Kondismedlem Sponset innhold

Italiensk seier i Rescon Mapei-rittet

Les mer om vinneren i Glåmdalen

Les også: "Lien skal ta revansj i landeveis-NM" i Glåmdalen

RESULTATLISTE
Rescon Mapei Rittet 2004, 19.06.2004
Arrangør: Granli CK/Sand IF skøytegruppa,
Bane: Kongsvinger,19.06.2004, kl.12:00


Klasse K16-29

Plass Startnr.Navn Klubb TID
1 20 Grete Treier CFC, Estland 2:04:50
2 117 Torild Thorkildsen JH Sykkel 2:40:47
3 97 Stine Haugen IF Frøy 2:53:13

Klasse K30-49
1 24 Ly Paat CFC, Estland 2:17:13
2 101 Christina Ruud Lia Granli Sykkel 2:32:36
3 114 Anne Lise Magnussen J/H Sykkel 2:35:55
4 123 Sissel Pedersen Dynea/Cytec Bil 2:36:12
5 70 Karin Johansen* Follo Sykkelklubb 2:37:35
6 119 Linda Halvorsen Østmarka 2:43:17
7 72 Kine Hornfelt Aurskog 2:54:15
65 Helena Frances Burgess Follo dnf

Klasse Kvinner senior Norgescup
1 1051 Lene Byberg Oslo Sportslager 1:59:20
2 1059 Linda Bhar Rye 2:09:36
3 1050 Gjertrud Bø Follo Sykkelklubb 2:16:09
4 1041 Sara Berger Nes SK 2:35:13

Klasse Menn 16-29
1 34 Leonardo Zanotti Mapei 3G 1:43:27
2 125 Normunds Lasis 1:47:55
3 16 Kim Johansen Ceres 1:57:01
4 124 Aleksejs Saramotins 2:01:10
5 105 Terje Amundsen Granli Sykkel 2:07:53
6 41 Filip Hoel IF Frøy 2:17:10
7 98 Baard Erik Haugen IF Frøy 2:30:25
8 96 Fredrik Ringstad Torshov Sport AS 2:36:33
8 Tor Harald Bjørnstad Skiskytterlandslaget dnf
25 Christoffer Løvstad KIL Skøyter dnf
121 Jon Anders Grøndahl Nes Sykkelklubb dnf

Klasse Menn 30-49
1 18 Normunds Zviedris Code, Latvia 1:49:52
2 33 Masimo Induni Mapei 3G 1:49:56
3 49 Helge Sveen J/H Sykkel 1:55:09
4 56 Vegard Arneson IF Frøy 1:59:30
5 32 Terje Moe Brandval IL 2:03:00
6 54 Morten Iversen Oslo Sportslager 2:03:40
7 44 Martin Dahling J/H Sykkel 2:03:50
8 82 Geir Inge Hansen Nes Ski 2:04:50
9 22 Riho Suun CFC, Estland 2:05:10
10 126 Ståle Berg Sk Rye 2:06:30
11 113 Erik Baardsgaard Rye 2:08:48
12 86 Bjørn Glemmestad Feiring IL Sykkel 2:09:25
13 21 Sergejs Kulago Code, Latvia 2:13:03
14 110 Asbjørn Støverud Sand IF 2:13:44
15 120 Alexander Johannessen 2:15:54
16 102 Tor Jostein Engebretsen Brumunddal SK 2:16:25
17 84 Terje Sandhalla Østmarka IL 2:16:38
18 51 Einar Fride Myskja SK Rye 2:16:55
19 75 Knut Birkeland Brandval IL 2:18:14
20 12 Tom Ljungquist Granli CK 2:18:15
21 42 Terje Løvstad Xcom 2:18:48
22 47 John Andre Wilhelmsen Austmarka IL 2:19:10
23 11 Frode Lillerovde BFO bedrift 2:19:34
24 71 Trond Vatne* Cytec BIL 2:19:44
25 127 Morten Sandnesaune KIL Skøyter 2:20:06
26 6 Trond V Tvedt Coma Tours Inc 2:20:07
27 53 Carl-Fredrik Skara NHK 2:20:08
28 10 Arne-Olaf Sween Kongsvinger Politi2:20:10
29 76 Rune Linnes Granli Sykkel 2:20:51
30 89 Andreas Skara 2:21:54
31 81 Bjørn Chr Larsen Bergen CK 2:22:34
32 17 Stig Knutsen Follo 2:22:35
33 115 Tor Arne Heiberg 2:23:02
34 29 Trond Marens Kværner Disenå IL 2:24:03
35 2 Per Morten Torvildsen E-CO BIL 2:25:00
36 91 Franko Grosso Østmarka IL 2:25:12
37 48 Jo Minken Dynea BIL 2:25:13
38 30 Jonny Noppi Granli CK 2:27:45
39 26 John M. Rastad BBS-Klubben 2:28:01
40 55 Ole Rognstad SSB Kongsvinger 2:28:16
41 58 Rolf Berg Granli Sykkel 2:28:41
42 83 Øyvind Nygård Granli Sykkel 2:29:43
43 79 Stein Ole Larsen Terra BIL 2:32:27
44 35 Halvard Hanevold Skiskytterlandsl. 2:32:31
45 38 Stian Møller Svelvik SK 2:34:00
46 78 Morten Haug G-Sport Kongsving.2:34:06
47 31 Phiere Thevenard Granli CK 2:36:07
48 13 Rune Ekornhol Sand IF 2:36:37
49 129 Trond Bråten 2:36:46
50 66 Petter Geisner Skarnes IL 2:40:25
51 27 Per Erik Bergsjø Koll IL 2:41:40
52 63 Tomas Andersson Team Mapeclay 2:41:47
53 62 Hans Westerlind Team Mapeclay 2:43:16
54 104 Terje Heggelund Interkonsult 2:43:36
55 64 Rune Henriksson Team Mapeclay 2:44:11
56 77 Coen Hendriks KIL SKI 2:44:22
57 61 Jan Erik Johansson Team Mapeclay 2:47:45
58 90 Hans Olav Hagen Hagen&Lindstad Bil2:47:47
59 103 Trond Østmoen Aas-Jacobsen Bil 2:48:15
60 95 Audun Halvorsen Torshov Sport AS 2:49:34
61 5 Ivar Blekastad S2 Racing 2:49:37
62 94 Rune Nordli 2:56:28
63 74 Jan Roger Broen Rescon Mapei 2:57:48
64 93 Bjørn Halvorsen 2:58:30
65 60 Rune Rudberg Granli Sykkel 3:02:01
66 99 Baard Haugen Rustad IL 3:07:05
67 73 Rolf Johan Sørli Rescon Mapei 3:07:20
68 1 Tore Torvildsen Lindorff Sport BIL3:08:11
69 100 Ingard Berger Halmsås og Omegn 3:08:11
70 111 Arild Tronsrud Sand IF 3:09:59
71 87 Øyvind Knutsen Jæren Entreprenør 3:11:43
72 88 Ragnvald Engelsvold Jæren Entreprenør 3:31:03
23 Tönu Ord CFC, Estland DNF
19 Janis Zviedris Code, Latvia dnf
52 Kjell Karlsen Forsvarsbygg/Hardrock dnf
59 Trond Snare Granli Sykkel dnf
80 Petter Finsen Granli Sykkel dnf
85 Morten Nydahl Ceres dnf
112 Dag Rismyr Granli Sykkel dnf
118 Per Eivind Føsker Rye dnf

Klasse Menn 50+
1 92 Asgeir Steinsvik Ullensaker SK 2:06:29
2 116 Bjørn Ole Lysaker Nes CK 2:06:30
3 15 Tor Emil Nilsen Trondhj. Velo.kl 2:23:01
4 108 Inge Aune 2:32:01
5 46 Bjørn Pleym Myhr Bækkelagets SK 2:32:28
6 3 Gunnar Rusten Oslo Idrettslag 2:35:14
7 122 Ole Edv. Gjerstadberget Slåstad IL 2:39:44
8 36 Rolf A Østlie Lunderseter IL 2:50:21
109 Osvald Torshaug Granli Sykkel dnf

Klasse Menn junior Norgescup
1 1005 Anders Hovdenes IF Frøy 1:46:36
2 1009 Ole Eikeset Sogn Cykleklubb 1:53:10
3 1013 Ola Kjøren Trondhj. Velo.kl 1:53:11
4 1056 Askild Vatnbakk Larsen Rye 1:53:29
5 1010 Halvor Aschjem Svarstad IL 1:56:58
6 1044 Christoffer Berggren Eidsvoll SK 1:57:00
7 1058 Robin MacKenzie Robinson 1:59:20
8 1019 Vegard Bolstad Drammen CK 1:59:20
9 1026 Espen Helgeland Svelvik SK 2:02:10
10 1052 Tommy Aker Lørenskog SK 2:02:40
11 1004 Anders Gulhav IF Frøy 2:06:29
12 1060 Hans F Hellegershaugen Eidsvoll SK 2:11:14
13 1038 Mats Erik Lilleskjæret KIL Skøyter 2:36:11
14 1028 Øyvind Lillenes KIL Skøyter 2:36:14
1020 Christian Udgaard Drammen Cykleklubb dnf

Klasse Menn senior Norgescup
1 1030 Lars Petter Nordhaug Tønsberg CK 1:43:27
2 1007 Geir Lien Nes SK 1:43:28
3 1015 Karl Marius Brobakk Trondhj. Velo.kl 1:46:36
4 1035 Terje Holm Lillehammer CK 1:48:29
5 1017 Truls Haugseth Drammen CK 1:48:30
6 1049 Even Thorstad Nes SK 1:48:30
7 1008 Otto Eikeset Sogn Cykleklubb 1:48:31
8 1033 Henning Weaas Lillehammer CK 1:48:33
9 1029 Svein Tore Gerhardsen Granli CK 1:48:34
10 1023 Steffan Repshus BOC/Team Antor 1:48:35
11 1053 Trond Aarstad Granli CK 1:49:53
12 1014 Joakim Prestmo Trondhj. Velo.kl 1:51:45
13 106 Frode Micaelsen Hasle/Løren IL 1:51:50
14 1031 Mathias Schefstrøm Sola CK 1:52:46
15 1054 Patrick Åserud Hasle/Løren IL 1:53:58
16 1036 Roy Hopland Lillehammer CK 1:53:59
17 1025 Martin Ødegård BOC/Team Antor 1:54:14
18 1043 Lars Ragnar Manengen Lillehammer SK 1:55:08
19 1011 Jens Aas BOC 1:55:56
20 1006 Espen Aune Østmarka IL 1:57:00
21 1055 Tomas Husum IF Frøy 1:59:00
22 1057 Amund Riiser Follo SK 1:59:00
23 1034 Marius Lunde Thorstad Lillehammer CK 1:59:10
24 1037 John Anders Gaustad Brumunddal SK 2:01:10
25 1047 Tore Kværnes Eidsvoll SK 2:03:50
26 1039 Lars-Erik Brynjulvsrud IL Mogutten 2:09:42
27 1040 Knut-Erik Kristiansen Ceres 2:13:45
28 1045 Bjørn Knudsen Tidende IL 2:23:48
29 1046 Trond Johannessen Ceres 2:25:26
30 1027 Tore Ljunggren Nydalens skiklubb 2:32:36
1018 Espen Sjue Drammen Cykleklubb DNF
1021 Håkon Austad Drammen Sykkelklubb DNF
1001 Magnus Espeland Molde og omegn IF DNF
1003 Mats Larsen IF Frøy DNF
1012 Håvard Sefland Kristiansands CK DNF
1016 Jan Sæther Trondhj. Velo.kl DNF
1022 Halvar Barlaup BOC/Team Antor DNF
1024 Martin Bratland BOC/Team Antor DNF
1032 Petter Jørgensen Hasle/Løren DNF
1042 Anders Johnsen Nes Sykkelklubb DNF
1048 Øyvind Myhrvold Nes SK DNF