Gi løperne en STOR opplevelse

Bli fartsholder på Oslo Maraton

Publisert Sist oppdatert


Kondispresident Tim Bennett sørget for å få folk under 5 timer ifjor. Foto: Runar Gilberg

Nå målet ditt med å løpe sammen med erfarne løpere i fartsholdergruppene

Det er Kondis som organiserer fartsholding i Oslo Maraton på maraton og halvmaraton. Har du klare mål for hvilken tid du vil komme under og ønsker å være med i en gruppe hvor farten vil gå trutt og jevnt og du kan bli inspirert av andre løpere som er på jakt etter samme tid er fartsgruppene en ypperlig måte å nå disse tidene på.
Her er tidene du kan nå med å løpe i fartsholdergruppene:

Halvmaraton

  • 1.30
  • 1.40
  • 1.45
  • 1.50
  • 1.55
  • 2.00
  • 2.15
  • 2.30

Maraton

  • 3.00
  • 3.15
  • 3.30
  • 3.45
  • 4.00
  • 4.15
  • 4.30
  • 4.45
  • 5.00
  • 5.30

Det trengs flere fartsholdere til Oslo Maraton.

Kondispresident Tim Bennett er sjefen for fartsholderne og forteller til kondis.no at det fortsatt er behov for flere fartsholdere.
Kunne du tenke deg å være en av de som gir en rekke løpere en hærlig opplevelse av å nå sitt mål? Ta kontakt med tim.bennett@kondis.no


Gjermund Sørstad i Kondis sin valgkomité var fartsholder for de som skulle under den "magiske" grensen 3 timer. Foto: Runar Gilberg


3.15 gruppa under Oslo Maraton ifjor. Foto: Runar Gilberg


Andreas Hompland, Brosteinskameratene leder folk inn til 3.30 Foto: Runar Gilberg


4 timersgruppa passerer Rådhusplassen. Foto: Kjell Vigestad


Tidligere Kondis-President Marit Bjerknes var fartsholder på 5 timer i Oslo Maraton i fjor. Foto: Runar Gilberg


Rett etter start på halvmaraton og vi ser ballongen for 1.30-gruppa. Foto: Bjørn Johannessen

Powered by Labrador CMS