Kondismedlem Sponset innhold

Bjørgebergjoggen (8. løp) - 7. juni



Bjørgebergjoggen (8. løp) - 7. juni
Kenneth Bilstad (bildet) og Margrete Ellingsbø var raskeste opp og ned Bjørgeberget i Veldre onsdag kveld. Cato Hansen fikk best tid på kort varianten av Bjørgeberg-joggen.
RESULTATER BJØRGEBERG-JOGGEN 7. JUNI 2006
Arrangør: Geotex BIL, Brumundal
Antall startende: 120 stk

Kort løype, jenter 12-15 år
1.Katrine Skinnehaugen Hamar Skiklubb 16,07
2.Oda Hovelstuen Blystad Hamar Skiklubb 16,07

Kort løype, jenter 55-59 år
1.Margrethe Bergaust Veldre friidrett 16,50

Lang løype, jenter 25-29 år
1.Marthe Bakken Sykehuset Innl-Hamar 22,18

Lang løype, jenter 30-34 år
1.Ragnhild Jevne Etnestad Veldre friidrett 24,09

Lang løype, jenter 35-39 år
1.Margrethe Ellingsbø Veldre friidrett 22,04
2.Lene Andreassen Bårdseng Hamar kommune 24,10

Kort løype, menn 30-34 år
1.Cato Hansen Hamar Triathlon 11,32

Kort løype, menn 35-39 år
1.Erik Tvedt Veldre Friidrett 11,55

Kort løype, menn 40-44 år
1.Jan O. Lunde Brumunddal Ski 15,41

Kort løype, menn 45-49 år
1.Kjetil Kristiansen GK-94 14,10

Kort løype, menn 50-54 år
1.Knut Ivar Aasen Elverum komune 15,20

Kort løype, menn 55-59 år
1.Einar Behrns TOPRO 13,10

Kort løype, menn 60-64 år
1.Werner Kahlemann Veldre Friidrett 13,22

Kort løype, menn 65-69 år
1.Kjell-Ivar Øde Arcus - Hamar 15,20
2.Olav Bekkevold 19,09

Lang løype, menn 12-15 år
1.Jan Terje Stubbom Moelven IL 20,53


1.Øyvind Trøen Brumund IF / Eidsiva 21,25
2.Atle Borkhus Brumund IF 21,42

Lang løype, menn 30-34 år
1.Kenneth Bilstad Brumund IF 18,44
2.Sindre Bårdseng Feiringklinikken 20,08

Lang løype, menn 50-54 år
1.Hans Frogner Veldre Friidrtt 21,12
2.Stein Westad Ringsaker kommune 21,54

Lang løype, menn 55-59 år
1.Birger Helstad Langmoen 21,51

Lang løype, menn 60-64 år
1.Ole Peter Bergaust Veldre Friidrett 20,27

Kvinner uten tid:
Laila Alfstad
Berit Andersen
Elna W. Andersen Hamar kommune
Elisabet Bekkevold
Torill Frydenlund Sommerutvalget
Vera Furulund Tele BIL
Birgit Galgum Hamar komune
Mette Grytbakk Ringsaker kommune
Aud Grønvold Arve Hagen BIL
Sonni Gunhildsberg
Birgit Halvorsen Stange kommune
Carolina Hansen
Anne Helstad Vea
Synnøve Helstad Veldre Friidrett
Inger M. Hongseth Norsk Tipping
Oddbjørg Haakensveen Langmoen
Gunnhild S. H. Johnsen Gunnhilds
Åse Jorun Johnson Jernbanen IL
Randi Kjølstad Ringsaker kommune
Erna Krogsti Veldre friidrett
Tove Elin S. Krogsti Spis
Reidun Kverneng Tele/Bravida
Helene Landheim Stange kommune
Bjørg Lilleøkseth Løten
Gerda Løvendal Veldre
Inger Låstad Hamar kommune, Parkgården
Jorunn Martinsen Martinsen transport
Reidun Martinsen Hamar Politi
Elsa Benoni Nergaard Sommerutvalget
Aud M. Nordby
Tove Nordhagen Tine Meieri øst
Sissel Norstad
Randi Nybakk Romedal Alm.
Elisabeth Nygård Ringsaker kommune
Elsa Nygård Telenor
Ella Nærbuvold Nestle
Anne-Grethe Olsen
Eva Rustadbakken
Julie Rustadbakken
Grete Røe Ringsaker kommune
Solveig Sagmoen Stabburet
Åse Sanden
Turid Sandviken
Anne H. Simensen Brumunddal
Anne Helene Simensen Hamar kommune
Agnes Skårholen Brumunddal
Liv Smukkestad
Gro Stensrud Sommerutvalget
Marie Lovise Svestad SBI
Sissel Volla
Rita Westad Hamar kommune
Else Ødegaard

Menn, uten tid:
Kåre Andersen
Jon Bekkevold A. Hagen
Snorre Bråten
Erik Dalsveen Sommerutvalget
John Dompidal
Arne Grønvold Moelven Langmoen
Harald Grønvold Arve Hagen
Bjørn Gulbrandsen HiB
Odd Henry Hanstad
Thorolf Helgeby Ringsaker kommune
Arne Johansen Furnes Alm
Terje Kjøbstad NE
Olav Landheim Eidsiva energi
Erland Lilleøkseth Løten
Halvor Martinsen Martinsen transport
Kristian Martinsen Furnes
Odd Martinsen
Reidar Melvold Anebyhus
Olai Myklebust Veldre friidrett
Hans Narvuvold Nestle
Arne Nergaard Sommerutvalget
Kim Trude Nergaard Sommerutvalget
Knut Magne Nilsen A. Børresen
Finn-Magne Nybrenna JIL Hamar
Tom Arne Pedersen
Willy Pedersen Veldre
Knut Røhrsveen A. Hagen
Magnar Røstbakken
Olav Røste Helgøya west
Kjell Sagmoen Langmoen
Arve Sandbakken
Oddbjørn Simensen Langmoen Parkett
Einar Stensby Løten Kommune
Harald Svevad SBI
Bjørn Torseter Østl. Elektro
Olav Torseter Veldre
Bjørn Tvedt Veldre Friidrett
Eivind Tårneby Romedal Alm
Helge Viken
Einar Volla
Hans Ødegaard
Stein Westad Ringsaker kommune
Jon-Arne Åsvestad