Kondismedlem Sponset innhold
Rune_Thomassen

Korrigert resultatliste fra Gå-joggen i Klukhagan

Marianne Myklebust og Rune Thomassen ble klare vinnere i den lengste løypa i ukas Gå-jogg på Hamar. Julie Neby og Miroslaw Baran vant den korte varianten. NÅ MED KORRIGERT RESULTATLISTE!


Bildet: Rune Thomassen løp inn til seier på 18.13. (Foto: Miroslaw Baran)

Det var fine forhold med tørt underlag, vindstille, sol, 129 humørfylte deltakere og "bare moroa" da Hedmark Fylkeskommue arrangerte sesongens 18. løp i Gå-joggen ved Klukstuen Barnehage onsdag kveld.

Reinert_Rinvold.jpg
Reinert Rinvold ble 2. mann i mål på  18.34. (Foto: Miroslaw Baran)

Henning_Mortensen.jpg
Henning Mortensen var tredje løper i mål med 18.51.(Foto: Miroslaw Baran)

Samleside for Gå-Joggen

Resultatliste Gå-joggen, Klukstuen 27.08.2014

Arr. Hedmark Fylkeskommune‏

       
  Kort løype    
  Kvinner 12-15    
Plass Deltakernavn Lag/bedrift Tid
1 Julie Neby Hamar Skiklubb 11:48
2 Solvor Seim Hamar Skiklubb 11:53
3 Bjørk Ellingsbø Orion Fik 12:20
       
  Kvinner 55-59    
1 Undis Irene Strøm   11:58
2 Sigrun Økelsrud Veldre Friidrett 12:13
       
  Kvinner 65-69    
1 Margrethe Bergaust Veldre Friidrett 15:28
       
  Menn 12-15    
1 Emil Innselset Nordeng Storhamar Fotball 12:03
2 Vegard Ranestad Hamar Friidrett 13:54
       
  Menn 25-29    
1 Tommy Jørgensen Team Jørgensen 11:07
       
  Menn 35-39    
1 Miroslav Baran Takelementer 09:40
       
  Menn 45-49    
1 Øystein Hellerud Brudd 12:57
       
  Menn 50-54    
1 Andreas Huber Hamar O-klubb 11:22
       
  Menn 55-59    
1 Rasmus Lang-Ree Ottestad Ski 11:55
2 Knut Ivar Aasen Elverum Kommune 12:24
       
  Menn 60-64    
1 Trond Midtsveen Nortech 11:53
       
  Lang løype  
  Kvinner 12-15    
1 Mari Robøle Lien Hamar Skiklubb 20:13
       
  Kvinner 16-19    
1 Åsta Sørensen Kielland Hamar skiklubb 23,14
2 Heidi Syversen Vang IL 24,27
       
  Kvinner 30-34    
1 Anette Marken Team Fønix 23,43
       
  Kvinner 35-39    
1 Esther Innselset Team Fjelluft 21:42
       
  Kvinner 40-44    
1 Inger Robøle Hamar skiklubb 23:05
2 Lin Hoff Roal Sport/Mjøsa 23:37
       
  Kvinner 45-49    
1 Marianne Myklebust Hamar Friidrett 19:08
2 Bente Langøigjelten Hamar Skiklubb 24,12
       
  Kvinner 55-59    
1 Marit Heide Romsås Team Fønix 24,44
       
  Menn 16-19    
1 Fredrik Dalen VFS 21:00
       
  Menn 12-15    
1 Simen Syversen Hamar Skiklubb 19:38
       
  Menn 30-34    
1 Henning Mortenen Asko/Fønix 18:51
2 Heine Toftegaard Hamar Skiklubb 19:04
       
  Menn 35-39    
1 Arild Dahl Tine/Team Fønix 19:47
       
  Menn 40-44    
1 Rune Thomasen Hamar Skiklubb 18:13
2 Jan Erik Mathiassen Ottestad 20:04
       
  Menn 45-49    
1 Tor E. Frøen   19:31
2 Pål Erik Langøigjelten HIL- Friidrett 19:37
3 Espen Overskott Hamar Skiklubb 19:52
4 Kjell Petter Ellingsbø Veldre Friidrett 20:45
5 Ole Kristian Bang Hamar Skiklubb 21:13
6 Tom Werner Hansen Stange Kommune 22:24
7 Tom Anders Elfstedt Stange Energi 21:44
8 Rune Paulsen ICB Elektro 24,03
       
  Menn 50-54    
1 Reinert A. Rinvold Veldre Friidrett 18:34
2 Jon Storsveen Ottestad 19:44
3 Kjell Skarpnord Mjøsski 23:39
       
  Menn 55-59    
1 Sindre Jordet Stange Kommune 23:59
       
  Menn 65-69    
1 Ole Petter Bergaust Veldre fiidrett 21:35
       
  Menn 75-79    
1 Bjørn Tvedt Veldre Friidrett 23:55