Det sveitsiske løpemerket On kommer på besøk til Kondistreninga Oslo tirsdag 22. november. Her blir det prøveløping av On-sko i tilknytning intervalløkten. 

Her er skoene du kan teste: 
1. Cloudgo skal være en komfortabel løpesko som skal være tilpasset løpere som akkurat har startet med løping.

Small JPEG-FW22 Cloudgo Editorials 2.jpg

Cloudgo. Foto: On

2. Cloudvista skal ifølge On være en sko som gir en god løpsfølelse i terrenget. 

Medium JPEG-SS22 Cloudvista Frost-Ink M Editorial Closeup 2.jpg
Cloudvista. Foto: On

3. Cloudrunner skal i følge On gi god demping på løpeturen på asfalten. 

Medium JPEG-SS22 Cloudrunner Editorial Closeup 4.jpg
Cloudrunner. Foto: On

4. Cloudmonster skal være en sko med enda mer demping. Skoen skal i følge On inneholde de største Cloud-elementene som løpemerket noen gang har laget. 
Small JPEG-SS22 Cloudmonster Editorial 2 Acai Lavender W.jpg
Cloudmonster.Foto: On
 

Når: Tirsdag 22. november
Start: kl. 18:00
Sted: Sognsvann (Olympiatoppen). Møt gjerne opp 10 minutter tidligere. 

Følg Kondistreninga Oslo på facebook for å få mer informasjon om løpekvelden. Husk å være synlig i mørket. Velkommen!

On&Kondis.jpg
Her er gruppa med 32 deltagere samlet 22. november før økta settes i gang. Foto: Privat

Kondistreninga Oslo er ei treningsgruppe for alle. Gruppa har trening hver tirsdag kl. 18:00. Treningen er gratis og det er nivåtilpasset trening som passer enten du er eliteutøver eller er helt i startfasen av treningen. Trenerne på løpegruppa er Marit Tørstad og Tim Bennett. Du trenger ikke å ha deltatt på treningene tidligere for å være med denne kvelden. Det er åpent for alle som bidrar til en fin mulighet til å bli bedre kjent med deltagerne på løpegruppa og skoene til On. 
 

On