Kondismedlem Sponset innhold

TRONDHEIM MARATON 2003

Resultatliste Trondheim Maraton 14/9-2003

Thorleif Rekkebos Minneløp - MARATON


Menn 19-39 år

1 Helge Hafsås Olden/dnl 2:41:43
2 Tom Rune Lian Wiersholm Bil 2:54:20
3 Einar Dahle Destinct Consulting 3:00:46
4 Flemming Kristensen Team Allan 3:06:07
5 Odd Gunnar Tveit Birkenes 3:10:59
6 Magnus Andersen NOTEAM 3:14:10
7 John Flåm Gaz Il 3:16:23
8 Tor Arne Stjern Hydro Raufoss Bil 3:35:21
9 Markus Nilsson Ntnui 3:46:36 1:04:53
10 Ingebrigt Landsem Hisingen Cykelklubb 3:54:38
11 Vermund Kongssund Moelven Il
DNF Johnny Gaustad Gjensidige Nor Sport
Antall 12 Påmeldte: 16 Startende: 12
 
Menn 40-44 år

1 Ole Arne Schlytter Lørenskog Fil 2:50:42
2 Ross Wakelin Tistedalen Fl 2:57:19
3 Kjell Magnar Helland Fitjar 2:59:35
4 Staffan Gagnelid Vuttudalens Ldk, 3:09:49
5 Bjørnulf Borge Konnerud Il 3:18:01
6 Sverre Solhaug Il Fri 3:27:17
7 Alf Gaupås Kondis 3:49:30
DNF Frode Andersson Brøbil
Antall 8 Påmeldte: 9 Startende: 8
 
Menn 45-49 år

1 Bjørn Gjerde Il Bul 2:57:50
2 Erik Müller Tolga 3:10:11
3 Roald Johnsen Kabelvåg Skiklubb 3:13:00
4 Ole Andreas Aarsland Varhaug Il 3:35:57
5 Lars Raae Hornindal Il/dnl 3:50:23
6 Mons Ø Tingelstad Dnl 3:54:43
7 Sturla Klüver Teeness 4:18:11
Antall 7 Påmeldte: 9 Startende: 7
 
Menn 50-54 år
1 Truls Gundersen Strindheim Il 2:54:34
2 Sten S. Solfjeld Il Bul 2:58:53
3 Serguei Ivanov Siemens 3:00:50
4 Bjarne Danielsen Kondis 3:07:12
5 Gunnar Nordhus Ask 77/dnl 3:10:33
6 Birger Karlson Vuttudalens Ldk, 3:12:32
7 Arvid Tangerås Strandebarm Il 3:18:47
8 Inge Asbjørn Haugen Hornindal Il/dnl 3:19:25
9 Knut Dagfinn Nilsen Kondis 3:19:26
10 Gustav Danielsen Frosta Il 3:22:17
11 Terje Hansen Ren-Eng 3:28:51
12 Ståle Vea Hydro Karmøy 3:50:14
13 Gøran Ingebrand Jämtlandspolisens If, 3:57:37
14 Geir Johan Gaupås Kondis 4:00:05
15 Snorre Johansen B.30 4:13:14
16 Gunnar Iversen Dnl 4:17:56
17 Rolf Nordli Kongsvinger Il 4:18:26
18 Jan Petter Venøy Kondis 4:44:04
DNF Ulf Jacobsen Bærums Verk If
Antall 19 Påmeldte: 20 Startende: 19
 
Menn 55-59 år

1 Mats Zetterlund Vuttudalens Ldk, 3:07:52
2 Harald Nilsen Laksevåg T&il/dnl 3:11:03
3 Leif Eriksen Hitra Fik 3:24:06
4 Bård Rødde Støren Sportsklubb/dnl 3:27:01
5 Wolfgang Schwarzaeugl Llc Wienna Østerrike 3:37:24
6 Ragnar Lorentsen Kondis 3:54:41
7 Jan Egtvedt Medivi As 4:05:06
8 Dag Sture Eine Friis Frikransen/dnl 4:22:12
9 Günter Lehofer Østerrike 4:53:23
Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9
 
Menn 60-64 år

1 Hagbart Vebostad Råfisklaget 3:14:06
2 Kåre Bjørkavåg Ålesund Fik/dnl 3:29:17
DNF Vebjørn Fagernes Lærdal Il/DNL
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Menn 65-69 år

1 Leif Feøy Ålesund Fik/dnl 3:14:13
2 Aksel Nilssen Fauske Il 3:28:10
3 Arne Martin Jeppesen NOTEAM 4:21:57
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Kvinner 19-39 år
 
1 Anette Ege NOTEAM 3:27:32
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 55-59 år

1 Bonnie Skov Canada 4:03:31
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

HALVMARATON
 
Menn 17-18 år

1 Lars Morten Bardal* Leinstrand Il 1:20:04
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
 
Menn 19-39 år

1 Terje Olsen* Heimdal Friidrett 1:13:00
2 Ronny Ingebrigtsen* Heimdal Fik/dnl 1:15:19
3 Trygve Brautaset* Heimdal Friidrett 1:18:35
4 Børge Leiren* Heimdal Fik/dnl 1:19:00
5 Geir Arne Clausen Stjørdal Fik 1:21:21
6 Torgeir Olsen Kondis 1:24:19
7 Lars Gunnar Johnsen Aurora Il 1:26:56
8 Peter Tubaas NOTEAM 1:27:56
9 Marius Vikaune Coop 1:31:31
10 Magen Vik Bjørkøy* Byneset Il 1:33:00
11 Morten Valla NOTEAM 1:33:20
12 Geirr Jørgensen Bimbam United 1:35:06
13 Harald Edvard Mølmen NOTEAM 1:35:36
14 Erlend Straume Stadsbygd 1:36:32
15 Morten Egtvedt NOTEAM 1:36:37
16 Roy Åge Østerås* Melhus Il 1:36:54
17 Ulf Tommy Nilsen Trondheim Klubb For Døve 1:37:27
18 Tormod Humstad St. Olavs Hospital 1:39:43
19 Arild Henriksen NOTEAM 1:39:48
20 Pål Foss NOTEAM 1:41:45
21 Øystein Vold NOTEAM 1:41:46
22 Arne Ivar Østerås Rennebu Il 1:46:29
23 Bjørn Mahle NOTEAM 1:50:21
24 Per-Oddavar Osland Åsheim 1:51:15
25 Christian Bauer Namaste 1:54:03
26 Karl Johan Stadsnes Victoria Universitet 1:57:55
27 Geir Johansen Sykehuset I Levanger 2:09:24
28 Jarl Bugen NOTEAM 2:23:41
DNF Knut Ove Hellandsjø Svorkmo
Antall 29 Påmeldte: 32 Startende: 29


Menn 40-44 år

1 Kjetil Wang* Strindheim Il/dnl 1:17:08
2 Lars Dahlen Fosen Løpeklubb 1:20:40
3 Terje Solemsaune* Stadsbygd 1:25:49
4 Bård Nilstad Ptl/dnl 1:38:06
5 Lars Jakobsen Spillum 1:42:37
6 Oddvar Njåstad Lademoen 1:42:47
7 Ole Tom Eidjord Høvåg-Gubbene 1:43:41
8 Harald Wiig Asker Skiklubb 1:48:14
9 Per Axel Koch Adresseavisen Asa 1:51:37
10 Erik Brunvatne Høvåg-Gubbene 1:53:02
11 Truls Paulsen NOTEAM 1:56:34
DNF Santiago Larre NOTEAM
Antall 12 Påmeldte: 12 Startende: 12

Menn 45-49 år

1 Kjell Hjelle* Strindheim Il 1:17:18
2 Jørund Eldevik Høgskolen I Bodø 1:23:22
3 Åge Snerting* Nidelv 1:24:42
4 Bård Roll* Kondis 1:26:29
5 Alfred Sivertsen Hasvik Il/dnl 1:26:59
6 Tor Jarle Bolme* Ik Rindals-Troll 1:30:20
7 Roar Kjøsnes Mostadmark Il/dnl 1:34:46
8 Per Arvid Steen NOTEAM 1:35:07
9 Kent Erik Bruseth Oppdal Il 1:37:13
10 Arve Lian NOTEAM 1:45:49
11 Harald Geir Larsen Kondis 1:51:47
12 Stig Liabø C/k Karsken 1:54:30
13 Steven Lawrence Kramer Usa 1:54:42
14 Søren Thomsen* Flatås Il 2:05:58
15 Tor Inge Aune Namsos Lk 2:09:25
16 Eigil Olsen Flatås Il 2:09:27
DNF Arne Kristian Viggen Vestbyen
Antall 17 Påmeldte: 19 Startende: 17

Menn 50-54 år

1 Alberto Åberg Byåsen 1:31:47
2 Gunnar Paulsen NOTEAM 1:33:40
3 Per Ove Skorstad Nrk 1:44:33
4 Vidar Rostad* Fosen Løpeklubb 1:51:43
5 Tor G Syvertsen Ntnu Bil 1:56:39
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

Menn 55-59 år

1 Terje Bruaseth Fræna Fik 1:27:27
2 Brage Melby* Lundamo 1:32:14
3 Bjørn Klakken Fosen Løpeklubb 1:37:56
4 Jan Lyngstad Siemens 1:38:59
5 Ivar Wik E. C. Dahls 1:56:18
6 Terje Husvik Otterøy Il 2:15:52
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

Menn 60-64 år

1 Asbjørn Berg Krogstadøra Il 1:30:00
2 Oddbjørn Alstadsæter Fauske Il 1:43:54
3 Magne Skinderhaug Støren Sportsklubb/dnl 1:51:47
4 Gar Garåsen Dalebrand/dnl 2:17:41
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Menn 65-69 år

1 Kjell Hildrum Namsos Lk 1:29:49
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Menn 70-74 år

1 Ingolf Hådem* Ntnui/dnl 1:42:58
Antall 1 Påmeldte: 2 Startende: 1

Kvinner 19-39 år

1 Kirsti Midttømme* Byåsen 1:31:50
2 Manuela Krämer Tuil Tromsdalen 1:34:30
3 Marit E. A. Siri Kautokeino Il 1:41:49
4 Kaja Haugen NOTEAM 1:47:35
5 Sara Ringereide Haga Sk Vidar 1:50:37
DSQ Elin Småvollan Steinkjer Fik 1:22:53
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

Kvinner 40-44 år

1 Aaste Kaasa NOTEAM 1:56:34
2 Mette Wiig Asker Skiklubb 2:02:13
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Kvinner 45-49 år

1 Kari Anne Halsen Byåsen 2:05:13
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 50-54 år

1 Ruth Våbenø NOTEAM 2:22:52
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
 
 


eTiming versjon 1.7.02 14.09.03 20:32:25