159 deltakere fullførte løpet.
Emilie Fleten Gol vant kvinneklassen på 1.01.41.
Michael Tesfamichael, Brandbu vant herreklassen på ny rekord 52.30.
14 år gamle Anders Sønsteby Fågen Brandbu løp på gode 1.02.18.
Bilder og tekst: Odd Hovi
Resultater:
Plass
Klasse
Fornavn
Etternavn
Klubb
tid
1
14 -15
Anders Sønsteby
Flågen
BIF
1:02:18:00
1
16-20
Emilie
Fleten
Gol / Team L.h.
1:01:41:00
2
16-20
Barbro
Kvåle
Team Lillehammer
1:02:11:00
1
16-20
Lars Anders
Fenold
Ulkisa
55:01:00
2
16-20
Daniel
Larsen
Hytteplan Sport
1:03:08:00
3
16-20
Bjørnar
Kvåle
BIF
1:06:29:00
4
16-20
Mathias
Løken
BIF
1:15:26:00
5
16-20
Henrik Steen
Haugen
Vestre Gran
1:15:26:00
1
21-34
Åse
Klinkenberg
Hytteplan Sport
1:06:38:00
1
21-34
Michael
Tesfamichael
BIF
52:30:00
2
21-34
Timo Andre
Bakken
Hokksund/Team L.h.
56:44:00
3
21-34
Vegar
Steisæter
Hadeland FIK
1:02:01:00
4
21-34
Kim Andre Røste
Sveen
BIF
1:05:25:00
5
21-34
Fernando
Davilla
BIF
1:25:19:00
1
35-39
Åge M.
Strand
Grindvoll 14 R6
1:10:18:00
2
35-39
Andreas
Fleicher
Gran
1:11:10:00
3
35-39
Erik
Gran
Kolbukam
1:17:31:00
1
40-44
Steinar
Kvåle
BIF
1:12:39:00
40-44
Morten
Nygård
DNF
1
45-49
Wiggo
Gundersby
Team Sportsgutta
1:04:16:00
2
45-49
Åge
Johnsen
BIF
1:15:53:00
1
50-54
Per
Briskelund
PALF
1:01:37:00
1
60-64
Torill
Skoglund
Østre Toten
1:41:22:00
Startnr
Klasse
Fornavn
Etternavn
Klubb
tid
Hvit Telenor 1
< 10
Christian
Sandsengen
MBUIL
9:41:00
Hvit Telenor 2
< 10
Pauline
Sandsengen
MBUIL
12:31:00
Hvit Telenor 3
< 10
Selma
Selma
MBUIL
13:39:00
Hvit Telenor 4
< 10
Ingeborg
Bleken
MBUIL
10:19:00
Hvit Telenor 5
< 10
Mari
Bleken
MBUIL
18:28:00
Hvit Telenor 6
< 10
Ole
Rundhaugen
MBUIL
15:25:00
Hvit Telenor 7
< 10
Nikolai
Rundhaugen
MBUIL
13:36:00
Hvit Telenor 8
< 10
Mathea
Nordvik
MBUIL
7:19:00
Hvit Telenor 9
< 10
Mats
Nordvik
MBUIL
15:45:00
Hvit Telenor 10
< 10
Emil
Nordvik
MBUIL
16:47:00
Hvit Telenor 11
< 10
Frida
Nordvik
MBUIL
16:43:00
Hvit Telenor 12
< 10
Julie Persd.
Sangnæs
MBUIL
01:00:33:00
Hvit Telenor 13
< 10
Ingeborg
Sevaldrud
MBUIL
13:45:00
Hvit Telenor 14
< 10
Elle Marit
Grefsrud
MBUIL
8:59:00
Hvit Telenor 15
< 10
Maren Helen
Grefsrud
MBUIL
8:06:00
Hvit Telenor 16
< 10
Eline
Eid
MBUIL
14:08:00
Hvit Telenor 17
< 10
Jon Magnus
Eid
MBUIL
7:58:00
Hvit Telenor 18
< 10
Nora
Gundersen
MBUIL
14:15:00
Hvit Telenor 19
< 10
Tobias
Skarstad
MBUIL
12:26:00
Hvit Telenor 20
< 10
Anne Karethe
Bergheim
MBUIL
13:36:00
Hvit Telenor 21
< 10
Sebastian Hammer
Larsen
BIF
12:36:00
Hvit Telenor 22
< 10
Louise
Wuttudal
NEIL
31:07:00
Hvit Telenor 23
< 10
Jon Gudbrand
Alm
MBUIL
26:27:00
Hvit Telenor 24
< 10
Elina
Skarstad
MBUIL
10:24:00
Hvit Telenor 25
< 10
Simen
Borgli
Jaren
8:00:00
Hvit Telenor 26
< 10
Sander
Hellum
Jaren
9:04:00
Hvit Telenor 27
< 10
Amalie
Hellum
BIF
18:18:00
Hvit Telenor 28
< 10
Sivert Strande
Fosse
BIF
9:10:00
Hvit Telenor 29
< 10
Martin Strande
Fosse
BIF
7:40:00
Hvit Telenor 30
< 10
Hedda Bakken
Olerud
MBUIL
12:31:00
Hvit Telenor 31
< 10
Henrik Bakken
Olerud
MBUIL
17:49:00
Hvit Telenor 32
< 10
Emil
Fleicher
Gran
16:35:00
Hvit Telenor 52
< 10
Håkon Magnus
Dammen
MBUIL
25:00:00
Hvit Telenor 55
< 10
Anna Amalie
Nymoen
BIF
1:01:37:00
Startnr
Klasse
Fornavn
Etternavn
Klubb
tid
Hvit Telenor 51
12
Anne Randi
Dammen
MBUIL
37:09:00
Hvit Telenor 62
12
Kristian Marius
Wuttudal
NEIL
22:51:00
Hvit Telenor 53
12
Magnus
Hognestad
MBUIL
27:47:00
Hvit Telenor 60
13
Emilie Hammer
Larsen
Gran Håndball
25:41:00
Hvit Telenor 61
13
Maud
Roll-Mathisen
Gran Håndball
25:41:00
Hvit Telenor 63
13
Mina
Gundersen
MBUIL
10:16:00
Hvit Telenor 64
13
Bent
Alm
MBUIL
24:15:00
Hvit Telenor 59
14
Mari
Hognestad
NEIL
20:09:00
Hvit Telenor 56
Trim
Kjell
Egge
BIF
Hvit Telenor 57
Trim
Arne
Strande
BIF
Hvit Telenor 58
Trim
Raymond
Strande
BIF
Klasse
Fornavn
Etternavn
Klubb
tid
1
Mosjon
Arild Syversen
Nordberg
1:15:59
2
Mosjon
Morten
Røsaasen
Hadeland Sykkelkl.
1:23:40
3
Mosjon
Oda Støen
Kolkinn
Vestre Gran IL
2:10:57
3
Mosjon
Marthe B.
Aaserud
Vestre Gran IL
2:10:57
3
Mosjon
Lise Molden
Stensrud
Vestre Gran IL
2:10:57