49.47
10) Weydahl Jon,Drøbak Maratonklubb,3:51.04
11) Dahle Per Andre,3:53.56
12) Bruun Svein,Norcontrol bil,3:54.27
13) Sagbakken Knut,Il BUL,3:55.31
14) Olsen Terje,DNL,3:57.45
15) Sæther Dagfinn,Hodr il,4:07.53
16) Tørstad Eirik,Elvåga ski,4:30.38
17) Borgund Ole Jan,4:43.00
 
Menn 1/1 maraton 45-49 år
-------------------------
1) Gjerde Bjørn,Il. i BUL,3:02.32
2) Haugen Nils,Lier komm. bil,3:19.57
3) Tangerås Arvid,Strandebarm il,3:20.51
4) Perlinski Marek,Jalles TC,3:25.32
5) Roovers Rudolf,Røtastuken spranglag,3:32.30
6) Rype Roar,T.A. bil,3:35.18
7) Stensland Jan,Løpsklubben 1814 bil,3:35.36
8) Olsen Per Otto,Hagefjoeden il,3:39.54
9) Lima Sigurd,Gjesdal marat.& lutefiskl,3:40.49
10) Haugen Inge Asbjørn,Hornindal il,3:48.48
11) Blåfjelldal Vidar,Sleipner & s.,3:48.53
12) Munkvold Harald Stein,Førde il,3:57.33
13) Andersen Kjell Roar,Norgesbuss Oppl.,3:57.39
14) Vik Steinar,Lørenskog fil,4:03.48
15) Grebstad Eivind Ståle,Sykkylven il,4:06.24
16) Van Mastrigt Johan,WWL,4:10.07
17) Tingelstad Øyvind,Vingelen il,4:19.16
18) Eikeset Arne,Asker og Bærum taxi,5:06.43
 
Menn 1/1 maraton 50-54 år
-------------------------
1) Holte Per Gunnar,3:08.50
2) Lybeck Torodd,Fagernes il,3:10.47
3) Sagsveen Paul,Fagernes il,3:18.47
4) Jacobsen Ulf,Bærums verk if,3:24.08
5) Lindebotten John,Bergens Tidende A/S,3:25.17
6) Bøe Terje,Åskameratene,3:27.05
7) Aronsen Asbjørn,Saugbruks bil,3:43.27
8) Vikshåland Georg,Hydro bedr.Karmøy,3:45.01
9) Ytreeide Jens,HPI-bil,3:46.28
10) Bergseng Bjørn Magnar,3:46.41
11) Henjum Jon,Syril,3:50.40
12) Idland Harald,Bjerkreim il,3:54.53
13) Stonor Arne,Danmark,3:58.23
14) Nilsen Jens Wemund,Drøbak maratonkl,4:00.22
15) Pettersen Svein,4:04.39
16) Vea Tore,Nordea il,Oslo og Akersh,4:04.52
17) Giertsen Bjørn,4:06.58
18) Søyland Kjell,Bjerkreim il,4:11.56
19) Østevik Torstein,Klepp il,4:16.28
20) Flåten Håvar,Sørkedalen IF,4:19.34
21) Bakke Gudmund,Åskameratene,4:23.18
22) Sande Eldar,Ørstad il,4:26.01
23) Bonnedahl Lars,NCC IF,4:30.23
 
Menn 1/1 maraton 55-59 år
-------------------------
1) Erichsen Knut,Stovnerkameratene,3:15.33
2) Skogvang Kjell,DNM,3:15.58
3) Klev Karl Thomas,Kristiansand,3:18.44
4) Mundal Tore,Lom il,3:20.48
5) Hasvoll Arne,Horten fik,3:21.16
6) Fedje Steinar,Draka Norsk kabel,3:26.21
7) Øverås Martin,Svint il,3:28.37
8) Strand Sveinund Heiberg,Seljord il,3:33.50
9) Melgaard Øyvind,Sylling if,3:35.18
10) Eriksen Leif,Hitra fik,3:40.14
11) Gausemel Jan,Øystre Slidre il,3:47.30
12) Hoseth Svein G.,Lørdagskameratene,3:48.17
13) Johannessen Oddvar Emil,Fil,3:51.29
14) Sæther Tor,Snertingdal if,4:01.33
15) Berg Morten Emil,Asker skikl.,4:04.16
16) Helset Per-Jan,Helset interiøs,4:05.57
17) Kristiansen Bjørn Erik,WWL,4:10.10
18) Olsen Thorbjørn Eugen,Fredrikstad if,4:10.27
19) Sørensen Egil,Lørenskog fil,4:21.40
20) Rabe Erik,Ekeberg-joggen,4:29.54
21) Nicolaysen Ragnar,FIF,Fredrikstad,4:44.21
 
Menn 1/1 maraton 60-64 år
-------------------------
1) Bjørkavåg Kåre,DNL-Sunnmøre,3:29.25
2) Røed Kristian,Stabæk if,3:33.32
3) Johannesen Harald,Drøbak Maraton Klubb,3:36.21
4) Fagernes Vebjørn,Lærdal il,3:48.41
5) Røsok Ragnar,Drøbak maratonklubb,3:55.45
6) Halleland Leif,If. Klypetussen,4:05.12
7) Bang Geir,KNC bil,4:08.46
8) Kleppa Hermund,Cyril,4:09.30
9) Olsen Jan,4:12.56
10) Christiansen Magne,Fredrikstad if,4:25.14
11) Skinstad Svein Olav,Stenqvist idr.& arr.,4:47.55
12) Wang Roald,Høybråten og Stovner,5:22.58
 
Menn 1/1 maraton 65-69 år
-------------------------
1) Hagen Leif,Drøbak maratonklubb,4:05.01
2) Moen Ketil,D.N.L.,4:16.47
 
Menn 1/1 mar. 70 år+
--------------------
1) Gytheldt Kristoffer,DnB il,5:08.35
 
Kvinner 1/1 mar. 30-39 år
-------------------------
1) Wilhelmsen Gry Christine,3:10.07
2) Dybvad Tove,Lom il,3:52.42
3) Kristensen Mette,Asker skiklubb,3:53.31
4) Olsen Anne Mia,Sylling if,4:02.27
 
Kvinner 1/1 mar. 45-49 år
-------------------------
1) Hovden Åse Sandberg,Raufoss il,3:23.06
2) Ribe Ellen,Asker skiklubb,3:28.08
3) Kopperud Grethe,Fredrikstad if,4:44.19
4) Bygland Anne Margit,Telenor Bil,5:16.09
 
Kvinner 1/1 mar. 50-54 år
-------------------------
1) Midtgarden Kirsten,Drøbak Maratonklubb,4:13.31
2) Pedersen Karin,Åsen il,4:16.23
 
Kvinner 1/1 mar. 55-59 år
-------------------------
1) Leber Amalija,Lørenskog fil,3:44.07
2) Vinge Åse,Drøbak maratonklubb,4:43.13
HALVMARATON
Menn 1/2 maraton 17-20 år
-------------------------
1) Remmen Torbjørn,Fjellblomen il,1:18.43
2) Losnegard Thomas,Fagernes Il,1:20.11
3) Rogn Hallgrim,Fjellblom il,1:23.33
4) Bjørnerud Rune Andre,Eina il,1:24.58
5) Enga Georg,1:27.52
6) Haugerud Runar,Land fik,1:38.27
7) Nydahl Tor Eirik,Vest-Torpa u-lag,1:41.56
8) Løvhaug Eivind,Skogdjerv i.l.,1:56.07
 
Menn 1/2 maraton 21-29 år
-------------------------
1) Sørstad Gjermund,Lier kommune bil,1:14.01
2) Jørstad Torstein,Øystre Slidre il,1:15.23
3) Korsmo Frode,Lillehammer skiklubb,1:17.52
4) Støa Rune,1:18.44
5) Nygård Henning,Telenor Mobil,1:19.48
6) Toft Fredrik,Holstebro,Danmark,1:20.32
7) Norstrøm Eirik,EDB Felles,1:21.23
8) Mauseth Roy Atle,Løpsklubben 1814 bil,1:22.53
9) Hansen Rune,Snertingdal if ski,1:24.34
10) Framnes Stig Rune,SR-sport,1:24.36
11) Haugen Gunnar,Hedalen il,1:27.15
12) Skeie Øystein Bieltvedt,DNL,1:29.51
13) Aubert Espen,Gjensidige Nor sport,1:30.26
14) Nordli Ole Jørn,Rogne il,1:31.13
15) Bjørge Yngve,Hadeland fik,1:31.19
16) Nordlien Rune,1:34.21
17) Strand Erik,Tjøme il,1:34.26
18) Litland Henrik,1:35.37
19) Brandsarbakken Jon Trygve,1:37.21
20) Tessem Kristoffer Magnus,1:38.38
21) Skjæret Martin,B.O.L.S.,1:39.04
22) Støa Tommy,Arena,1:40.06
23) Pladsen Morten,Heidal skilag,1:41.36
24) Jernberg Espen,1:42.22
25) Berg Bjørn Olav,Torpa il,1:45.35
26) Sæthre Morten,Prosjekt il,1:48.00
27) Munkvold Ørjan,1:48.40
28) Løkken Per,Timberland,1:50.05
29) Haug Harald,1:50.07
30) Lillekjendlie Espen,1:51.32
31) Lindberg Thor,B.O.L.S.,1:52.09
32) Johansen Trond,G-sport Østfold,1:52.49
33) Løvbrøtte Frode,Pingel Maratonklubb,1:57.59
34) Brenna Odmund,1:59.04
35) Solberg Geir,1:59.32
36) Dahlen Steinar,2:03.13
37) Hansen Carl Vidar,Romerike runners,2:10.55
38) Faraasen Frode,G-sport Østfold,2:20.13
 
Menn 1/2 maraton 30-39 år
-------------------------

1) Gilberg Runar,Sk Vidar,1:11.50
2) Hafsås Helge,Olden il,1:13.48
3) Holthe Helge,Hydro Raufoss,1:14.00
4) Hanestad Jon,Gausdal fik,1:16.22
5) Mauseth Per Erik,Løpsklubben 1814 bil,1:16.32
6) Hilmersson Lars,Solvikingarna,1:18.16
7) Jonsbu Einar,Helling dream team,1:18.20
8) Lien Steinar,Oppegård Il,1:18.31
9) Bjerkrheim Tore,Bromma il,1:19.32
10) Bye Roar,Modum Fik,1:20.22
11) Rolandsgården Georg,Ø.S.il,1:20.57
12) Grinddal Geir,Ø.Årdal bil,1:21.08
13) Lillebråten Jan Ivar,Sjårdalen il.,1:21.27
14) Engen Geir Atle,Snertingdal if ski,1:22.15
15) Olsnes Harald,Felleskjøpet ØstVest Ba,1:22.50
16) Nereng Gjert Andre,Gjøvik skiklubb,1:23.05
17) Holter John Arild,Sørbråten il,1:23.41
18) Kvernvold Vidar,Gjøvik,1:23.55
19) Kløvstad Morten,Liungen,1:24.42
20) Rognebakke Odd,Tambarskjelvar,1:24.54
21) Lismoen Frank Ivar,Canon bil,1:24.55
22) Mo Eivind,Seljord il,1:25.46
23) Hovde Kristen,1:25.51
24) Halvorsen Stein,Åslia skilag,1:26.03
25) Strandbakke Geir,Redalen il.,1:27.06
26) Nereng Knut Tormod,Fluberg il,1:27.10
27) Øygard Ottar,Rogne il,1:27.27
28) Berg Rolf,Liungen if,1:27.31
29) Nyjordet Ole Gjermund,Fenstad skiklubb,1:27.43
30) Høgden Ståle,PGS bil,1:28.31
31) Nielsen Per David,Gjøvik skiklubb,1:29.01
32) Knapper Egil,Team XL-1,1:29.15
33) Berge Rune,Tandberg data bil,1:29.21
34) Bennett Tim,Frikransen,1:29.29
35) Bakke Eivind,1:30.31
35) Breivik Tor Sigurd,Kongsberg Næringspark bil,1:30.31
37) Hansen Tor Morten,Romsås il,1:30.36
38) Eriksen Mikael,SBIL, Oslo,1:30.39
39) Bjørneby Morten,Høgskulen i Hedemark,1:30.54
40) Skrede Oddvar,Team Skrede,1:30.58
41) Berge Morten,Viken Bil,1:31.26
42) Skyttern Gunnar,Norgesgruppen ASA,1:31.44
43) Nordeng Jan Otto,NLI Dæhli,1:31.46
44) Thoresen Jon Solvang,Røtastuken spranglag,1:31.53
45) Botten Kjell Richard,G.S.K.,1:31.56
46) Nybakk Trond,1:32.10
47) Kletthagen Lars Gøran,Redalen il,1:32.13
48) Sylte Ingvar Magne,1:32.27
49) Killi Rune,Otta il,1:32.41
49) Ellingbø Kjell-Petter,Vågå f.i.k.,1:32.41
51) Bakløkken Roy,Vestre Gran il,1:32.48
52) Einan Geir,Multi Elektro bil,1:33.36
53) Stigen Rolf,1:33.53
54) Hansen Helge Holm,Aetat,1:33.56
55) Misje Roar,Griegteam,1:33.59
56) Valero Miguel,Sp.kl.Rye,1:34.01
57) Ingvaldsen Per Ivar,1:34.12
58) Bjørklund Lars Arild,1:34.17
59) Lillesolberg Leif Arne,1:35.09
60) Netteberg Per Ivar,1:35.15
61) Liland Odd Petter,Braathens bil,1:35.59
62) Selte Geir Inge,Mesterbygg,Ringerike,1:36.01
63) Støre Pål,Saugbrugs bil,1:36.20
64) Sørensen Flemming,1:36.34
65) Tønderum Harald,NLI Dæhli,1:36.49
66) Svartdal Åge,Seljord il,1:36.59
67) Skoglund Svein Morten,Hov-Dokka bil,1:37.59
68) Husstad Jarle,1:38.08
69) Johannesen Bjørn,Drøbak maratonkl.,1:38.36
70) Alfarrustad Knut Øivind,Telenor Foll bil,1:38.57
71) Berg Per Ivar,1:39.25
72) Grahn Per,B.O.L.S.,1:39.50
73) Øie Trond,Gjensidige Nor sport,1:39.57
74) Hybertsen Tage,Hytteplan sport,1:40.00
75) Walderhaug John,1:40.25
76) Kleiveland Atle,Statoil Mongstad,1:40.34
77) Ommedal Ola Øyvind,1:40.36
78) Dølerud Frank-Tore,Skogdjerv il,1:41.22
79) Tokstad Bjørn,1:41.58
80) Eskedal Thor Gunnar,Tf bil,1:42.20
81) Olsen Atle,G-sport Østfold,1:42.27
82) Skjellerud Jarle,NLI Dæhli,1:43.04
83) Engebretsen Johnny,TCE,1:43.46
84) Skjær Knut Einar,1:43.48
85) Huse Lars Magnus,1:43.50
86) Lampert Pål Bela,Romerike Runners team,1:44.08
87) Mellegård Roar,G-sport Østfold,1:44.28
88) Sveen Ola Anton,Sjårdalen Il,1:45.03
89) Sveen Ivar,Vest-Torpa ul,1:45.33
90) Eriksen Terje,Raufoss supporterklubb,1:45.37
91) Landfald Tor,Eik Tønsberg,1:45.37
92) Finsveen Jann,Software bil,1:45.44
93) Stavdal Atle,Porsgrunn Porselen,1:46.38
94) Hagen Jan Morten,Il Varde,1:47.07
95) Skaar Morten,Microsoft BIL,1:47.25
96) Snefugl Jan Vidar,Folldal if,1:47.28
97) Nilsen Brede Ekeberg,Kragerø ski og Rønners,1:47.51
98) Overland Erik,Matvarehuset Ultra,1:48.24
99) Moen Øystein,Carnegie,1:48.40
100) Ødegaard Kjetil,Bøler bil,1:48.54
101) Furuseth Terje,Wriggeling,1:49.28
102) Landfald Odd,Vear,1:49.45
103) Rønningen Per Gunnar,1:49.51
104) Nustad Inge,1:50.01
105) Sveen John,Vest-Torpa il,1:50.03
106) Sørum Victor,Ringelia il,1:50.10
107) Torgersen Morten,Pingel Maraton klubb,1:51.01
108) Bjørset Lars Egil,KDA,1:51.16
109) Onshuus Morten,Holmestrand il,1:51.17
110) Nøstvold Bernt-Tore,Skogstad sport A/S,1:52.13
111) Andersen Pål,1:52.56
112) Skjolden Egil Rune,Norconsult,1:54.36
113) Clausen Lasse,G-sport Østfold,1:55.18
114) Bergli Tormod,Hydro bil,Raufoss,1:58.26
115) Nordstrøm Hans Martin,Draka Norsk kabel,1:58.40
116) Hoel Jørgen,1:59.03
117) Fossdal John Bjørn,2:01.25
118) Sandsengen Åge,Rogne il,2:01.43
119) Skjellerud Roger,fire frekke fyrer il,2:01.55
120) Frydenlund Jens Christian,2:02.09
121) Finstad Jonny,Vardal if,2:02.41
122) Østlyngen Pål Eivind,Icopal bil,2:02.51
123) Jensen Tormod,Frikam.,2:03.32
124) Elnæs Reidar,2:03.56
125) Jacobsen Bengt,BOLS,2:04.06
126) Rønningen Knut,Dokka sportsklubb,2:06.45
127) Skjøren Tor Ivar,G-sport Østfold,2:08.20
128) Rønningen Trond,2:10.19
129) Furuseth Jon Emil,2:11.36
130) Halvorsen Bjørnar,JH-sykkel,2:19.32
131) Karlsen Einar,G-sport Østfold,2:20.45
132) Kroken Arne Kristian,Lommedalen bygg a/s,2:41.02
133) Johnsrud Asbjørn,2:41.04
 
Kvinner 1/2 mar. 17-20 år
-------------------------
1) Tafjord Siv Kristin,Eidsdal il.,1:44.10
2) Haugen Aina,NTG/Torpa il,1:44.18
3) Longva Ida Carine,Rådejoggen,1:57.01
4) Mangersnes Maren Sofie,Råde-joggen,1:57.03
 
Kvinner 1/2 mar. 21-29 år
-------------------------
1) Melbø Helene,Gausdal fik,1:19.13
2) Søvik Line,Frikransen,1:33.01
3) Rotevatn Anne Ma,Ø.S.il,1:38.52
4) Johansen Hilde,Haga if,1:43.45
5) Bugge Kari-Anne,Krigsskolen,1:49.50
6) Glomstad Unni,1:51.19
7) Wangen Ingvild Bjørklund,Vågå il,1:56.07
8) Furuseth Linda,Medeco,2:11.34
9) Rommen Dagrun,Ull/Kisa,2:12.29
 
Kvinner 1/2 mar. 30-39 år
-------------------------
1) Anmarksrud Brit,Sturla,1:24.52
2) Foss Dorthe,Hydro bil Raufoss,1:30.09
3) Ruud Astrid,1:32.00
4) Flugstad Gerd,Gausdal fik,1:32.20
5) Fjeldstad Anne-Sofie,1:35.10
6) Steinsli Ingebjørg,Royal sport,1:35.17
7) Sletvold Annvor,Vind il,1:36.22
8) Lønstad Britt Unni,Jømna/Heradsbygd,1:36.28
9) Pedersen Britt,1:37.12
10) Herfindal Linda Nielsen,Starsport,1:39.15
11) Tronrud Marit K.,ROL,1:39.27
12) Kvamme Anne-Kristin,ROL,1:39.42
13) Nedrum Randi,JIF,1:41.57
14) Mostad Karen,Gjensidige Nor sport,1:43.14
15) Stikbakke Borghild J.,1:43.54
16) Sørumshaugen Tone,Vestoppland politi il,1:43.58
17) Skogen Grid,Fredrikstad if,1:44.35
18) Sveen Randi Åste,Krigsskolen,1:45.10
19) Øygard Irene,Rogne il,1:45.16
20) Schei Anne,Tambarskjelvar,1:45.31
21) Lampe Hege,Puls,Slemdal,1:45.56
22) Høilund Hilde Sofie,1:46.30
23) Josefsen Kristin,FIF,1:49.07
24) Hjortaas Merethe,Pulje 1,1:49.42
25) Lyckander Haldis,Brandbu if,1:50.20
26) Kveno Birgitte Ranheim,Puls Slemdal,1:50.59
27) Kvamme Hildegunn,Gjensidige Nor sport,1:53.03
28) Josefsen Tina,FIF,1:55.21
29) Longva Gunn Karin,Råde joggen,1:55.48
30) Sandodden Unni,1:56.11
31) Andresen Mette Tomter,2:01.17
32) Berget Kari Alm,Gran il,2:02.16
33) Tokstad Live,2:04.07
34) Stokstad Hanne,2:05.28
35) Holt Bjørg,DNL,2:06.42
36) Wold Ellen,DNL,2:06.51
37) Godtlibsen Grete,2:09.25
38) Sæthren Karianne,Bjoneroa Il,2:10.07
39) Bjørneby Bente,Friskis og Svettis,2:10.35
40) Mæland Anne Gro,Oslo politi idr.lag,2:13.33
41) Sveen Liv H.,Sjårdalen il,2:14.16
 
Menn 1/2 maraton 40-44 år
-------------------------
1) Aaby Kristen,Modum FIK,1:09.19
2) Hoel Jan,Sp.kl. Vidar,1:13.26
3) Johansen Tom-Roger,Braathens bil,1:16.58
4) Fagerheim Jan,BFG Fana,1:18.33
5) Nilsen Vidar,Norges Bank il.,1:18.53
6) Monsen Frode,Oppegård il,1:20.34
7) Bøhn Rolf Eivind,Halden il,1:21.14
8) Tenold Odd Vidar,Løpsklubben 1814 bil,1:21.38
9) Sirevaag Terje,PGS bil/B,1:23.37
10) Tomter Morten,Bull ski og kajakk A/S,1:23.44
11) Sørebø Jan Helge,ØÅ bil Hydro,1:25.37
12) Ringnes Øystein,Follum bil,1:26.49
13) Fredriksen Knut Morten,Fredrikstad if,1:27.03
14) Zielinski Jonny,Namsos løpeklubb,1:27.16
15) Skjeggestad Gunder,Gausdal fik,1:27.30
16) Larsen Jon,1:27.32
17) Sundby Tom,Asics Norge AS,1:28.08
18) Eide Ingar,1:30.29
19) Granvang Kai,Dokka sportsklubb,1:30.44
20) Diskerud Ingar,Mysen vin og maraton,1:30.52
21) Stutlien Per Erik,Vest Torpa ul,1:31.17
22) Johnsen Magne,Telenor mobil,1:31.48
23) Wigdahl Andre,Røtastuken spranglag,1:32.02
24) Mikkelsen Roar,L.S.K.,1:32.16
25) Tangen Kjetil,Sørbråten il,1:32.25
26) Elisenberg Jørn Arne,Oslo politi,1:32.45
27) Brekke Ole Jens,Van.bil,1:32.45
28) Brevad Bjørn,1:33.03
29) Brådalen Arild,Hytteplan sport,1:33.23
30) Bratlie Henning,1:34.31
31) Lerøy Trond Ove,Statoil Mongstad,1:34.34
32) Reffsgård Ulf,Fredrikstad if,1:35.07
33) Rummelhoff Carl Jørgen,Moss Maraton klubb,1:35.15
34) Sollien Trond,Fire Frekke Fyrer,1:35.26
35) Strand Jostein,Posten Skien,1:36.00
36) Wiig Harald,Asker skikl.,1:36.18
37) Bolstad Ketil,Øystre Slidre il,1:36.48
38) Hantveit Geir,Timberland bil,1:36.50
39) Lunde Bjørnar,Drøbak maratonkl.,1:36.51
40) Bergly Håkon,Hytteplan sport,1:36.55
41) Otterlei Haldor,Oracle bil,1:37.56
42) Strandhaug Arne,1:38.20
43) Nilsen Trond,1:38.49
44) Haugen Erik,ABB,1:39.17
45) Kristiansen Herleif,Heer fik,1:39.36
46) Fredriksen Helge,Telemark,1:41.54
47) Kvalsvik Ole Magne,Åheim il,1:42.02
48) Løvstakken Erik,Hytteplan sport,1:42.07
49) Svensson Terje,FIF trim,1:42.14
50) Wedel Jarlsberg Gustav,Buena Vista,1:42.25
51) Birkenæs Jan Erik,Icopal bil,1:42.49
52) Amundsen Roger,1:43.02
53) Dreierstad Jarle,DNM,1:43.08
54) Valsvik Rune,Årdalstangen bil,1:43.12
55) Næss Brynjulf,1:43.21
56) Løvstad Terje,Spacew.,1:43.43
57) Ødegård Jørn,Tomra bil,1:43.58
58) Olsen Nils Julius,1:44.32
59) Søby Helge,Næsset mek.,1:45.31
60) Egge Edvin,Løpsklubben 1814 bil,1:45.54
61) Mehlum Odd Anton,Soknedalen il,1:46.03
62) Bonkerud Arild,1:46.21
63) Larsen Nils Ivar,Hytteplan sport,1:46.26
64) Tørmoen Jon,1:46.48
65) Stadsvoll Johan,Vest-Torpa ul,1:46.51
66) Bergum Ivar Terje,Opplandske betongindustr.,1:46.53
67) Fredriksen Terje,Mysen vin og maraton,1:47.48
68) Rikheim Jens,1:48.11
69) Olimb Halvard,Constructor Norge AS,1:48.18
70) Jensen Terje,TF-bil,1:48.26
71) Lundbye Svein Martin,Fire frekke fyrer,1:48.45
72) Paulsen Rune,Løpsklubben 1814 bil,1:48.52
73) Longva Malvin,Råde joggen,1:48.55
74) Pettersen Torstein,Sportsklubben,1:49.12
75) Eide Egil,Asics Norge AS,1:50.07
76) Krogsrud Geir,1:50.41
77) Bergflødt Frank,1:51.00
78) Holmen Tom,1:51.49
79) Pettersen Morten,Toten Long Run club,1:52.52
80) Hansen Jan Erik,1:53.09
81) Haugerud Glenn,Mysen Vin og Maraton,1:53.39
82) Hexeberg Henning,Timberland bil,1:54.47
83) Bruun Per,Norcontrol bil,1:55.24
84) Jørstad Tore,Gjensidige Nor sport,1:55.47
85) Paulsrud Kjell Erik,Øystre Slidre il,1:56.34
86) Huse Jan Erik,1:56.36
87) Skaatun Kim Schelde,1:58.44
88) Myrvold Åsmund,1:58.58
89) Haugen Arne Ivar,1:59.22
90) Køwerich Stefan,Van bil,2:00.14
91) Grasbakken Per,2:00.59
92) Sundvor Magne,Bjerkreim,2:02.07
93) Unaas Ole,G-sport Østfold,2:04.55
94) Holm David,2:06.05
95) Moen Roger,ØÅ bil,2:07.11
96) Wangen Bjørn,Heming,2:09.15
97) Idsøe Arnfinn,2:10.15
98) Evensen John Aksel,Friskis og Svettis,2:10.34
99) Andersen Dag L.,Krampekameratene,2:10.53
100) Haugen Tor Martin,Dombås,2:11.20
101) Steen-Larsen Ole,2:11.30
102) Dalhaug Inge Magnus,Mysen vin & maraton,2:13.42
103) Herfindal Lars,Felleskj.øst-vest,2:14.02
104) Evang Gunnar,2:14.39
105) Leknes Tom,Statoil,2:15.16
106) Pettersen Jan Tore,Odda sjukehus bil,2:26.29
107) Bergersen Oddbjørn,Icopal bil,2:27.43
108) Kveen Jon A,Norges bank,2:37.33
109) Hansen Johan Martin,Flint,2:58.46
 
Menn 1/2 maraton 45-49 år
-------------------------
1) Eide Bjørn E.,Øystre Slidre il,1:18.05
2) Hansson Lennart,Solvikingarna,1:18.48
3) Libakken Knut,Redalen il,1:18.49
4) Lunder Dag,Gjøvik skiklubb,1:21.12
5) Nilsen Narve,Lensbygda,1:21.20
6) Rusti Øystein,Røtastuken spranglag,1:21.44
7) Strand Einar,Olden il,1:23.00
8) Gretland Tom,Fredrikstad,1:25.31
9) Bøgwald Kjell-Petter,Rye,1:25.49
10) Nilsen Thormod,Br-Bøckmann bil,1:26.19
11) Morthov Per,Gjensidige Nor sparebank,1:27.23
12) Drabløs Geir,Gjensidige Nor sport,1:28.53
13) Østerbø Olav,Tf bil,1:30.05
14) Eikeland Per Agnar,Bjerkreim,1:30.24
15) Lidarende Arve,Volda,1:31.28
16) Kampelien Asbjørn,Nammo bil,1:31.35
17) Øy Jørn,Øvre Årdal bil,1:32.06
18) Nordal Rolf,Molde kommune bil,1:32.36
19) Larsen Petter Agerup,Joggekameratene,1:32.52
20) Egge Knut Kjøs,Vestre Slidre il,1:33.20
21) Berg Leif,Vestre Gran,1:33.21
22) Kjelstad Geir,1:33.22
23) Rogn Nils,Fjellblom il,1:33.26
24) Johansen Håkon,Nesbygda if,1:33.53
25) Haalien Ole,Skrautvål il,1:34.06
26) Strand John Ørjan,Vidar,1:34.30
27) Bakkerud Jørgen,1:34.32
28) Øksnevad Mons,Lille Tøyen fotballkl.,1:35.07
29) Furunes Jo,Oppdal fik,1:35.10
30) Kjelstad Rune,SAS-klubben,1:35.50
31) Sneddon Robert,City of Edinburgh Running,1:35.52
32) Rakstad Odd Arve,Syril,1:36.21
33) B„cklund P.a.,Solvikingarna,1:36.45
34) Svenberg Kjell,ãden…s if,1:36.46
35) Tonning Hallstein,Statoil Mongstad,1:37.03
36) Kolbeinsen Atle,DNB-klubben,1:37.49
37) Kvamme Ole Magnar,Statoil bil,1:38.01
38) Ringdal Aage,Katten ballkl.,1:38.16
39) Kårbø Jan,DNB klubben,1:38.39
40) Rørvik Jan Rune,Il Jotun,1:39.09
41) Olafsen Kjell Ove,Løpsklubben 1814 bil,1:39.37
42) Skogen Jan Erik,1:40.00
43) Lihagen Odd,Asko bil,1:40.24
44) Larsen Espen,Ditt Tempo,1:40.42
45) Bakken Ottar Sverre,Hafslo,1:40.59
46) Osland Steinar,Bjerkreim,1:41.23
47) Solbrekken Kjell,1:41.40
48) Berger Bjørn,Sørum il,1:41.42
49) Nafstad Erik,Fet fik,1:41.52
50) Bendixen Pål,1:42.17
51) Forthun Kjell Ove,Øvre Årdal Bil,1:42.41
52) Lund Per,Fjellgulp,1:42.48
53) Telle Roar,Icopal bil,1:43.07
54) Svang Terje,Krampekameratene,1:44.15
55) Holm Øivind,Nordea il, Oslo og Akersh,1:44.22
56) Nossum Erik,Nordstrand sk,1:44.27
57) Gautehaugen Kjell,Røtastuken spranglag,1:44.39
58) Finne Tore,Cannon Norge bil,1:45.02
59) Kvålsgard Jens Olav,Ski il,1:45.33
60) Slettetveit Jan-Erik,Lørdagskameratene,1:46.27
61) Johansson Kjell,Oslo sporveier,1:46.29
62) Furu Jon,Skimilajoggen,1:46.30
63) Bakkeli Geir,Hydro Raufoss bil,1:46.57
64) Johansen Knut Arne,Fagernes il,1:47.19
65) Berntsen Petter Ray,Tønsberg svømmekl.,1:48.48
66) Johannesen Ragnar,Nordea il,Oslo og Akersh,1:49.01
67) Nordtømme Bjørn,Løpsklubben 1814 bil,1:49.25
68) Jensen Torger,Løpsklubben 1814 bil,1:49.26
69) Afdal Øystein,1:49.37
70) Lindhjem Ole Johan,Chrico bil,1:49.39
71) Frenningsmoen Dag Arve,Lier il,1:49.57
72) Granli Morten,Nordea il,Oslo og Akersh,1:50.23
73) Nordal Asbjørn,Ekebergjoggen,1:50.55
74) Jakobsen Yngvar,Kraft,1:51.04
75) Moen Olav Kjell,Hydro bil,1:51.14
76) Hammer Øistein,Oppegård kommune,1:52.29
77) Hjorthol Pål,Lillehammer skiklubb,1:52.58
78) Arvo Kenneth,Nordre Land il,1:53.00
79) Kongelstad Ketil,DNM,1:53.01
80) Løkken Jan Egil,Canon bil,1:53.09
81) Lund Aage,1:53.34
82) Hagen Odd Erling,Asker skiklubb,1:53.47
83) Frydenlund Harald,Gaupen,1:54.09
84) Sveen Tormod,Vest-Torpa ul,1:54.18
85) Børresen Geir,Ra-bil,1:54.37
86) Støre Erling,1:55.12
87) Stake-Larsen Gunnar,DNM,1:55.40
88) Berge Ber A.,Rådejoggen,1:56.05
89) Tjøstheim Per Harald,1:56.16
90) Nordengen Åge,Lillehammer skiklubb,1:56.27
91) Eriksen Tore,Terje Høili A/S,1:57.13
92) Helgerud Roy,Mysen vin & maraton,1:57.25
93) Kleven Stein Erik,Holmen vest,1:58.28
94) Bøyum Agnar,1:59.04
95) Runhovde Tor Erik,Rygge Elverk AS,1:59.28
96) Herland Jørn-Petter,Heming,1:59.31
97) Skar Einar,FIF-trim,2:00.12
98) Almark Jan Erik,Mysen vin & maratonkl,2:02.29
99) Haugen Geir,RA-bil,2:03.37
100) Løberg Per,Johmsvikingen,2:04.27
101) Halvorsen Nils-Ola,Gjensidige Nor sport,2:06.53
102) Svorstøl Otto,Cappelens forlag,2:07.14
103) Landfald Dag,Linderud il,2:07.40
104) Jørgensen Sten Harald,Hytteplan sport,2:08.57
105) Strupstad Kåre,Øvre Årdal bil,2:09.23
106) Lynau Jan Petter,Katten ballklubb,2:10.06
107) Nordgård Bjørn,Skogdjerv il,2:10.09
108) Sæthre Tormod,Suntime,2:10.13
109) Fure Morten,2:10.37
110) Fredriksen Petter,Fredrikstad if,2:11.11
111) Sødal Audun,2:18.17
112) Tjernshaugen Bjørn,Romerike fik,2:25.59
 
Menn 1/2 maraton 50-54 år
-------------------------
1) Lauglo Bjørn,Stovnerkameratene,1:18.02
2) Hundere Anders Inge,Lærdal il,1:19.27
3) Gamme Iver P.,Buhammeren,1:19.53
4) Bråten Olav Frode,Asker skiklubb,1:20.41
5) Haugen Håkon,Lillehammer if,1:21.35
6) Neraker Kai-Ole,Land fik,1:22.29
7) Hætta Isak M.,Sp.kl.Vidar,1:23.51
8) Gulholm Egil,Tambarskjelvar il,1:23.54
9) Johansen Erik,Øystre Slidre il,1:24.45
10) Jensrud Lars Kr,1:26.29
11) Lindborg Gunnar,Lensbygda,1:29.14
12) Sørensen Svend-Erik,Høvik Jogg,1:29.24
13) Lund Helge T,Esso sport,1:29.34
14) Hasli Magne,Vest-Torpa ul,1:30.30
15) Andreassen Frode,Draka Norsk kabel,1:30.56
16) Håkonsen Hans K,DNMK,1:31.07
17) Lysen Hans,Land fik,1:31.29
18) Myhre Kjell Øystein,Vestre Slidre il,1:31.56
19) Nordengen Kai,Diplom-is bil.,1:32.14
20) Heide Bjørn-Erik,Sportskl.Shell,1:32.34
21) Kristensen Arvid,Lørdagskameratene,1:32.42
22) Nygård Åge,Raufoss il,1:32.53
23) Båtevik Kjell Arne,Fjellblom il,1:33.29
24) Saxegaard Olaf,Asker skiklubb,1:33.35
25) Talle Olav,Ø.S.il,1:33.39
26) Sandvold Bjørn,Fenstad,1:33.43
27) Tveiten Gunnar,Lørdagskameratene,1:34.07
28) Håvik Per Kåre,Firdagutane,1:35.41
29) Serigstad Sven,Bjerkreim il,1:35.57
30) Seim Torgeir,Hoff bil,1:36.07
31) Nytun Gunnar,Aurdal if,1:36.09
32) Andreassen Reidar,Aurdal if,1:36.14
33) Odd Arild,Larvik komm,1:36.16
34) Nilsen Jan Terje,Sylling il,1:36.24
35) Lomås Svein,Joggekameratene,1:36.45
36) Ness Henrik,Nordmarka,1:37.14
37) Thorsberg Helge,Hydro Porsgrunn Bil,1:37.28
38) Sagsveen Jan,Sørum il,1:37.29
39) Bårdseng Kåre,Tessand il,1:37.51
40) Øverby Roar,Lillehammer skiklubb,1:38.37
41) Hestman Runar,Katten ballkl.,1:38.40
42) Gurandsrud Jørgen,Fredrikstad if,1:38.45
43) Vintervold Truls,Stabæk if,1:39.20
44) Kjølstad Tore,Fredrikstad if,1:39.22
45) Johannesen Kjell,Oslo HC,1:39.24
46) Braadland Ommund,Gausdal Fik,1:40.12
47) Vatnemo Bjørn,Statoil bil,1:40.38
48) Munkelien Peder,Holmsås & omegn,1:40.39
49) Komperudbråten Leif Gunnr,Åsa il,1:40.49
50) Svenøy Kåre,Asko bil,1:40.56
51) Lind Tor,Van bil,1:41.16
52) Hoksvold Arnfinn,Lesja il,1:41.47
53) Solberg Ragnar,DNL,1:42.06
54) Bakken Jørn Morten,Høvik jogg,1:42.09
55) Karstensen Svein Aage,Romerike Runners team,1:42.14
56) Lerhol Kristoffer,Øystre Slidre il,1:42.40
57) Rognan Helge,1:42.43
58) Tretvoll Arne,LKAB-fritid,Narvik,1:42.45
59) Paulsen Per Kristian,Friskis og Svettis,1:42.50
60) Ervik Ola Hilmar,Statoil Mongstad,1:43.21
61) Karlsen Trond,Løpsklubben 1814 bil,1:43.27
61) Sommerstad Ove,Moe spk.,1:43.27
63) Rosenblad Egil,1:43.52
64) Grue Per Wilfred,Holmen øst,1:43.57
65) Kristoffersen Timm,1:44.12
66) Angelskår Steinar,Fredrikstad if,1:44.29
67) Rudlang Kjell,SR-sport,1:44.38
68) Kirkenær Per Arne,Draka Norsk kabel,1:45.05
69) Haakenstad Terje,Lesja Il,1:46.01
70) Lilleeng Øivind,Mjøskraft bil,1:46.07
71) Johansen Thorolf,Skimiljoggen,1:46.20
72) Wiklund Einar,1:46.23
73) Klausen Hans,Jippebekkens Venner,1:46.35
74) Bakken Svein Arild,Ra bil,1:46.48
75) Haugen Ole,Rogne il,1:47.13
76) Aas Arne,Høvik jogg,1:47.31
77) Senneset Kjell,BNL-trim,1:47.47
78) Birkeland Tore,Oppegård il,1:48.29
79) Homstad Jan Arve,Namsos løpeklubb,1:48.45
80) Rostad Arild,Fredrikstad if,1:48.54
81) Weydahl Birger,Felleskjøpet bil,1:50.44
82) Berg Pål Tore,Romerike Runners,1:51.03
83) Nilsen Bjørn,Il Bevern,1:51.44
84) Sneisen Jan,1:51.58
85) Einarsveen Kjell,Røa il,1:52.03
86) Bjørnstad Anders,1:52.23
86) Granholt Ivar,Denofa-bil,1:52.23
88) Solberg Johnny,Posten,1:53.32
89) Stang Christian,Asker skiklubb,1:53.34
90) Rygg Asbjørn,Il Brodd,1:54.11
91) Langeland Torfinn,Canon Norge bil,1:54.51
92) Hansen Frank Henning,FIF,1:55.14
93) Olstad Harald,1:55.19
94) Strand Magnus,Førde il,1:56.22
95) Jørgensen Jan,1:56.41
96) Børke Knut,Haslum il,1:56.43
97) Nygård Arvid K,1:56.48
98) Steen Eivind,Bil Kraft,1:56.51
99) Hansen Sigurd,Denofa bil,1:57.00
100) Ørbeck Jan,1:57.43
101) Tamm Hugo,Friskis & Svettis,1:57.49
102) Lofthus Terje,Toten metall bil,1:57.53
102) Halvorsen Reidar,Asker skiklubb,1:57.53
104) Hobøl Morten,Romerike Runners Team,1:58.14
105) Bakke-Olsen Bjarne,1:58.22
106) Bekken Terje,1:58.42
107) Stake Larsen Harald,DNM,1:58.47
108) Træland Bjarne,Statoil Mongstad,1:58.54
109) Johannessen Lars,Hadeland fik,1:59.06
110) Taskerud Bjørn,Gaupen henger,2:00.02
111) Hill Øivind,Fredrikstad if,2:01.37
112) Øyen Oddvar,Leira il,2:03.34
113) Kirkerud Runar,Løpetid,2:03.42
114) Solheim Helge,Flatraket il,2:05.24
115) Ringstad Asbjørn,Icopal bil,2:05.32
116) Næss Ragnar,Ragnar Næss bil,2:06.53
117) Egelund Jørgen,S.Land il,2:13.33
 
Menn 1/2 maraton 55-59 år
-------------------------
1) Nilsen Odd Arvid,Løplabbet,1:15.38
2) Leivestad Oddvar,Løpsklubben 1814 bil,1:24.25
3) Christensen Odd-Arnt,Asker&Bærum brann il,1:27.14
4) Walby Arne J.,Lensbygda sp kl.,1:28.19
5) Svankild Erling,Hitra fik,1:28.30
6) Brodshaug Børre,Feiring il,1:28.50
7) Sellevoll Helge,Oppegård il.,1:28.57
8) Hansen Dagfin,Lørdagskameratene,1:30.02
9) Innselset Knut,Volda TI,1:30.36
10) Midtgarden Rolf,Drøbak maratonkl,1:30.51
11) Thornæs Alfred,Tjom-kam,1:31.09
12) Filseth Johan,Stabæk if,1:31.15
13) Bowitz Harald,Lørdagskameratene,1:32.29
14) Ekern Petter,Songsvann il,1:32.54
15) Larsen Tor,Romerike Runners team,1:33.06
16) Robøle Ola T.,Øystre Slidre il,1:34.08
17) Hansen Tor,Kjelsås il,1:34.25
18) Knudsen Geir,Rye il,1:35.46
19) Veseth Iver,Midsund,1:36.15
20) Stefferud Håkon,DNB il,1:36.31
21) Tangen Anders,Skjærdalen,1:37.18
22) Dahl Kåre,Lørdagskameratene,1:37.32
23) Reian Knut,Oppegård il,1:38.01
24) Lande Kjell,Bil. Zinken,1:38.41
25) Allern Sigurd,Sp.kl.Rye,1:39.13
26) Olsen Frode,Statoil bil,1:39.41
27) Holtan Bernt Kr,Firdagutan,1:41.37
28) Petersen Leif Arne,Fredrikstad if,1:42.03
29) Friis Dag Sture Eine,Frikransen,1:42.11
30) Gule Oddvar,Hydro Porsgrunn bil.,1:42.28
31) Berger Jan Otto,1:42.52
32) Sørensen Ole Jonny,1:42.59
33) Hjelmeset Svein,1:43.48
34) Andersen Rolf,B.K. Ski,1:43.53
35) Belgum Tormod,1:44.03
36) Bjønnes Thomas,Bærum komm bil,1:44.09
37) Johansen Knut Harald,1:44.50
38) Sveberg Terje,Bil Zinken,1:45.34
39) Høili Lasse Roger,Fredrikstad if,1:46.06
40) Kirkeeide Ola Edv,Markane il,1:46.13
41) Trøyflat Ola,DNB bil,1:46.14
42) Erichsen Per Chr,Herkules,1:46.28
43) Følid Jan-Erik,DNL,1:46.57
43) Olsen Arnulf,Rustfrie Bergh bil,1:46.57
45) Nilsen Ingar,1:46.59
46) Ulsaker Steinar,Jesi,1:47.45
47) Andersen Johnny,Statens kartverk bil,1:50.13
48) Iversen Arne,K-jogg Sarpsborg,1:50.15
49) Kildal Tor Severin,Heming,1:51.09
50) Bull Georg,Shell sport,1:51.25
51) Jernberg Rune,AFBI,1:52.13
52) Ødegaard Erik Stein,1:53.15
53) Egebakken Egil A,Asker skiklubb,1:53.54
54) Krossnes Vigleik,1:54.26
55) Nordhagen Svein,NMD-klubben,1:54.49
56) Djuve Otto,Herkules,1:55.04
57) Hansen Trygve,Kløfta il,1:55.08
58) Foslund Bjørn,1:55.11
59) Eriksen Steinar,Hitra fik,1:55.29
60) Onshus Einar,Indre Scheeskroken,1:55.48
61) Døhlen Bjarne,Romerike Runners team,1:56.33
62) Lauritsen Finn Gunnar,Gulsetjoggen,1:56.46
63) Olsen Leif Harald,Toyota Asker og Bærum il,1:58.35
64) Grøndahl Finn,Gjensidige Nor sport,1:58.37
65) Bakke Magnar,Sjårdalen il,1:58.50
66) Senland Kristian,1:58.51
67) Dølerud Finn,Skogdjerv il,1:59.01
68) Moen Gunnar,Moen sportsklubb,1:59.22
69) Wik Idar,Slemmestad if,2:00.16
70) Wilhelmsen Ole-Johnny,2:00.25
71) Norevik Bjørn,HAP Maraton team,2:01.31
72) Enersen Leif A.,Fif- trim,2:04.13
73) Palm Karl Johan,Il Koll,2:04.58
74) Eriksen Jon,Horten skiklubb,2:05.47
75) Brevik John Egil,Heradsbygda il,2:06.13
76) Negård John,2:08.08
77) Holtet Jon O.,O.M.T.K.,2:08.47
78) Solberg Johan,Il Beveren,2:10.01
79) Andersson Erik,2:10.08
80) Holter Edgar,Moen sp.kl,2:10.11
81) Aasmundsen Geir,Tjøme il,2:17.32
82) Bjøntegaard Trygve,NILU,2:25.55
83) Hansen Svein Arne,2:39.57
 
Menn 1/2 maraton 60-64 år
-------------------------
1) Berg Asbjørn,Krokstadøra il,1:26.38
2) Bjørnshagen Ivar,Øystre Slidre il,1:29.29
3) Brønnich Jan,Horten skiklubb,1:29.32
4) Olsen Dagfinn,Korlevoll,1:29.53
5) Olberg Sven,Aurskog-Høland fil,1:30.56
6) Eikemo Martin,Il Korlevoll,Odda,1:33.27
7) Aarø Anders,Høvik jogg,1:36.26
8) Gran Jon Are,Stabæk if,1:37.37
9) Hernes Erik,Romerike Runners,1:38.22
10) Langrød Ola,Nrk bil,1:39.14
11) Frydenberg Roy,Den norske Bank,Oslo,1:41.03
12) Nygård Jan Edvard,Bjerkreim maratonklubb,1:41.19
13) Lillemoen Andreas,Rudsbygd,1:42.11
14) Carlsen Svein,Johmsvikingen,1:42.45
15) Nybråten Ola Jacob,Valdres televelferd,1:42.55
16) Abusland Arnfinn,1:43.29
17) Wegger Steinar,Andebu il,1:43.55
18) Dagstad Evald,1:44.15
19) Bergei Asmund,Brandbu i.f.,1:45.06
20) Flor Bjørn,NRK bil,1:45.52
21) Grymyr Håkon,Vestre Gran il,1:45.58
22) Wollan Jan Werner,Gjensidige Nor sport,1:49.06
23) Kristensen Einar,Kløfta il,1:50.36
24) Eikemo Tor W.,Kaupanger il.,1:50.56
25) Alnes Lyder,Romerike Runners Team,1:51.21
25) Bjeldvik Ola,Svana il,1:51.21
27) Strand Rolf Jul,Veidekke ASA,1:51.46
28) Mathisen Eldbjørn,Hydro Rafnes bil,1:53.03
29) Fagerbakk Kjell,Asker skiklubb,1:55.20
30) Fjeldstad Håkon,1:55.30
31) Røste Olav,Helgøya Vest,1:58.09
32) Hansen Rolf,Romerike runners,1:59.25
33) Nilsen Gunnar Åge,K.jogg Sarpsborg,1:59.37
34) Olsen Ludvig,K-jogg National,1:59.51
35) Wang Erik Smith,Lilleborg bil,2:01.33
36) Gjerdalen Hans,Randsfjorden golfklubb,2:05.04
37) Bjørsvik Steinar,Oppegård komm.bil,2:07.57
38) Solem Kåre,Joggekameratene,2:08.07
39) Ingemoen Ola Andreas,2:18.56
40) Nordang Kjell,DNM,2:26.03
41) Norheim Sveinung,2:29.18
 
Menn 1/2 maraton 65-69 år
-------------------------
1) Hildrum Kjell,Namsos løpeklubb,1:28.03
2) Karlsen Kåre,Rygene,1:36.18
3) Denstad Tor Finn,Lillehammer if,1:41.17
4) Magnussen Ernst,Fredrikstad if,1:42.03
5) Kalgraf Harald,Statoil Mongstad,1:44.05
6) Tronslien Per,Alvdal il,1:44.37
7) Pettersen Jann,Stabæk If,1:45.46
8) Myking Ingvar,Statoil Mongstad,1:47.10
9) Kittelsrud Kjell,Brandbu if,1:47.17
10) Kvernvold Helge,Gjøvik skiklubb,1:48.08
11) Johannesen Johs.,1:52.10
12) Haukedal Bjørn,1:58.52
13) Borg Gunnar Lars,2:02.04
14) Skaug Tønnes,AHF,2:03.25
15) Hansen Odd,DNM Romerike,2:07.17
16) Knutzen Knut-Fr.,Moroton,2:11.50
17) Andresen Per R.,2:15.37
18) Hanssen Hans Kr.,Apollo Rens bil,2:27.12
19) Linde Olav,DNL,2:30.09
20) Hærnes Ronny,Romerike Runners team,2:36.11
21) Edvardsen John W.,Jernb.il Lodalen,2:36.13
 
Menn 1/2 maraton 70år +
-----------------------
1) Haugen Ola,Brøttum il,1:47.15
2) Pettersen Kjell T.,Fif trim,1:52.53
3) Eriksen Knut,Stasjonskameratene,1:54.18
4) Weseth Dagfinn,Horten skiklubb,2:02.55
5) Sundbye Bjørn,Ekebergjoggen,2:11.09
6) Uhlen Kåre,R.A. bil,2:14.35
7) Johnsrud Odd,Romerikes blad bil,2:36.19
8) Løkka Erik,Sigdal fik,2:56.58
 
Kvinner 1/2 mar. 40-44 år
-------------------------
1) Hansteen Nina,Royal sport,1:22.08
2) Mæhlum Hilde,Vik il,1:23.12
3) Langerud Kari,Hønefoss sp.kl.,1:30.24
4) Vien Sissel,Oppegård il,1:31.43
5) Eriksen Lill,Joggekam.,1:34.40
6) Sangesland Åshild,Øvrebø il,1:35.36
7) Holter Bente,Løpsklubben 1814 bil,1:36.58
8) Dunker Elin,S.Land il,1:37.11
9) Sagstuen Eli,Vestre Slidre,1:38.04
10) Hovda Bente,Vestre Slidre,1:39.13
11) Måkestad Sissel H.,Il Korlevoll,1:42.27
12) Strandhaug Mette,1:45.48
13) Gaarder Hanne,OB-bil,1:46.42
14) Sagbakken Anne Kristin,1:48.59
15) Hauge Ann,Oppegård komm.bil,1:49.49
16) Linderud Siw,1:53.56
17) Vevle Merete,Korlevoll,1:53.59
18) Øfstaas Inger,1:55.31
19) Johnsen Heidi,FIF,1:56.09
20) Veggeland Turid,Tel,1:56.17
21) Drømtorp Vivi Hagen,1:58.58
22) Døssland May-Brith,1:59.13
23) Høibø Anne,1:59.27
23) Aas Eva,1:59.27
25) Øiestad Gro,K-jogg,2:00.38
26) Ringkilen Nina,ABB Industri,2:00.53
27) Jacobsen Marita,Færøyene,2:01.09
28) Alund Astri,Toten Hk,2:02.12
29) Åshaug Nina Nilsen,2:03.56
30) Skorpen Ann-Edel,Asker skiklubb,2:06.40
31) Torp Solvår,Råde-joggen,2:08.49
32) Svendheim Lise,Gjensidige Nor sport,2:08.51
33) Farstadvoll Jorunn Reitan,Skålheim il.,2:10.33
34) Landfald Gro,2:14.55
35) Fougner Marit,2:16.32
36) Falch Ellen,2:17.29
37) Dahl Elisabeth,Eagle Runners,2:17.33
38) Krokan Helene,2:25.18
39) Løvland Aase,2:30.49
40) Skarpeid Marit,Øverbø il,2:34.28
 
Kvinner 1/2 mar. 45-49 år
-------------------------
1) Tråve Anna Margrethe,Royal sport,1:22.26
2) Kurås Tove,Sportskl. Rye,1:30.16
3) Lehre Vigdis Helene,Norges Bank,1:34.59
4) Dancke Alvilde,Oppegård il,1:36.50
5) Grytbakk May,Veldre fik,1:37.02
6) Sandnesaunet Haldis,1:38.27
7) Olsen Ingunn Eikrem,Hasundogot il,1:38.40
8) Hovdsveen Torhild,Lillehammer skiklubb,1:41.50
9) Carlson Astrid,Asker skiklubb,1:42.25
10) Gjerdrum Gro,1:43.38
11) Hanssen Wenche Irene,Fredrikstad if,1:45.51
12) Løvaas Joan M.,Asker skiklubb,1:47.17
13) Ulvåen May,Fredrikstad if,1:47.31
14) Norby Ingebjørg Hjort,Skimt,1:48.27
15) Wang Nina,1:49.24
16) Vinje Inger Marie,DNL,1:50.52
17) Alnes Laila,Romerike Runners team,1:51.22
18) Skyvulstad Berit,Telemark f.komm.,1:53.21
19) Hvidsten Inger Lise,Norsk Hydro ASA,Porsgrunn,1:54.52
20) Dagestad Marit Hammersl.,Il Korlevoll,1:56.37
21) Revheug Åse Marie,Råde-joggen,1:57.27
22) Dahl Solfrid Kvemo,Sylling if,1:58.44
23) Grue Maj-Britt,Holmen øst,1:59.35
24) Kvilesjø Randi,Spydeberg il,2:00.00
25) Ryager Åse,OSS bil,2:01.09
26) Halvorsrud Liv,2:02.15
27) Kaasa Ingunn,Øvrebø,2:03.39
28) Nordli Unni,RIBA bil,2:05.38
29) Taraldstad Aud Karin,OSSG-bil,2:05.42
30) Lindqist Anne Hege,Spydberg Il,2:08.45
31) Nannestad Ellen C.,Asker skiklubb,2:11.59
32) Iversen Grete,2:18.19
33) Grøndahl Gerda,Romerike runners team,2:26.05
34) Magnussen Åse-Anita,Porsgrunn Porselen,2:33.05
 
Kvinner 1/2 mar. 50-54 år
-------------------------
1) Nymoen Olaug Solberg,Brandbu if,1:30.47
2) Berve Randi,1:34.17
3) Stuvøy Anne,Urædd,1:37.07
4) Sv„rd Lotta,Jalles TC,1:38.41
5) Reinertsen Inger Marie,Brandbu if,1:39.31
6) Knutsen Turid Malmo,Oppegård il,1:41.51
7) Hornnes Torunn,privat,1:42.04
8) Kildahl Bjørg-Guri,Romerike Runners Team,1:42.58
9) Halvorsen Solfrid,Gjøvik skiklubb,1:44.40
10) Bergli Berit,OSSG bil,1:44.44
11) Kristiansen Marit,1:46.17
12) Erichsen Hege,1:47.20
13) Tuftedal Bjørg Marie,Nesbygda if,1:48.36
14) Berntzen Inger,Fet fik,1:48.46
15) Opperud Åse,Romsås il,1:48.55
16) Kristoffersen Sigrid,Sylling il,1:49.43
17) Grønnestad Edith,Løpsklubben 1814 bil,1:50.21
18) Woll Wenche,Heggedal il,1:53.29
19) Bjørklund Sonja,Skarnes il,1:54.09
20) Øen Gerda Malene,Stord,1:54.20
21) Stai Gro,Årvoll il,1:56.29
22) Herlofsen Laila,Fredrikstad if,1:57.26
23) Syversen Gerd,Romerike runners,1:58.12
24) Trebler Vibeke,Asker skiklubb,1:59.37
25) Tomter Edel Marie,Spydeberg il,2:00.06
26) Strædet Anne Guri,Øvrebø il,2:00.08
27) Karlsen Liv Irene,K-jogg Sarpsborg,2:00.09
28) Husby Anne-Lise Hamre,Vestre Slidre il,2:00.18
29) Næss Eva Elisabeth,2:00.43
30) Eriksen Reidun,K-jogg,National,2:01.13
31) Sørdal Margreta Kvestad,Korlevoll,2:02.18
32) Sandbæk Mona,Asker skiklubb,2:02.22
33) Tvete Frøydis,Fredrikstad i.f.,2:02.55
34) Foslund Kari,2:04.02
35) Skoveng Marit,Asics Norge AS,2:05.11
36) Faller Guri,Bækkelaget,2:05.26
37) Rasmussen Elisabeth,Bydel Ullern bil,2:06.33
38) Wilmann Unni,2:08.10
39) Stubberudlien Dina Marit,Spydberg Il,2:10.19
40) Dagestad Inger Johanne,Il Korlevoll,2:10.22
41) Melby Kari,Spydeberg il,2:10.58
42) Angelskår Sigrid,Fredrikstad if,2:11.16
43) Nilsen Sonja Sandbakk,Gjensidige,2:15.54
44) Furrebøe Randi,Korlevoll,2:16.01
45) Bjørkestrand Brynhild,Bil.Zinken,2:16.04
46) Strand Aasta,Tjøme il,2:17.31
47) Holtan Ingrid,2:22.53
48) Gilleberg Åse J.,2:27.57
49) Wilhelmsen Nina,2:29.02
50) Brække Lise,DNM,2:31.36
51) Grønnestad Bjørg,Øvrebø il,2:34.27
52) Drage May,Asker skiklubb,2:36.33
53) Enge Elin,2:46.12
 
Kvinner 1/2 mar. 55-59 år
-------------------------
1) Larsen Marit,Sturla il,1:30.59
2) Wærp Signe,Oppegård il,1:39.20
3) Ohren Vilbjørg,Ådal il,1:43.31
4) Herheim Borgny,Sauda il,1:44.42
5) Bækken Liv,Asker skiklubb,1:47.47
6) Fisher Brit,Storebrand,1:49.16
7) Andersen Torunn,Statens kartverk bil,1:54.23
8) Nordalen Bodil,Norsk Hydro Asa,1:54.42
9) Lodding Kerstin,Romerike Runners Team,1:54.45
10) Hammarqvist Grethe,1:55.20
11) Ryen Margrethe,Åsen il,1:56.36
12) Ringnes Astrid,Åsen il,1:56.38
13) Koren Grete,Høvikjogg,2:00.05
14) Svehagen Inger Johanne,Hydro-Raufoss,2:00.51
15) Dalsberget Kari,2:05.23
16) Dahlen Grethe,Runners team,2:08.58
17) Hagen Kari,Friskis & Svettis,2:09.21
18) Spetaas Glenny,K-jogg,2:09.28
19) Holm Unni Venke,2:14.13
20) Ravnestad Anny,Il Høyang,2:14.51
21) Haug Eli Karin,2:15.41
22) Svendsen Kari,Fredrikstad blad il,2:20.02
23) Berntsen Rigmor,Ullensaker komm bil,2:22.56
24) Halleraker Anne Judit,Sako Sauda,2:30.46
25) Hakestad Elen,Stord,3:03.01
 
Kvinner 1/2 mar. 60-64 år
-------------------------
1) Hassing Tove,Fredrikstad if,1:48.56
2) Vamsæter Anne Lise,Åsen,1:56.33
3) Løkken Liv Astri,Gilde Hed-Opp,1:59.19
4) Garsjø Wenche,2:04.02
5) Myhre Ingunn Marie,Romerike Runners Team,2:04.23
6) Rustlie Signy Henden,Telenor il,2:07.40
7) Alnæs Reidun,Runners Team,2:09.35
8) Fjerdingstad Klara,2:17.53
9) Helle Edrun Hushagen,Sako,2:19.13
10) Olsen Oddlaug,Moss komm.,2:20.05
11) Asp„ng Berit,Herrestad if,2:24.15
12) Røymstad Hergunn,Rygge il,2:27.07
 
Kvinner 1/2 mar. 65-69 år
-------------------------
1) Nilsen Hanne Marie,E-joggen,1:50.10
 
Kvinner 1/2 mar. 70 år +
------------------------
1) Bjåstad Gerda,DNL, Røa il,1:56.13
2) Halvorsen Kari,Åslia skilag,2:01.12
MINIMARATON
Kvin. minit. konk. 17 år
-------------------------
1) Nybråten Linn,Kongsvinger,25.02
2) Holthe Trude Kattem,Romerike Runners team,26.20
3) Nygård Hanne Lene,Raufoss il,26.37
4) Grumstad Marit,Brandbu if,26.57
5) Wangensteen Arnlaug,Ryfoss il,27.40
6) Opperud Kari,28.10
7) Riste Bjørg Anita G.,Vestre Slidre il,28.13
8) Nyang Aud-Lillian,28.34
9) Gule Solveig,Fagernes il,28.39
10) Seiersten Ann-Kirsti,Nordre Land il,28.43
11) Hjelleflat Reidun,Løpskl. 1814,28.55
12) RydŠn Trine,Bøverbru,29.06
13) Bolstad Anne,Øystre Slidre il,29.29
14) Engstrøm Linda,If Sturla,30.00
15) Carlsen Eva,NRK bil,30.03
16) Neraker Siv,Søndre Land il,30.12
17) Ose Tove Lise,DNL,30.14
18) Riis Hilde,Krødsherad il,30.20
19) Loberg Helga,OSSS bil,30.46
20) Teigen Jorunn Einbu,Lesjaskog il,30.47
21) Tjørn Kirsten Bergene,Fagernes il,30.48
22) Digervold Mariann,Øvrebø il,31.00
23) Stadsvoll Bente,31.01
24) Andersen Synnøve,Høvikjogg,31.08
25) Tangerud Ingunn Birgitte,Soknedalen il,31.09
26) Lien Wigdis,Brandbu if,31.16
27) Kvåle Marit,Vestre Slidre il,31.33
28) Holte Sissel Tverrli,31.37
29) Sollien Marthe,31.38
30) Gjerdalen Ann Christin,Nesbygda if,31.44
31) Skiaker Anne Bråthen,Brandbu if,31.45
32) Tuftin Jorun,Nor-Reg A/S,31.50
33) Lykken Camilla,Øystre Slidre il,31.53
34) Motterud Guro,31.58
35) Alm Tove,UiO bil,32.01
35) Rogn Sund Bjørg,Fjellblomen,32.01
37) Dahle Laila,Friskis og Svettis,32.03
38) Andreassen Torild Hellene,Draka Norsk kabel,32.19
39) Bjørvik Anne C.,32.23
40) Østhaug Heidi,Høvik joggen,32.40
41) Nyhus Berit,Gausdal fik,32.49
42) Martinsen Solbjørg,DNB il,32.52
43) Sveine Hild,Løperjenten,32.57
44) Thomassen Eli,Statoil bil,SFA/Sleipner,33.17
45) Innselset Helga Flemmen,Volda Til,33.26
46) Løge Grethe,Gjensidige Nor sport,33.36
47) Tangerås Tove Kambo,Strandebarm il,33.45
48) Karlsen Borgny,Rygene,34.06
49) Haug Elisabeth,34.24
50) Østevik Liv,34.26
51) Michelsen Randi,Oppegård il.,34.27
52) Kongsten Bente,Joggekameratene,34.29
53) Lindtveit Anita,Nesbygda if,34.31
54) Lagerquist Tone,34.32
55) Moe Oddbjørg,Øvrebø il,34.40
56) Karbø Hilde,Fagernes il,34.49
57) Daae Gry-Mette,35.08
58) Hegna Unni,35.12
59) Huseby Bjørg,Spydeberg,35.20
60) Stavdal Reidun,Porsgrunn Porselen bil,36.06
61) Skjutar Åsa,Sunnaas sykeh.,37.01
62) Martinsen Monica,37.09
63) Kleven Inger Margrethe,Holmen Vest,37.48
64) Greibesland Kari,Øverbø il,38.19
65) Kvålsgard Randi,Ski il,38.20
66) Ystborg Eva,Nike,38.25
67) Aas Gerd,38.26
68) Gilberg Inger Skåland,Leira il,39.39
68) Vårlid Solgunn,Leira il,39.39
70) Kristiansen Else Marie,DNMI,40.21
71) Woodruff Lise,K-joggen,40.36
72) Kraggerud Birgitte,Skilajoggen,40.47
73) Medby Anne,Johmsvikingen,41.51
74) Molstad Ragnhild J.,42.18
75) Hansen Stine Monika,42.25
76) Solberg Karen,Øystre Slidre il,42.26
77) Melby Kari,Ø.sil,42.27
78) Berg Oddbjørg,Porsgrunn Porselen bil,43.22
79) Thorstensen Anne Karin,43.49
80) Evensen Linda Kristin,Posten il,44.43
81) Orderud Tone,45.20
82) Andersen Torhild,Oddasmelt,45.48
83) Stølsdokken Anne Lise,46.51
84) Nilsen Elin,NLI Dæhli,47.39
85) Thorsen Anja Hegge,Nordre Land il,47.58
86) Mathisen Margrethe,54.47
87) Fodnes Laila,Nordre Land il,56.04
88) Hålien Heidi,Vestre Slidre il,56.24
89) Mørk Torunn,Vestre Slidre il,58.49
90) Skogen Wenche,Øystre Slidre il,1:02.38
91) Sveen Anne Marie,1:04.48
92) Olafsen Kari,Løpsklubben 1814 bil,1:08.43
92) Røed Anne,1:08.43
94) Rønningen Lillian,Nordre Land il,1:08.45
95) Jarsve Therese,1:10.24
95) Nydal Torhild,Rogne il,1:10.24
 
Menn minit. konk. 17 år------------------------
1) Sand-Hanssen Tore,If Eiker Kvikk,20.50
2) Rogn Geir Endre,Fjellblom il,21.32
3) Lium Knut,Lillehammer if,21.34
4) Hjørnevik Yngve,BFG Fana,21.36
5) Sveen Olav,Ready,21.43
6) Raa Kjell,BFG Fana,21.49
7) Sæther Arne Mjelde,Lillehammer il,22.14
8) Berg-Domås Syver,Lillehammer if,22.27
9) Østby Geir,Toppen il,22.37
10) Mugisha Peter,Sunnaas bil,22.45
11) Hansen John,Vidar,23.15
12) Lium Oddgeir,Land fik,23.29
13) Sæther Mons Mjelde,Land fik,23.31
14) Nordseth Bjørn Egil,Snertingdal if,23.52
15) Vestrum Roger,Land friidr.kl.,23.54
16) Dalslåen Terje,Folldal if,24.02
17) Brekke Helge,AKS-77,24.18
18) Jensen Roy,Storebrand,24.37
19) Myrvang Magne,Norske Fjompenisser,24.59
20) Holter Knut Johan,Løpsklubben 1814 bil,25.05
21) Michalsen Eirik,Asker,25.23
22) Hansen Trond Thorshaug,Joggekameratene,25.40
23) Gjeil Atle,Nordre Land,25.43
23) Schlytter Ole Arne,Lørenskog,25.43
25) Lunde Øistein,Gjøvik fik,25.55
26) Hjulstad Hans Petter,Katten ballklubb,26.07
27) Robøle Bjørn,Ø.S.il,26.12
28) Sveum Frank,Norske fjompenisser il,26.14
29) Teigen Geir,Lesjaskog il,26.16
30) Martinsen Svein,Dagbladet,26.18
31) Engen Terje,Raufoss il langrenn,26.28
32) Tuftin Bjørn Steinar,26.31
33) Jørgensen Ragnar,Romerike Runners club,26.35
34) Sveen Bjørn E.,Trevatn il,26.40
35) Furuheim Arild,Lesjaskog il,26.42
36) Lilleeng Bjørn,Old Spice boys,26.54
37) Hagelund Jan,Dæhli vel,27.10
38) Abelsen Bård,KDA,27.12
39) Ingebrigtsen Jan Sigurd,I.B.K,27.14
40) Kjæmperud Viggo Georg,Friskis og Svettis,Oslo,27.16
41) Bunde Ove-Andre,Vestre Slidre il,27.19
42) Thorsberg Espen,If. Skeidar,27.21
43) Larsen Helge,Elopak,27.24
44) With Rolf,Bil Zinken,27.25
45) Rones Kåre,Gilde BS,27.47
46) Lien Erik,Ra Bil,27.56
47) Engen John Steinar,Vind il,28.06
48) Nilsen Inge,Seljord il,28.07
48) Opsahl Hans Reidar,Raufoss il,28.07
50) Melaas Ole,HFIK,28.09
51) Hopland Agnar,Statoil Mongstad bil,28.54
52) Kjeldsrud Stig,Norske Fjompenisser il,29.01
53) Nordli Hallgeir,Raufoss il,29.06
54) Slettum Arnt,Vest-Torpa ul,29.19
55) Bergli Tore,29.22
56) Haugen Jon,Rogne il,29.24
57) Hestetun Leif,Hydro Årdalstangen bil,29.29
58) Strand Frode,29.48
59) Berg Gunnar,Nordre Land il,29.49
60) Mo Bjørn Arne,AKS-77,29.56
61) Johansen Øyvind,Skimilajoggen,30.00
61) Ystborg Konrad,Nike,30.00
63) Tuftin Per Ragnar,30.03
64) Andersen Jan Olav,Rena il,30.10
65) Garmo Torstein K.,Garmo il,30.23
66) Andersen Odd Ivan,Romerike Runners Team,30.34
67) Gjerdalen Per Einar,Nesbygda if,30.38
68) Fikerud Arild,30.40
69) Tjernsli Fred,Tiedem.tobakksfabr.bil,30.43
70) Sveen Steffen,30.50
71) Bechmann Frank,830S bil,30.52
72) Høiås Åge,IBK,30.56
73) Nydahl Sigbjørn,Vest-Torpa Ul,31.22
74) Røise Leif,feiring il,31.24
75) Wethal Ole-Jørgen,Skimilajoggen,31.36
76) Engevold Arvid,Hadeland fik,31.45
77) Karlsen Svein,Fjellblom il,31.47
78) Hammeren Odd,32.21
79) Hovland Ole A.,Drammen brannvesen,32.27
80) Johnsrud Henning Nybo,32.38
81) Marum Petter,Ø.S.il,32.39
82) Bruheim Gunnar,Årdalstangen bil,32.41
83) Løvereidet Arne,Bil zinken,32.42
84) Westby Jens,Nesbygda if,32.50
85) Nelstrøm Dan,Nelstrøm Dekor bil,32.54
86) Kaalen Nils Petter,Nesbygda if,33.16
87) Wesche Magne,Asics Norge AS,33.21
88) Særvoll Jan,Skimila joggen,33.35
89) Hammerstad Kjell,33.41
90) Øvstetun Malvin,Hydro bil,Årdalstangen,33.50
91) Bjørnerud Jarle,Torpa il,33.59
92) Egge Kjell,Hapro bil,34.10
93) Olsen Tore Fritjof,Romsås Il,34.44
94) Mobråthen Odd,Jippebekkens venner,35.48
95) Thomassen Jarle,36.14
96) Molstad Ivar,Fenstad s.k.,36.48
97) Pettersen Jack,LO media,36.59
98) Steenberg Finn H.,SR-sport,37.39
99) Witzøe Karl Arne,Mustadgampen,37.50
100) Roa Trond,Hytteplan sport,37.52
101) Haalien Ola,BSTM,37.56
102) Johansen Richard,Tønsberg,37.57
103) Løken Øyvind,Katten ballklubb,38.05
104) Karlsen Odd,38.30
105) Strøm Tore,Simrad Optronics bil,38.36
106) Andersen Alf Henry,38.38
107) Katevoll Geir,Fjellblom il,39.15
108) Stamland Ingar,Porsgrunn Porselen,39.24
109) Schulstad Terje,Jippebekkens venner,40.27
110) Olsen Cato,Gjensidige Nor sport,43.05
111) Berg Jan,Porsgrunn Porselen bil,43.24
112) Gjulem Christer,G-sport Østfold,45.42
113) Fossnes Edvard,Joggekameratene,51.23
 
Jenter miniton 15-16 år
-----------------------
1) Lunder Oda Vardenær,Gjøvik skiklubb,26.33
2) Nygaard Martine,Asker,28.55
3) Olerud Karoline Bye,Haugsbygd,29.03
4) Lauvhaug Line,Skrautvål,29.51
5) Bergli Marianne,Nordre Land il,31.22
6) Danielsen Christine,Asker skiklubb,31.57
7) Isachsen Marit,Asker sk,32.43
8) Tjørn Benita,Fagernes il,32.50
9) Andersen Karoline,Asker skiklubb,34.17
10) Gjestvang Guro Olsen,34.41
11) Langødegård Ingunn,ØSIL,35.06
12) Paulsen Tine Trætteberg,Øystre Slidre il,35.13
13) Rogne Karine,Øystre Slidre il,37.40
14) Daae Katrine,39.36
15) Hagen Karoline,Heradsbygda,40.13
16) Lindebotten Kristin R.,40.39
17) Skoglund Stine,Ø.S.il,44.09
18) Lillebuen Berge Ida,Ø.Slidre il,47.39
19) Gjestvang Knutzen Thea,Ø.S.il,47.41
20) Bergsveen Trude,RA bil,49.11
21) Haugen Miriam,RA bil,49.13
22) Flaten Mona,Skrautvål il,51.24
23) Åsheim Solveig,Leira il,51.25
 
Gutter miniton 15-16 år
-----------------------
1) Torgersen Thomas,Gjøvik fik,22.56
2) Engen Rune,Gjøvik fik,23.23
3) Losnegard Erlend,Fagernes il,23.44
4) Raaum Vegard,Søndre Land il,24.46
5) Lien Hans Andreas Haralds,Nordre Land il,25.53
6) Medby Eivind,Johmsvikingen,27.20
7) Vårnes Hans Petter,Gjøvik Hockey,27.56
8) Fossum Peter Kalsaas,Gjøvik Hockey,28.00
9) Gjeile Tore,Nordre Land,28.33
10) Hilmen Marius Bergum,Ø.S.Il,28.43
11) Gustu Andreas,Gjøvik Hockey,28.46
12) Smisethjell Fredrik,Gjøvik Hockey,28.47
13) Nereng Kristoffer,Nordre Land il,29.06
14) Ødegård Øyvind,Asker skiklubb,29.19
15) Garmo Kristian Olav,Garmo il,30.07
16) Stai Geir,Årvoll il,30.48
17) Hammerstad Stig,32.37
18) Haugen Tommy,Torpa Barne-og ungd.skole,33.23
19) Gjerdalen Marius,34.01
20) Nordli Syverud Vetle,Asker,34.17
21) Lindemark Teis,Asker skiklubb,35.09
22) Hagen Christoffer,Ringkollen skiklubb,35.26
23) Ruud Geir Ove,Torpa Barne-og ungd.skole,35.35
24) Lande Jon,Torpa Barne- og ungdomsk.,35.39
25) Tørmoen Joakim,37.36
26) Hjønnevåg Øyvind Eraker,Leira skule,50.41
 
Jenter miniton 13-14 år
-----------------------
1) Eide Ida,Øystre Slidre il,26.35
2) Aannerud Eirin Leander,Raufoss il,27.58
3) Nordengen Lisbeth,Torpa il,28.17
4) Tollehaug Inger Anita,If Eiker Kvikk,29.17
5) Lauvhaug Hilde,Skrautvål,30.06
6) Bakken Karoline Aasen,Faaberg il,30.23
7) Jenssen Henriette Lønn,Fredrikstad if,32.14
8) Onstad Solveig Karbø,Fagernes il,32.52
9) Gjestvang Olimb Marte,34.38
10) Lindebotten Heidi R.,35.28
11) Bergli Mette,Nordre Land il,36.18
12) Holmen Thea Jarneid,Kolbotn il,37.12
13) Hoksvold Rakel,38.45
14) Slettum Monica,Torpa Barne-og ungd.skole,41.18
15) Nes Kristin M. Bjørnebye,Leira skule,42.18
16) Kolsrud Silje,Leira skule,42.21
17) Hegge Jorunn,Ø.S.il,42.29
18) Klevmoen Marita,Torpa Barne-og ungd.skole,42.45
19) Tollefsrud Liezl,Torpa Barne-og ungd.skole,42.47
20) Benstigen Siri,Torpa Barne-og ungd.skole,42.50
21) Borgen Marte H.,Leira skule,44.08
22) Celius Stine Gautehaugen,Leira skule,44.10
23) Eide Mari,Øystre Slidre il,45.38
24) Renna Ingun,Rogne il,47.27
25) Bjørnerud Lene,Torpa Barne-og ungd.skole,48.38
26) Hjønnevåg Marina E.,Leira skule,48.52
27) Gjerdalen Siri,Torpa Barne-og ungd.skole,49.15
27) Jensen Gerd Marit,Leira skule,49.15
29) Gjerdalen Stine,56.14
30) Skogen Marthe Fodnes,Nordre Land il,57.43
31) Bergene Lise,Torpa Barne-og ungd.skole,1:02.55
 
Jenter miniton 12 år og yngre
-------------------------
1) Tveit Linda,Redalen il,29.12
2) Tørmoen Mie,33.18
3) Bjørnebye Nes Inger Lise,Leira skule,35.47
4) Daae Malene,36.18
5) Torgersen Kristine K,Gjøvik fik,37.31
6) Gjestvang Olimb Thea,40.51
7) Karsrud Magnhild,Leira skule,47.33
8) Flaten Magda,Leira skule,47.38
9) Hådem Oda Osaland,Leira skule,50.28
10) Ingstad Vilde,52.33
11) Grøndalen Marthe Børresen,Vind il,53.51
12) Narvåg Ine Matilde G.,Leira skule,54.10
13) Hovrud Ingvild,Leira skule,54.11
14) Espelien Marte,Leira skule,54.12
15) Langødegård Anita,Ø.Slidre,1:02.34
16) Sæthershagen Silje,Leira skole,1:02.36
 
Gutter miniton 13-14 år
-----------------------
1) Sveen Magnus,Ready,23.26
2) Nordtveit Audun,Urædd,24.04
3) Myrseth Kurås Lars,Bækkelaget sp.kl,27.37
4) Larsen Joachim,Bækkelaget sp.kl.,27.39
5) Engh Christian,Gjøvik Hockey,27.41
6) Nicolaisen Emil,Nordre Land il,28.04
7) Østberg Eivind Flugstad,Gjøvik skiklubb,28.05
8) Gudim Lars,Gjøvik skiklubb,28.08
9) Vingdal Oddmund,Ø.S.il,28.20
10) Storberget Sverre,Søndre Land il,29.28
11) Jacobsen Axel,Øystre Slidre il,29.57
12) Røe Ole Morten,Rogne il,30.14
13) Løksa Torstein B,Ø.S.il,30.16
14) Løvsletten Per Olav,Torpa Barne-og ungd.skole,30.17
15) Fossum Morten,Torpa Barne-og ungd.skole,30.25
16) Engelien Eirik,Gjøvik Hockey,30.41
17) Garmo Hallgeir,Garmo il,30.48
18) Hveem Helge Balke,Gjøvik Hockey,31.30
19) Tingelstad Lars,Vingelen il,31.41
20) Svellet Hans,Gjøvik Hockey,32.35
21) Evenstuen Anders,Gjøvik Hockey,33.11
22) Mo Kjetil,Gjøvik Hockey,33.30
23) Andersen Martin,Gjøvik Hockey,33.34
24) Torp Bård Holstad,Gjøvik skiklubb,33.37
25) Markeng Jonas,Gjøvik Hockey,33.39
26) Hatterud Øystein,Torpa Barne-og ungd.skole,33.58
27) Sæther Håkon Berger,Hosle il,34.46
28) Finstuen Kristian,Torpa Barne-og ungd.skole,35.55
29) Harstad Trond,Torpa Barne-og ungd.skole,36.06
30) Taraldsen Mikkel S.,37.05
31) Kvålsgard Sindre,Ski il,37.07
32) Lyhus Knut Hasle,Leira skule,37.45
33) Jensen Kristoffer,Frikam,38.38
34) Brateng Odd Eirik,Leira skule,38.54
35) Ulven Anders Brufladt,Gjøvik Hockey,39.34
36) Knutsen Jan Christer,Gjøvik Hockey,39.44
37) Klemoen Anders,Torpa Barne-og ungd.skole,41.30
38) Ryttersveen Hans Kristian,Torpa Barne-og ungd.skole,41.34
39) Garcia Erik Grande,Leira skule,42.09
40) Eidissen Anders,Nordre Land il,42.22
41) Børresen Mats Andre,Gjøvik Hockey,44.05
42) Ruud Espen,Torpa Barne-og ungd.skole,45.51
43) Strand Rune,Torpa Barne-og ungd.skole,49.25
44) Klevmoen Andreas,Torpa Barne-og ungd.skole,49.29
45) Schippers Anders,50.47
46) Nyass Mads,59.41
47) Walhovd Tor Andreas,Torpa Barne-og ungd.skole,1:03.05
48) Kvisberg Roy,Torpa Barne-og ungd.skole,1:17.24
49) Sollien Åge,Torpa Barne-og ungd.skole,1:17.26
50) Sollien Eirik,Torpa Barne-og ungd.skole,1:17.28
51) Hegge Otto,Rogne og Volbu musikklag,2:32.02
 
Gutter miniton 12 år og yngre
-------------------------
1) Tyszko Patrick,25.33
2) Sirevaag Tore,Eikeheia il,27.09
3) Nyquist Jostein,Ø.S.il,28.15
4) Holmen Ruben Jarneid,Kolbotn il,32.01
5) Sveen Ole Amund,Redalen il,33.16
6) Asheim Johannes,Leira skule,33.41
7) Løkken Lars Kristian,Redalen il,34.10
8) Renna Vebjørn Øyen,Rogne il,35.36
9) Jacobsen Colin,Øystre Slidre il,35.57
10) Solbrekken Eivind Formoe,Ready,36.01
11) Reiss-Jacobsen Jørgen,Gjøvik Hockey,37.07
12) Jacobsen Kevin,Øystre Slidre il,37.12
13) Lereng Jan Robin Furuseth,Gjøvik Hochey,37.18
14) Egge Øyvind Kjøs,Vestre Slidre il,37.56
15) Kvålsgard Are,Ski il,37.59
16) Grande Joakim,Redalen il,38.28
17) Slette Lars Håkon,Leira skole,40.21
18) Hjønnevåg Nataniel E,Leira skule,40.48
19) Haalien Thomas,BSTK,42.52
20) Gjestvang Halvard Olsen,44.04
21) Rognaas Sigbjørn Øverli,Vestringsbygda il,44.24
22) Sæther Jonas,Leira skule,44.32
23) Asheim Torkjell,Leira skule,45.03
24) Espelien Bjørn Mikal,Etnedal il,47.25
25) Nielsen Carl David,Gjøvik skiklubb,47.27
26) Bergene Ståle Borgan,Leira skule,49.02
27) Moen Erik,Røn il,1:01.10
28) Nodby Stian,1:19.34
29) Uhre Andreas,1:19.35
30) Hansen Aleksander,1:24.26
31) Eriksen Erik,1:24.29
32) Hegge Syver,Rogne og Volbu musikklag,2:31.57
 
Kvin. minit. mosj. 17 år-------------------------
1) Jernberg Thine Wilkens,BUL,29.51
2) Jarneid Grethe,Kolbotn il,30.05
3) Eikedal Stine Antonie,30.30
4) Skogen Kjersti Sagstuen,Nordre Land il,31.21
5) Agjeld Helene,Gjensidige Nor sport,31.55
6) Bunde Inger,Vestre Slidre il,32.20
7) Sparby Rannveig,Økonomihuset,32.28
8) Thorseng Kristine,32.30
9) Johannesen Line Holm,Drøbak maratonklubb,32.33
10) Aaberg Laila,32.34
11) Stensvold Marie,OSSG-bil,33.02
12) Stigen Lillan,Løperjenten,33.03
13) Andersen May Britt,FIF,33.04
13) Finstuen Ingunn,Torpa Il,33.04
15) Vaage Bjørg,Hytteplan sport,33.06
16) Olsen Ellen Lise,N.Land,33.24
17) Berg Liv Torunn,33.43
18) Brekke Kristin,Aks-77,33.44
19) Dahl Trine Marie,Fiskars bil,33.46
20) Solberg Mona,33.48
21) Schønfeldt Trude R.,33.52
22) Christiansen Evelyn,Ringerike komm.,33.56
23) Wickstrøm Britt Irene,34.09
24) Kletthagen Hilde,34.13
25) Flatmoen Unni,Lillehammer skiklubb,34.26
26) Golberg Kristin,34.29
27) Lie Gyrid,Hokksund il,34.32
28) Rønnow Inger J.,34.33
29) Rummelhoff Vigdis,34.36
30) Brown Ingebjørg,Løperjenten,34.39
31) Gjemdal Anne,Løperjenten,34.40
32) Jensen Gunn Torhild,34.43
33) Lyseng Reidun,Domus Fagernes,35.02
34) Sletbakk Pirjo,35.08
35) Dullum Wenche Rise,Redalen il,35.15
36) Magnussen Aase,35.24
37) Gulbrandsen Merete,35.29
38) Larsen Kari,35.34
38) Ødegård Berit,Domus Fagernes,35.34
40) Dahl Tone Irene,35.55
41) Albertsen Lisbet,36.01
42) Kristiansen Vigdis,Skaubygda il,36.14
43) Rogne Gunhild,36.17
44) Olsen Anne Lise,36.22
45) Espe Leikny,Korlevoll,36.32
46) Eriksen Marianne,Sunnaas bil.,36.33
47) Garder Maiken,36.37
48) Gjerdbakken Gerd-Eva,Nordre Land il,36.40
49) Wold Grete Wickstrøm,36.53
50) Jensen Kari,DNL,36.55
51) Asskildt Inger,36.56
52) Holm Kirsten,Bil.Kraft Petersen,36.58
52) Nicolaysen Anna,36.58
54) Isaksen Anne Berit,Drøbak,37.01
55) Kletthagen Hege,Redalen il,37.03
55) Weseth Anne Karine,EIL-tur og jogg,37.03
57) Bjørnerud Evy,37.08
58) Nergård Inger,37.12
59) Skjelhaug Reidun,37.13
60) Eraker Birgitta Maria,37.14
61) Gårdhammer Bjørg,Norpapp bil,37.20
61) Røe Turid,Rogne il,37.20
63) Birkeland Birgit,37.41
64) Motterud Torill T.,37.43
65) Martinsen Tone,Knirken,37.44
66) Karlsen Sissel,Knirken,37.46
67) Brenna Grethe,Høvik jogg,37.52
68) Stensholt Monica,37.57
69) Pedersen Toril Lindahl,Nordre Land,38.00
70) Grimsbo Turid,Gjensidige Nor sport,38.03
71) Lien Karl-Bergitt,Fjellblom il,38.26
72) Herheim Ingfrid,Sauda il,38.28
73) Enger Wenche,Blaker il,38.33
74) Digerås Tove S.,Blaker il,38.34
75) Bratfos Karine,Borgen il,38.36
76) Larsen Tove Østby,Roars jogg,38.37
77) Skoghus Anne-Berit,Joggekameratene,38.39
78) Skjønhaug Sissel,38.40
79) Godager Lise,38.42
80) Engeskaug Astrid,Spar AKA,39.20
81) Jordan Randi,39.28
82) Nybakk Berit,39.30
83) Johansen Borghild S.,Statens kraftverk,39.33
84) Sannes Ragnhild,FIF-Trim,39.34
85) Larsen Bente,Nesbygda if,39.37
86) Fjellvær Bente,39.39
87) Nigg Torill,39.41
88) Flattun Kari,Korlevoll il,39.44
88) Grimsrud Sølvi,Auranor bil.,39.44
90) Bjørnebye Anne Christine,39.48
90) Kråkenes Mari,39.48
90) Åsum Åshild,Blaker il,39.48
90) Næss Bjørg,Odda smelteverk,39.48
94) Skirdal Kjersti,39.51
94) Stenby Hilde T.,Blaker il,39.51
96) Larsen Sigrunn Helene,Blaker il,39.52
97) Gamlem Hilde,40.04
98) Viste Inga Marit,Mega Fagernes,40.14
99) Olsen Unni Vigdis,40.17
100) Konka Kaisa,Sunnaas sykehus,40.20
101) Pettersen Grethe,FIF-trim,40.21
102) Osflaten Heidi Merete,Væssia runners,40.26
103) Johnsen Hege,40.28
104) Grane Marta Eikemo,Korlevoll,40.50
105) Strøm Eva,Nordea il,40.55
106) Andersen Karin Synnøve,40.58
106) Lostuen Anny,Posten bil,40.58
108) Granheim Terese S.,Gjøvik sk.kl.,41.07
109) Stensvold Grete,Nordre Land il,41.25
110) Granholt Torill,Denofa bil,41.31
111) Gjentoft Lindsey,Friskis og Svettis Fr.std,41.32
112) Krogstad Mona,41.33
113) Lie Tove,Eikeheia il,41.37
114) Stenerud Anne,41.39
115) Olstad Mette Iren,41.42
116) Steinsrud Torill,Gjøvik skøiteklub,41.44
117) Monsrud Mia,Joggekameratene,41.46
118) Cedergren Eli,"Jet-lag",41.51
119) Brustad Else Marie,Bagn if,41.58
120) Karlsen Solveig,Team Riisby,42.00
121) Solheim Gunn-Beate Kirke.,42.05
122) Bergerøy Turid,Roars jogg,42.15
123) Sødal Mona,42.18
124) Jåtun Anne Guri,Øvrebø il,42.22
125) Foss Karin Marie,R.I.L.,42.24
126) Tøftemo Aud,42.25
127) Grobstok Brit,42.28
128) Kvamme Sidsel,Nordea il,Oslo og Akersh,42.35
128) Selenius Solvor,Nordea il,Oslo og Akersh,42.35
130) Stadheim Marit,HD-bil,42.52
131) Thorsen Kari Hegge,Nordre Land il,42.58
132) Veseth Else Kari,42.59
133) Huser Kari-Anne,Sørum,43.11
134) Tandberg Sidsel,Frogn kommune,43.18
135) Grimsbo Jorunn,Posten,43.21
136) Sveen Anny Line,Roar's jogg,43.22
137) Aas Eva Kristin,43.24
137) Wergeland Mette,43.24
139) Årekol Grete,Bil. Oddasmelt,43.29
140) Skar Eli Torild,43.42
141) Nakken Marit Reitan,44.05
142) Tåje Rita,44.08
143) Evenstuen Eli,44.09
144) Lie Ann Margrethe,44.33
145) Formoe Marit,44.44
146) Lie Bente,44.50
147) Hovland Helene,Odda,45.25
148) Finstuen Silje,Torpa il,45.43
149) Gjestvang Marte Gro,45.46
149) Hageberg Lisbeth,45.46
151) Hagen Kari,45.48
151) Sand Bodil,Røa,45.48
153) Komperud Astrid,Biri il,45.49
154) Stokmo Aud Randi,Nordea il,Oslo og Akersh,45.53
155) Rogn Guri,Fjellblom il,46.29
156) Nilsen Eldbjørg,Kragerø if ski,46.30
157) Holter Inger,46.40
158) Blomlie Mrit,Øystre Slidre il,46.41
159) Gjemdal Else,Løperjenten,46.43
160) Ruud Eva,Vennepunktet,46.46
160) Pedersen Hjelle Kirsten,Gjøvik kommunale bil,46.46
162) Klemoen Gunn,Torpa il,46.56
163) Dølerud Magnhild,Skogdjerv IL,46.58
164) Løvhaug Bjørg,Skogdjerv il,47.01
165) Brenno Bjørg Ingrid,Bagn il,47.12
166) Holtmoen Eli,47.18
167) Nordtømme Torild,47.32
168) Ihle Norun,47.39
169) Braaum Berit,Auranor bil,47.46
170) Rasmussen Marlene,47.55
171) Hagerud Reidun,48.21
172) Bjerke Marit,Joggekameratene,48.24
173) Jamholt Eivor Sidsel,Oppegård il,48.34
174) Gudvangen Alvhild,Il Høyang,50.39
175) Sirirud Ann-Mari,51.01
176) Wold Bente,Team Riisby,51.07
177) Salamonsen Gerd,51.08
178) Slaatsveen Inger,51.47
179) Rundtom Oddveig,51.54
180) Solheim Liss-Helen,51.59
181) Kisen Kari,52.32
182) Danielsen Bente,FIF,52.35
182) Ruud Torhild,Hamar politi il,52.35
184) Berntsen Oddrun,52.40
185) Huset Bente,53.22
186) Hagen Solveig,53.23
187) Holås Bjørg,Landsfengselet bil,54.01
188) Fjellbirkeland Lene,Røa,54.02
189) Bragemo Aase,54.17
190) Korsmo Anne K.,55.19
191) Haglund Ruth,55.20
192) Thorstad Bergljot,Hapro,55.50
193) Bekkevold Stina,Røn il,56.34
194) Moen Marit R.,Røn Il,56.51
195) Geissler Dorette,Røn il,57.30
196) Johansen Kristi,57.48
197) Rones Sissel,57.58
198) Lundin Johanna,1:00.40
199) Placht Bjørg,Romsås il,1:03.37
200) Strand Ann Mari,1:04.31
201) Larsen May Kristin,1:05.50
202) Barg Tove Koksvik,1:06.01
203) Koksvik Bente,1:07.55
204) Stensrud Mona Larsen,Kapp il,1:08.02
205) Røislie Anita,1:08.03
206) Grimstad Gunn,1:08.04
207) Brånen Helene,1:08.06
207) Breistein Turid Elin,Fitness,1:08.06
209) Børstad Gunhild,Team Riisby,1:08.50
210) Hjertnes Maiken,Team Riisby,1:09.55
211) Grambo Åse Kari,Vennepunktet,1:09.57
212) Sørensen Else,Hadeland fik,1:10.31
213) Gjerding Kari,1:11.10
214) Midtlund Magna,Vennepunktet,1:11.13
215) Larsen Inger Karin,1:13.21
216) Pedersen Unni,Romerike Runners team,1:15.01
217) Kaasa Else,Romerike Runners Team,1:15.03
218) Grønlund Berit,Romerike runners,1:15.06
219) Aas Bjørg,Posten,1:16.38
220) Erichsen Grete,Herkules,1:16.42
221) Brattrud Tone,Vennepunktet,1:17.42
222) Strømman Anna Marie,Vennepunktet,1:17.44
223) Hellum Live,Vennepunktet,1:17.47
224) Næss Anne Berit,1:26.49
225) Haug Marianne,1:26.53
226) Berg Carina,1:31.11
227) Jacobsen Eldbjørg,1:54.50
228) Hemsing Anne Berit,Røn musikklag,2:56.40
229) Bergsbakken Heidi,Røn Musikklag,2:56.47
230) Nesja Brita Siri,Røn musikklag,2:56.50
231) Bråten Else,Røn Musikklag,2:57.13
232) Helljesen Lisa,Røn Musikklag,2:57.15
233) Tande Kristine,Røn Musikklag,2:57.20
 
Menn minit. mosj. 17 år------------------------
1) Semundset Per,Orkdal il,24.39
2) Stensrud Tore,DNL,25.13
3) Tåje Kjetil,26.21
4) Frydenlund Terje,Haugsbygd if,26.25
5) Håvik Torstein,26.48
6) Roset Odd Rune,Il Veten,27.16
7) Komperud Øyvind,27.46
8) Kjendseth Arve,27.56
9) Sørum Terje Bjørn,28.13
10) Sjøtun Asbjørn,EDB Busines partner,28.18
11) Hansen Arild,Moroton,28.24
12) Karlengen Bjørn,Ådal,28.42
13) Aasland Jan Henrik,Liungen,28.54
14) Gustu Terje,Gjøvik Hockey,29.42
15) Røislie Morten,30.00
16) Tuft Hans Willy,Strandvik il,30.17
17) Finnøen Bengt,30.30
18) Krosby Ulf,Diplom Is,30.34
19) Aamodt Trond,SBC,30.40
20) Ingvaldsen Ole Johann,Senestrekken,30.52
21) Christensen Arne Henrik,30.55
22) Hagen Lars Rune,31.03
23) Kalstad Jan Erik,31.05
24) Jacobsen Arild,Øystre Slidre il,31.08
25) Haug Arve,Det Norske Veritas,31.12
26) Bekk Kåre,Søndre Land il,31.24
27) Jelstad Rolf,Nesbygda if,31.39
28) Dale Nils,31.40
29) Weman Thomas,Hoenselva il,31.50
30) Innstrand Bjørn,Ridderkleiva il,32.01
31) Stene Thomas,Nesbygda,32.08
32) Waldenstrøm Geir,Gjelleråsen,32.09
33) Pettersen Ole Georg,FIF,32.28
34) Klemmetsrud Bjørn,Oppegård il,32.51
35) Larsen Tom,Kapp il,33.06
36) Kristiansen Odd Egil,33.09
37) Rasmussen Frode,33.11
37) Teigen Jan,Skedsmo kommunes bil,33.11
39) Haugen Øivind,Jippebækkens venner,33.12
40) Bakken Ingar,33.22
41) Haug Svein,Norsk energi,33.23
42) Kvaase Anders,Vangsvn. runners,33.34
43) Hanssen Odd-Inge,33.45
44) Gusfre Knut,33.48
45) Brarud Sam,Fredrikstad if,33.57
46) Pedersen Tore,Nordre Land,34.07
47) Thorsby Bjørn Gunnar,34.11
48) Kjeilen Oddvar,Statoil Mongstad,34.13
49) Dullum Arne Olav,Redalen il,34.15
50) Bjørseth Hans Petter,Team Nordlia,34.21
51) Jakobsen Gunnar,34.38
52) Bergerøy Roar Paul,Rygge e-verk,34.47
53) Nordli Harald,Raufoss il.,34.50
54) Christiansen Ragnar,Hvalsmoen bil,35.13
55) Mellemberget Stein,35.29
56) Renna Trygve,Rogne,35.34
57) Johansen Aksel Erling,Kårvåg il,35.51
58) Mathisen Leif,36.15
59) Rasmussen Roald,Moroton,36.16
60) Arnsen Asbjørn,Joggekameratene,36.21
61) Ulvestad Gunnar,36.27
62) Sannes Arne,Fif trim,36.45
63) Hasli Jan,37.03
64) Halvorsen Knut,Rena,37.04
65) Lismoen Ivar,Åsa il,37.10
66) Myhre Hans Kristian,Ringerike kommune,37.15
67) Ingebricson Terje,37.16
68) Kletthagen Terje,37.35
69) Tangen Per Erik,37.39
70) Hagen Kjell,GMB Aktiv,38.17
71) Komperud Ove,Biri il,39.00
72) Torgersen Trond Erik,39.03
73) Lereng Viggo,Gjøvik Hockey,39.06
74) Helgerud Per,Løpetid,39.20
75) Pedersen Bjørn,ABRA,39.30
76) Myhre Svein,Statoil Bil,39.35
77) Marheim Knut-Ivar,Drammens turnforening,40.05
78) Rønbeck Trond,Drøbak Frogn il,40.09
79) Salamonsen Ivar,BTMK,40.13
80) Heiberg Svein,Moroton,40.17
81) Hoel Vidar,Møller Bil,40.25
82) Bærland Rolf,Løpetid,40.26
83) Monsen Bjørn,Løpetid,40.27
84) Nilsen Karl Kristian,Kragerø if ski,40.29
85) Brodshaug Steffen,Feiring il,40.32
86) Johansen Frank,40.33
87) Olsen Alvin,Moss komm.,40.45
88) Øveraasen Carl Erik,40.53
89) Johannesen Vilhelm,Denofa bil,41.13
90) Olsen Frank,Senestrekken,41.46
91) Voldheim Torbjørn,Vest-Torpa ul,42.01
92) Odden Bjørnar,Norske Skog Follum,42.03
93) Warhuus Tom,Løpetid,42.05
94) Bekk Hans Åge,42.17
95) Eikanger Øystein,42.42
96) Berget Tore,Nordea il,Oslo og Akersh,42.51
97) Storsveen Ove,Tiedemanns bil,43.29
98) Hennig Trond,43.35
99) Grimstad Ragnar,43.40
100) Vattengård Leif Inge,Glimt,43.58
101) Gårdhammer Arvid,Nettbuss,44.00
102) Lauvli Bjørnar,Torpa il,45.31
103) Toftegaard Arvid,Statoil Mongstad,45.44
104) Kolhaug Arnold,Gilde bil,46.44
105) Myhrer Arnt,HDbil,48.01
106) Bacher Hans Petter,50.18
107) Watz Roy,Team Riisby,50.58
108) Josefsen Knut,Fredrikstad if,52.38
109) Grøndalen Henning,Postbanken,Gjøvik,53.53
110) Granheim Hans Olav,Gjøvik Skøiteklubb,54.09
111) Berg Per,54.41
111) Foss Terje,54.41
113) Svendsen Harald,54.44
114) Vestgård Ivar,55.27
115) Bonde Gøran,55.37
116) Thorstad Sverre,55.47
117) Thorgersen Morten,50 og blid,55.57
118) Hunshammer Steinar,Tangen bil,56.42
119) Mortensen Uffe,57.33
120) Jensrudhagen Einar,57.46
121) Alund Øyvind,Team Riisby,1:00.23
121) Minkstuen Frode,Team Riisby,1:00.23
123) Lundin Peter,Solvikingarna,1:00.56
124) Andresen Robert,1:03.40
125) Lie Knut Endre,1:05.53
126) Lie Geir,1:05.55
127) Strand Kjell,1:06.36
128) Moen Erik,Team Riisby,1:07.24
129) Larsen Pål,Team Riisby,1:07.31
130) Hoogerdijk Håkon Mika,Team Riisby,1:08.43
131) Nydal Arve,1:13.20
132) Rogne Magnar,1:13.43
133) Østbøl Trond,Romerike Runners Team,1:15.08
134) Ryen Jørn,1:24.27
135) Bogstad Bjørn Erik,1:36.23
136) Sæteren Eivind,Røn musikklag,2:26.43
137) Tuvmarken Ole,Røn Musikklag,2:26.45
138) Hegge Svein,Rogne Og Volbu Musikklag,2:26.52
139) Knive Sten Erik,Rogne og Volbu musikklag,2:27.05
140) Rogn Ola,Røn musikklag,2:27.09
141) Peters Alistair,Røn Musikklag,2:27.18
142) Moe Ole Bjørn,Røn musikklag,2:27.25
143) Jacobsen Torbjørn,Røn musikklag,2:27.31
Solvikingarna
Solvikingarna fra Sverige var selvfølgelig på plass på Beitostølen. Disse to var glade for at halvmaraton var gjennomført og at de nå kunne stå på sidelinja og heie inn de neste som kom i mål.
Helene Melbø vant halvmaraton
Helene Melbø fra Gausdal FIK vant halvmaraton for kvinner. Dette var hennes tredje strake seier på halvmaraton. Hun hadde virkelig grunn til å smile i varmen!
Ditt Tempo med mange på fjellet
Trimgruppa Ditt tempo fra Lier stilte med en fyldig tropp på Beitostølen. Rolf Berg og Espen Larsen var fornøyde med sine løp ned fra Valdresflya
Halvmaratonspesialisten Tom Roger`n
Halvmaratonspesialisten Tom Roger Johansen åpnet godt i dag men falt noe av etterhvert. Varmen tok nok på for milslukeren fra Bergen.
Fjelltassene
Det var veldig mange fjelltasser som løp og gikk gjennom beitostølen sentrum på lørdag. Og det er lov å gå litt innimellom også!