Kondismedlem Sponset innhold
Vetle Løchting i høstutgaven av Stavåsbratta opp i 2014.

Vetle Løchting i høstutgaven av Stavåsbratta opp i 2014.

72 aktive i Gå-joggen på Koigen

Ida Gjermundshaug Pedersen og Vetle Løchting var raskest av hele 53 løpere som løp to runder i årets andre Gå-Jogg på Hamar. I tillegg løp 19 en runde på tid, og 94 deltok i trimklassen uten tidtaking.


Resultater Gå-joggen, Koigen 13.04.2016:
 
Damer kort løype:
  <12år:       1) Ida Cecilie L. Drågen                     14.29
               2) Marie Nordbye                             14.30
12-15år:       1) Ida Benjaminsen         Mjøsski           10.01
               2) Anna Bårdseng           Hamar IL Friidr.  10.27
               3) Linnea Strandsveen                        17.38
               4) Eva Zard                                  17.38
25-29år:       1) Margit Oami Kim         Graminor          11.38
55-59år:       1) Anne Nyland             Ringsaker kommune 11.11
65-69år:       1) Margrethe Bergaust      Veldre            14.36
70-74år:       1) Oddbjørg Haakensveen    Moelven BIL       11.46

Herrer kort løype:
12-15år:       1) Emil Innselset Nordeng  Storhamar Fotball 10.02
               2) Wiktor Baran            Veldre Friidrett  10.49
               2) Audun Seim              Hamar Skiklubb    11.08
16-19år:       1) Sivert Seim             Hamar Skiklubb    09.58
45-49 år:      1) Frode Løberg            Vang SLF          10.53
55-59år:       1) Lars Lien               Aco Kjemi AS      10.25
               2) Bjørn Bakkelund         Gjøvik komm. BIL  11.40
60-64år:       1) Knut Ivar Aasen         Elverum kommune   12.16
65-69år:       1) Einar Behrns            Veldre Friidrett  11.41

Damer lang løype:
12-15år:       1) Dina Lidahl Lillejordet Vang SLF          22.21
16-19år:       1) Mari Robøle Lien        Hamar Skiklubb    19.24
               2) Heidi Syversen          Stange kommune    23.34
25-29år:       1) Ida Gjermundshaug Pedersen                18.43
               2) Silje Aasvang           Johnsrud&co BIL   22.21
               3) Teuta Konjoki           KPMG              32.59
35-39år:       1) Ester Innselset         Team Fjelluft     20.32
               2) Kristin Fjeldstad       Hamar Skiklubb    22.46
               3) Kine Strandsveen                          28.27
40-44år:       1) Ingrid Røbøle           Hamar Skiklubb    22.36
45-49år:       1) Lise B Nordal           Hamar IL Friidr.  20.21
50-54år:       1) Anne Guri Jevne         Hamar O-klubb     21.38
               2) Heidi Syverstad         Statens Hus BIL   23.49

Herrer lang løype:
12-15år:       1) Jonathan Hemb-Fjeldstad Hamar Skiklubb    22.28
20-24år:       1) Vetle Løchting          Strandbygda IL    16.43
               2) Ole Vold                                  32.57
25-29år:       1) Johan Edin              Team Fønix        17.30
               2) Ole Kristian Frydenlund Mjøsski           18.28
               3) Steffen Tronrud Gjevre  Skrautvål IL      18.56
30-34år:       1) Frank Lundsbakken       Elektrik.Hamar AS 20.15
35-39år:       1) Henning Mortensen       Team Sportsmanden 16.54
               2) Espen Almlid            Hamar Sk/KPMG     17.33
               3) Håvard Ellefsen                           18.00
               4) Heine Toftegaard        SVV BIL           18.39
               5) Tor Kåre Andersen       Sløyfa            21.56
40-44år:       1) Rune Thomassen          Hamar Skiklubb    18.06
               2) Kjell Annexstad         Totenåsen løp     18.42
               3) Miroslaw Baran          Moelven byggmodul 19.32
               4) Morten Strandsveen      Team Fønix        20.44
               5) Ronny Bohrmann          Team Innit        23.45
45-49år:       1) Pål-Erik Langøigjelten  Hamar Skiklubb    18.42
               2) Reidar Seim             Albaran BIL       18.53
               3) Jan Hovde               Asko              18.54
               4) Jan Erik Mathiassen     Ottestad          19.16
               5) Kai Normann Johansen    Team Natrudstilen 20.33
               6) Håkon Amb               Asko/ Team Fønix  20.55
               7) Tor Anders Elfstedt     Stange Energi     21.35
               8) Jon Petter Lillejordet  Vang SLF          22.23
               9) Arne Lindstad           VSF               23.17
50-54år:       1) Reinert A. Rinvold      Veldre            18.24
               2) Hans Tore Riibe         Hamar Skiklubb    18.45
               3) Gudbrand Lien           Hamar Skiklubb    19.45
               4) Jon Storsveen           Ottestad          19.59
               5) Robert Tørudstad        Nybygda           20.16
               6) Mentz Arild Kleven      Nortura           21.38
               7) Tommy Skårholen         Spareb. Hedmark   23.41
               8) Kjell Skarpnord         Mjøsski           24.40
55-59år:       1) Edvin Elisenberg        Hamar O-klubb     22.17
               2) Henning H. Christensen  Hamar Skiklubb    23.00
               3) Jon Håkon Øverhaug      Hamar Skiklubb    23.38
60-64år:       1) Ole Kjøs                Vang SLF          22.07
               2) Stein Westad            Ringsaker kommune 23.03
70-74år:       1) Ole Peter Bergaust      Veldre            21.28