Med bare åtte dager igjen til jul, møtte bergensere opp i hopetall for siste vinterkarusell før julaften. 770 løpere ville prøve seg på 5 og 10 km
Det var gode forhold under BGF Bergen sin vinterkarusell og siste sjanse for året 2013. Det nærmer seg julaften og nytt år. Likevel kom det over 770 aktive og mosjonister til Fana stadion denne mandagskvelden 16. desember.
På bildet ( klikk for stor utgave) ser vi pallen for 5 km kvinner under kveldens løp. I midten med Varegg sin unge og talentfulle Christina Ellefsen Hopland. Hun vinner igjen på fine 18.14, På andreplassen er det Gular sin Charlotte Kausland med 19.36 og banespesialisten Ingrid Næss Johansen på tredje med tiden 20.19
I herreklassen får endelig Erlend Sørtveit en etterlengtet seier. 5 km fra Fana stadion og ut til vending ved Biltema ved Sandsli, retur til mål utenfor stadion går unna på 16.14. Erlend forteller til Kondis,- Endelig vant jeg noe, det har jeg ikke gjort før! Kondis gratulerer så mye! På andreplass kommer Espen Roll Karlsen med 16.25 og tredjeplass til Vegard Austevoll med tiden 16.41. Alle representerer BFG Bergen.
På 10 km i herreklassen er det fremadstormende triatleten fra BTC Alexander B. Skeltved, som vinner på 33.58. Andreplassen går til TIF Viking sin Sondre Øvre-Helland med 34.16 og tredjeplass til Norna-Salhus med Mikal Iden, tid 34.52.
Kvinneklassen på 10 km ble det igjen et meget godt løp fra Rebecca Hilland. Hun vinner på 37.34. Rebecca har giftet seg i løpet av sommeren 2013 med Dag Rød Hilland og har skiftet navn fra Wade til Hilland. På andreplass er det Maryna Novik med tiden 39.22, tredjeplass går til Vilde Bergset, tid 40.13
Alle resultater lagt ut under bildeserie.
Tekst og foto: Jørgen Pettersen
Glade herrer på 5 km, i midten med vinneren Erlend Sørtveit, tid 16.14, på andrepassen til venstre ser vi Espen R. Karslen, tid 16.25 og ytterst til høyre med gladgutten Vegard Austevoll, tid 16.41
Fra Bergen Triathlon Club kommer Alexander B. Skeltved. Han gjør nok et sterkt løp og vinner 10 km på fine 33.58. Det er meget bra av en som satser på tre disipliner. Alt skulle ligge til rette for Alexander fremover i triatlon. På andreplassen til venstre og kule solbriller ser vi Sondre Øvre-Helland, fra TIF Viking, tid 34.16 og nok en triatlet på tredjeplass med velkjente Mikal Iden, tid 34.52
Nå har det blitt en rekke seire for unge Christina Ellefsen Hopland fra Varegg. Hun har også vunnet alle de tre første løpene i Frikarusellen i Arna. Jevne fine løp på like over og under 18 minutter på 5 km. Dagens tid på 18. 14 nå like før jul, sier vel at vi kan vente oss nye rekorder av henne mot neste sommer.
Alexander B. Skeltved mot mål på kveldens 10km. Klokken stopper på 33.58 på 10 km. Da er det også lagt om en hardere løype enn tidligere på grunn av veiarbeid i forbindelse med den nye bybanen til Flesland.
Sondre Dahn og Åse Marie Dahn vil begge løpe fortest av søsknene på dagens 5 km. Bildet er fra oppvarmingen til 5 km og mamma i bakrunnen følger med.
Tobias Traae Torsnes fra BCK og Martin Jacobsen er begge klare for start på sin 5 km under vinterkarusellen.
10 km feltet gjør seg klar for start. I front som vanlig med gutta fra Norna-Salhus, Mikal Iden, Aleksander Meyer og Jørgen Tvedt.
Jentene venter på at 10 km feltet skal komme seg avgårde. Med startnr. 27 ser vi Ingrid Helen Heimark, (33) Thea Soma Tysnes, (1574) Rebekka Dalseid, (1575) Thea Sofie Gjesdal og (1576) er Alvilde Kvinge. Det ser ut til at jentene er godt motivert for kveldens 5 km.
Startskudet smeller og feltet er sluppet løs. 10 km ut mot Flesland i ny løype, litt tyngre over gangroen ved Birkelandskrysset. Vi ser også Morten Hauso i rød overdel godt framme.
Litt roligere bak i 10 km feltet.
Kristoffer Madsen fra BCK løper et pent løp på 38.15.
I rød overdel er det Michael Gunnarson fra BUB. Gårsdagen var det terrengløp for Michael og han starter på nytt igjen i dag på 10 km, tid 42.57.
Marit Stensby fra NRK løper 10 km, tid 49.16
Ragnhild Nysæter løper på 50.23
I grønn overdel ser vi Svanild Wisth, tid 52.12
Fra venstre ser vi Katrine Havre, Siv Elisabeth Svensen og Mette Tollånes.
Det klart største feltet og mest populære distanse er 5 km. Over 500 løpere deltok og mange ville vel også prøve seg på en siste sjanse for personlig rekord i år.
I rød overdel ser vi Per Solesvik og i knallgrønn overdel med startnr. 718 er det Ragnild Korneliussen.
Vegard Austevoll leder feltet ut av stadion, like bak jager Erlend Sørtveit og Espen R. Karlsen.
Forsiktig åpning på løperen fra Ask med startnr. 1557, Tord Eirik Solberg. Med tiden 18.03 blir det en 4. plass totalt i herreklassen.
Anna Zhelznaya, midt i bildet og startnr. 1353, tid 25.44.
Alltid litt kaos når det skal løpes ut av stadion og rundes rundt gjerdet. Noen feilparkerte biler gjør det også ekstra vanskelig.
En godt fornøyd Vegard Austevoll inn til mål på tiden 16.41, det ga tredjeplassen totalt for menn.
Flott driv over Charlotte Kausland når hun passerer målstreken på 5 km. Tiden 19.36 blir belønnet med andreplass i kvinneklassen.
Hvilket sterkt løp av unge Andre Seliussen. Femteplass med 18.07 i herreklassen sier sitt. Søsteren Linn Seliussen løp inn til fjerdeplass i kvinneklassen med 20.50. Pappa Morten Seliussen sto i målområdet som funksjonær for BFG.
Kjøpmann Eivind Madsen har begynt med terskeltrening. Tiden til den daglige lederen på Rema-1000 blir 23.35
Eivind Madsen har også med Søreide IL-Gepard, årskull 2003. De ser frem mot ny sesong i syver-fotball.
Det strømmer på med løpere på inn til mål. To glade og fornøyde kvinner har bare 2-3 meter igjen til mål.
Team Melkesyre som er tilknyttet Varegg blir større og større. Cathrine Haugstvedt i blå jakke løp fortest av gjengen på 23.20. Til høyre ser vi Tina Biering som løp på 25.23.
Tobias (123) og Martin (137) har fått besøk av Christoffer Hestness (1349) etter fullført 5 km. Christoffer løp på 29.21
Anita og Knut Jørgen Djønne, begge fra Reinertsen bedrifts-idrettslag. Tiden blir ca. 31.30 for dem begge. Anita har tidligere vært modell og kom langt i Frøken Norge kåringen. Nå har hun nettopp fått sitt andre barn, veslejenten Emilie.
Avslutter bildeserien med Camilla Grindheim og Erik Sagstad. Det flotte løpeparet kom seg igjennom 10 km på 43.32 og 49.17 på Camilla.
Resultater for kvinner på 5 km :
-
- Plass
- StNr
- Navn
- Klubb
- Klasse
- Tid
- Diff
-
- 1
- 1613
- Hopland Christina
- Varegg Fleridrett
- K15-19
- 18:14
- 00:00
-
- 2
- 1460
- Kausland Charlotte
- Gular
- K20-34
- 19:36
- 01:22
-
- 3
- 77
- Johansen Ingrid Næss
- BFG Bergen
- K15-19
- 20:19
- 02:05
-
- 4
- 20
- Seliussen Linn
- BFG Bergen
- K15-19
- 20:50
- 02:36
-
- 5
- 18
- Myking Eline
- BFG Bergen
- K15-19
- 21:15
- 03:00
-
- 6
- 5
- Lie Renate
- BFG Bergen
- K15-19
- 21:29
- 03:15
-
- 7
- 17
- Drivenes Elina
- BFG Bergen
- K15-19
- 21:45
- 03:31
-
- 8
- 146
- Laurantsen Line
- Varegg Fleridrett
- K15-19
- 21:56
- 03:41
-
- 9
- 598
- Flatebø Ingunn Lindborg
- Universitetet I Bergen
- K50-54
- 22:42
- 04:27
-
- 9
- 675
- Nipen Marit
- K55-59
- 22:42
- 04:28
-
- 11
- 1061
- Bøgh Meling Sarah
- K20-34
- 22:43
- 04:29
-
- 12
- 1199
- Morén Andrea
- K20-34
- 22:47
- 04:33
-
- 13
- 945
- Hansen Birthe Grøtta
- Statoil
- K40-44
- 22:50
- 04:36
-
- 14
- 718
- Korneliussen Ragnhild
- K60-64
- 22:54
- 04:40
-
- 15
- 809
- Skare Emilie
- K15-19
- 23:09
- 04:55
-
- 16
- 677
- Kyte Guri
- NGV
- K55-59
- 23:11
- 04:57
-
- 17
- 140
- Nymark Tonje Aasheim
- Askøy O-Lag
- K15-19
- 23:15
- 05:00
-
- 18
- 390
- Haugstvedt Cathrine
- K40-44
- 23:20
- 05:05
-
- 19
- 498
- Drageset Anne Bjørg
- K45-49
- 23:23
- 05:09
-
- 20
- 1525
- Reistad Tone
- K45-49
- 23:25
- 05:11
-
- 21
- 614
- Sandvoll Ingrid
- K50-54
- 23:36
- 05:22
-
- 22
- 150
- Lossius Silje Hope
- Fana IL
- K15-19
- 23:44
- 05:30
-
- 23
- 148
- Næss Ingrid Marie
- Gneist
- K15-19
- 23:45
- 05:31
-
- 24
- 521
- Gismervik Ingrid
- K45-49
- 23:47
- 05:33
-
- 25
- 862
- Slettebø Dagrun Daltveit
- Reinertsen
- K20-34
- 23:53
- 05:39
-
- 26
- 1180
- Hordnes Benedicte
- K45-49
- 23:54
- 05:40
-
- 27
- 33
- Tysnes Thea Soma
- Varegg Fleridrett
- K1-14
- 23:58
- 05:44
-
- 28
- 1045
- Sørås Pernille Hordnes
- Gneist
- K15-19
- 24:00
- 05:46
-
- 29
- 844
- Brunborg Marte
- K20-34
- 24:04
- 05:50
-
- 29
- 1446
- Berger Mona
- K35-39
- 24:04
- 05:50
-
- 31
- 298
- Raaen Tone
- Raaen Twins Team
- K35-39
- 24:07
- 05:53
-
- 32
- 509
- Nummedal Marianne
- Bfg Bergen
- K45-49
- 24:23
- 06:09
-
- 33
- 1396
- Andal Ingvill
- FK Fyllingsdalen
- K20-34
- 24:29
- 06:15
-
- 34
- 49
- Michelsen Ida
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 24:33
- 06:19
-
- 35
- 1573
- Dalseid Bjørg Anita
- K35-39
- 24:38
- 06:24
-
- 36
- 777
- Thorn Viola Bergsvik
- K1-14
- 24:46
- 06:31
-
- 37
- 786
- Knudsen Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen
- Gneist
- K1-14
- 24:47
- 06:33
-
- 38
- 1372
- Knudsen Solveig Lokøen
- Gneist
- K20-34
- 24:49
- 06:35
-
- 39
- 506
- Relling Barbro
- BIR AS
- K45-49
- 24:53
- 06:39
-
- 40
- 807
- Nymark Toril Aasheim
- Askøy O-Lag
- K15-19
- 24:59
- 06:45
-
- 41
- 616
- Frantzen Iren
- Kalandseid IL
- K50-54
- 25:01
- 06:47
-
- 42
- 1611
- Grove Ellen Lovise Ravneberg
- Varegg Fleridrett
- K1-14
- 25:03
- 06:48
-
- 43
- 142
- Svendsmark Julie
- K15-19
- 25:06
- 06:52
-
- 44
- 38
- Midttveit Amalie
- Bjarg IL
- K1-14
- 25:07
- 06:53
-
- 45
- 1317
- Hammersland Linda Mari
- Statoil
- K20-34
- 25:12
- 06:58
-
- 46
- 1160
- Toppe Linn Sofie
- Njørd Ro & Kajakklubb
- K1-14
- 25:13
- 06:59
-
- 47
- 920
- Tennebekk Sabrina
- K20-34
- 25:15
- 07:01
-
- 48
- 1015
- Biering Tina
- Statoil BIL
- K40-44
- 25:23
- 07:09
-
- 49
- 1576
- Kvinge Alvilde
- K1-14
- 25:31
- 07:17
-
- 50
- 27
- Heimark Ingrid Helen
- Varegg Fleridrett
- K1-14
- 25:36
- 07:22
-
- 51
- 943
- Madsen Linda
- K40-44
- 25:39
- 07:24
-
- 52
- 1043
- Jensen Janne
- Kalandseid IL
- K40-44
- 25:41
- 07:27
-
- 53
- 1353
- Zheleznaya Anna
- K20-34
- 25:44
- 07:30
-
- 54
- 145
- Skage Vilde Hopland
- Gneist Orientering
- K15-19
- 25:47
- 07:33
-
- 54
- 1375
- Rognsvåg Turid
- K50-54
- 25:47
- 07:32
-
- 56
- 1333
- Glesnes Marit
- K50-54
- 25:51
- 07:36
-
- 57
- 211
- Hugosson Hanna
- Multiconsult BIL
- K20-34
- 25:55
- 07:41
-
- 58
- 30
- Seliussen Marie
- Gneist
- K1-14
- 26:04
- 07:50
-
- 58
- 58
- Øvrebø Martine
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 26:04
- 07:50
-
- 60
- 403
- Sommerset Ingunn
- MSD Innovation
- K40-44
- 26:05
- 07:51
-
- 61
- 859
- Stegelvik Midthun Verena
- K20-34
- 26:16
- 08:01
-
- 62
- 1010
- Reigstad Agathe
- K15-19
- 26:19
- 08:04
-
- 63
- 1577
- Massacand Aurelia
- K1-14
- 26:23
- 08:09
-
- 64
- 1409
- Fosse Hege Mørch
- K35-39
- 26:26
- 08:12
-
- 65
- 324
- Heggernes Irene
- A2G
- K35-39
- 26:30
- 08:15
-
- 65
- 402
- Haaland Johanna
- Hordane
- K40-44
- 26:30
- 08:16
-
- 67
- 375
- Henanger Tone Irgens
- Statoil BIL
- K40-44
- 26:38
- 08:24
-
- 68
- 682
- Ytrebø Anne-Marie
- NGV
- K55-59
- 26:42
- 08:28
-
- 69
- 1521
- Hage Mari
- K20-34
- 26:45
- 08:31
-
- 70
- 767
- Johannesen Mari F.
- Gular
- K1-14
- 26:54
- 08:40
-
- 71
- 1024
- Clemm Hege
- K35-39
- 26:59
- 08:44
-
- 72
- 36
- Steine Jenny
- Søreide IL
- K1-14
- 27:02
- 08:48
-
- 73
- 772
- Nes Randine
- Odfjell Drilling BIL
- K1-14
- 27:08
- 08:54
-
- 74
- 1575
- Gjesdal Tea Sofie
- K1-14
- 27:09
- 08:54
-
- 75
- 1699
- Korsnes Elise
- K1-14
- 27:10
- 08:56
-
- 76
- 1574
- Dalseid Rebekka
- K1-14
- 27:14
- 09:00
-
- 77
- 1561
- Gjermstad Marit
- K40-44
- 27:17
- 09:03
-
- 78
- 296
- Kalvik Elisabeth
- MSD Animal Health
- K35-39
- 27:21
- 09:07
-
- 79
- 508
- Aasheim Tove
- Askøy O-Lag
- K45-49
- 27:22
- 09:08
-
- 80
- 224
- Havn Caroline
- Aibel as
- K20-34
- 27:26
- 09:11
-
- 81
- 231
- Haarklau Karen Marie
- BIR AS
- K20-34
- 27:27
- 09:12
-
- 82
- 391
- Lossius Magni Hope
- K40-44
- 27:33
- 09:19
-
- 83
- 872
- Wingaard Kristin Bull
- K20-34
- 27:34
- 09:20
-
- 84
- 985
- Thunes Barbra Hope
- K40-44
- 27:38
- 09:24
-
- 85
- 866
- Aarvik Ingebjørg
- K20-34
- 27:41
- 09:27
-
- 86
- 301
- Otterbu Trine
- Skandiabanken
- K35-39
- 27:42
- 09:28
-
- 86
- 495
- Tomassen Astrid
- K45-49
- 27:42
- 09:27
-
- 86
- 717
- Rasmussen Kari
- K60-64
- 27:42
- 09:27
-
- 89
- 151
- Undertun Laila
- Grieg Team
- K45-49
- 27:45
- 09:31
-
- 90
- 230
- Norstrand Anette
- Tannlegehuset AS
- K20-34
- 27:47
- 09:33
-
- 90
- 293
- Skuterud Heidi
- Bjarg IL
- K35-39
- 27:47
- 09:32
-
- 92
- 394
- Zeil Elisabeth Hagen
- Hordaveg BIL
- K40-44
- 27:55
- 09:41
-
- 93
- 1113
- Rønhovde Eva M.
- BTC
- K35-39
- 28:10
- 09:56
-
- 94
- 1607
- Grevskott Kirsten
- BIR (IL Reno)
- K50-54
- 28:11
- 09:57
-
- 95
- 31
- Lund Gina Wingsternes
- Follese FK
- K1-14
- 28:14
- 10:00
-
- 95
- 382
- Midttveit Hege
- Statoil BIL
- K40-44
- 28:14
- 10:00
-
- 97
- 1265
- Kahrs Elin
- K20-34
- 28:19
- 10:05
-
- 98
- 511
- Johannessen Solfridhisdal
- Team Hisdal
- K45-49
- 28:20
- 10:06
-
- 99
- 1564
- Anderssen Vibecke
- K40-44
- 28:22
- 10:08
-
- 100
- 41
- Lillefosse Synnøve Liv
- Askøy Håndballklubb
- K1-14
- 28:23
- 10:08
-
- 101
- 1395
- Skeide Siri Dale
- Søreide IL
- K45-49
- 28:25
- 10:11
-
- 102
- 520
- Samdal Ingvild Bakka
- Statoil
- K45-49
- 28:26
- 10:12
-
- 102
- 543
- Rasmussen Tina
- Søreide IL Rev og Panter
- K45-49
- 28:26
- 10:12
-
- 104
- 1220
- Furebotten Maja
- K1-14
- 28:30
- 10:16
-
- 105
- 494
- Ryland Marit
- Søvik Velforening
- K45-49
- 28:32
- 10:18
-
- 106
- 1599
- Rørtveit Guri
- K45-49
- 28:35
- 10:21
-
- 107
- 624
- Boge Kristin Aase
- A2G
- K50-54
- 28:39
- 10:24
-
- 108
- 518
- Liebig Penny Lee
- Fisken BIL
- K45-49
- 28:42
- 10:28
-
- 109
- 1238
- Bøe Merete
- K35-39
- 28:43
- 10:29
-
- 110
- 62
- Holst Vilde
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 28:48
- 10:34
-
- 111
- 66
- Ingebrightsen Helene
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 28:49
- 10:35
-
- 111
- 608
- Fjellbirkeland Hege
- Gular
- K50-54
- 28:49
- 10:35
-
- 113
- 510
- Karlsen Britt Hege
- K45-49
- 28:50
- 10:36
-
- 114
- 1062
- Engeseth Grete May
- Stråleterapien/ Haukeland Sykehus
- K40-44
- 28:51
- 10:37
-
- 114
- 1086
- Litlere Marte
- K1-14
- 28:51
- 10:36
-
- 116
- 54
- Grünert Christine
- Bergen CK
- K1-14
- 28:55
- 10:41
-
- 116
- 1550
- Myrli Torild
- K45-49
- 28:55
- 10:40
-
- 118
- 225
- Tveit Marianne
- Aibel as
- K20-34
- 28:57
- 10:43
-
- 119
- 1011
- Jacobsen Maria
- K1-14
- 28:59
- 10:45
-
- 120
- 1085
- Litlere Jannicke
- K40-44
- 29:01
- 10:47
-
- 121
- 787
- Schrøder Emma
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 29:05
- 10:51
-
- 122
- 53
- Strand Marte
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 29:06
- 10:52
-
- 123
- 59
- Marås Tiril
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 29:07
- 10:52
-
- 124
- 320
- Marås Ina Therese
- Søreide IL Rev og Panter
- K35-39
- 29:08
- 10:53
-
- 124
- 1582
- Håvardstun Kristina
- Gneist
- K1-14
- 29:08
- 10:54
-
- 126
- 540
- Jahnsen Randi
- COWI AS
- K45-49
- 29:19
- 11:05
-
- 127
- 1215
- Haugstad Lise
- Skandiabanken AB
- K55-59
- 29:23
- 11:09
-
- 128
- 1605
- Stavenes Yvonne
- K35-39
- 29:25
- 11:10
-
- 129
- 1606
- Brusdal Solhaug Sissel
- K35-39
- 29:26
- 11:12
-
- 130
- 413
- Nytræ Linda
- Søreide IL Rev og Panter
- K40-44
- 29:34
- 11:20
-
- 131
- 883
- Flatberg Vanja
- K20-34
- 29:36
- 11:22
-
- 131
- 1056
- Madsen Beate
- K40-44
- 29:36
- 11:22
-
- 133
- 496
- Klokset Inger Johanne
- Fenring
- K45-49
- 29:37
- 11:23
-
- 134
- 1410
- Dvergsdal Maren
- Framo BIL
- K20-34
- 29:40
- 11:25
-
- 135
- 291
- Nøkleby Gøril Vikøren
- Høgskolen Betanien
- K35-39
- 29:41
- 11:27
-
- 136
- 57
- Johansen Johanne B
- Privat
- K1-14
- 29:47
- 11:33
-
- 136
- 620
- Løseth Hilde Margit
- Høgskolen I Bergen
- K50-54
- 29:47
- 11:33
-
- 138
- 1162
- Kyrkjebø Trude
- Viking
- K40-44
- 29:51
- 11:37
-
- 139
- 754
- Nagell-Dahl Halldis M
- Viking Tif
- K70+
- 29:56
- 11:42
-
- 140
- 683
- Seljelid Torild
- K55-59
- 30:10
- 11:56
-
- 140
- 1271
- Johnstad Mette Gohs
- Bønes IL
- K40-44
- 30:10
- 11:56
-
- 142
- 1118
- Moldskred Bodil
- K45-49
- 30:14
- 12:00
-
- 143
- 305
- Mikkelsen Trine
- Reinertsen BIL
- K35-39
- 30:15
- 12:01
-
- 144
- 1492
- Riis Kari
- K50-54
- 30:16
- 12:02
-
- 145
- 1038
- Eriksen Vilde
- Gneist
- K1-14
- 30:26
- 12:12
-
- 146
- 960
- Solheim Trine
- K20-34
- 30:27
- 12:13
-
- 146
- 1039
- Eriksen Heidi
- Avinor
- K40-44
- 30:27
- 12:13
-
- 148
- 304
- Andersen Solveig
- MSD Animal Health Innovation AS
- K35-39
- 30:31
- 12:17
-
- 148
- 1250
- Andreassen Lillian Merete
- K40-44
- 30:31
- 12:16
-
- 150
- 385
- Aarvik Anette
- K40-44
- 30:47
- 12:33
-
- 151
- 1588
- Herland Tone
- K50-54
- 30:48
- 12:34
-
- 152
- 1343
- Eidesund Ann Elin
- K40-44
- 30:49
- 12:34
-
- 153
- 522
- Berge Gro
- IL Reno, BIR AS
- K45-49
- 30:52
- 12:38
-
- 153
- 621
- Andal Engelsen Birthe
- K50-54
- 30:52
- 12:38
-
- 153
- 770
- Sande Amanda Gwyneth
- K1-14
- 30:52
- 12:37
-
- 156
- 1138
- Søvik Hege
- NGV
- K40-44
- 30:54
- 12:40
-
- 157
- 240
- Bremnes Siri
- K20-34
- 30:56
- 12:42
-
- 157
- 680
- Aker Sølvi Marie
- DNB
- K55-59
- 30:56
- 12:42
-
- 159
- 55
- Knutsen Camilla
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 31:05
- 12:51
-
- 160
- 51
- Møgster Elise
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 31:06
- 12:52
-
- 160
- 177
- Skaflestad Britt Marie
- Bouvet Norge AS
- K20-34
- 31:06
- 12:51
-
- 162
- 178
- Power Caroline Synnøve
- Bouvet Norge AS
- K20-34
- 31:10
- 12:56
-
- 163
- 1579
- Madsen Kamilla
- Loddefjord IL
- K15-19
- 31:18
- 13:04
-
- 163
- 1580
- Johannessen Iselin
- Loddefjord IL
- K15-19
- 31:18
- 13:04
-
- 165
- 681
- Sande Elizabeth
- K55-59
- 31:22
- 13:07
-
- 166
- 1115
- Rønhovde Johanna S.
- BS-LK
- K1-14
- 31:24
- 13:10
-
- 167
- 679
- Njåstad Aud Helen
- Betanien
- K55-59
- 31:28
- 13:14
-
- 168
- 874
- Bjørhovde Stine
- Tannlegehuset
- K20-34
- 31:37
- 13:22
-
- 169
- 152
- Kvalheim Janne
- Grieg Team
- K35-39
- 31:39
- 13:24
-
- 170
- 60
- Helland Frida Nytræ
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 31:45
- 13:31
-
- 170
- 1345
- Urhaug Renate
- K45-49
- 31:45
- 13:31
-
- 172
- 1105
- Riddergård Lise
- K40-44
- 31:49
- 13:34
-
- 173
- 1483
- Haarr Tora-Sofie
- søreide IL
- K45-49
- 31:59
- 13:45
-
- 174
- 894
- Skogen Inger Anita
- Nordre Fjell
- K40-44
- 32:03
- 13:49
-
- 175
- 321
- Nielsen Maria Lindberg
- Aker Solutions BIL
- K35-39
- 32:11
- 13:57
-
- 176
- 537
- Knutsen Torun
- Søreide IL Rev og Panter
- K45-49
- 32:22
- 14:07
-
- 177
- 102
- Engen Gunn
- Stahl Heiser B.I.L.
- K55-59
- 32:26
- 14:12
-
- 178
- 1149
- Engelund Inger Elise
- K45-49
- 32:29
- 14:15
-
- 179
- 965
- Christensen Maren
- K15-19
- 32:30
- 14:15
-
- 180
- 212
- Renslo Solveig
- Multiconsult BIL
- K50-54
- 32:31
- 14:17
-
- 181
- 964
- Christensen Nora
- K1-14
- 32:32
- 14:18
-
- 182
- 601
- Monsen Birte
- K50-54
- 32:40
- 14:26
-
- 183
- 1386
- Skeide Henriette Warncke
- Søreide IL Panter
- K1-14
- 32:43
- 14:29
-
- 184
- 1359
- Frantzen Jannicke
- K35-39
- 33:08
- 14:54
-
- 184
- 1515
- Jensen Stine
- K1-14
- 33:08
- 14:54
-
- 186
- 497
- Segrov Beathe
- Odfjell Drilling BIL
- K45-49
- 33:09
- 14:55
-
- 187
- 1490
- Gjerstad Wendy
- K35-39
- 33:33
- 15:19
-
- 188
- 878
- Leikvoll Monika
- K20-34
- 33:35
- 15:21
-
- 188
- 1587
- Hammer Marion
- K50-54
- 33:35
- 15:21
-
- 190
- 1063
- Dahn Therese
- K35-39
- 33:41
- 15:27
-
- 190
- 1064
- Dahn Åse Marie
- K1-14
- 33:41
- 15:27
-
- 192
- 805
- Molvik Katrine
- Søvik Velforening
- K15-19
- 33:42
- 15:27
-
- 193
- 1202
- Husefest Gunn Helen
- K50-54
- 33:46
- 15:32
-
- 194
- 1034
- Aspevik Synneve
- K45-49
- 33:52
- 15:38
-
- 195
- 1555
- Solesvik Bente Schikora
- Express
- K45-49
- 34:00
- 15:46
-
- 196
- 1531
- Holmefjord Merethe Hodø
- K35-39
- 34:11
- 15:56
-
- 197
- 971
- Fiskerstrand Kristina
- Bergens Roklub
- K1-14
- 34:15
- 16:01
-
- 198
- 848
- Aarvold Elise Njåstad
- Fisken B.I.L
- K20-34
- 34:30
- 16:16
-
- 199
- 881
- Garnæs Katrine Osgjerd
- Sweco BIL
- K20-34
- 34:43
- 16:29
-
- 200
- 299
- Caile Katrine
- K35-39
- 34:44
- 16:30
-
- 201
- 417
- Warberg Wenche Iren
- A2G
- K40-44
- 35:21
- 17:07
-
- 202
- 1604
- Korshaugen Line
- K35-39
- 35:33
- 17:19
-
- 203
- 930
- Brown Birthe Skår
- Loddefjord-Løperne
- K45-49
- 35:49
- 17:35
-
- 204
- 610
- Hopland Siren
- Gneist Orientering
- K50-54
- 35:54
- 17:40
-
- 205
- 852
- Eikanger Kjersti
- K20-34
- 37:48
- 19:34
-
- 206
- 414
- Johansen Jannicke B
- Privat
- K40-44
- 38:16
- 20:02
-
- 207
- 1221
- Furebotten Mille
- K1-14
- 38:36
- 20:22
-
- 208
- 1147
- Heggernes Varpe Hilde
- Akersolutions Bil
- K35-39
- 38:37
- 20:22
-
- 209
- 1219
- Furebotten Kristine
- K20-34
- 38:39
- 20:25
-
- 210
- 388
- Follesøy Nina
- K40-44
- 40:20
- 22:05
-
- 211
- 37
- Follesøy Sanna
- K1-14
- 42:02
- 23:47
-
- 212
- 48
- Gundersen Karoline
- Søreide IL Rev og Panter
- K1-14
- 45:07
- 26:53
-
- 213
- 325
- Pavlin Tina
- K35-39
- 53:51
- 35:37
Resultater for menn på 5 km :
-
ass- StNr
- Navn
- Klubb
- Klasse
- Tid
- Diff
-
- 1
- 19
- Sørtveit Erlend
- BFG Bergen
- M15-19
- 16:14
- 00:00
-
- 2
- 6
- Karlsen Espen Roll
- BFG Bergen
- M20-34
- 16:25
- 00:10
-
- 3
- 3
- Austevoll Vegard
- BFG Bergen
- M15-19
- 16:41
- 00:27
-
- 4
- 1557
- Solberg Tord Eirik
- Ask Friidrett
- M20-34
- 18:03
- 01:49
-
- 5
- 804
- Seliussen André
- Gneist
- M1-14
- 18:07
- 01:53
-
- 6
- 1004
- Lian Stig
- M40-44
- 18:42
- 02:28
-
- 7
- 1532
- Rykkje Ronny
- Fana IL
- M45-49
- 18:46
- 02:32
-
- 8
- 1041
- Nesslin Truls
- M20-34
- 18:49
- 02:35
-
- 9
- 1544
- Fauskanger Marius
- Ask Friidrett
- M1-14
- 19:09
- 02:54
-
- 10
- 1566
- Einarsen Daniel
- Ask Friidrett
- M1-14
- 19:17
- 03:03
-
- 11
- 645
- Johannesen Arne
- Gular
- M50-54
- 19:24
- 03:09
-
- 12
- 1
- Jensen Andreas
- BFG Bergen
- M15-19
- 19:26
- 03:12
-
- 13
- 1146
- Bjune Jon Vegar
- Statoil Bil
- M35-39
- 19:30
- 03:15
-
- 14
- 1393
- Hellen Bjart Are
- Bergen Triathlon Club
- M45-49
- 19:31
- 03:17
-
- 15
- 819
- Albrigtsen Vegard
- Gneist
- M15-19
- 19:34
- 03:20
-
- 16
- 1246
- Nedrebø Øystein
- M20-34
- 19:36
- 03:22
-
- 17
- 228
- Follesøy Stig
- Aibel as
- M45-49
- 19:38
- 03:23
-
- 18
- 1596
- Wie-Soltvedt Ulrik
- M1-14
- 19:39
- 03:25
-
- 19
- 1441
- Djurhuus Ketil
- UBIL
- M35-39
- 19:40
- 03:26
-
- 20
- 567
- Nymark Tore
- Askøy O-Lag
- M45-49
- 19:42
- 03:28
-
- 20
- 1541
- Berland Furnes Svein
- Ask Friidrett
- M15-19
- 19:42
- 03:28
-
- 22
- 1520
- Villanger Eilif
- Ask Friidrett
- M60-64
- 19:44
- 03:30
-
- 23
- 1137
- Furholt Knut Halvard
- M15-19
- 19:46
- 03:31
-
- 24
- 100
- Blücher Thomas
- Gneist
- M1-14
- 19:47
- 03:33
-
- 25
- 667
- Instebø Arne
- Aanderaa Data Instruments AS
- M50-54
- 19:49
- 03:35
-
- 25
- 1543
- Rykkje Kristian
- Fana IL
- M1-14
- 19:49
- 03:35
-
- 27
- 220
- Hansen Einar Hauge
- Apply Sørco
- M35-39
- 19:50
- 03:35
-
- 28
- 655
- Frantzen Øyvind
- M50-54
- 19:53
- 03:38
-
- 29
- 824
- Høgh Lars
- M15-19
- 19:58
- 03:44
-
- 30
- 1073
- Solheim Fredrik
- Aker Solutions
- M20-34
- 20:01
- 03:47
-
- 31
- 1526
- Skauge Tormod
- Gular
- M35-39
- 20:05
- 03:51
-
- 32
- 249
- Steine Andreas
- M20-34
- 20:14
- 04:00
-
- 33
- 829
- Næss Sverre Andreas
- Gneist
- M15-19
- 20:16
- 04:02
-
- 34
- 275
- De Oliveira Clayton Alves
- M20-34
- 20:17
- 04:03
-
- 35
- 1116
- Grindheim Erik
- Statoil
- M40-44
- 20:32
- 04:18
-
- 36
- 564
- Risnes Øyvind
- Bergen Group ASA
- M45-49
- 20:34
- 04:20
-
- 37
- 1417
- Eidsheim Gunnar
- Necon
- M20-34
- 20:38
- 04:24
-
- 38
- 1513
- Løvby Erik
- M35-39
- 20:40
- 04:26
-
- 39
- 1007
- Damm Kjetil
- TIF Viking
- M45-49
- 20:46
- 04:31
-
- 39
- 1319
- Martinsen Vetle
- Gneist
- M1-14
- 20:46
- 04:31
-
- 41
- 642
- Flatebø Helge
- Hordaland Fylkeskommune
- M50-54
- 20:47
- 04:33
-
- 42
- 1029
- Kvalheim Olav
- M50-54
- 20:53
- 04:38
-
- 43
- 1371
- Laurantsen Felix Lyder
- IL Gneist
- M1-14
- 20:54
- 04:40
-
- 44
- 593
- Instanes Bjørn
- COWI AS
- M45-49
- 20:56
- 04:41
-
- 45
- 656
- Knudsen Arne Wilhelm
- Gneist
- M50-54
- 20:59
- 04:45
-
- 46
- 800
- Sørheim Erlend
- M1-14
- 21:08
- 04:53
-
- 46
- 1448
- Fagerli Daniel
- M20-34
- 21:08
- 04:54
-
- 48
- 1164
- Toppe Torgeir
- Njørd Ro & Kajakklubb
- M40-44
- 21:20
- 05:06
-
- 48
- 1171
- Boge Lars
- Felleskjøpet BIL
- M50-54
- 21:20
- 05:06
-
- 50
- 1013
- Laurantsen Roald
- Gneist
- M45-49
- 21:25
- 05:11
-
- 51
- 820
- Van Der Meeren Yngve
- M15-19
- 21:26
- 05:12
-
- 52
- 272
- Netland Lars-Helge
- M20-34
- 21:27
- 05:12
-
- 53
- 1255
- Bakka Magnus T
- Fana Roklubb
- M15-19
- 21:29
- 05:15
-
- 54
- 1104
- Teige Roar
- Åsane. Seilforening
- M55-59
- 21:30
- 05:15
-
- 55
- 996
- Aske Løtveit Mikkel
- Norna-Salhus IL
- M1-14
- 21:32
- 05:18
-
- 56
- 545
- Sørensen Roar
- OneSubsea
- M45-49
- 21:33
- 05:18
-
- 57
- 244
- Steelhammer Jeff
- NODE B.I.L.
- M20-34
- 21:40
- 05:25
-
- 57
- 267
- Leknes Jon Harald
- DNB Klubben
- M20-34
- 21:40
- 05:26
-
- 59
- 431
- Vatnelid Geir
- OneSubsea
- M40-44
- 21:41
- 05:26
-
- 60
- 577
- Heegaard Einar
- Norsk Institutt For Skog Og Landskap
- M45-49
- 21:47
- 05:33
-
- 61
- 338
- Angerman Truls
- M35-39
- 21:51
- 05:37
-
- 62
- 1322
- Jorddal Stein Åge
- Gular
- M60-64
- 21:54
- 05:39
-
- 63
- 1067
- Myking Arne Dag
- DNB BIL
- M50-54
- 21:55
- 05:41
-
- 64
- 94
- Ellingsen Herman
- Gneist
- M1-14
- 22:01
- 05:47
-
- 65
- 341
- Dypevik Eirik
- Helikopter Service
- M35-39
- 22:06
- 05:52
-
- 66
- 1572
- Runningen Lyngbø Thomas
- Bergen CK
- M15-19
- 22:08
- 05:53
-
- 67
- 670
- Mæland Sjur Georg
- COWI AS
- M50-54
- 22:10
- 05:56
-
- 68
- 625
- Ottesen Sverre
- Varegg Fleridrett
- M50-54
- 22:13
- 05:59
-
- 69
- 259
- Ljåstad Anders
- CHC Helikopter Service
- M20-34
- 22:19
- 06:05
-
- 70
- 558
- York John Nova
- Varegg Fleridrett / Varegg IL
- M45-49
- 22:21
- 06:07
-
- 71
- 1597
- Skage Martin
- Gneist
- M1-14
- 22:25
- 06:11
-
- 72
- 1584
- Nilsen Knut Arild
- M40-44
- 22:27
- 06:13
-
- 73
- 741
- Gulbrandsøy Roald
- Hordaveg Bil
- M60-64
- 22:29
- 06:15
-
- 74
- 468
- Teigland Bård
- M40-44
- 22:31
- 06:16
-
- 75
- 1263
- Nummedal Ketil
- Statoil
- M40-44
- 22:37
- 06:23
-
- 76
- 1600
- Eidsheim Lars Kristian
- M15-19
- 22:38
- 06:23
-
- 77
- 690
- Kårbø Jan
- DNB
- M55-59
- 22:39
- 06:25
-
- 77
- 1508
- Bøyum Mads J.
- M20-34
- 22:39
- 06:25
-
- 79
- 70
- Moldestad Torstein
- M1-14
- 22:43
- 06:29
-
- 80
- 96
- Tysnes Tom Soma
- M1-14
- 22:44
- 06:30
-
- 81
- 474
- Ulvang Dag Magne
- CMR-BIL
- M40-44
- 22:45
- 06:31
-
- 81
- 628
- Osdal Stig Rune
- M50-54
- 22:45
- 06:31
-
- 81
- 1530
- Espeland Sigurd Heiberg
- M35-39
- 22:45
- 06:30
-
- 84
- 1556
- Lien Christian
- M55-59
- 22:48
- 06:34
-
- 85
- 1608
- Lunde Rasmus Holm
- M20-34
- 22:53
- 06:39
-
- 86
- 261
- Berg-Larsen Tommy
- Skandiabanken
- M20-34
- 22:56
- 06:42
-
- 87
- 117
- Gundersen Aslak Leikvoll
- Necon
- M45-49
- 22:57
- 06:42
-
- 87
- 1413
- Hundvebakke Geir
- M50-54
- 22:57
- 06:43
-
- 89
- 106
- Larsen Victor
- Stahl Heiser B.I.L.
- M65-69
- 22:59
- 06:44
-
- 90
- 265
- Andal Engelsen Henrik
- Åsane CK
- M20-34
- 23:00
- 06:45
-
- 91
- 1256
- Bakka Håvard T
- Fana Roklubb
- M1-14
- 23:02
- 06:48
-
- 92
- 173
- Voldsund Adreas
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 23:03
- 06:49
-
- 92
- 1254
- Frimanslund Jarle
- M15-19
- 23:03
- 06:49
-
- 94
- 1022
- Nygård Ivar
- M55-59
- 23:06
- 06:52
-
- 95
- 1292
- Samland Olav
- M50-54
- 23:13
- 06:59
-
- 96
- 223
- Fuhr Trond
- Apply Sørco
- M50-54
- 23:15
- 07:01
-
- 97
- 1567
- Ersland Håkon
- M45-49
- 23:16
- 07:02
-
- 98
- 1546
- Solesvik Per
- Express
- M45-49
- 23:17
- 07:03
-
- 99
- 93
- Badawy Oliver Gangsø
- Gneist
- M1-14
- 23:19
- 07:05
-
- 100
- 85
- Næss Torstein
- Gneist
- M1-14
- 23:20
- 07:06
-
- 100
- 973
- Sannes Fabian Skaar
- Bjarg IL / Bjarg
- M1-14
- 23:20
- 07:05
-
- 102
- 251
- Korneliussen Kenneth
- M20-34
- 23:22
- 07:08
-
- 102
- 418
- L. Hansen Ole Christian
- Tryg BIL
- M40-44
- 23:22
- 07:07
-
- 104
- 1107
- Hellen Ulrik
- Viking
- M1-14
- 23:23
- 07:08
-
- 105
- 1434
- Risa Stein Arne
- NECON
- M40-44
- 23:26
- 07:11
-
- 106
- 793
- Krogsæter Reidar
- CK Sotra
- M1-14
- 23:27
- 07:13
-
- 107
- 709
- Boge Inge
- A2G
- M55-59
- 23:34
- 07:20
-
- 107
- 1114
- Øvrebø Henrik
- M15-19
- 23:34
- 07:20
-
- 109
- 162
- Madsen Eivind
- Søreide IL- Gepard 2003
- M45-49
- 23:35
- 07:21
-
- 110
- 167
- Madsen Oliver
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 23:36
- 07:22
-
- 111
- 1512
- Kanebog Bjørn Cristian
- M20-34
- 23:37
- 07:23
-
- 112
- 208
- Pedersen Nils
- Multiconsult BIL
- M45-49
- 23:40
- 07:26
-
- 113
- 1568
- Ersland Knut
- M50-54
- 23:42
- 07:27
-
- 114
- 454
- Hole Lars Robert
- Meteorologisk Institutt
- M40-44
- 23:44
- 07:30
-
- 114
- 1133
- Valklev Stein-Erik
- M35-39
- 23:44
- 07:30
-
- 116
- 713
- Aase Per Verner
- Ceragon Networks
- M55-59
- 23:50
- 07:35
-
- 117
- 1418
- Tysnes Trond
- M40-44
- 23:52
- 07:38
-
- 118
- 441
- Dale Inge
- M40-44
- 23:57
- 07:43
-
- 118
- 1091
- Nilsen Tom
- M55-59
- 23:57
- 07:43
-
- 120
- 1016
- Eggereide Johannes
- Bergen TurnforeningFriidrett
- M1-14
- 23:58
- 07:44
-
- 120
- 1416
- Djurhuus Øystein
- HSI
- M20-34
- 23:58
- 07:43
-
- 122
- 627
- Erenstsen Espen
- Fjell-Kameraterne
- M50-54
- 24:02
- 07:47
-
- 123
- 448
- Viksøy Jostein
- M40-44
- 24:03
- 07:49
-
- 124
- 172
- Viksøy Andreas Maurseth
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 24:04
- 07:50
-
- 124
- 831
- Aarvik Håvard
- M15-19
- 24:04
- 07:49
-
- 126
- 660
- Heldal Tormod
- Odfjell Drilling BIL
- M50-54
- 24:09
- 07:55
-
- 127
- 553
- Birkeland Olav
- M45-49
- 24:10
- 07:56
-
- 128
- 548
- Røstum Ole
- Statoil BIL
- M45-49
- 24:13
- 07:59
-
- 129
- 1548
- Haukås Remi
- M20-34
- 24:14
- 08:00
-
- 130
- 484
- Waage Stig
- Odfjell Drilling BIL
- M40-44
- 24:17
- 08:02
-
- 130
- 1539
- Olaussen Martin
- M20-34
- 24:17
- 08:03
-
- 132
- 674
- Ellingsen Frode
- BIL Ankeret, Haakonsvern
- M50-54
- 24:19
- 08:04
-
- 133
- 114
- Gundersen Ulrik Bjørkhaug
- Necon
- M1-14
- 24:27
- 08:13
-
- 133
- 659
- Davidsen Jan Yngve
- Tine Bergen
- M50-54
- 24:27
- 08:13
-
- 135
- 646
- Egaas Øyvind
- M50-54
- 24:28
- 08:13
-
- 136
- 1203
- Stokke Jan Kåre
- NextGenTel
- M55-59
- 24:32
- 08:17
-
- 137
- 430
- Mjøs Erik
- Odfjell Drilling BIL
- M40-44
- 24:34
- 08:20
-
- 138
- 358
- Tobiassen Bjørnstein
- Odfjell Drilling BIL
- M35-39
- 24:36
- 08:21
-
- 138
- 897
- Fotland Kjetil
- M40-44
- 24:36
- 08:22
-
- 140
- 1536
- Gjerdåker Jon
- M20-34
- 24:43
- 08:28
-
- 141
- 696
- Walle Stig
- Norkart BIL
- M55-59
- 24:44
- 08:30
-
- 141
- 697
- Hansen Arne Normann
- M55-59
- 24:44
- 08:30
-
- 143
- 939
- Thuestad Thore Clifford
- Statoil Bergen
- M55-59
- 24:47
- 08:33
-
- 143
- 1020
- Martinsen Torje
- Fana IL
- M1-14
- 24:47
- 08:33
-
- 145
- 1019
- Martinsen Halvard
- M40-44
- 24:48
- 08:33
-
- 146
- 799
- Knag Torbjørn
- Gneist
- M1-14
- 24:50
- 08:36
-
- 147
- 629
- Skage Bjørn-Inge
- Gneist Orientering
- M50-54
- 24:53
- 08:39
-
- 147
- 695
- Gunnarskog Kåre
- OneSubsea
- M55-59
- 24:53
- 08:39
-
- 149
- 946
- Sæther Helge
- Statoil BIL
- M50-54
- 24:55
- 08:40
-
- 150
- 116
- Gundersen Jakob Bjørkhaug
- Necon
- M1-14
- 24:57
- 08:43
-
- 151
- 124
- Budal Tobias Endresen
- Bergen CK
- M1-14
- 25:00
- 08:46
-
- 151
- 435
- Gangsø Steinar
- Aker Solutions BIL
- M40-44
- 25:00
- 08:45
-
- 151
- 546
- Endresen Lars
- Bergen CK
- M45-49
- 25:00
- 08:46
-
- 154
- 742
- Skjerping Dag
- Caverion Bergen B.I.L.
- M60-64
- 25:01
- 08:47
-
- 155
- 636
- Øvrebø Bjørn Arne
- HiB
- M50-54
- 25:02
- 08:48
-
- 156
- 1500
- Wollan Pål
- M40-44
- 25:04
- 08:49
-
- 157
- 1439
- Løtveit Karl
- HIB
- M35-39
- 25:12
- 08:58
-
- 158
- 1323
- Frøland Kristiansen Magnus
- Søreide IL
- M1-14
- 25:16
- 09:02
-
- 159
- 194
- Gerhardsen Sigfred
- Beerenberg
- M45-49
- 25:19
- 09:05
-
- 160
- 1125
- Andersen Ole
- AOG
- M55-59
- 25:20
- 09:06
-
- 161
- 649
- Fristad Paal
- Statoil BIL
- M50-54
- 25:22
- 09:08
-
- 162
- 155
- Sivertsen Øystein
- Grieg Team
- M45-49
- 25:28
- 09:14
-
- 162
- 1136
- Torvanger Oddvin
- M55-59
- 25:28
- 09:13
-
- 164
- 738
- Mundal Otto
- Ceragon Networks
- M60-64
- 25:30
- 09:16
-
- 165
- 348
- Stadsnes John Helmer
- M35-39
- 25:36
- 09:21
-
- 166
- 736
- Djurhuus Rune
- Haukeland Sykehus Idrettslag
- M60-64
- 25:39
- 09:25
-
- 167
- 274
- Korneliussen Kjetil
- M20-34
- 25:43
- 09:29
-
- 167
- 839
- Kogstad Kristian
- Bergen CK
- M15-19
- 25:43
- 09:29
-
- 167
- 1535
- Ervik Ola-Hilmar
- M60-64
- 25:43
- 09:29
-
- 170
- 98
- Borsholm Erlend
- Gneist
- M1-14
- 25:45
- 09:30
-
- 171
- 750
- Høiberg Arnt Ivar
- M65-69
- 25:50
- 09:35
-
- 172
- 1524
- Rogde Geir
- M40-44
- 25:58
- 09:44
-
- 173
- 1009
- Reigstad Harald
- Aker Solutions AS
- M50-54
- 25:59
- 09:45
-
- 174
- 1590
- Konglevoll Martin
- M35-39
- 26:00
- 09:46
-
- 175
- 759
- Vikane Per
- Statoil
- M70+
- 26:02
- 09:47
-
- 176
- 464
- Kleppe Kjetil
- M40-44
- 26:05
- 09:51
-
- 177
- 735
- Johannessen Kjell
- BFG
- M60-64
- 26:06
- 09:51
-
- 178
- 1505
- Fagerheim Kjell Johny
- M50-54
- 26:09
- 09:55
-
- 179
- 1037
- Helland Ove
- M40-44
- 26:10
- 09:56
-
- 180
- 644
- Øvrebø Ståle
- Follesø Mannskor
- M50-54
- 26:14
- 10:00
-
- 181
- 978
- Njåstad Olav
- M55-59
- 26:29
- 10:14
-
- 182
- 631
- Nepstad Olai
- AKS 77
- M50-54
- 26:31
- 10:16
-
- 183
- 732
- Dahle Audun
- Helikopter Service
- M60-64
- 26:43
- 10:28
-
- 184
- 588
- Vassenden Bjørn Audun
- Aker Solutions BIL
- M45-49
- 26:47
- 10:33
-
- 185
- 583
- Lund Mikal
- Ceragon Networks
- M45-49
- 26:50
- 10:36
-
- 186
- 88
- Eikeberg Langøy Jørgen
- Bjarg IL
- M1-14
- 26:52
- 10:37
-
- 186
- 788
- Eikeberg Langøy Fredrik
- Bjarg IL
- M1-14
- 26:52
- 10:38
-
- 186
- 789
- Samnøy Storetvedt Martin
- Bjarg Gull
- M1-14
- 26:52
- 10:38
-
- 189
- 332
- Eikeberg Ole-Andre
- M35-39
- 26:53
- 10:38
-
- 190
- 672
- Andersen Helge
- DNB
- M50-54
- 27:04
- 10:50
-
- 191
- 952
- Pettersen Svein
- M60-64
- 27:06
- 10:51
-
- 191
- 1612
- Østevold Mads Leander
- Gneist
- M1-14
- 27:06
- 10:52
-
- 193
- 426
- Eliassen Knut
- Søreide IL
- M40-44
- 27:12
- 10:57
-
- 194
- 665
- Hjørnevik Stig
- Norconsult
- M50-54
- 27:20
- 11:06
-
- 194
- 740
- Bjervamoen Arvid
- Aanderaa Data Instruments AS
- M60-64
- 27:20
- 11:06
-
- 196
- 129
- Songstad Jakob Stuland
- Bergen CK
- M1-14
- 27:23
- 11:09
-
- 197
- 137
- Jacobsen Martin
- Bergen CK
- M1-14
- 27:27
- 11:13
-
- 197
- 169
- Rasmussen Arne Andreas
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 27:27
- 11:12
-
- 199
- 739
- Borgen Eivind
- Frank Mohn Fusa AS
- M60-64
- 27:29
- 11:15
-
- 200
- 121
- Solheim Andreas
- Bergen CK
- M1-14
- 27:36
- 11:21
-
- 201
- 84
- Ryland Andre Jensen
- Søvik Velforening
- M1-14
- 27:37
- 11:23
-
- 201
- 757
- Slethaug Johs
- Hovding
- M70+
- 27:37
- 11:23
-
- 201
- 1377
- Viken Stein
- M65-69
- 27:37
- 11:23
-
- 204
- 749
- Eriksen Svein Henning
- Ifbil
- M65-69
- 27:41
- 11:27
-
- 205
- 359
- Lauvås Trond
- Odfjell Drilling BIL
- M35-39
- 27:42
- 11:28
-
- 206
- 652
- Finne Styrk
- Bfg Bergen / CSC
- M50-54
- 27:45
- 11:31
-
- 207
- 346
- Lauvås Kenneth
- OneSubsea Processing
- M35-39
- 27:48
- 11:33
-
- 207
- 802
- Mohn Herman
- Bjarg IL
- M1-14
- 27:48
- 11:34
-
- 209
- 576
- Sæbø Asbjørn
- Statoil
- M45-49
- 27:53
- 11:39
-
- 209
- 669
- Ulstein Terje
- Aker Solutions BIL
- M50-54
- 27:53
- 11:39
-
- 211
- 937
- Hopland Ove
- M50-54
- 27:55
- 11:41
-
- 212
- 692
- Engelsen Atle
- M55-59
- 27:57
- 11:43
-
- 213
- 728
- Solheim Steinar
- Fana IL
- M60-64
- 28:00
- 11:46
-
- 214
- 1065
- Dahn Sondre
- M1-14
- 28:03
- 11:48
-
- 215
- 570
- Knutsen Eirik
- M45-49
- 28:05
- 11:51
-
- 216
- 206
- Bjander Rune
- Multiconsult BIL
- M50-54
- 28:06
- 11:52
-
- 216
- 657
- Wilhelmsen Odd
- M50-54
- 28:06
- 11:52
-
- 218
- 465
- Lund Helge Magnus
- BKK
- M40-44
- 28:15
- 12:00
-
- 219
- 479
- Hjellestad Ulv
- Frank Mohn Fusa AS
- M40-44
- 28:16
- 12:02
-
- 220
- 748
- Falch Kristian
- M65-69
- 28:19
- 12:05
-
- 221
- 693
- Hansen Bjørn Kåre
- Statoil BIL
- M55-59
- 28:20
- 12:05
-
- 221
- 1100
- Otterå Eirik Bjerke
- Viking
- M1-14
- 28:20
- 12:06
-
- 223
- 1165
- Toppe Kasper
- Njørd Ro & Kajakklubb
- M1-14
- 28:22
- 12:07
-
- 224
- 164
- Gudvangen Sebastian Wallem
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 28:23
- 12:09
-
- 224
- 727
- Tveita Oddvar
- Slåtthaug Skole
- M60-64
- 28:23
- 12:09
-
- 224
- 1351
- Håland Simon
- Bjarg
- M1-14
- 28:23
- 12:09
-
- 227
- 1537
- Jordal Gisle
- M20-34
- 28:29
- 12:15
-
- 228
- 1222
- Furebotten Svein-Eric
- M20-34
- 28:31
- 12:17
-
- 229
- 107
- Engen Knut Olav
- Stahl Heiser B.I.L.
- M60-64
- 28:37
- 12:23
-
- 230
- 668
- Helle Kjetil
- A2G
- M50-54
- 28:38
- 12:24
-
- 230
- 758
- Klubben Nils Are
- Posten
- M70+
- 28:38
- 12:24
-
- 232
- 1088
- Steffensen Fabian
- M1-14
- 28:44
- 12:30
-
- 233
- 171
- Vikedal Elias
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 28:46
- 12:32
-
- 234
- 420
- Leikvoll Trond
- NHC B.I.L.
- M40-44
- 28:49
- 12:35
-
- 235
- 647
- Lillefosse Jan Helge
- Bergen CK
- M50-54
- 28:50
- 12:35
-
- 236
- 572
- Bødtker Frode
- Bergen Brannvesen
- M45-49
- 29:07
- 12:53
-
- 237
- 1610
- Svendsen Fredrik
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 29:11
- 12:56
-
- 238
- 720
- Barth Tom
- BFG Fana
- M60-64
- 29:12
- 12:58
-
- 238
- 972
- Fiskerstrand Andreas
- Bergens Roklub
- M1-14
- 29:12
- 12:58
-
- 240
- 438
- Knag Tor Inge
- M40-44
- 29:14
- 12:59
-
- 240
- 461
- Høgh Harald
- NOBil
- M40-44
- 29:14
- 13:00
-
- 242
- 1349
- Hestness Christoffer
- Åsane Cycle Klubb
- M1-14
- 29:21
- 13:07
-
- 243
- 123
- Torsnes Tobias Traae
- Bergen CK
- M1-14
- 29:22
- 13:07
-
- 243
- 794
- Nilsen Theodor Stensaker
- M1-14
- 29:22
- 13:08
-
- 245
- 733
- Iversen Steinar
- M60-64
- 29:23
- 13:09
-
- 246
- 634
- Garate Christian Alejandro
- Varegg Fleridrett / Evry
- M50-54
- 29:27
- 13:13
-
- 247
- 791
- Eikeseth Otterå Magnus
- Bjarg IL / Bjarg Gull
- M1-14
- 29:29
- 13:15
-
- 248
- 424
- Horstad Egil
- Bjarg IL / Bjarg Gull
- M40-44
- 29:32
- 13:17
-
- 249
- 89
- Voll Henrik Nortveit
- M1-14
- 29:42
- 13:28
-
- 250
- 486
- Johansen Snorre L
- Privat
- M40-44
- 29:46
- 13:32
-
- 250
- 547
- Voll Arne
- Gjensidige
- M45-49
- 29:46
- 13:32
-
- 252
- 703
- Eriksen Atle
- Olsvik Skole
- M55-59
- 29:50
- 13:36
-
- 253
- 1099
- Otterå Håkon
- Fisken Bil
- M50-54
- 30:20
- 14:05
-
- 254
- 163
- Andersen Mads Rau
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 30:23
- 14:08
-
- 255
- 108
- Mohn Henrik S.
- Bjarg IL
- M1-14
- 30:24
- 14:10
-
- 255
- 429
- Daae Rune Myge
- M40-44
- 30:24
- 14:10
-
- 257
- 691
- Buvik Sveinung
- M55-59
- 30:31
- 14:17
-
- 258
- 1324
- Lillebø Magne R.
- Broadnet Bergen BIL
- M60-64
- 30:35
- 14:21
-
- 259
- 482
- Nielsen Peter Carl Lindberg
- Aker Solutions BIL
- M40-44
- 30:43
- 14:28
-
- 260
- 1060
- Hodneland Jan
- M65-69
- 30:51
- 14:37
-
- 261
- 755
- Lillemoen Jan
- Hovding
- M70+
- 30:57
- 14:43
-
- 262
- 571
- Nes Asbjørn
- Odfjell Drilling BIL
- M45-49
- 31:09
- 14:55
-
- 263
- 1516
- Grove Knut S
- M50-54
- 31:11
- 14:56
-
- 264
- 724
- Mellingen Svein Atle
- DNB
- M60-64
- 31:34
- 15:20
-
- 265
- 687
- Eltvik Petter
- Statoil Bergen BIL
- M55-59
- 31:48
- 15:34
-
- 266
- 80
- Skogen Eide Philip
- Nordre Fjell
- M1-14
- 31:52
- 15:38
-
- 267
- 186
- Cools Morten
- Bouvet Norge AS
- M20-34
- 31:53
- 15:38
-
- 268
- 86
- Rå Birkeland Kaspar
- M1-14
- 31:57
- 15:43
-
- 268
- 336
- Birkeland Torbjørn
- M35-39
- 31:57
- 15:42
-
- 270
- 74
- Ottesen Henrik
- Varegg Fleridrett
- M1-14
- 32:18
- 16:04
-
- 271
- 79
- Vikedal Magnus
- M1-14
- 32:22
- 16:07
-
- 272
- 264
- Tislevoll Ørjan
- M20-34
- 32:27
- 16:13
-
- 273
- 746
- Lillefosse Arthur
- SAS Klubben
- M65-69
- 32:49
- 16:35
-
- 274
- 753
- Nordland Ivar
- DNB
- M65-69
- 32:53
- 16:39
-
- 275
- 257
- Rozynek Pawel
- Tide Buss AS
- M20-34
- 33:12
- 16:58
-
- 276
- 801
- Horstad Jakob
- Bjarg IL / Bjarg Gull
- M1-14
- 33:27
- 17:13
-
- 277
- 698
- Hayes Simon
- Statoil BIL
- M55-59
- 33:36
- 17:22
-
- 277
- 737
- Frost-Nielsen Tor
- Varegg
- M60-64
- 33:36
- 17:22
-
- 279
- 756
- Løvenholm Aksel
- Bfg Bergen / Bfg Bergen
- M70+
- 33:46
- 17:32
-
- 280
- 1392
- Aspevik Tor
- M1-14
- 33:52
- 17:38
-
- 281
- 81
- Ellingsen Oscar
- Gneist
- M1-14
- 33:53
- 17:38
-
- 281
- 455
- Ellingsen Leif-Johan
- Gneist
- M40-44
- 33:53
- 17:39
-
- 283
- 592
- Holst Steinar
- Odfjell Drilling BIL
- M45-49
- 34:04
- 17:49
-
- 284
- 970
- Fiskerstrand Terje
- Bergens Roklub
- M40-44
- 34:16
- 18:02
-
- 285
- 747
- Lund Hans Jacob
- M65-69
- 34:35
- 18:21
-
- 286
- 91
- Caile Oskar
- M1-14
- 34:44
- 18:30
-
- 287
- 723
- Gjessing Knut
- Telesport
- M60-64
- 34:46
- 18:32
-
- 288
- 752
- Watne Per
- Odfjell SE
- M65-69
- 35:24
- 19:09
-
- 289
- 792
- Jakobsen Jan
- Bfg Bergen / Bjarg
- M1-14
- 37:13
- 20:59
-
- 290
- 1023
- Engesæth Kåre
- M70+
- 39:17
- 23:02
-
- 291
- 168
- Mæland Sindre Andre
- Søreide IL- Gepard 2003
- M1-14
- 39:46
- 23:32
Resultater for menn 10 km :
-
- Plass
- StNr
- Navn
- Klubb
- Klasse
- Tid
- Diff
-
- 1
- 1178
- Broberg Skeltved Alexander
- Bergen Triathlon Club
- M20-34
- 33:58
- 00:00
-
- 2
- 969
- Øvre-Helland Sondre
- TIF Viking
- M15-19
- 34:16
- 00:17
-
- 3
- 994
- Iden Mikal
- Norna-Salhus IL
- M15-19
- 34:52
- 00:53
-
- 4
- 1522
- Loftås Øyvind
- M20-34
- 35:04
- 01:05
-
- 5
- 1381
- Cherry Alan
- M20-34
- 35:08
- 01:09
-
- 6
- 1261
- Glännefors Max
- BFG Bergen
- M20-34
- 36:32
- 02:33
-
- 7
- 1523
- Lynas Matthew
- Varegg Fleridrett
- M45-49
- 36:38
- 02:39
-
- 8
- 1542
- Sætersdal Desa David Leopold
- Fana IL
- M20-34
- 36:50
- 02:51
-
- 9
- 918
- Tvedt Jørgen
- Norna-Salhus IL
- M15-19
- 36:52
- 02:53
-
- 10
- 269
- Stakkevold Tore
- M20-34
- 37:26
- 03:27
-
- 11
- 919
- Kristiansen Meyer Aleksander
- Norna-Salhus IL
- M15-19
- 37:38
- 03:39
-
- 12
- 549
- Nybø Hans Olav
- Statoil BIL
- M45-49
- 37:44
- 03:45
-
- 13
- 1571
- Gjøsæter Ole Morten
- Bergen CK
- M15-19
- 38:00
- 04:01
-
- 14
- 1159
- Olaussen Stein Henrik
- Øl Og Kondis
- M20-34
- 38:04
- 04:05
-
- 15
- 1186
- Borge Ove
- LTI
- M45-49
- 38:08
- 04:09
-
- 16
- 1348
- Tronstad Karl Jonas
- Åsane CK
- M15-19
- 38:14
- 04:15
-
- 17
- 833
- Madsen Kristoffer
- Bergen CK
- M15-19
- 38:15
- 04:16
-
- 18
- 331
- Hordvik Stian
- Thommessen
- M35-39
- 38:22
- 04:23
-
- 19
- 1389
- Nysæter Helge
- Bergens TF
- M40-44
- 38:27
- 04:28
-
- 20
- 112
- Nymark Trond
- Necon
- M35-39
- 38:41
- 04:42
-
- 21
- 256
- Hope Even Tviberg
- Odfjell Drilling BIL
- M20-34
- 38:42
- 04:43
-
- 22
- 909
- Espeseth Torbjørn
- Norna-Salhus IL
- M1-14
- 38:43
- 04:44
-
- 23
- 817
- Garmannslund Ole Garmann
- CK Sotra
- M15-19
- 38:48
- 04:49
-
- 23
- 953
- Boge Bjarne
- Bergen Triathlon Club
- M50-54
- 38:48
- 04:49
-
- 25
- 485
- Madsen Fredrik
- Bergen CK
- M40-44
- 38:51
- 04:52
-
- 26
- 1559
- Mossestad Freddy
- M45-49
- 38:58
- 04:59
-
- 27
- 1407
- Knudsen Magne
- Wintershall Norge
- M20-34
- 39:10
- 05:11
-
- 28
- 1025
- Hjelmeland Vegard
- M15-19
- 39:11
- 05:12
-
- 29
- 157
- Misje Roar
- Grieg Team
- M45-49
- 39:13
- 05:14
-
- 30
- 334
- Gald Ingolf
- Meltwater
- M35-39
- 39:17
- 05:18
-
- 31
- 1592
- Misje Alexander
- M20-34
- 39:20
- 05:21
-
- 32
- 1563
- Leganger Erik
- M40-44
- 39:22
- 05:23
-
- 33
- 1259
- Werner Jan Wilhelm
- Bergen Triathlon Club
- M50-54
- 39:26
- 05:27
-
- 34
- 434
- Thorn Thomas Bergsvik
- Åsane CK / Logiteam.No
- M40-44
- 39:27
- 05:28
-
- 35
- 986
- Sæthre Nils Rune
- Nordhordland SK
- M40-44
- 39:43
- 05:44
-
- 36
- 1042
- Dahl Eskil K.
- Statoil BIL
- M20-34
- 39:45
- 05:46
-
- 37
- 982
- Schumann-Olsen Aleksander
- M20-34
- 40:03
- 06:04
-
- 38
- 288
- Pedersen Mikkel Meldgaard
- COWI AS
- M20-34
- 40:08
- 06:09
-
- 39
- 419
- Rasmussen Petter
- M40-44
- 40:14
- 06:15
-
- 40
- 1156
- Cromie Michael
- Fjøsnager Kiropraktorklinikk
- M35-39
- 40:23
- 06:24
-
- 41
- 1603
- Strandenes Ivar
- M20-34
- 40:26
- 06:27
-
- 42
- 284
- Snilstveit Gitle
- Frank Mohn Fusa AS
- M20-34
- 40:57
- 06:58
-
- 43
- 221
- Amundsen Ørnulf Svan
- Apply Sørco
- M20-34
- 41:02
- 07:03
-
- 44
- 425
- Skar Rune
- Nordhordland Sykkelklubb
- M40-44
- 41:05
- 07:06
-
- 45
- 1583
- Slaatten Anders
- M20-34
- 41:14
- 07:15
-
- 46
- 452
- Skarstein Frode
- Statoil BIL
- M40-44
- 41:22
- 07:23
-
- 47
- 339
- Stenseth Stian
- Head Energy
- M35-39
- 41:26
- 07:27
-
- 48
- 436
- Knoph Stein Erik
- Statoil Bergen BIL
- M40-44
- 41:35
- 07:36
-
- 49
- 917
- Herland Vegard
- Norna-Salhus IL
- M15-19
- 41:39
- 07:40
-
- 50
- 585
- Rognø Jarle
- Caverion Bergen B.I.L.
- M45-49
- 41:47
- 07:48
-
- 51
- 1163
- Skorpeide Jan
- M50-54
- 41:55
- 07:56
-
- 52
- 932
- Giertsen Egil
- Fana IL / Fana IL
- M45-49
- 41:58
- 07:59
-
- 53
- 271
- Nordstrand Jaran
- Bergen Klatreklubb
- M20-34
- 42:07
- 08:08
-
- 54
- 1121
- Eriksen Eide Knut
- Avdanket Fotballspiller
- M20-34
- 42:16
- 08:17
-
- 55
- 279
- Vik Heine
- Reinertsen BIL
- M20-34
- 42:25
- 08:26
-
- 56
- 463
- Sørhøy Frode
- Varegg Fleridrett / Varegg Team Melkesyre
- M40-44
- 42:27
- 08:28
-
- 57
- 1578
- Hodnekvam Frode
- M35-39
- 42:35
- 08:36
-
- 58
- 457
- Gunnarson Michael
- BUB Bergen
- M40-44
- 42:57
- 08:58
-
- 59
- 1593
- Misje Nicolai
- M20-34
- 43:03
- 09:04
-
- 60
- 836
- Øverland Erik Vevatne
- Bergen CK
- M15-19
- 43:24
- 09:25
-
- 61
- 1463
- Sagstad Erik
- M20-34
- 43:32
- 09:33
-
- 62
- 581
- Irgens Christian
- M45-49
- 43:51
- 09:52
-
- 63
- 1533
- Duesund Skjalg
- M65-69
- 43:56
- 09:57
-
- 64
- 699
- Opstad Rune Johannes
- BIL Statoil
- M55-59
- 44:01
- 10:02
-
- 65
- 118
- Nielsen Kristoffer H.
- Bergen CK
- M1-14
- 44:12
- 10:13
-
- 65
- 246
- Eikill Vegard
- OneSubsea
- M20-34
- 44:12
- 10:13
-
- 67
- 1205
- Tofte Espen
- M35-39
- 44:15
- 10:16
-
- 68
- 1552
- Braut Ivar
- M55-59
- 44:17
- 10:18
-
- 69
- 1480
- Ekerhovd Jørgen
- M20-34
- 44:20
- 10:21
-
- 70
- 594
- Espedal Trond Arne
- Ceragon Networks
- M45-49
- 44:23
- 10:24
-
- 71
- 662
- Jensen Geir
- Søvik Velforening
- M50-54
- 44:27
- 10:28
-
- 72
- 467
- Andersen Øivind
- M40-44
- 44:31
- 10:32
-
- 73
- 328
- Hovland Sande Morten
- M35-39
- 44:37
- 10:38
-
- 74
- 1595
- Jønsson Magnus
- Fana IL
- M15-19
- 44:43
- 10:44
-
- 75
- 471
- Espeseth Frode
- M40-44
- 44:47
- 10:48
-
- 76
- 428
- Skjerven Christen
- Bergen Triathlon Club
- M40-44
- 44:49
- 10:50
-
- 77
- 139
- Gautestad Audun
- Bergen CK
- M1-14
- 44:51
- 10:52
-
- 77
- 354
- Grønningsæter Erik
- COWI AS
- M35-39
- 44:51
- 10:52
-
- 79
- 591
- Øverland Bjørn Atle
- Bergen CK
- M45-49
- 44:52
- 10:53
-
- 80
- 589
- Gautestad Olav
- Bergen CK
- M45-49
- 44:55
- 10:56
-
- 81
- 1415
- Olsen Øyvind
- M45-49
- 44:56
- 10:57
-
- 82
- 1481
- Tholo Harald
- Aanderaa Data Instruments AS
- M45-49
- 45:10
- 11:11
-
- 83
- 352
- Møller Bjørn
- Etica AS
- M35-39
- 45:14
- 11:15
-
- 84
- 729
- Tennebekk Ludvig
- Bfg Bergen / BKK B.I.L
- M60-64
- 45:27
- 11:28
-
- 85
- 1565
- Einarsen Per
- Ask Friidrett
- M35-39
- 45:32
- 11:33
-
- 86
- 928
- Løvaas Lars Erik
- M40-44
- 45:52
- 11:53
-
- 87
- 968
- Øvre-Helland Frode
- Nygårdsgaten Fysioterapi
- M50-54
- 46:05
- 12:06
-
- 88
- 361
- Eik Jan Roald
- Odfjell Drilling BIL
- M35-39
- 46:15
- 12:16
-
- 89
- 126
- Litlere Erlend
- Bergen CK
- M1-14
- 46:21
- 12:22
-
- 90
- 119
- Grünert Erik Justus
- Bergen CK
- M1-14
- 46:27
- 12:28
-
- 91
- 422
- Kløvrud Arnstein
- M40-44
- 46:33
- 12:34
-
- 92
- 344
- Richardsen Cato
- M35-39
- 46:44
- 12:45
-
- 93
- 327
- Pletten Andre
- M35-39
- 46:47
- 12:48
-
- 94
- 1486
- Haugland Bjarte
- Apply Sørco
- M35-39
- 46:50
- 12:51
-
- 95
- 640
- Hauso Morten
- Bfg Bergen
- M50-54
- 46:56
- 12:57
-
- 96
- 131
- Bø Vidar Andre
- Bergen CK
- M1-14
- 46:57
- 12:58
-
- 97
- 1558
- Garfors Åsmund
- M20-34
- 47:00
- 13:01
-
- 98
- 1485
- Wendelbo Øystein
- M50-54
- 47:17
- 13:18
-
- 99
- 1585
- Sigdestad Stig Magnar
- M35-39
- 47:40
- 13:41
-
- 100
- 705
- Uthaug Magnar
- CSC BIL
- M55-59
- 47:51
- 13:52
-
- 101
- 345
- Vatne Kjetil
- Tannlegehuset AS
- M35-39
- 48:04
- 14:05
-
- 102
- 654
- Meyer Robert
- CSC Bil
- M50-54
- 48:24
- 14:25
-
- 103
- 1694
- Engen Fredrik
- M20-34
- 48:36
- 14:37
-
- 104
- 1329
- Sivertsen Øystein
- Danske Bank
- M20-34
- 48:40
- 14:41
-
- 105
- 1569
- Seldal Rolf
- M45-49
- 48:44
- 14:45
-
- 106
- 957
- Stenseth Fredrik
- M35-39
- 48:51
- 14:52
-
- 107
- 721
- Vivås Inge
- HIB BIL
- M60-64
- 48:52
- 14:53
-
- 108
- 421
- Nilsen Frode
- Fana IL / EVRY
- M40-44
- 49:06
- 15:07
-
- 109
- 258
- Enes Roger
- M20-34
- 49:09
- 15:10
-
- 110
- 475
- Moland Lars Gustav
- Statoil BIL
- M40-44
- 49:13
- 15:14
-
- 111
- 963
- Christensen Atle
- BPI
- M45-49
- 49:15
- 15:16
-
- 112
- 1161
- Carlson Christian
- Tiiim ZlankBakfra
- M20-34
- 49:25
- 15:26
-
- 113
- 1175
- Carlson Stig
- Fysioterapeut 1 AS
- M35-39
- 49:28
- 15:29
-
- 114
- 97
- Skogen Eide Victor
- Nordre Fjell
- M1-14
- 49:31
- 15:32
-
- 115
- 357
- Vetås Trond
- Odfjell Drilling BIL
- M35-39
- 49:32
- 15:33
-
- 116
- 1453
- Maanum Thomas
- M35-39
- 49:34
- 15:35
-
- 117
- 686
- Kolbeinsen Atle
- DNB Klubben
- M55-59
- 49:50
- 15:51
-
- 118
- 462
- Løvik Arild
- M40-44
- 50:00
- 16:01
-
- 119
- 1312
- Lilleskare Jarle
- Caverion Bergen B.I.L.
- M20-34
- 50:01
- 16:02
-
- 120
- 1506
- Blom Per Gustav
- M50-54
- 50:02
- 16:03
-
- 120
- 1598
- Didriksen Mads
- M20-34
- 50:02
- 16:03
-
- 122
- 1511
- Hammer Jan Arthur
- M55-59
- 50:07
- 16:08
-
- 123
- 641
- Larsen Trond
- M50-54
- 50:13
- 16:14
-
- 124
- 120
- Nessimo Lasse Ørsal
- Bergen CK
- M1-14
- 50:20
- 16:21
-
- 125
- 734
- Halvorsen Atle
- M60-64
- 50:26
- 16:27
-
- 126
- 566
- Aulin Bård
- M45-49
- 50:31
- 16:32
-
- 127
- 906
- Wisth Vegard
- Team Wisth
- M45-49
- 50:44
- 16:45
-
- 128
- 632
- Williams Stephen
- Statoil BIL
- M50-54
- 50:48
- 16:49
-
- 129
- 136
- Nordeide Håkon
- Frank Mohn Fusa AS
- M1-14
- 51:01
- 17:02
-
- 130
- 701
- Gjelsvik Rolf
- Fana IL
- M55-59
- 51:05
- 17:06
-
- 131
- 944
- Sellevold Trond Audun
- Bergen Taxi
- M50-54
- 51:12
- 17:13
-
- 132
- 1237
- Kanebog Thomas
- M20-34
- 51:17
- 17:18
-
- 133
- 446
- Hermansen Trond
- BIR AS
- M40-44
- 51:20
- 17:21
-
- 134
- 1148
- Larsen Øystein Tombre
- Team Melkesyre / EVRY
- M50-54
- 51:42
- 17:43
-
- 135
- 1591
- Misje Roald
- Bergen Triathlon Club
- M50-54
- 51:47
- 17:48
-
- 136
- 716
- Tvedt Jarle
- BIL Ankeret, Haakonsvern
- M55-59
- 51:49
- 17:50
-
- 137
- 127
- Alvsåker Daniel
- Bergen CK
- M1-14
- 51:53
- 17:54
-
- 138
- 1224
- Hammer Lars Olav
- M20-34
- 51:58
- 17:59
-
- 139
- 1609
- Drønen Frode
- Bouvet Norge AS
- M35-39
- 52:04
- 18:05
-
- 140
- 342
- Eide Roy
- Nordre Fjell
- M35-39
- 52:29
- 18:30
-
- 141
- 449
- Henningsen Arve
- M40-44
- 52:54
- 18:55
-
- 142
- 1411
- Losnegård Jørn
- M40-44
- 53:00
- 19:01
-
- 143
- 938
- Tresselt Petter
- M55-59
- 53:25
- 19:26
-
- 144
- 1283
- Sørensen Tim
- M15-19
- 53:29
- 19:30
-
- 145
- 689
- Olsen Helge
- Odfjell BIL
- M55-59
- 53:39
- 19:40
-
- 146
- 726
- Weydahl Karl
- Høgskolen I Bergen BIL
- M60-64
- 53:41
- 19:42
-
- 147
- 290
- Tungland Kristoffer
- COWI AS
- M20-34
- 53:53
- 19:54
-
- 148
- 643
- Jensen Victor
- Gneist / Lag
- M50-54
- 54:12
- 20:13
-
- 149
- 254
- Georgsen Torkild
- M20-34
- 54:20
- 20:21
-
- 150
- 483
- Mæland Stig
- Aker Solutions BIL
- M40-44
- 54:22
- 20:23
-
- 151
- 1231
- Hansen Roald Vagn
- Grieg Team
- M20-34
- 54:24
- 20:25
-
- 152
- 565
- Børnes Atle
- Statoil BIL
- M45-49
- 54:29
- 20:30
-
- 153
- 574
- Ness Ben-Erik
- M45-49
- 54:46
- 20:47
-
- 154
- 133
- Lillefosse Sander
- Bergen CK
- M1-14
- 55:21
- 21:22
-
- 155
- 337
- Robinson Matthew
- M35-39
- 55:56
- 21:57
-
- 156
- 941
- Johannesen Stein Henry Reigstad
- Loddefjord-Løperne
- M65-69
- 56:33
- 22:34
-
- 157
- 1510
- Hammer Hasns Erik
- M20-34
- 58:39
- 24:40
-
- 158
- 1153
- Meland Jan Helge
- M40-44
- 59:03
- 25:04
-
- 159
- 590
- Solstad Hans E.
- Odfjell Drilling BIL
- M45-49
- 59:46
- 25:47
-
- 160
- 1554
- Tveit Ådne
- M50-54
- 01:02:31
- 28:32
-
- 161
- 175
- Litlere Øyvind
- Bouvet Norge AS
- M40-44
- 01:12:38
- 38:39
Resultater for kvinner 10 km :
-
- 1
- 1540
- Hilland Rebecca
- BFG Bergen
- K20-34
- 37:34
- 00:00
-
- 2
- 1528
- Novik Maryna
- K20-34
- 39:22
- 01:47
-
- 3
- 1182
- Bergset Vilde
- Fana
- K15-19
- 40:13
- 02:38
-
- 4
- 1586
- Svendal Gro
- K40-44
- 40:18
- 02:43
-
- 5
- 924
- Sigdestad Kari
- Loddefjord-Løperne
- K35-39
- 42:43
- 05:08
-
- 6
- 1570
- Leikvoll Mailinn
- K20-34
- 43:33
- 05:58
-
- 6
- 1581
- Arlehed Linea
- K20-34
- 43:33
- 05:58
-
- 8
- 199
- Løvstakken Mona
- Beerenberg
- K45-49
- 44:18
- 06:43
-
- 9
- 534
- Midttømme Kirsti
- CMR-BIL
- K45-49
- 45:01
- 07:26
-
- 10
- 921
- Landro Cecilie
- Norna-Salhus IL
- K20-34
- 45:08
- 07:33
-
- 11
- 400
- Svendsmark Marianne Engan
- K40-44
- 45:28
- 07:54
-
- 12
- 295
- Ganji Bahereh
- K35-39
- 45:53
- 08:19
-
- 13
- 1501
- Arildsen Birthe
- K20-34
- 46:35
- 09:01
-
- 14
- 1529
- Thørnqvist Sara
- K20-34
- 46:51
- 09:17
-
- 15
- 1206
- Valland Bjørg-Marit
- KPMG
- K20-34
- 47:14
- 09:39
-
- 16
- 313
- Haug Elisabeth Tangen
- K35-39
- 47:32
- 09:57
-
- 17
- 1433
- Instefjord Kari Renslo
- K15-19
- 47:43
- 10:08
-
- 17
- 1560
- Rasmussen Beate Vinkler
- Loddefjord-løperne
- K40-44
- 47:43
- 10:08
-
- 19
- 905
- Christensen Cecilie
- Bergen Triathlon Club
- K20-34
- 48:00
- 10:25
-
- 20
- 364
- Thorn Nina Bergsvik
- Løpske Åsabuere
- K40-44
- 48:34
- 11:00
-
- 21
- 1204
- Nordahl Anne
- K35-39
- 48:54
- 11:19
-
- 21
- 1594
- Misje Bibbi
- Bergen Triathlon Club
- K50-54
- 48:54
- 11:20
-
- 23
- 392
- Rugland Ingvild
- IL Tidende
- K40-44
- 48:59
- 11:24
-
- 24
- 198
- Siarkowska Jagoda
- Beerenberg
- K20-34
- 49:16
- 11:41
-
- 24
- 1183
- Stensby Marit
- NRK
- K20-34
- 49:16
- 11:42
-
- 26
- 196
- Grindheim Camilla
- Beerenberg
- K20-34
- 49:17
- 11:43
-
- 27
- 812
- Bentzon Emilie
- Bergen CK
- K15-19
- 49:30
- 11:55
-
- 28
- 876
- Rostad Åshild
- K20-34
- 49:39
- 12:04
-
- 29
- 956
- Bratten Elin Reed
- Bergen Triathlon Club
- K45-49
- 50:03
- 12:28
-
- 30
- 974
- Nysæter Ragnhild
- K40-44
- 50:23
- 12:49
-
- 31
- 395
- Skeide Laila
- K40-44
- 50:29
- 12:54
-
- 32
- 904
- Olsen Hege Susanne
- K20-34
- 51:07
- 13:32
-
- 33
- 1301
- Kjelby Mariann
- K45-49
- 51:15
- 13:40
-
- 34
- 1553
- Erdal Ellen
- K50-54
- 52:06
- 14:31
-
- 35
- 925
- Wisth Svanhild
- Team Wisth
- K40-44
- 52:12
- 14:37
-
- 36
- 1173
- Brurås Anette
- Bergen Triathlon Club / EVRY AS
- K35-39
- 52:17
- 14:43
-
- 37
- 1142
- Stokkevåg Camilla Hanquist
- K20-34
- 52:25
- 14:50
-
- 38
- 393
- Handeland Gro
- K40-44
- 52:34
- 14:59
-
- 39
- 898
- Hage Bente
- Sjøforsvaret
- K45-49
- 52:37
- 15:02
-
- 40
- 1589
- Fjeld Karianne Takle
- K20-34
- 53:19
- 15:44
-
- 41
- 415
- Bryhn Mona
- A2G
- K40-44
- 53:20
- 15:46
-
- 42
- 1185
- Hultgren Anita
- K50-54
- 53:55
- 16:20
-
- 43
- 1087
- Eiking Eva Charlotte
- K15-19
- 53:58
- 16:23
-
- 44
- 1287
- Gya Ragnhild
- K20-34
- 54:02
- 16:27
-
- 45
- 1095
- Havre Katrine
- K40-44
- 54:04
- 16:30
-
- 46
- 1128
- Svensen Siv Elisabeth
- Statoil BIL
- K40-44
- 54:10
- 16:35
-
- 47
- 1549
- Tollånes Mette
- K40-44
- 55:17
- 17:42
-
- 48
- 396
- Spriet Endy
- K40-44
- 55:46
- 18:11
-
- 49
- 161
- Bilet Anette Astrup
- Grieg Team
- K20-34
- 56:37
- 19:02
-
- 50
- 160
- Alsaker Therese
- Grieg Team
- K40-44
- 56:38
- 19:03