10 km menn | |||
1 | Robert Bergstå |
Svarstad IL
|
31:19.0 |
2 | Espen Lie |
Gjerpen Idrettsforening
|
32:42.0 |
3 | Iver Anton Kronstad |
Sandefjord
|
34:37.0 |
4 | Marcus Gill |
HLK (Heistad Løpeklubb)/Tor Ent
|
34:40.0 |
5 | Øystein Anmarkrud |
Tjøme Løpeklubb
|
34:43.0 |
6 | Joakim Borgen |
SET Elektro
|
35:24.0 |
7 | Robert Blålid |
Pollen Eiendom AS
|
35:35.0 |
8 | Emil Kalve Aarstad |
Nanset Sykkel
|
35:40.0 |
8 | Per Iver Grimsrud |
Øyer-Tretten IF
|
35:40.0 |
10 | Ole Petter Dirdal Moxnes |
Bergkameratene Ski
|
35:53.0 |
11 | Fredrik Camillo Wille |
Oseberg Skilag
|
35:57.0 |
12 | Magnus Therkelsen |
Heistad Løpeklubb
|
36:08.0 |
10 km kvinner | |||
1 | Nelly-Ann Molland |
Sandefjord
|
40:51.0 |
2 | Julie Wiik |
Tjøme Løpeklubb
|
43:20.0 |
3 | Marlen Wallestad |
Vear
|
44:36.0 |
4 | Marte Nikolaisen |
Tjøme Løpeklubb
|
45:12.0 |
5 | Anne Strand |
Nordic Semiconductor
|
45:55.0 |
6 | Kirsti M. Johnsen |
Tjøme Løpeklubb
|
46:17.0 |
7 | Elin Fredheim Gravningen |
Sportsjentene
|
47:00.0 |
8 | Anita Årseth |
Skien
|
47:01.0 |
9 | Anne-Sofie Fjeldstad |
Tjøme Løpeklubb
|
47:10.0 |
10 | Birgit Andersen |
Sportsjentene Grenland
|
47:48.0 |
11 | Malin Larsen |
Hellesøya Toppidrett
|
47:55.0 |
12 | Anna Sponberg |
Sandefjord Døves Sportsklubb
|
48:58.0 |
5 km menn | |||
1 | Eirik Eliassen |
IL Runar
|
20:21.0 |
1 | Olav Wille |
Oseberg Skilag
|
20:21.0 |
3 | Morten Misfjord |
Dammen1182 - Sandefjord Løpeklubb
|
20:47.0 |
4 | Phil Edgley |
Sandefjord
|
20:53.0 |
5 | Thomas Hirgum |
Team Hotvedt
|
21:45.0 |
6 | Oddbjørn Gjertsen |
Blanktjern Coaching
|
21:49.0 |
7 | Asbjørn Byggland |
Høydalsmo
|
23:07.0 |
8 | Kristian Janssen |
Komplett
|
23:50.0 |
9 | Jan Kristian Johansen |
Tjøme Løpeklubb
|
24:03.0 |
10 | Erik Magnussen |
Team Hovet
|
24:30.0 |
11 | Sander Raastad |
Larvik
|
24:35.0 |
12 | Torgrim Nærland |
Føynland
|
24:44.0 |
5 km kvinner | |||
1 | Åshild Johanne Tollnes |
Komplett
|
24:47.0 |
2 | Nora Tanggaard Waale |
Stendi Fosterhjemstjenester Sør
|
25:26.0 |
3 | Mari Bakke |
Sandefjord
|
25:28.0 |
4 | Jeanett Johansen |
Tjøme Løpeklubb
|
28:08.0 |
5 | Kjersti Tragethon |
Husøysund
|
29:13.0 |
6 | Silje Faugli Gulliksen |
Husøysund
|
31:23.0 |
7 | Sandra Lindhjem |
Komplett
|
31:32.0 |
8 | Maiken Blålid |
Pollen Eiendom AS
|
32:00.0 |
9 | Kjersti Fjelde |
Jotun BIL
|
32:10.0 |
10 | Nora Flaatten |
Ramnes
|
32:46.0 |
11 | Charlotte H. Selstø |
Skien
|
33:52.0 |
12 | Stine Bergman Olsson |
Tolvsrød
|
34:02.0 |
Alle resultat
Kondis.no-reportasje: Kirsti M. Johnsen satte norsk klasserekord i den 45. utgaven av Kodalmila