65 påmeldt løpet onsdag

6_februar

SRM åpner utendørsløpingen i Oslo

Publisert Sist oppdatert

Arrangørene av åpent arrangørløp Sognsvann Rundt Medsols kan notere deltakerrekord når løpssesongen i Oslo drar i gang i morgen. Sognsvann er sannsynligvis det området med de beste føreforhold for løping gjennom vinteren i Oslo i og med at det brøytes hele vintersesongen.
Det er gratis deltakelse og det hele arrangeres på så enkelt vis som mulig ved at deltakerne sjøl tar tiden som leveres til arrangøren i målområdet.

I år satser SRM på å dra flere deltakere og åpnet for påmelding for 4 uker siden. Alle som melder seg på over nett og deltar i løpet er med i trekning av gavekort fra Løplabbet til en verdi av kr.500 elller SRM tidtakerbrikke til verdi av 600.- (eller mer hvis tidtakerbrikken stiger i pris) SRM tidtakerbrikke gir deg adgang til 30 SRM-løp i året, 5 Motbakkeløp i Maridalsalpene og 3 øyaløp i Oslofjorden. Brikken har garanti på 3 sesonger (men mange bruker den på 4. og 5. året) Dette gir deg rundt 115 løp å delta i over 3 år.
Med så stor påmelding har arrangøren firedoblet antall premier å nå blir det trukket ut 4 gavekort/tidtakerbrikker blant de som er påmeldt nett og deltar i løpet.


Mer på SRM sin hjemmeside her.

Meld deg på åpent arrangørløp på Sognsvann onsdag 20.februar kl.18:00 her.

DET ER PÅ SOGNSVANN DE STORE ØYEBLIKKENE SKJER!


Til venstre ser vi en pike ved navn Silja S. Amundsen som nettopp har tatt av seg yttertøy under det åpne arrangørløp i 2010.
Til høyre for henne står en mann som har tatt av seg t-skjorta hvor det sto: Vil du gifte deg med meg?

Powered by Labrador CMS