Johan Edin var bestemann i ukas Gå-jogg på Domkirkeodden med 11.55. Ida Gjermundshaug Perdersen løp et nytt knallsterkt løp og var 5. løper i mål bare slått med 25 sekunder av herrevinneren. Ole Peter Bergaust og Åsta Sørensen Kielland var raskest på kort løype med hhv. 7.27 og 7.33.
Resultater Gå-Joggen, Domkirkeodden 03.06.14
Arrangør: NAV i Hedmark BIL
Kort løype:
Jenter 12-15 år
1 |
Anna Bårdseng |
Hamar IL, friidrett |
7:40 |
2 |
Ellinor Bårdseng |
Hamar IL, friidrett |
8:09 |
3 |
Anna Reistad |
|
10:52 |
Kvinner 50-54 år
1 |
Åsta Sørensen Kielland |
Hamar Skiklubb |
7:33 |
Menn 12-15 år
1 |
Aksel Reistad |
|
12:48 |
Menn 40-44 år
1 |
Jo Reistad |
|
12:49 |
Menn 45-49 år
1 |
Morten Moen |
Hamar Skiklubb |
7:48 |
2 |
Gjermund Bjørn |
Vang Skiløperforening |
7:57 |
3 |
Rune Paulsen |
KB Elektro |
8:47 |
Menn 60-64 år
1 |
Knut Ivar Aasen |
Elverum kommune |
8:48 |
Menn 65-69 år
1 |
Ole Petter Bergaust |
Veldre |
7:27 |
Lang løype:
Kvinner 12-15 år
1 |
Ida Benjaminsen |
Mjøsski |
14:07 |
2 |
Dina Lidahl Lillejordet |
Vang Skiløperforening |
15:38 |
Kvinner 16-19 år
1 |
Heidi Syversen |
Storhamar |
16:13 |
2 |
Julie Kjøren |
Løpsklubben 1814 |
19:22 |
Kvinner 25-29 år
1 |
Ida Gjermundshaug Pedersen |
Sykehuset Innlandet |
12:20 |
2 |
Eli Gjermundshaug Pedersen |
ASKO Hedmark |
13:07 |
3 |
Marte Kjøren |
Løpsklubben 1814 |
19:22 |
Kvinner 35-39 år
1 |
Esther Innselset |
Team Fjelluft |
14:14 |
2 |
Aina Søbak |
|
16:24 |
Kvinner 45-49 år
1 |
Lene A.Bårdseng |
Hamar IL, friidrett |
14:48 |
Kvinner 50-54 år
1 |
Randi M.Øverby |
|
15:40 |
Kvinner 55-59 år
1 |
Marit Heide |
Team Fønix |
16:18 |
Menn 12-15 år
1 |
Ola S. |
Løten FK |
16:10 |
Menn 20-24 år
1 |
Stian Johansen |
Mjøsski |
12:50 |
2 |
Ola Steinbakken |
Mjøsski |
14:19 |
Menn 25-29 år
1 |
Johan Edin |
Fønix |
11:55 |
2 |
Ole Kristian Frydenlund |
Mjøsski |
12:18 |
Menn 30-34 år
1 |
Henning Mortensen |
ASKO |
12:15 |
2 |
Kenneth Skansberg |
Norconsult |
13:13 |
Menn 40-44
1 |
Rune Thomassen |
Hamar Skiklubb |
12:16 |
2 |
Jan Erik Mathiassen |
Ottestad |
13:30 |
3 |
Sindre Bårdseng |
Vang Skiløperforening |
13:34 |
4 |
Morten Strandsveen |
Team Fønix |
14:45 |
5 |
John Petter Lillejordet |
Vang Skiløperforening |
15:42 |
6 |
Håvard Boldvik |
Løten FK |
16:12 |
Menn 45-49 år
1 |
Miroslav Baran |
Hedalm Modul |
12:55 |
2 |
Jan Hovde |
ASKO |
13:05 |
3 |
Espen Overskott |
Hamar Skiklubb |
13:08 |
4 |
Tor Anders Elfstedt |
Stange Ebergi |
14:27 |
5 |
Frode Løberg |
Vang Skiløperforening |
14:52 |
6 |
Helge Kartomten |
|
15:22 |
7 |
Morten Sandbakken |
|
17:23 |
Menn 50-54 år
1 |
Reinert Rinvold |
Veldre |
12:39 |
2 |
Jon Storsveeen |
Ottestad |
13:03 |
3 |
Jo Helgestad |
Hamar Skiklubb |
13:11 |
4 |
Robert Tørudstad |
Nybygda |
13:18 |
5 |
Lazlo Gyene |
Sparebanken Hedmark |
14:18 |
6 |
Tommy Skårholen |
Sparebanken Hedmark |
14:49 |
7 |
Kjell Skarpnord |
Mjøsski |
15:00 |
Menn 55-59 år
1 |
Bjørn Bakkelund |
Gjøvik kommune BIL |
14:26 |
2 |
Edvin Elisenberg |
Hamar |
14:29 |
3 |
Lars Lien |
Aco Kjemi AS |
14:34 |
4 |
Stein A Utby |
HSK |
15:21 |
Menn 75-79 år
1 |
Bjørn Tvedt |
Veldre Friidrett |
16:08 |