Norwegian Outlet-løpet ble første gang arrangert høsten 2014. Årets løp gikk søndag 7. mai. Dagen startet med regn, men da løpet startet sluttet regnet. Og underveis klarnet det etterhvert også så mye opp at dagen ble avsluttet med sol og blå himmel.
Det var 94 (59 menn og 35 kvinner) som fullførte milløypa, mens 72 fullførte 5 km (34 menn og 38 kvinner).
I tillegg var det trimklasser uten tidtaking. Der var det 51 deltakere på 2 km, 12 deltakere på 5 km og 9 på 10 km.
Totalt gir dette 238 deltakere.
På 10 km var det Ulrik Lolland, Moss il som vant på 37:56 foran Magnus Lystad og Erling Christiansen som hadde henholdsvis 38:10 og 38:15. Vinner blant kvinnene var Eldbjørg Moxnes på 43:37 foran Siri Størmer på 43:59 og Kristine Platace på 45:13.
5 km ble vunnet av Dag Einar Bøtun, Spirit Stavanger på 16:151 foran Oskar Axelsson på 18:05 og Rune Grandahl på 18:12. Kvinneklassen ble vunnet av Sigrun Gjølberg, Rygge IL på 19:49 foran Emma Axelsson og Marie Stensholt på henholdsvis 20:30 og 22:24.
Den "10 km lange løypa" var for øvrig rundt 10,5 km lang - uten at det egentlig har så mye å si i et såpass krevende terrengløp hvor det uansett ikke blir gode tider sammenlignet med et gateløp.
Løypa var for øvrig spennende og variert. Første og siste kilometer gikk på asfalt. Mens det ellers var en fin blanding av grus, skogsvei og stier. Og noen partier med litt gjørmete terreng. Løypa var lett kupert hele veien, men uten de helt store "mördarbakkene".
Løypa kunne imidlertid vært bedre merket. Det var til tider litt "kaotisk" ute i den drøyt 10 km lange løypa med løpere som kom imot der de ikke skulle komme imot og løpere som ufrivillig tok seg en ekstra sløyfe uti skogen og kom i mål etter å ha tilbakelagt nærmere 12 km.
Om årsakene til feilløpingen skyldtes svakheter i løypemerking i utgangspunktet, at løypebånd var blitt fjernet før start eller at det burde vært flere løypevakter, får arrangøren ta i sin evaluering. Arrangøren var uansett raskt ute med beklagelse og ønsket tilbakemelding fra deltakerne om hva som kunne vært gjort bedre slik at dette kunne rettes opp til neste år.
Alle resultater
(resultater også i bunnen av reportasjen)
Arrangementets hjemmeside
Ulrik Lolland, Moss IL vant langløypa på 10 km. Vinnertiden hans ble 37:56.
Magnus Lystad, Norges Idrettshøgskole/Frogner Runners ble nummer to i herreklassen på 38:10.
Eldbjørg Moxnes, Oslostudentenes IK vant kvinneklassen på 10 km med tiden 43:37. Her har hun følge av Christer Hult, Lire BK som vant M40-49 år på 43:57.
Siri Størmer, SK Vidar nr to i kvinneklassen på 43:59.
Kristine Platace ble nummer tre totalt av kvinnene på 10 km på 45:13.
Første og siste kilometer gikk på asfalt. Resten av løypa på grus, skogsvei og sti. Her krysser løperne E6 rett etter start.
Løypa var merket for hver kilometer.
Henrik Brøvig, Oppegård.
Marianne Bekkevold, Vestby på vei innover i skogene.
Løypa gikk delvis på grusveier, men også i krevende terreng med gjørmete partier.
På små stier i skogene ved Vestby.
Barklagte skogsveier.
Det var en spennende og variert løype.
Dagen startet med regn, men det klarnet etterhvert opp og deltakerne fikk sol og blå himmel mot slutten av løpet.
Kondis' løpende fotograf kom i mål denne gangen også.
RESULTATER
Startnr | Fornavn | Etternavn | Kjønn | Distanse | Klasse | Total Tid |
1416 | Ida Hørthe | Vassbotn | F | 5 km | K13-14 | 31:49:00 |
1415 | Amanda Storvand | Lie | F | 5 km | K13-14 | 31:50:00 |
1425 | Martine | Engan | F | 5 km | K17-19 | 32:45:00 |
1426 | Pernille Krogh | Kristiansen | F | 5 km | K17-19 | DNS |
1429 | Sigrun | Gjølberg | F | 5 km | K20-29 | 19:49 |
1430 | Marie | Stensholt | F | 5 km | K20-29 | 22:24 |
1427 | Victoria | Kallum | F | 5 km | K20-29 | 40:36:00 |
1428 | Kristina | Eikebråten | F | 5 km | K20-29 | DNS |
1472 | Synne Schultz | Westlye | F | 5 km | K30-39 | 27:29:00 |
1437 | Catia | Hallingstad-Larsen | F | 5 km | K30-39 | 28:13:00 |
1179 | Vibeke | Felix | F | 5 km | K30-39 | 30:57:00 |
1181 | Yvonne | Ellefsen | F | 5 km | K30-39 | 31:10:00 |
1439 | Trude | Sundtjønn | F | 5 km | K30-39 | 34:21:00 |
1435 | Eva | Hope | F | 5 km | K30-39 | 37:19:00 |
1436 | Therese | Orefellen | F | 5 km | K30-39 | 42:41:00 |
1434 | Bodil | Eriksson | F | 5 km | K30-39 | 43:10:00 |
1438 | Lone | Brochmann | F | 5 km | K30-39 | DNF |
1445 | Gunn | Grevsnes | F | 5 km | K40-49 | 25:38:00 |
1475 | Lizzy Namuleme | Aalberg | F | 5 km | K40-49 | 27:11:00 |
1441 | Janet | Alupu Lier | F | 5 km | K40-49 | 27:11:00 |
1153 | Ulrik | Lolland | M | 10 km | Elite | 37:56:00 |
1267 | Kristian | Karlsen | M | 10 km | Elite | 38:19:00 |
1156 | Pål | Oraug | M | 10 km | Elite | 38:48:00 |
1154 | Henrik | Brøvig | M | 10 km | Elite | 39:00:00 |
1270 | Sondre | Fylling | M | 10 km | Elite | 39:09:00 |
1268 | Alexander Wie | Flaa | M | 10 km | Elite | 40:23:00 |
1155 | Eldbjørg | Moxnes | F | 10 km | Elite | 43:37:00 |
1152 | Eirik | Imsen | M | 10 km | Familie | 01:05:45 |
1159 | Jenny Roald | Lyngstad | F | 10 km | K17-19 | 01:12:09 |
1160 | Malin Holmen | Banken | F | 10 km | K17-19 | DNF |
1168 | Kristine | Platace | F | 10 km | K20-29 | 45:13:00 |
1164 | Niké | Ponnet | F | 10 km | K20-29 | 50:31:00 |
1169 | Nikoline | Asdøl | F | 10 km | K20-29 | 51:00:00 |
1165 | Marianna | Bekkevold | F | 10 km | K20-29 | 58:07:00 |
1166 | Amailie | Gjøg | F | 10 km | K20-29 | 01:01:07 |
1162 | Moncia | Flo | F | 10 km | K20-29 | 01:20:08 |
1163 | Jerelyn | Egagamao | F | 10 km | K20-29 | DNS |
1167 | Emily | Fjeldstad | F | 10 km | K20-29 | DNS |
1266 | Mari | Kråkemo Finnerud | F | 10 km | K20-29 | DNS |
1182 | Kjersti | Væge | F | 10 km | K30-39 | 56:30:00 |
1192 | Lisa | Hassel | F | 10 km | K30-39 | 56:54:00 |
1194 | Thora Ingeborg | Dystebakken | F | 10 km | K30-39 | 01:01:02 |
1257 | Kristin | Eide | F | 10 km | K30-39 | 01:05:33 |
1190 | Linn | Imsen | F | 10 km | K30-39 | 01:05:54 |
1193 | Caroline | Scheele | F | 10 km | K30-39 | 01:12:59 |
1189 | Anette Senneseth | Skogsrud | F | 10 km | K30-39 | 01:19:13 |
1188 | Renate | Brestad | F | 10 km | K30-39 | 01:19:14 |
1191 | Tinesusanne | Romsvik | F | 10 km | K30-39 | DNF |
1186 | Therese | Edvardsen | F | 10 km | K30-39 | DNS |
1184 | Elisabeth | Faanes | M | 10 km | K30-39 | DNS |
1180 | Siri Katrine Vinje | Haugen | F | 10 km | K30-39 | DNS |
1183 | Anne-Mie | Høitomt | F | 10 km | K30-39 | DNS |
1187 | Christin | Lillegrend | F | 10 km | K30-39 | DNS |
1185 | Avona | Marthinussen | F | 10 km | K30-39 | DNS |
1264 | Siri | Størmer | F | 10 km | K40-49 | 43:59:00 |
1219 | Monika | Hjerpseth | F | 10 km | K40-49 | 55:56:00 |
1207 | Gry Anita | Larsen | F | 10 km | K40-49 | 57:30:00 |
1204 | Charlotte | Barbulla | F | 10 km | K40-49 | 58:04:00 |
1215 | Karina | Aaberge | F | 10 km | K40-49 | 01:00:46 |
1209 | Jenny | Midbjer | F | 10 km | K40-49 | 01:01:06 |
1212 | Hilde | Buflod | F | 10 km | K40-49 | 01:03:38 |
1214 | Cecilie | Tolun | F | 10 km | K40-49 | 01:03:42 |
1217 | Kristin | Halle | F | 10 km | K40-49 | 01:04:01 |
1218 | Tonje | Bringsvor | F | 10 km | K40-49 | 01:05:02 |
1208 | Anette | Ormset | F | 10 km | K40-49 | 01:05:10 |
1211 | Didde | Møller | F | 10 km | K40-49 | 01:26:58 |
1210 | Ann Elisabeth | Olsen | F | 10 km | K40-49 | 01:28:46 |
1205 | Siri | Wigemyr | F | 10 km | K40-49 | 01:28:51 |
1213 | Alice | Andersen | F | 10 km | K40-49 | DNF |
1216 | Kari | Brekke | F | 10 km | K40-49 | DNS |
1206 | Cathrine | Dekko | F | 10 km | K40-49 | DNS |
1242 | Anne Karine | Sørskår | F | 10 km | K50-59 | 01:00:04 |
1243 | Nina Visjø | Veby | F | 10 km | K50-59 | 01:12:02 |
1245 | Lise | Borchgrevink | F | 10 km | K50-59 | 01:12:05 |
1244 | Kari | Soot | F | 10 km | K50-59 | 01:13:28 |
1241 | Marianne | Wahl | F | 10 km | K50-59 | DNS |
1253 | Kirsti | Omberg | F | 10 km | K60+ | 01:12:02 |
1157 | Daniel | Rosenfeld | M | 10 km | M13-14 | 53:30:00 |
1158 | Sigurd Ankarstrand | Grønbakken | M | 10 km | M15-16 | 45:55:00 |
1161 | Nils Martin Anvik | Hellenes | M | 10 km | M17-19 | 40:28:00 |
1269 | Magnus | Lystad | M | 10 km | M20-29 | 38:10:00 |
1174 | Øyvind | Sveen | M | 10 km | M20-29 | 43:22:00 |
1178 | Abdelaziz | Qassi | M | 10 km | M20-29 | 45:01:00 |
1176 | Marius | Johansen | M | 10 km | M20-29 | 45:08:00 |
1175 | André | Berlin | M | 10 km | M20-29 | 46:18:00 |
1172 | Roger | Kristiansen | M | 10 km | M20-29 | 55:00:00 |
1170 | Ola Tørres | Kjølberg | M | 10 km | M20-29 | 57:55:00 |
1171 | Joachim | Syvertsen | M | 10 km | M20-29 | 58:37:00 |
1265 | Martin | Hoftun | M | 10 km | M20-29 | 59:57:00 |
1177 | Axel | Berlin | M | 10 km | M20-29 | DNS |
1173 | Christer | Rustand | M | 10 km | M20-29 | DNS |
1203 | Erling | CHRISTIANSEN | M | 10 km | M30-39 | 38:15:00 |
1199 | Vegar | Lie | M | 10 km | M30-39 | 39:31:00 |
1259 | Trond | Smaadahl | M | 10 km | M30-39 | 43:21:00 |
1262 | Erling Hopen | Abrahamsen | M | 10 km | M30-39 | 45:02:00 |
1201 | Kim | Fossberg | M | 10 km | M30-39 | 53:09:00 |
1200 | Vidar Hallingstad | Larsen | M | 10 km | M30-39 | 54:06:00 |
1195 | Magnus | Holen | M | 10 km | M30-39 | 56:32:00 |
1196 | Martin | Frøland | M | 10 km | M30-39 | 01:05:25 |
1197 | Morten | Faanes | M | 10 km | M30-39 | DNS |
1198 | Vegard | Hustad | M | 10 km | M30-39 | DNS |
1258 | Daniel | Liljenberg | M | 10 km | M30-39 | DNS |
1202 | Steven | Raudsepp | M | 10 km | M30-39 | DNS |
1235 | Christer | Hult | M | 10 km | M40-49 | 43:57:00 |
1228 | Morten | Dahl | M | 10 km | M40-49 | 44:22:00 |
1227 | Vebjørn | Jentoft | M | 10 km | M40-49 | 45:46:00 |
1232 | Torgeir | Hamre | M | 10 km | M40-49 | 49:23:00 |
1260 | Kenneth | Antonsen | M | 10 km | M40-49 | 50:00:00 |
1222 | Arne Marius | Stølan | M | 10 km | M40-49 | 50:52:00 |
1236 | Andréas | Lundstad | M | 10 km | M40-49 | 52:51:00 |
1225 | Anders | Ek | M | 10 km | M40-49 | 53:35:00 |
1237 | Hans Ole | Hansen | M | 10 km | M40-49 | 54:21:00 |
1238 | Dag | Hjerpseth | M | 10 km | M40-49 | 54:36:00 |
1256 | John Peder Thun | Langli | M | 10 km | M40-49 | 55:45:00 |
1231 | Lars | Rosenfeld | M | 10 km | M40-49 | 55:57:00 |
1220 | Simen | Haagenrud | M | 10 km | M40-49 | 56:08:00 |
1272 | Bertrand | Cailleu | M | 10 km | M40-49 | 57:05:00 |
1240 | Jon | Orheim | M | 10 km | M40-49 | 57:55:00 |
1233 | Jørn | Næss | M | 10 km | M40-49 | 01:00:46 |
1234 | Bjørn | Johannessen | M | 10 km | M40-49 | 01:03:39 |
1239 | Lars Even | Andersen | M | 10 km | M40-49 | 01:03:53 |
1221 | Jørn | Snellingen | M | 10 km | M40-49 | 01:11:55 |
1229 | Paul | Solberg | M | 10 km | M40-49 | 01:11:58 |
1230 | Nedal | Ahmad | M | 10 km | M40-49 | 01:13:32 |
1224 | Eddie | Karlsen | M | 10 km | M40-49 | DNS |
1223 | Stian | Pedersen | M | 10 km | M40-49 | DNS |
1252 | Lasse | Sørlund | M | 10 km | M50-59 | 40:19:00 |
1251 | Renè | Gjøg | M | 10 km | M50-59 | 46:14:00 |
1249 | Rolf E. | Bøhn | M | 10 km | M50-59 | 50:00:00 |
1261 | Asbjørn | Strømberg | M | 10 km | M50-59 | 50:36:00 |
1271 | Rino | Rådahl | M | 10 km | M50-59 | 55:50:00 |
1250 | Einar | Sørland | M | 10 km | M50-59 | 56:19:00 |
1263 | Geir | Ørbeck | M | 10 km | M50-59 | 56:25:00 |
1246 | Morten | Schjølberg | M | 10 km | M50-59 | 58:41:00 |
1247 | Glenn | Jeppesen | M | 10 km | M50-59 | DNF |
1248 | Arne | Iversen | M | 10 km | M50-59 | DNS |
1254 | Tom Gard | Iversen | M | 10 km | M60+ | 58:34:00 |
1273 | Jan Einer | Hanssen | M | 10 km | M60+ | 59:07:00 |
1255 | Roy Erik | Frydenberg | M | 10 km | M60+ | 01:12:12 |
1401 | Jesper | Høyesveen | M | 5 km | 0-10 | 40:36:00 |
1466 | Anton | Westby | M | 5 km | 0-10 | 37:18:00 |
1405 | Amanda | Sørland | F | 5 km | K11-12 | 22:25 |
1476 | Semla | Størmer-Antonsen | F | 5 km | K11-12 | 22:40 |
1402 | Emma | Holen | F | 5 km | K11-12 | 33:27:00 |
1403 | Maren | Nordskog | F | 5 km | K11-12 | 35:12:00 |
1463 | Alina | Lillejordlisjak | F | 5 km | K11-12 | 36:08:00 |
1404 | Aurora Storvand | Lie | F | 5 km | K11-12 | 41:12:00 |
1406 | Elisa | Karlsen | F | 5 km | K11-12 | 41:32:00 |
1461 | Emma | Axelsson | F | 5 km | K13-14 | 20:30 |
1449 | Victoria | Ek | F | 5 km | K40-49 | 28:13:00 |
1450 | Anne | Bunes | F | 5 km | K40-49 | 30:50:00 |
1467 | Anita Skau | Ekeheien | F | 5 km | K40-49 | 30:50:00 |
1443 | Elin | Fagerås | F | 5 km | K40-49 | 31:11:00 |
1470 | Sølvi | Sivertsen | F | 5 km | K40-49 | 32:12:00 |
1447 | Camilla Marie | Hørthe | F | 5 km | K40-49 | 35:18:00 |
1444 | Lise | Melhus | F | 5 km | K40-49 | 36:30:00 |
1446 | Kathrine | Storvand | F | 5 km | K40-49 | 41:13:00 |
1442 | Elin | Bråten | F | 5 km | K40-49 | 42:39:00 |
1448 | Rebekka | Østby | F | 5 km | K40-49 | DNS |
1454 | Heidi | Berlin | F | 5 km | K50-59 | 29:46:00 |
1455 | Hanne | Berglandmark | F | 5 km | K50-59 | 36:00:00 |
1453 | Ide | Hellum | F | 5 km | K50-59 | DNS |
1460 | Elin | Sundtjønn | F | 5 km | K60+ | 27:53:00 |
1465 | Sigurd | Størmer-Antonsen | M | 5 km | M11-12 | 22:07 |
1414 | Magnus | Stangenes | M | 5 km | M11-12 | 22:28 |
1411 | Michael | Soramakbjørndahl | M | 5 km | M11-12 | 24:07:00 |
1409 | Mikkel | Grevsnes | M | 5 km | M11-12 | 25:38:00 |
1407 | Jonathan | Westby | M | 5 km | M11-12 | 28:49:00 |
1412 | Oliver | Stavdal | M | 5 km | M11-12 | 28:57:00 |
1410 | Aksel | Skipstedtmidtstue | M | 5 km | M11-12 | 30:31:00 |
1413 | Jesper | Hannestad | M | 5 km | M11-12 | 30:36:00 |
1408 | Lars Johan | Høien | M | 5 km | M11-12 | DNS |
1422 | Eirik | Enbusk | M | 5 km | M13-14 | 20:20 |
1418 | Sebastian | Tolun | M | 5 km | M13-14 | 21:03 |
1417 | Pontus | Westby | M | 5 km | M13-14 | 21:57 |
1420 | Felix | Karlsen | M | 5 km | M13-14 | 22:10 |
1419 | Oscar Andreas | Sørland | M | 5 km | M13-14 | 24:45:00 |
1474 | Eirik | Alvheim | M | 5 km | M13-14 | 27:57:00 |
1421 | Julian Martinius | Møyland...boer | M | 5 km | M13-14 | 28:54:00 |
1462 | Oskar | Axelsson | M | 5 km | M15-16 | 18:05 |
1423 | Marcus Johan | Møyland..boer | M | 5 km | M15-16 | 28:43:00 |
1424 | Christian | Berlin | M | 5 km | M15-16 | 38:27:00 |
1468 | Christian | RUSTAD | M | 5 km | M17-19 | 19:29 |
1433 | Dag Einar | Bøtun | M | 5 km | M20-29 | 16:51 |
1431 | Andrè | Moe | M | 5 km | M20-29 | 41:37:00 |
1432 | Ola Doksrød | Strande | M | 5 km | M20-29 | DNS |
1440 | Jørgen | Stangenes | M | 5 km | M30-39 | 22:35 |
1469 | Rune | Grandahl | M | 5 km | M40-49 | 18:12 |
1451 | Stefanus | Deboer | M | 5 km | M40-49 | 23:58 |
1464 | Mirko | Lisjak | M | 5 km | M40-49 | 30:26:00 |
1226 | Jan Frode | Hanssen | M | 5 km | M40-49 | 32:44:00 |
1452 | Jarle A. | Nordskog | M | 5 km | M40-49 | 35:12:00 |
1459 | Per | Veby | M | 5 km | M50-59 | 28:12:00 |
1457 | Nina Bakke | Hansen | F | 5 km | M50-59 | 29:24:00 |
1471 | Egil | Ødegård | M | 5 km | M50-59 | 30:39:00 |
1458 | Trond Henrik | Vassbotn | M | 5 km | M50-59 | 31:50:00 |
1456 | Håvard | Knutsen | M | 5 km | M50-59 | 32:14:00 |
1473 | Svend Erik Schultz | Westlye | M | 5 km | M60+ | 24:03:00 |
1353 | Stina | Ahola | F | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1357 | Katja | Ahola | F | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1361 | Sidsel | Bye | F | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1363 | Mehdi | Coste | M | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1362 | Rune | Fevolden | M | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1360 | Mats | Kaldvansvik | M | Trim 10 km | Trim | DNS |
1355 | Maciek | Kopycinski | M | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1356 | Karin | Mo | F | Trim 10 km | Trim | DNS |
1359 | Katharina Jakhelln | Semb | F | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1358 | Sidsel Jakhelln | Semb | F | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1354 | Yilma | Taibo | F | Trim 10 km | Trim | COMPLETED |
1619 | Alette Waldemine | Buflod- Hallstensen | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1612 | Anders | Friberg | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1631 | Helle | Grevsnes | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1611 | Lone | Grevsnes | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1636 | Ole Johan | Halle | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1624 | Jan Nordal | Hansen | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1601 | Magnus | Imsen | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1617 | Olav | Imsen | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1602 | Irene | Myhre | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1616 | Anna | Nordby | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1629 | Anton | Nordby | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1625 | Jens | Randem | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1609 | Julie | Randem | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1614 | Elise Myhre | Ringstad | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1610 | Mathea Myhre | Ringstad | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1603 | Ervin Nikolai | Romsvik | M | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1630 | Mina Kristine | Romsvik | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1626 | Imme Friberg | Roxrud | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1620 | Mira Friberg | Roxrud | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1628 | Pia | Roxrud | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1634 | Thea | Stangenes | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1635 | Urszula | Stangenes | F | Trim 2 km | Familie | COMPLETED |
1623 | Robin | Hallingstad-Larsen | M | Trim 2 km | Familie | DNS |
1606 | Henrik | Hallingstad-Larsen | M | Trim 2 km | Familie | DNS |
1607 | Marikken | Randem | F | Trim 2 km | Familie | DNS |
1622 | Nikolay | Tolun | M | Trim 2 km | Familie | DNS |
1637 | Ingeborg | Berglandmark | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1653 | Bastian | Brendhagen | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1641 | Jenny | Bringsvor | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1642 | Rikke Røise | Bye | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1633 | Isaac | Deboer | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1632 | Noah | Frøland | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1605 | Thea Alexandra | Haagenrud | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1640 | Maria Madeleine | Knutsen | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1627 | Herman | Konttorp | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1613 | Adele | Kurland | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1644 | André Ragnar | Larsen | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1643 | Fabian Lillejord | Lisjak | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1621 | Sander | Malinen-Lund | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1604 | Sanna | Malinen-Lund | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1654 | Pia | Mørk | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1655 | Patrick | Mørk | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1639 | Pernille | Myklebust-Lande | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1615 | Johann | Myklebust-Lande | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1618 | Thea | Ormset | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1645 | Leo | Skjærknee | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1648 | Magnus | Sørlie | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1651 | Mira | Sørlie | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1652 | Matz | Sørlie | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1649 | Taage | Sørlie | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1650 | Laila | Turpeinen | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1608 | Sander Aslesen | Tuven | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1638 | Joachim Aslesen | Tuven | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1646 | Martinus | Wissting | M | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1647 | Elvira | Wissting | F | Trim 2 km | Trim | COMPLETED |
1559 | Charlotte | Bryhn | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1560 | Nina Helen | Eriksen | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1552 | Hilde Merete | Feragen | F | Trim 5 km | Trim | DNS |
1553 | Mette F. | Haram | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1551 | Dag Erling | Hjelseth | M | Trim 5 km | Trim | DNS |
1555 | Trygve Erling | Hjelseth | M | Trim 5 km | Trim | DNS |
1561 | Cathrine | Huseby | F | Trim 5 km | Trim | DNS |
1565 | Klaus | Jacobsen | M | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1562 | Bjørg | Jacobsen | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1554 | Mia Aileen | Johannessen | F | Trim 5 km | Trim | DNS |
1558 | Anzela | Lebedeva | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1557 | Anne Kristine | Linnestad | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1556 | Emma Linnea | Naustdal | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1568 | Kjetil | Sandnes | M | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1563 | Tom | Schrøder-Nielsen | M | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1567 | Mari | Solberg | F | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1566 | Helge | Toftner | M | Trim 5 km | Trim | COMPLETED |
1564 | Bjørn | Tørmo | M | Trim 5 km | Trim | DNS |