Kondismedlem Sponset innhold

Tor-Eivind Frøen vant Geotexmila

Tor-Eivind Frøen, FIK Orion var bestemann i den klassiske Geotexmila som var ukens løp i Gå-joggen. Håvard Ellefsen var nærmest vinneren, mens Margrete Ellingsbø igjen var beste dame. Stein Westad hadde dagens beste tid på 5 km.

Resultater fra Gå-joggen GEOTEX-MILA, 27.august 2008


Kvinner 55-59 år 5 km
1. Margrethe Bergaust Veldre Fri 25.27

Menn 12-15 år 5 km
1. Sigmund Sørensen Kjelland 19.23
2. Eskil Reitan Riibe Hamar Skiklubb 24.21

Menn 45-49 år 5 km
1. Bjørn Bakkelund Gjøvik kommune 19.00

Menn 50-54 år 5 km
1. Stein Westad Ringsaker kommune 18.46
2. Knut Ivar Aasen Elverum kommune 24.39

Menn 55-59 år 5 km
1. Willy Pedersen Veldre 20.14

Menn 60-64 år 5 km
1. Leif Nordstad Hamar kommune 22.22

Kvinner 35-39 år 10 km
1. Margrete Ellingsbø Veldre Fri. 40.31

Kvinner 50-54 år 10 km
1. May Grytbakk Ringsaker kommune 43.15

Menn 25-29 år 10 km
1. Håvard Ellefsen SU-Kameratene 36.28

Menn 30-34 år 10 km
1. Attila Madarasz 44.20

Menn 35-39 år 10 km
1. Cato Hansen Fysioterapi C.H. 37.25
2. Kjell-Petter Ellingsbø Veldre Fri 38.25

Menn 40-44 år 10 km
1. Tor Eivind Frøen FIK Orion 35.55
2. Roger Olsen Norsk Stål 37.11
3. Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb 37.14

Menn 45-49 år 10 km
1. Rolf Bakken FIK Orion 38.44
2. Robert Tørudstad Nybygda 39.05
3. Jon Storsveen Ottestad Skiklubb 39.41
4. Viggo Tollefsen Veldre 40.01
5. Ola Skarpnord Brumunddal Ski 40.10
6. Kjell Skarpnord 43.10
7. Frode Loraas Veldre Fri 43.57
8. Laszlo Qyene 45.04

Menn 50-54 år 10 km
1. Ole Johny Løvbak Norsk Stål 46.09

Menn 60-64 år 10 km
1. Ole Peter Bergaust Veldre 39.57

Menn 70-74 år 10 km
1. Bjørn Tvedt Veldre Fri 42.03

TRIMMERE UTEN TID:
Dagfinn Alnes Spis
Laila Alfstad
Anne Marie Berg Sommerutvalget
Jan Alver
Ragnhild Aasheim
Sølvi Bråthen Sparebanken Hedmark
Elin Bjørnstad
Torkel Bache Hamar kommune
Harry Bjørnstad
Einar Behrns Topro
Snorre Bråthen
Edit Dyresen Sanderud Sykehus BIL
Erik Dalsveen Sommerutvalget
Ola Ekern Sparebanken Hedmark
Leif Engebretsen Stabburet
Marit Engebretsen
Stein Erik Engebuøen
Even Engebretsen
Knut Ferger
Reidun Ferger
Helga Furuseth Åsbygda IL
Hallvard Furuseth Åsbygda IL
Randi Gravdal
Iros Gunnarrud Hamar Post
Solfrid R. Grøndahl Ringsaker BIL
Dorhea Mørkved Glorud
Harald Grønvold A. Hagen BIL
Anne Grønvold Veldre
Arne Grønvold Moelven-Langmoen
Ove Hagen Farveringen BIL
Ragnar Høsøien Hamar Post
Thorolf Helgeby Ringsaker kommune
Sigrid Haugom J.I.L. Hamar
Birger Haugom J.I.L. Hamar
Oddbjørg Haakehsveen Langmoen
Carolina Hansen
Carina B. Hansen
Celina Hansen
Erik Holmen
Erik Holmen
Kari Holmen Vang Skil.f.
Anne Grethe Jørstad Farveringen BIL
Wenche Jørgensen Sanderud BIL
Øyvind Johansen TMØB
Otto Knutsen Hedalm
Berit Irene Katnosa
Ole Martin Kvernmoen
Gerd Kvernmoen
Werner Kahdemann Veldre
Terje Kjøbstad Kjelforeningen
Randi H. Kjøbstad Ringsaker kommune
Oddbjørn Kval-Engstad R.I.F
Erna Krogsti Veldre Friidrett
Tove Elin S. Krogsti Grilstad A/S
Reidar Larsen
Erik Alfei Martinsen Løten
Odd Martinsen
Reidar Melvold Aneby-hus
Kristian Martinsen Furnes
Edvin Mathiassen Jernbanen BIL
May G. Moylund
Helene Mørkved
Randi Nybakk Romedal Alm.
Elisabeth Nygård Ringsaker kommune
Britta Nyland Løten
Knut Magne Nilsen A. Børresen BIL
Finn Magne Nybrenna
Jonny Olsen Moelven Byggmodul A/S
Eva Rustadbakken
Knut Røhrsveen A. Hagen BIL
Ove Riise
Inger Marie Skaaraas Stange BIL
Agnes Skårholen
Einar Stensby Løten kommune
Anne Helene Simensen Hamar kommune
Helge Sagbakken Farveringen BIL
Gro hauge Stensrud Sommerutvalget
Solveig Sagmoen
Kjell Sagmoen Langmoen
Anne Simensen
Morten Sørum
Olav Svae
Aase K-L Storsveen
Nina Sveen
Heidi R. Skårholen
Eivind Tårneby Romedal Alm
Erik Tvedt Veldre Fri.
Olav Torseter Veldre
Helge Viken
Christina R. Wedøe
Oddveig Østby
Else Ødegaard
Hans Ødegaard
Ragna Helene Øvergaard