Kondismedlem Sponset innhold
Starten_ingress_cropped_165x158

Svensk i teten på Domkirkeodden

Svenske Johan Edin, Kristofer Kiste og Eli Gjermundshaug Pedersen var best  i høstens første gå-jogg.

Bildet: Eli Gjermundshaug hadde bare samboer Johan Edin (til v.) samt Kristofer Kiste foran seg av de 22 som løp 4 km på Domkirkeodden siste onsdagen i juli. I tillegg hadde 6 aktive på kort løype og 76 trimmere avsluttet karusellferien og stilte til start i løpet som ble arrangert av Hamar Politidrettslag. Bildet er fra gå-joggen i Elverum i vår.

Samleside for Gå-Joggen

Resultater Gå-Joggen Domkirkeodden 31.07.201:

Arrangør: Hamar politiidrettslag - 104 deltakere


Kvinner kort løype:

K < 12år  1) Anna Reistad               Sommerutvalget       11:35


Menn kort løype:

M25-29år  1) Tommy Jørgensen            Sommerutvalget       07:10

M35-39år  1) Jo Reistad                 Sommerutvalget       11:36

M50-54 år 1) Jon S Kielland             Furnes               07:42

          2) Frode Loraas               Veldre               07:51

M55-59 år 1) Knut Ivar Aasen            Elverum kom          08:09

Kvinner lang løype:

K25-29år  1) Eli Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL           12:58

 

Menn lang løype:

M12-15år  1) Sivert Seim                Hamar ski            14:05

M20-24år  1) Kristofer Kiste            IS Gøta Helsingborg  12:42

M25-29år  1) Johan Edin                 IFK Mora             12:33

M30-34år  1) Henning Mortensen          Asko                 13:38

          2) Kristian Træland           Hansa                14:27

          3) Frank Lundsbakken          Elektrikeren Hamar   15:24

M35-39år  1) Arild Dahl                 Tine/Fønix           13:13

          2) Miroslaw Baren             Veldre               13:18

M40-44år  1) Kjell Petter Ellingsbø     Veldre               13:16

M45-49år  1) Reidar Seim                Albaran              13:12

          2) Tor Anders Elfstedt        Elektrikeren Hamar   13:52

          3) Ole Christian Bang         Hamar skiklubb       13:54

          4) Knut Grøndal               Sommerutvalget       14:46

          5) Magnus Flower              Sommerutvalget       15:19

          6) Rune Paulsen               KB Elektro           16:34

M50-54år  1) Kjell Skarpnord            Mjøsski              14:49

          2) Bjørn Bakkelund            Gjøvik kommmune      15:15

M55-59år  1) Rune Lysbakken             Stange               15:50

          2) Erik Standerholen          Sommerutvalget       16:40

M60-64år  1) Willy Pedersen             Veldre               14:47

          2) Peter Mykleset             Hamar pels           14:52

M75-79år  1) Bjørn Tvedt                Veldre               15:58