Kondismedlem Sponset innhold
Johan Edin i Gå-joggen i Elverum i 2013

Johan Edin i Gå-joggen i Elverum i 2013

Resultater fra Gå-joggen på Domkirkeodden



Johan Edin var bestemann i ukas Gå-jogg på Domkirkeodden med 11.55. Ida Gjermundshaug Perdersen løp et nytt knallsterkt løp og var 5. løper i mål bare slått med 25 sekunder av herrevinneren. Ole Peter Bergaust og Åsta Sørensen Kielland var raskest på kort løype med hhv. 7.27 og 7.33.

Resultater Gå-Joggen, Domkirkeodden 03.06.14

Arrangør: NAV i Hedmark BIL

Kort løype:

Jenter 12-15 år

1

Anna Bårdseng

Hamar IL, friidrett

7:40

2

Ellinor Bårdseng

Hamar IL, friidrett

8:09

3

Anna Reistad

 

10:52

Kvinner 50-54 år

1

Åsta Sørensen Kielland

Hamar Skiklubb

7:33

Menn 12-15 år

1

Aksel Reistad

 

12:48

Menn 40-44 år

1

Jo Reistad

 

12:49

Menn 45-49 år

1

Morten Moen

Hamar Skiklubb

7:48

2

Gjermund Bjørn

Vang Skiløperforening

7:57

3

Rune Paulsen

KB Elektro

8:47

Menn 60-64 år

1

Knut Ivar Aasen

Elverum kommune

8:48

Menn 65-69 år

1

Ole Petter Bergaust

Veldre

7:27

 

Lang løype:

Kvinner 12-15 år

1

Ida Benjaminsen

Mjøsski

14:07

2

Dina Lidahl Lillejordet

Vang Skiløperforening

15:38

Kvinner 16-19 år

1

Heidi Syversen

Storhamar

16:13

2

Julie Kjøren

Løpsklubben 1814

19:22

Kvinner 25-29 år

1

Ida Gjermundshaug Pedersen

Sykehuset Innlandet

12:20

2

Eli Gjermundshaug Pedersen

ASKO Hedmark

13:07

3

Marte Kjøren

Løpsklubben 1814

19:22

Kvinner 35-39 år

1

Esther Innselset 

Team Fjelluft

14:14

2

Aina Søbak

 

16:24

Kvinner  45-49 år

1

Lene A.Bårdseng

Hamar IL, friidrett

14:48

Kvinner 50-54 år

1

Randi M.Øverby

 

15:40

Kvinner 55-59 år

1

Marit Heide

Team Fønix

16:18

Menn 12-15 år

1

Ola S.

Løten FK

16:10

Menn 20-24 år

1

Stian Johansen

Mjøsski

12:50

2

Ola Steinbakken

Mjøsski

14:19

Menn 25-29 år

1

Johan Edin

Fønix

11:55

2

Ole Kristian Frydenlund

Mjøsski

12:18

Menn 30-34 år

1

Henning Mortensen

ASKO

12:15

2

Kenneth Skansberg

Norconsult

13:13

Menn 40-44

1

Rune Thomassen

Hamar Skiklubb

12:16

2

Jan Erik Mathiassen

Ottestad

13:30

3

Sindre Bårdseng

Vang Skiløperforening

13:34

4

Morten Strandsveen

Team Fønix

14:45

5

John Petter Lillejordet

Vang Skiløperforening

15:42

6

Håvard Boldvik

Løten FK

16:12

Menn 45-49 år

1

Miroslav Baran

Hedalm Modul

12:55

2

Jan Hovde

ASKO

13:05

3

Espen Overskott

Hamar Skiklubb

13:08

4

Tor Anders Elfstedt

Stange Ebergi

14:27

5

Frode Løberg

Vang Skiløperforening

14:52

6

Helge Kartomten

 

15:22

7

Morten Sandbakken

 

17:23

Menn 50-54 år

1

Reinert Rinvold

Veldre

12:39

2

Jon Storsveeen

Ottestad

13:03

3

Jo Helgestad

Hamar Skiklubb

13:11

4

Robert Tørudstad

Nybygda

13:18

5

Lazlo Gyene

Sparebanken Hedmark

14:18

6

Tommy Skårholen

Sparebanken Hedmark

14:49

7

Kjell Skarpnord

Mjøsski

15:00

Menn 55-59 år

1

Bjørn Bakkelund

Gjøvik kommune BIL

14:26

2

Edvin Elisenberg

Hamar

14:29

3

Lars Lien

Aco Kjemi AS

14:34

4

Stein A Utby

HSK

15:21

Menn 75-79 år

1

Bjørn Tvedt

Veldre Friidrett

16:08