Det ble som ventet tre flotte dager med friidrett på Nya Ullevi stadion i Göteborg. kondis.no var selvsagt på plass for å gi deg alt fra øvelsene på distanse. Antall enkeltstarter har allerede passert 7600 i dette gigantiske friidrettstevnet med utøvere fra hele Europa samt USA og Qatar. Vi har fulgt alle de norske løperne fra start til mål.
Kondis.no er der det skjer, vi har dramatikken, fallene og de kontroversielle situasjonene.
Ingvild Myking måtte få legebehandling etter å ha blitt tråkket ned i første sving på 2000 m. Det er første gang undertegnede har sett starter blåse til omstart etter at løperne var kommet godt i gang.
Vebjørn Borge fra Osterøy går overende nok en gang. Mye knuffing ut på første langside endte med en hekt og "game over" for ostringen.
Vinneren på 1500 m g 13 år, Jakob Ingebrigtsen valgte bare å ta imot gullmedaljen og forlate premieområdet. Bakgrunnen var trolig diskvalifikasjonen på 600 m dagen før, forøvrig en meget kontroversiell avgjørelse av juryen.
Tidsskjema Världsungdomsspelen 2013
Fredag 28. Juni
14.30 J14 800m : Ingvild Myking tok flott sølvmedalje
14:50 G17 800m : Edvard K Nygaard sikret norsk gull
15:15 J15 800m : Mari Drabløs spurtet til sølv
18:05 G15 Hinder 1500m : Fredrik Sandvik tok sølv
18:20 J17 Hinder 1500m : Sterk 2.plass til Mari Aarskog Nesse
18:50 G17 Hinder 2000m: Sigurd imponerte med bronse
19:15 M Hinder 3000m: Sander knep sølvet
19:30 K 3000m: Ingvild brøt drømmegrensen i come backet
19:55 G19 5000m: Dobbelt norsk i juniorklassen
20:15 M 5000m: Stian klarte NM-kravet
Lørdag 29. juni
15:30 G13 1500m : Jacob Ingebrigtsen med knusende revansj
15:45 J17 1500m : Trippel norsk da Elisabeth Angell Bergh vant
16:00 J19 1500m: Positiv opplevelse for Ida
16:10 K 1500m: Aurora snek seg inn til sølv
16:25 G17 1500m: Edvard konge av Göteborg
16:40 G19 1500m: Mjelde største norske
16:55 M 1500m: Sindre kontrollerte gullet
17.30 G14 800m : Kristoffer Blûcher tok gullet
17:50 G15 800m : Henrik Irgens Gravdal møtte dansk "dynamitt"
Søndag 30. juni
18:15 G17 3000m : Sigurd Ruud Skjeseth beste norske
18:40 J15 2000m : Dramatikk da Ingvild Myking sikret bronsen
19:00 G15 2000m : Henrik Irgens Gravdal måtte go tapt igjen
19:20 J17 800m: Spurtkanon fra Elisabeth
19:40 J19 800m: Aurora og Ida sikret dobbelt
19:55 G19 800m: Heggøy raskest
20:10 K 800m: Hynne beste norske
20:20 M 800m: Firdobbelt norsk
Les alt om VU-spelen i 2011
Les alt om VU-spelen i 2010
Les alt fra dag 3 i 2012
Les alt fra dag 2 i 2012
Les alt fra dag 1 i 2012
Les alt om løperne fra Hordaland i 2012
Världsungdomsspelens hjemmeside
Resultatside
Utvalgte utøvere fra startlistene
Vetle Aasland har best tid på 800 m av de norske.
M 800m söndag 20:20
3041 Vetle Aasland 91 Ull/Kisa IL, NOR 1.50.40
3045 Elias Ottosen 93 Ull/Kisa IL, NOR 1.51.01
2561 Sindre Løchting Orion, NOR 1.51.68
3394 Emil Oustad 89 FIK REN-ENG, NOR 1.50.35
3032 Abdi Guleed 87 BUL, NOR 1.50.80
3198 Magnus Hannevig 95 Sturla, NOR 1.52.20
3054 Vegard Løberg Gjelsvik 93 Ull/Kisa IL, NOR 1.52.13
3060 Snorre Løken 93 Herkules FK, NOR 1.52.06
3047 Håvard Hildeskor 92 Ull/Kisa IL, NOR 1.52.61
2186 Sigurd Blom Breivik 96 IL Sandvin, NOR 1.53.37
2410 Gishe Abdi Wako 91 Lillehammer IF, 1.53.00
2528 Mathias B Engevik 96 Nittedal IL, NOR 1.53.28
2254 Sander S Terum 93 Aurland IL, NOR 1.53.83
3046 Eirik Richenberg 94 Ull/Kisa IL, NOR 1.55.13
3005 Nur Aden 85 BUL, NOR 1.53.89
2190 Odd Anders Grimsbö 91 IL Varegg, NOR 2.00.00
2550 Martin Smebye 93 IK Tjalve, NOR 1.55.94
2714 Harald Kårbö 92 Stord IL, NOR 2.00.69
3001 Marius Frövig Schneider 86 BUL, NOR 1.55.56
3002 Sveinn Erik Tönnesen 86 BUL, NOR 2.01.00
3044 Jörgen Frost Bö 94 Ull/Kisa IL, NOR 1.56.24
3052 Stian Klungland 93 Ull/Kisa IL, NOR 1.56
3086 Sebastian Selbekk Tyrving, NOR 2.03.22
3087 Petter Röd Gulliksen 93 Tyrving, NOR 1.57.25
3232 Halfdan Emil Faerö 91 IL Gular, NOR 1.58.19
3267 Jörgen Austvik 92 BFG Bergen, NOR 2.00.60
3383 Kevin D'Emic 90 USA, USA 1.50.97
3395 Einar Furulund 89 FIK REN-ENG, NOR 1.58.30
M 1500m lördag 16:55
3041 Vetle Aasland 91 Ull/Kisa IL, NOR 3.43.75
2561 Sindre Löchting Orion, NOR 3.46.33
3044 Jörgen Frost Bö 94 Ull/Kisa IL, NOR 3.50.56
3046 Eirik Richenberg 94 Ull/Kisa IL, NOR 3.50.65
2548 Audun Nordtveit 88 IK Tjalve, NOR 3.51.32
2410 Gishe Abdi Wako 91 Lillehammer IF, 3.53.00
3152 Erik Gramstad 80 SK Vidar, NOR 3.49.30
3198 Magnus Hannevig Pettersen 95 Sturla, NOR 3.50.20
3005 Nur Aden 85 BUL, NOR 3.51.59
2649 Jonas Lurås Hammer 91 Lörenskog FIL, NOR 3.55.61
3052 Stian Klungland 93 Ull/Kisa IL, NOR 3.57
3232 Halfdan Emil Faerö 91 IL Gular, NOR 3.57.06
2714 Harald Kårbö 92 Stord IL, NOR 4.00.01
3356 Henrik Nordtug 87 Steinkjer, NOR 4.01.95
3032 Abdi Guleed 87 BUL, NOR 3.58
3243 Jörgen Jensen Axelsen 93 BFG Bergen, NOR 4.04
3267 Jörgen Austvik 92 BFG Bergen, NOR 4.03.23
2190 Odd Anders Grimsbö 91 IL Varegg, NOR 4.04.00
2224 Jan Erik Wergeland 85 Sandnes IL, NOR 4.05
2550 Martin Smebye 93 IK Tjalve, NOR 4.08.02
3033 Svein Erik Tönnesen 87 BUL, NOR 4.13
3086 Sebastian Selbekk Tyrving, NOR 4.26.37
3087 Petter Röd Gulliksen 93 Tyrving, NOR 4.12.15
3383 Kevin D'Emic 90 USA, USA 3.53
M 5000m fredag 20:15
3152 Erik Gramstad 80 SK Vidar, NOR 14.11
3044 Jörgen Frost Bö 94 Ull/Kisa IL, NOR 14.57
3133 Magnus Sirnes Hjellum 94 Haugesund IL, NOR 15.00
3149 Martin Kjäll-Ohlsson 78 SK Vidar, NOR 14.42
3150 Jan Christian Kaltenborn 90 SK Vidar, NOR 14.36
3372 Stian Vestbö 81 Haugesund IL, NOR 15.02
2549 Mads Johansen 88 IK Tjalve, NOR 15.00
1469 Dag Olav Wirstad 72 Solvikingarna 16.20
2224 Jan Erik Wergeland 85 Sandnes IL, NOR 15.52
3006 Mohammed Waticha 93 BUL, NOR
3151 Lennart Garnes 78 SK Vidar, NOR 15.30
3156 Harald Solhaug Naess 88 SK Vidar, NOR 15.16
3167 Martin K Andersen 82 Selsbakk IF, NOR 15.45
3168 Håkon Steinshylla 96 Selsbakk IF, NOR 15.40
3187 Sondre Ström 97 Laksevåg, NOR 16.59.69
3243 Jörgen Jensen Axelsen 93 BFG Bergen, NOR 15.29
3368 Nikolai Smestad 92 Ull/Kisa IL, NOR 15.43.82
3373 Ole Mikal Törsdal 91 Haugesund IL, NOR 16.09
M 3000m hinder fredag 19:15
2714 Harald Kårbö 92 Stord IL, NOR 9.05.59
984 Munti Saleh 92 Malmö AI 9.10
1325 Erik Norrbom 93 Turebergs FK 9.15
2254 Sander S Terum 93 Aurland IL, NOR 9.28.60
2548 Audun Nordtveit 88 IK Tjalve, NOR
G19 800m söndag 19:55
2709 Torsten Moss 94 Tönsberg FIK, NOR 1.54.02
3166 Abduljaleel Hir 95 Selsbakk IF, NOR 1.55.15
2716 Thomas Heggöy 94 Stord IL, NOR 1.54.60
3146 Fredrik Finstad 94 SK Vidar, NOR 1.56.70
2458 Simon Paul 95 Lambertseter, NOR 1.56.71
3141 Hauk Are Fjeld 94 Skarphedin IL, NOR 1.58.90
3142 Harald Aarskog 95 Skarphedin IL, NOR 1.57.73
3262 Vebjörn Borge 94 Osteröy IL, NOR 1.57.03
3297 Trygve Feidje Mjelde 94 Osteröy IL, NOR 1.57.77
3186 Erik Röraas 94 Moss IL, NOR 1.58.50
3196 Ådne Norland 95 Vollan IK, NOR
3204 Thor Henrik Raknerud 94 Askim IF, NOR 1.58.35
2189 Tom Skjaeråsen 95 IL Varegg, NOR 1.59.05
2403 Anders Strömblad 94 Gneist IL, NOR 2.03.43
2405 Erlend Gjerdevik Sørtveit 94 Gneist IL, NOR 2.00.85
2500 Vetle Berget Hedegart 94 Snögg Friidrett, NOR 2.05.07
2501 Vebjörn Bredesen 95 Snögg Friidrett, NOR 2.04.45
3084 Felix Petersson 95 Tyrving, NOR 2.08.25
3210 Steinar Gjönnäs 95 Tyrving, NOR
G19 1500m lördag 16:40
2200 Kristian Tjörnholm 95 Kristiansand, NOR 4.00.44
3166 Abduljaleel Hir 95 Selsbakk IF, NOR 4.02
2716 Thomas Murilo Heggöy 94 Stord IL, NOR 4.04.92
3297 Trygve Feidje Mjelde 94 Österöy IL, NOR 4.06.72
2405 Erlend Gjerdevik Sørtveit 94 Gneist IL, NOR 4.05.68
3142 Harald Aarskog 95 Skarphedin IL, NOR 4.05
2386 Ole Martin Rössland 95 Gneist IL, NOR 4.11.96
2398 Andreas Iden 95 Gneist IL, NOR 4.09.46
2189 Tom Skjaeråsen 95 IL Varegg, NOR 4.10.39
2403 Anders Strömblad 94 Gneist IL, NOR 4.14.36
3210 Steinar Gjönnäs 95 Tyrving, NOR
G19 5000m fredag 19:55
2200 Kristian Tjörnholm 95 Kristiansand, NOR 15.21.07
2386 Ole Martin Rössland 95 Gneist IL, NOR 15.35.93
2398 Andreas Iden 95 Gneist IL, NOR 15.47.31
G17 800m fredag 14:50
2551 Edvard K Nygaard 96 IK Tjalve, NOR 1.54.22
3165 Abdurraham Hir 97 Selsbakk IF, NOR 1.55.34
2186 Sigurd Blom Breivik 96 IL Sandvin, NOR 1.53.37
2528 Mathias B Engevik 96 Nittedal IL, NOR 1.53.28
3038 Markus Einan 97 Ull/Kisa IL, NOR 1.55.79
2188 Jonas Gjesdal 96 IL Varegg, NOR 1.57.51
2317 Abubaker Abdalla 96 Aspire Qatar, QAT 1.53.63
3184 Andreas Wathne 97 IL Skjalg, NOR 1.58.32
3274 Joakim Gustavsen 97 Dimna IL, NOR 1.58.32
2718 Lars Lunde 97 Stord IL, NOR 1.59.52
2388 Aleksander Lie 96 Gneist IL, NOR 2.10.48
2413 Christian Skyttermoen 97 Lillehammer IF, 2.08.81
2427 Marius Emil Salvanes 97 Åkra IL, NOR 2.00.56
2503 Sindre S Throndsen 97 Snögg Friidrett, NOR 2.09.85
2531 Sondre Aksel Qvale 97 Böler IF, NOR 2.03
2562 Johan Sebastian 96 Sörild IL, NOR 2.00.56
2984 Magnar F Lundber 97 Ranheim IL, NOR 2.03.90
3014 Anders Bakken Arneberg 96 BUL, NOR 2.09.75
3040 Henrik Hanssen 97 Ull/Kisa IL, NOR 2.04.85
3048 Jon Gunnar Alfsen 97 Ull/Kisa IL, NOR 2.04
3053 Tore Klungland 97 Ull/Kisa IL, NOR 2.07
3070 Andreas Minnefjord 96 Herkules FK, NOR 2.04.03
3168 Håkon Steinshylla 96 Selsbakk IF, NOR 2.03
3181 Markus Borge Harbo 96 IL Skjalg, NOR 2.02.79
3410 Jonas H Bolgen 96 Ull/Kisa IL, NOR
Andurraham Hir fra Selsbak spurter inn til seier i UM på Askøy 2012.
G17 1500m lördag 16:25
2528 Mathias B Engevik 96 Nittedal IL, NOR 4.01.73
3165 Abdurraham Hir 97 Selsbakk IF, NOR 4.03
2186 Sigurd Blom Breivik 96 IL Sandvin, NOR 4.03.74
2551 Edvard K Nygaard 96 IK Tjalve, NOR 4.05
2718 Lars Lunde 97 Stord IL, NOR 4.06.34
2188 Jonas Gjesdal 96 IL Varegg, NOR 4.06.11
3168 Håkon Steinshylla 96 Selsbakk IF, NOR 4.07.51
3015 Endre Wigaard 96 BUL, NOR 4.07.88
2413 Christian Skyttermoen 97 Lillehammer IF, 4.36.50
2427 Marius Emil Salvanes 97 Åkra IL, NOR 4.17.72
2531 Sondre Aksel Qvale 97 Böler IF, NOR 4.15
2984 Magnar F Lundber 97 Ranheim IL, NOR 4.18
3040 Henrik Hanssen 97 Ull/Kisa IL, NOR 4.25.66
3053 Tore Klungland 97 Ull/Kisa IL, NOR 4.30
3181 Markus Borge Harbo 96 IL Skjalg, NOR 4.14.33
3184 Andreas Wathne 97 IL Skjalg, NOR 4.13.80
3187 Sondre Ström 97 Laksevåg, NOR 4.23.61
3274 Joakim Gustavsen 97 Dimna IL, NOR 4.16.62
3358 Vetle Löchting 96 FIK Orion, NOR 4.20
Lars Lunde vinner hinder i 2012.
G17 3000m söndag 18:15
2718 Lars Lunde 97 Stord IL, NOR 8.52.91
3168 Håkon Steinshylla 96 Selsbakk IF, NOR 8.55.27
3015 Endre Wigaard 96 BUL, NOR 9.02.28
3181 Markus Borge Harbo 96 IL Skjalg, NOR
3358 Vetle Löchting 96 FIK Orion, NOR 9.40
2413 Christian Skyttermoen 97 Lillehammer IF, 9.20
3014 Anders Bakken Arneberg 96 BUL, NOR 9.46.87
3120 Sigurd Ruud Skjeseth 96 Orion, NOR 9.05
3184 Andreas Wathne 97 IL Skjalg, NOR 9.12.57
3187 Sondre Ström 97 Laksevåg, NOR 9.47.55
3195 Sigurd Mjöen 96 Vollan IK, NOR
366 Vidar Johansson 96 Sävedalens AIK 8.37.76
1657 Emil Danielsson 97 Dala-Järna IK 8.52.83
2103 Joachim Weel Rosbo 97 Bagsvaerd AC, DEN 8.51.98
G17 Hinder 2000m fredag 18:50
3195 Sigurd Mjöen 96 Vollan IK, NOR
G15 2000m söndag 19:00
2395 Henrik Irgens Gravdal 98 Gneist IL, NOR 5.47.30
2414 Eivind Krokan Murud 98 Lillehammer IF, 6.44
2452 Magnus Enes Heggöy 98 ASK Friidrett, NOR 6.40
2453 Daniel Einarsson 99 ASK Friidrett, NOR 6.45
2493 Vincent Meo 98 Koll IL, NOR
2552 Thomas Byrkjeland 98 IK Tjalve, NOR
2982 Ola Martin Gåsvaer 98 Ranheim IL, NOR 6.20
3028 Noah Wicken 98 BUL, NOR
3076 Albert Sperstad 99 Tyrving, NOR 6.07
3077 Didrik Warlo 99 Tyrving, NOR 6.20
3078 Carl V Ebbesen 99 Tyrving, NOR 6.36
3079 Henrik B Koppang 99 Tyrving, NOR 6.30
3080 Ole Selstad Dybedokken 99 Tyrving, NOR 6.40
3153 Ola Kroken 98 SK Vidar, NOR
3203 Fredrik Sandvik 98 Askim IF, NOR 6.10
G15 Hinder 1500m fredag 18:05
2395 Henrik Irgens Gravdal 98 Gneist IL, NOR 4.27.72
3203 Fredrik Sandvik 98 Askim IF, NOR 4.50
2452 Magnus Enes Heggöy 98 ASK Friidrett, NOR 5.00.13
2453 Daniel Einarsson 99 ASK Friidrett, NOR 5.10.45
Jakob Ingebrigtsen.
G13 1500m lördag 15:35
3260 Jakob Ingebrigtsen 00 Sandnes IL, NOR 4.15.87
2529 Martin B Engevik 00 Nittedal IL, NOR 4.31.55
3116 Petter Myhr 00 Orion, NOR 4.34
2401 Thomas Blücher 00 Gneist IL, NOR 4.45.65
Martine Eikemo Borge fra BFG Bergen, en av flere "USA studenter" som er påmeldt VU-spelen.
K 800m söndag 20:10
3258 Martine Eikemo Borge 90 BFG Bergen, NOR 2.05.29
2205 Trine Mjåland 90 Kristiansand, NOR 2.06.27
2705 Yngvild Elvemo 90 Strindheim IL, NOR 2.07.44
2706 Hedda Hynne 90 Strindheim IL, NOR 2.07.15
3068 Ida Fillingsnes 90 Herkules FK, NOR 2.09.89
3073 Veronica Undseth 94 Herkules FK, NOR 2.11.57
3230 Christina Toogood 89 Sandnes IL, NOR 2.10.92
2696 Marlen Aakre 93 Fredrikstad IF, NOR 2.17.72
3296 Hilde Aasheim 85 Österöy IL, NOR 2.20.14
2129 Solveig Emilie Olsen 91 Minerva, NOR
3164 Silje Oksholm Arnöy 92 Selsbakk IF, NOR 2.20
3180 Vigdis B Holst 69 IL Skjalg, NOR 2.22
1739 Lovisa Lindh 91 Ullevi FK 2.04.50
K 1500m lördag 16:10
2417 Thea Krokan Murud 94 Lillehammer IF, 4.30.11
3230 Christina Toogood 89 Sandnes IL, NOR 4.30.40
3099 Karoline Skatteboe 93 Tyrving, NOR 4.31.42
3296 Hilde Aasheim 85 Österöy IL, NOR 4.38.58
3164 Silje Oksholm Arnöy 92 Selsbakk IF, NOR 4.40
2553 Bertine-Helene Faerö 92 FIL AKS-77, NOR 4.46
3180 Vigdis B Holst 69 IL Skjalg, NOR 4.45.00
3209 Gunn Helen Hagen Oppstad IL, NOR 5.05
1616 Kajsa Barr 92 Sundbybergs IK 4.20.35
1739 Lovisa Lindh 91 Ullevi FK 4.19.59
Thea Kroken Murud har lagt "russetiden" bak seg og er klar for innsats i VU-spelen.
K 3000m fredag 19:30
2417 Thea Krokan Murud 94 Lillehammer IF, 9.45.90
3098 Kristiane Width 94 Tyrving, NOR 9.55.84
2541 Ingvild Vedde 92 IK Tjalve, NOR 10.03.60
3164 Silje Oksholm Arnöy 92 Selsbakk IF, NOR 10.06
2553 Bertine-Helene Faerö 92 FIL AKS-77, NOR 10.20
3180 Vigdis B Holst 69 IL Skjalg, NOR 10.20
3201 Vilde Gaarder 96 Sturla, NOR 10.30
3216 Rebbeka Thorkildsen 96 Gjerpen IF, NOR 10.39
3235 Kjersti Fresvik 92 IL Gular, NOR 10.40.42
3236 Guro Nyland 92 IL Gular, NOR 12.06
1715 Sarah Lahti 95 Hässelby SK 9.26
2041 Maria Larsson 94 Örgryte IS 9.27.76
J19 800m söndag 19:40
3096 Aurora Dybedokken 95 Tyrving, NOR 2.10.38
3177 Ida Eltervåg 95 IL Skjalg, NOR 2.15.79
3199 Ane Bakken Hodt 95 Sturla, NOR 2.14.90
3200 June Bakken Hodt 95 Sturla, NOR 2.16.46
3307 Vilde Ottestad 94 Molde Olymp, NOR 2.18.63
2198 Tina Helen Bergem 94 Kristiansand, NOR 2.19.68
2532 Marie Synnöve Qvale 94 Böler IF, NOR 2.18
3397 Caroline Ziesler 95 Sandnes IL, NOR 2.19.67
3371 Karen J Jösendal 94 Fana IL, NOR 2.21.12
3269 Jenny S Berg 95 Dimna IL, NOR 2.22.32
F19 1500m lördag 16:00
3096 Aurora Dybedokken 95 Tyrving, NOR 4.27.34
3098 Kristiane Width 94 Tyrving, NOR 4.36.05
2532 Marie Synnöve Qvale 94 Böler IF, NOR 4.45
3177 Ida Eltervåg 95 IL Skjalg, NOR 4.50.09
2198 Tina Helen Bergem 94 Kristiansand, NOR 5.04.00
3397 Caroline Ziesler 95 Sandnes IL, NOR 4.54.30
Elisabeth Angell Bergh er klar for U18 VM, blant favorittene på 800 m.
J17 800m söndag 19:20
3132 Elisabeth Angell Bergh 96 Haugesund IL, NOR 2.14.71
2713 Mari Aarskog Nesse 96 Stord IL, NOR 2.15.54
3069 Ida Holtskog 96 Herkules FK, NOR 2.17.01
3135 Benedickte Myhra 97 Sem IF, NOR 2.17.35
3138 Kristine Gundersen 97 Börsa IL, NOR 2.16.19
3175 Kristine Holst 96 IL Skjalg, NOR 2.16.49
3201 Vilde Gaarder 96 Sturla, NOR 2.19
2694 Nora Kolleröd Wold 97 Fredrikstad IF, NOR 2.17.95
2201 Amalie Saeten 97 Kristiansand, NOR 2.22.14
2232 Åse Skulevold 96 Sandnes IL, NOR 2.27.02
2384 Ingrid Naess Johansen 97 Gneist IL, NOR 2.25.51
2393 Elina drivenes 97 Gneist IL, NOR 2.21.30
3139 Johanna Sofie Jansson 97 Börsa IL, NOR 2.20.89
3174 Ida Eriksen 96 IL Skjalg, NOR 2.26.50
2438 Emile Fossumstuen 97 Moelven IL, NOR 2.27.78
2490 Linn Kristine Bloch 97 Trondheim Friidrett, 2.28.17
2568 Amalie Lekva 96 Norna Salhus, NOR 2.20.20
3055 Vilde Noraker 96 Ull/Kisa IL, NOR 2.32.47
3056 Therese Ö Taerud 96 Ull/Kisa IL, NOR 2.23
3207 Eline Hoftun 96 Asker SK, NOR 2.29
J17 1500m lördag 15:45
3132 Elisabeth Angell Bergh 96 Haugesund IL, NOR 4.37.77
3161 Marthe Olsen 96 Selsbakk IF, NOR 4.48
2713 Mari Aarskog Nesse 96 Stord IL, NOR 4.41.01
3069 Ida Holtskog 96 Herkules FK, NOR 4.45.04
3175 Kristine Holst 96 IL Skjalg, NOR 4.37.52
3138 Kristine Gundersen 97 Börsa IL, NOR 4.57.72
3174 Ida Eriksen 96 IL Skjalg, NOR 5.00.37
2145 Målfrid Lunde 97 Fana IL, NOR
2384 Ingrid Naess Johansen 97 Gneist IL, NOR 4.57.25
2387 Anna Serine Rössland 97 Gneist IL, NOR 4.59.60
2399 Thyra Hevröy 97 Gneist IL, NOR 4.59.52
2438 Emile Fossumstuen 97 Moelven IL, NOR 5.01.72
2490 Linn Kristine Bloch 97 Trondheim Friidrett,
2568 Amalie Lekva 96 Norna Salhus, NOR 45.3
3055 Vilde Noraker 96 Ull/Kisa IL, NOR
3216 Rebbeka Thorkildsen 96 Gjerpen IF, NOR 5.01
J17 Hinder 1500m fredag 18:20
2387 Anna Serine Rössland 97 Gneist IL, NOR 5.25.81
2384 Ingrid Naess Johansen 97 Gneist IL, NOR 5.32.99
2399 Thyra Hevröy 97 Gneist IL, NOR 5.39.97
2713 Mari Aarskog Nesse 96 Stord IL, NOR 5.25.10
588 Vilma Jonsson 99 Danderyds SK 4.57.26
2296 Emma Gustafsson 97 Hässelby SK 5.29
J15 2000m söndag 18:40
3244 Ingvild Myking 99 IL Bjarg, NOR 6.48.00
2695 Stine Wangberg 99 Fredrikstad IF, NOR 7.10