Bildet: Rune Thomassen løp inn til seier på 18.13. (Foto: Miroslaw Baran)
Det var fine forhold med tørt underlag, vindstille, sol, 129 humørfylte deltakere og "bare moroa" da Hedmark Fylkeskommue arrangerte sesongens 18. løp i Gå-joggen ved Klukstuen Barnehage onsdag kveld.
Reinert Rinvold ble 2. mann i mål på 18.34. (Foto: Miroslaw Baran)
Henning Mortensen var tredje løper i mål med 18.51.(Foto: Miroslaw Baran)
Samleside for Gå-Joggen
Resultatliste Gå-joggen, Klukstuen 27.08.2014 |
|||
Arr. Hedmark Fylkeskommune |
|||
Kort løype | |||
Kvinner 12-15 | |||
Plass | Deltakernavn | Lag/bedrift | Tid |
1 | Julie Neby | Hamar Skiklubb | 11:48 |
2 | Solvor Seim | Hamar Skiklubb | 11:53 |
3 | Bjørk Ellingsbø | Orion Fik | 12:20 |
Kvinner 55-59 | |||
1 | Undis Irene Strøm | 11:58 | |
2 | Sigrun Økelsrud | Veldre Friidrett | 12:13 |
Kvinner 65-69 | |||
1 | Margrethe Bergaust | Veldre Friidrett | 15:28 |
Menn 12-15 | |||
1 | Emil Innselset Nordeng | Storhamar Fotball | 12:03 |
2 | Vegard Ranestad | Hamar Friidrett | 13:54 |
Menn 25-29 | |||
1 | Tommy Jørgensen | Team Jørgensen | 11:07 |
Menn 35-39 | |||
1 | Miroslav Baran | Takelementer | 09:40 |
Menn 45-49 | |||
1 | Øystein Hellerud | Brudd | 12:57 |
Menn 50-54 | |||
1 | Andreas Huber | Hamar O-klubb | 11:22 |
Menn 55-59 | |||
1 | Rasmus Lang-Ree | Ottestad Ski | 11:55 |
2 | Knut Ivar Aasen | Elverum Kommune | 12:24 |
Menn 60-64 | |||
1 | Trond Midtsveen | Nortech | 11:53 |
Lang løype | |||
Kvinner 12-15 | |||
1 | Mari Robøle Lien | Hamar Skiklubb | 20:13 |
Kvinner 16-19 | |||
1 | Åsta Sørensen Kielland | Hamar skiklubb | 23,14 |
2 | Heidi Syversen | Vang IL | 24,27 |
Kvinner 30-34 | |||
1 | Anette Marken | Team Fønix | 23,43 |
Kvinner 35-39 | |||
1 | Esther Innselset | Team Fjelluft | 21:42 |
Kvinner 40-44 | |||
1 | Inger Robøle | Hamar skiklubb | 23:05 |
2 | Lin Hoff | Roal Sport/Mjøsa | 23:37 |
Kvinner 45-49 | |||
1 | Marianne Myklebust | Hamar Friidrett | 19:08 |
2 | Bente Langøigjelten | Hamar Skiklubb | 24,12 |
Kvinner 55-59 | |||
1 | Marit Heide Romsås | Team Fønix | 24,44 |
Menn 16-19 | |||
1 | Fredrik Dalen | VFS | 21:00 |
Menn 12-15 | |||
1 | Simen Syversen | Hamar Skiklubb | 19:38 |
Menn 30-34 | |||
1 | Henning Mortenen | Asko/Fønix | 18:51 |
2 | Heine Toftegaard | Hamar Skiklubb | 19:04 |
Menn 35-39 | |||
1 | Arild Dahl | Tine/Team Fønix | 19:47 |
Menn 40-44 | |||
1 | Rune Thomasen | Hamar Skiklubb | 18:13 |
2 | Jan Erik Mathiassen | Ottestad | 20:04 |
Menn 45-49 | |||
1 | Tor E. Frøen | 19:31 | |
2 | Pål Erik Langøigjelten | HIL- Friidrett | 19:37 |
3 | Espen Overskott | Hamar Skiklubb | 19:52 |
4 | Kjell Petter Ellingsbø | Veldre Friidrett | 20:45 |
5 | Ole Kristian Bang | Hamar Skiklubb | 21:13 |
6 | Tom Werner Hansen | Stange Kommune | 22:24 |
7 | Tom Anders Elfstedt | Stange Energi | 21:44 |
8 | Rune Paulsen | ICB Elektro | 24,03 |
Menn 50-54 | |||
1 | Reinert A. Rinvold | Veldre Friidrett | 18:34 |
2 | Jon Storsveen | Ottestad | 19:44 |
3 | Kjell Skarpnord | Mjøsski | 23:39 |
Menn 55-59 | |||
1 | Sindre Jordet | Stange Kommune | 23:59 |
Menn 65-69 | |||
1 | Ole Petter Bergaust | Veldre fiidrett | 21:35 |
Menn 75-79 | |||
1 | Bjørn Tvedt | Veldre Friidrett | 23:55 |