Kondismedlem Sponset innhold

Bjørgeberg-joggen (9. løp) - 8. juni

Bjørgeberg-joggen (9. løp) - 8. juni
Til sammen 132 deltakere stilte til start i den krevende Bjørgeberg-joggen i Veldre. Ikke overraskende var det Vangs orienteringsløpere som mestret løypa best, med Kenneth Bilstad (bildet) som den klart raskeste. Kari Mette Hansen, Veldre friidrett ble beste jente.

BJØRGEBERG-JOGGEN 8. JUNI 2005
Arrangør: Geotex BIL, Brumunddal.

Kort løype, jenter 55-59 år

1. Margrethe Bergaust Veldre friidrett 16,15

Lang løype, jenter 35-39 år
1. Kari Mette Hansen Veldre friidrett 22,00

Lang løype, jenter 40-44 år
1. Anne Kurud Veldre friidrett 23,42

Kort løype, menn 45-49 år
1. Kjetil Kristiansen GK-94 14,48

Kort løype, menn 50-54 år
1. Ola Lombnæs 11,31
2. Knut Ivar Aasen Elverum komune 15,16

Kort løype, menn 55-59 år
1. Knut Magne Nilsen A. Børresen BIL 13,08

Lang løype, menn 25-29 år
1. Anders Skjeset Vang O-lag 19,28

Lang løype, menn 30-34 år
1. Kenneth Bilstad Vang O-lag 17,43
2. Cato Hansen Hamar Triatlon 20,59

Lang løype, menn 35-39 år
1. Jon-Anders Bordal Vang O-lag 18,53
2. Jan Ola Pedersen Vang O-lag 19,30
3. Kjell-Petter Ellingsbø Veldre friidrett 21,10
4. Erik Tvedt Veldre friidrett 21,56

Lang løype, menn 40-44 år
1. Robert Tørudstad Nybygda 23,20

Lang løype, menn 55-59 år
1. Ole Peter Bergaust Veldre friidrett 20,40
2. Werner Kahlemann Veldre friidrett 23,33
3. Leif Nordstad Adeco Security 32,24

Lang løype, menn 60-64 år
1. Olav Svae 28,51

Lang løype, menn 65-69 år
1. Bjørn Tvedt Veldre friidret 21,33

Kvinner uten tid:
Laila Alfstad
Berit Andersen
Bjørg Austlid K.A.R.
Kjersti Austlid Ringsaker
Marthe Bakken Hamar triathlon
Elisabet Bekkevold
Fride Bekkevold
Anne Marie Berg
Kari S. Bjerke Løten kommune
Elin Bjørnstad
Karoline Bjørnstad
Grethe Bordal Ringsaker kommune
Eli Bø Ringsaker kommune
Torunn Rise Børresen Hamar kommune
Edith Dyresen Sanderud Sykehus
Laila Emilsen Finsalsenteret
Victoria Emilsen Finsalsenteret
Aase Engli Gravdahl Bokhandel
Alfhild Fagervik Hamar kommune
Reidun Ferger Sommerutvalget
Linda P. Frogner
Torill Frydenlund Sommerutvalget
Vera W. Furulund Tele BIL
Eli Mørkved Glorud Brumunddal ski
Helene Mørkved Glorud Brumunddal ski
S. R. Grøndalen Ringsaker kommune
Anne Grønvold Veldre friidrett
Aud Grønvold Arve Hagen BIL
Berit Gulbrandsen Finsalsenteret
Sonni Gunhildsberg
Oddbjørg Haakensveen Langmoen
Birgit Halvorsen Stange kommune
Carina B. Hansen
Ane Sissel Hauglien Sykehuset Innlandet, Hamar
Kari Holmen Hedemarken Ik.
Åse Jorun Johnson Jernbanen IL
Aud Jovall Veldre friidrett
Wenche Jørgensen Sanderud BIL
Erna Krogsti Veldre friidrett
Tove Elin S. Krogsti Spis
Inger Låstad Hamar kommune, Parkgården
Ingrid Martinsen Iweco Grøner
Jorunn Martinsen Martinsen transport
Ella Narbuvold Nestle
Elsa Benoni Nergaard Sommerutvalget
Aud M. Nordby
Tove Nordhagen Tine Meieri øst
Anne-Britt Nordskog
Sissel Norstad
Elisabeth Nygård Ringsaker kommune
Eva Rustadbakken
Grete Røe Ringsaker kommune
Solveig Sagmoen Stabburet
Åse Sanden
Turid Sandviken Ringsaker kommune
Anne Simensen Brumunddal
Anne Helene Simensen Hamar kommune
Kjersti K. Skaug Furnes IL
Agnes Skårholen Brumunddal
Anne Grethe Smedbold RingAlm Tre
Gro Hauge Stensrud Sommerutvalget
Hanne Strand Brumunddal ski
Marie Lovise Svestad SBI
Mette Sveen H.Å.B
Marianne Thomasen Hamar kommune, Parkgården
Rita Westad Hamar kommune
Oddveig Østby SSH H
Ragna Helene Øvergaard Sommerutvalget
Else-Marie Åsvestad

Menn, uten tid:
Kåre Andersen
Knut Austlid K.A.R
Einar Behrns Topro
Jan Bekkevold A. Hagen
Simen Bekkevold
Bjørn Kr. Bjerke Løten kommune
Harry Bjørnstad
Nils Brelin Brumunddal
Snorre Bråten
Erik Dalsveen Sommerutvalget
John Dompidal
Ola Ekern Sparebanken Hedmark
Hans Frogner Ringsaker IF
Erik Glorud Brumunddal ski
Arne Grønvold Moelven Langmoen
Harald Grønvold Arve Hagen
Bjørn Gulbrandsen HiB
Odd Henry Hanstad
Thorolf Helgeby Ringsaker kommune
Birger Helstad Langmoen
Roar Jensen Unikorn
Øyvind Johansen TMØB
Otto Knutsen HedAlm Boliger
Halvor Martinsen Martinsen transport
Kristian Martinsen Furnes
Odd Martinsen Swels Grøner
Reidar Melvold Anebyhus
Olai Myklebust Veldre friidrett
Hans Narvuvold Nestle
Arne Nergaard Sommerutvalget
Arnfinn Nilsen Ringsaker kommune
Finn-Magne Nybrenna JIL Hamar
Simen Nysveen
Ove Riise
Knut Røhrsveen A. Hagen
Olav Røste Helgøya west
Kjell Sagmoen Langmoen
Arve Sandbakken
Oddbjørn Simensen Langmoen Parkett
Einar Stensby Løten Kommune
Srein Westad Ringsaker kommune
Helge Wilhelmsen Moss Skiklubb
Jon-Arne Åsvestad
Steffen Åsvestad