Kondismedlem Sponset innhold
Heine_Toftegaard_mot_maal

Heine Toftegaards 3. strake seier i Gå-joggen

Bildet: HeineToftegaard på oppløpet i Gå-joggen i Elverum 21. mai.

Med 12.07 var Heine Toftegaard  for tredje uke på rad først i mål på lang løypa i Gå-joggen som samlet 45 aktive ved Hempa skole i Brumunddal. Denne gangen var det Håvard Ellefsen som ga HSK-løperen kamp til døra og kom inn bare ett sekunder bak. Frank Tore Berntsen var ytterligere 20 sekunder bak på 3. plass. Sofie Johansson var suverent beste dame med 13.35.

I tillgg til de 45 aktive deltok 72 trimmere uten titaking.

Samleside for Gå-Joggen

Resultater fra Gå-Joggen, Hempa skole 04.06 2014:

Kort løype
K50-54    1. Randi Gabrielsen, FPVS BIL/Vang   12,06
K55-59    1. Sigrun Økelsrud, Veldre           08,51
K65-69    1. Margrethe Bergaust, Veldre        10,46

M55-59    1. Knut Ivar Aasen, Elverum kommune  08,59
M60-64    1. Trond Midtsveen                   08,59

Lang Løype
K16-19    1. Heidi Syversen, Vang HL           16,53
K20-24    1. Lise Veiby Libekk, Team Fønix     16,08
K25-29    1. Sofie Johansson, Namdal løpekl.   13,35
          2. Ingunn Finstad, Team Fønix        15,56
K30-34    1. Anette Marken, Team Fønix         16,04
          2. Bjørg Ekeberg, Team Fønix         17,09
          3. Irene Tollefsrud, Team Fønix      17,38
K40-44    1. Elin Olstad, Team Fønix           20,42
          2. Monica Grini, Team Fønix          22,45
K45-49    1. Tone Nilsen, Team Fønix           17,04
          2. Bente Langøigjelten, Hamar Skikl. 17,21
K50-54    1. Eli Haugen, Team Fønix            19.46
K60-64    1. Marit Heide Romsås, Team Fønix    17,19
 
M12-15    1. Niklas Tollefsen, Br.dal Fotball  18,05
M16-19    1. Sander Berntsen, One Way          12,54
M30-34    1. Heine Toftegaard, Hamar ski       12,07
          2. Håvard Ellefsen, Sa-kameratene    12,08
          3. Ove Haugereid, Namdal Løpeklubb   12,33
          4. Henning Mortensen, Asko           13,16
          5. Kenneth Skansberg, Veldre Ski     13,56
          6. Stian Osufsen, Trysil Hundekj.kl  16,05
M40-44    1. Torstein Røe, Nav Hedmark         13,23
          2. Jan Erik Mathiassen, Ottestad     14,33
M45-49    1. Frank Tore Berntsen, One Way      12,28
          2. Espen Overskott, Hamar skikl.     13,26
          3. Pål-Erik Langøigjelten, Hamar SK  13,28
          4. Ole Christian Bang, Hamar SK      14,24
          5. Stein Kvisberg, Nes Sykkel        16,58
          6. Helge Kartomten, Vang skiløperfor.17,11
          7. Øystein Hellerud, Brodd           17,17
M50-54    1. Jon Storsveen, Ottestad           13,46
          2. Robert Tørudstad, Nybygda         14,00
          3. Kjell Arne Olsen, Mjøsski/Fønix   14,19
          4. Laszlo Gyene                      14,25
          5. Frode Loraas, Veldre friidrett    16,57
M55-59    1. Ola Lombnæs                       14,22
          2. Lars Lien, Aco Kjemi              14,59
          3. Ole Kjøs, Vang Skiløperfor.       16,00
          4. Jan Frydenlund, Treningskompaniet 16,45
M65-69    1. Ole Peter Bergaust, Veldre fri    14,41