1 Silje Fjørtoft, Ull./Kisa IL -87 16.21 Sommernattsløpet
2 Lena Selen, Strindheim IL -85 16.40 Trønder-Øst løpet
3 Runa Falch, SK Vidar -90 16.44 Sommernattsløpet
4 Sigrid Jervell Våg, BUL IL -92 16.49 Fornebuløpet
5 Ida Bergsløkken, Royal Sport -85 17.02 Fornebuløpet
6 Heidi Dietrichson Pharo, Bøler IF -87 17.10 Fornebuløpet
7 Anne Nevin, Strindheim IL -73 17.26 Trønderjogg
8 Eli Anne Dvergsdal, IL Varegg -91 17.31 Åsaneløpet
9 Sylvia Nordskar, -93 17.33 Tordenskioldløpet
10 Mariann Roe, IL Skarphedin -97 17.35 Sport1, lk2
11 Gunhild Halle Haugen, Runar -72 17.39 Fornebuløpet
12 Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Heming -87 17.41 Ryeløpet
13 Sigrun Gjølberg, Rygge IL -91 17.42 Halden byløp
13 Julie Aspesletten, Stavanger FIK -89 17.42 Sommernattsløpet
15 Lina Rivedal, IL Gular -87 17.56 Åsaneløpet
16 Berit Mogstad, Rindal IL -93 17.57 Nybrottkarusellen 1
17 Emma Kirkeberg Mørk, IF Hellas -02 18.06 Sandefjordsløpet
18 Marte Bagaasen Mork, Ringerike FIK -02 18.16 Fornebuløpet
19 Maren Halle Haugen, Runar -03 18.19 Sentrumsløpet
20 Anna Marie Nordengen Sirevåg, SK Vidar -04 18.20 Fornebuløpet
21 Ingrid Festø, -92 18.22 Ålesund sk1
22 Vibeke Jensen, Strindheim IL -95 18.23 Trønder-Øst løpet
23 Ine Bakken, IL Gular -96 18.24 Åsaneløpet
24 Ina Halle Haugen, Runar -03 18.26 Sentrumsløpet
24 Guro Sundal, Klæbu løpeklubb -75 18.26 Trønderjogg
26 Karoline Holsen Kyte, Førde IL -93 18.29 Winterrun, Oslo
27 Eldbjørg Moxnes, OSI Friidrett -88 18.30 Fornebuløpet
28 Kristine Fjellanger, Strindheim IL -92 18.33 Åsaneløpet
29 Jessica Gunnarsson, SK Vidar -76 (*) 18.34 Ryeløpet
30 Christina Ellefsen Hopland, IL Varegg -97 18.35 Åsaneløpet
31 Leona Andersen Vedvik, Tønsberg FIK -04 18.41 5k, Holmestrand
32 Andrea Fjellseth, FIK Ren-Eng -89 18.49 Fornebuløpet
33 Kristine Marie Bjørnslett Nilsen, -94 18.51 Fornebuløpet
34 Malene Njaastad, IL Gular -92 18.53 Åsaneløpet
35 Astrid Brathaug Sørset, -90 18.55 Fornebuløpet
36 Sigrid Alvik, IL Tyrving -03 18.57 Fornebuløpet
36 Liv Nordengen, Ringerike FIK -98 18.57 Fornebuløpet
38 Synne Øien Johannessen, Tromsø løpeklubb -98 18.58 Eidemila
38 Hanne Kristiansen-Haugland, Bøler IF -78 18.58 Fornebuløpet
40 Sigrid Ytterhus Haugset, Rennebu IL -99 18.59 Tordenskioldløpet
41 Maja Ellefsrud, Nesodden IF -03 19.01 Sentrumsløpet
42 Hanne Marthe Lie, OSI Friidrett -89 19.02 Fornebuløpet
43 Victoria Joakimsdatter Sørgjerd, Leinstrand IL -00 19.03 Tordenskioldløpet
44 Adele Henriksen, IL Gneist -02 19.07 Bergen vk5
45 Alma Riiber, Røa IL -03 19.08 Fornebuløpet
46 Ingeborg Dahl, Ringerike FIK -87 19.09 Fornebuløpet
47 Petra Jacoby, SK Rye -83 (*) 19.12 Fornebuløpet
47 Sanne Njaastad, SK Vidar -00 19.12 Sentrumsløpet
47 Cecilie Myhre, -79 19.12 Sommernattsløpet
50 Adele Flakke Johannessen, SK Vidar -87 19.13 Ryeløpet
50 Rikke Bersaas Thorsheim, TIF Viking -95 19.13 Åsaneløpet
52 Janne Alseth, IL Tyrving -03 19.15 Fornebuløpet
52 Marian Lande, Byåsen IL -83 19.15 Trønderjogg
52 Selma Nevin, Strindheim IL -04 19.15 Trønder-Øst løpet
55 Hilde Bårdstu, NTNUI -89 19.17 Trønderjogg
55 Linda Marie Strompedal, Namdal løpeklubb -85 19.17 Trønder-Øst løpet
57 Tuva Brusveen-Jensen, SK Vidar -03 19.19 Fornebuløpet
58 Silje Lindstad, IL Norna-Salhus -97 19.20 Åsaneløpet
59 Audhild Bakken Rognstad, -91 19.21 Ålesund sk1
60 Kristin Opland,-82 19.25 Trønderjogg
61 Marianne Dønnem, SK Vidar -73 19.27 Fornebuløpet
62 Maria Aure, Modum FIK -90 19.28 Fornebuløpet
62 Elise Fredheim Simonsen, Sarpsborg IL -04 19.28 Fornebuløpet
64 Martine Nordhus Breen, OSI Friidrett -97 19.30 Fornebuløpet
65 Sofie Kjos Bergum, BUL IL -90 19.32 Fornebuløpet
65 Sara Magndal, -04 19.32 Fornebuløpet
65 Trine Pilskog, Hareid IL -75 19.32 Ålesund vk4
68 Kjersti Sund Solli, -80 19.34 Trønderjogg
69 Andrea Boutera, IL Gular -94 19.35 Bergen sk2
70 Thea Utaker, SK Vidar -02 19.36 Fornebuløpet
71 Tonje Gresslien, Haugesund IL -92 19.37 Tysværtrimmen, jun.
72 Ellen Kvalheim, -73 19.39 Nybrottkarusellen 1
73 Elisabeth Kollerød, Lyn -71 19.42 Sommernattsløpet
74 Tatjana Albertsen, Namdal løpeklubb -94 19.46 Trønderjogg
74 Hanne Hegerberg, Skauga IL -97 19.46 Trønderjogg
74 Marie Lindvik Jørstad, -90 19.46 Sommernattsløpet
77 Liv Paulsen, Hommelvik IL -71 19.47 Trønder-Øst løpet
77 Pernille Ringstad, -89 19.47 Sommernattsløpet
79 Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL -04 19.48 Sentrumsløpet
80 Maike Verhofstad, IL Gneist -98 (*) 19.51 Bergen vk4
80 Emilie Høgne, Aurskog-Høland FIL -03 19.51 Stomperudkarusellen 1
82 Gunn Helen Hagen, Oppstad IL -86 19.54 Fornebuløpet
82 Anne Hansen, BUL IL -91 19.54 Fornebuløpet
84 Ida Tjørsvaag, IL Skjalg -89 19.55 Varhaugmila
85 Eva Ingebrigtsen, Bratsberg IL -94 19.57 Trønder-Øst løpet
86 Julie Bakklund, IL Tyrving -01 19.58 Halden byløp
87 Margrethe Ouren, -83 19.59 Sentrumsløpet
88 Siri Rostoft, BUL IL-74 20.00 Sentrumsløpet
       
Usikker løypelengde:    
1 Silje Christiansen, IL Driv -75 18.36 Schjongs5ern
2 Silje Skaar Moe,-79 19.36 Schjongs5ern
3 Hanne Øien, Ringerike FIK -69 19.49 Schjongs5ern
       
Kort løype (ca. 21 m/nettotider):    
1 Amalie Sæten, Ull./Kisa IL -97 17.28 Fredrikstadløpet
2 Lene Sandem Hasseleid, BUL IL -88 18.09 Fredrikstadløpet
3 Julie Marie Haabeth Brox, IK Hind -88 18.10 Fredrikstadløpet
4 Astrid Stigen, -04 18.15 Fredrikstadløpet
5 Tonje Celine Schjelderup, -90 19.30 Fredrikstadløpet
6 Åse Klinkenberg, -80 19.38 Fredrikstadløpet
       
(*) Utenlandsk statsborger    
       
Oppdatert 22. juni 2018