2020 2021 2022 2023
2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  
2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999   1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

MAI

18.05. Eikenosa opp
18.05. Göteborgsvarvet
18.05. Land Løpskarusell Søndre Land Idrettspark
18.05. Orkla Forsikring-løpet
18.05. Parkrun, alle løp
17-26.05. Oslo løpsfestival - Akerselva
17.05. Åpent KM langdistanse Trondheim
16.05. Espe Rundt
16.05. Linnatrimmen
16.05. Norgestesten, 2. løp
16.05. Ryggejoggen
16.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp
16.05. Skifjelløpet
16.05. Torsdagsløpet
16.05. Ulsrudvann Rundt, 2. løp
15.05. 3000 m baneløp, Leknes
15.05. BDO-mila - Fredrikstad
15.05. Bølerstafetten
15.05. Follotrimmen NMBU 2. løp
15.05. Gampen, 4. løp
15.05. Holavatnet rundt 6
15.05. Land Løpskarusell Dokka Stadion
15.05. Lommedalen Løpskarusell, 2. løp
15.05. Nybrottkarusellen, 1. løp
15.05. Spåret 5000 m
15.05. Sørdalskarusellen - Strandtorgløpet
15.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 6. løp
15.05. Vestfold løpskarusell, 3. løp
14.05. BDO-mila Lillestrøm
14.05. Bergen Fjellkarusell, 1. løp
14.05. Borredalen Rundt
14.05. Førdekarusellen, 3. løp
14.05. Gloppetrimmen 4
14.05. Kanada Rundt
14.05. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Fossbekk/Stea
14.05. Sturlas markakarusell, 1. løp
14.05. Terrengkarusellen Kvinesdal - Lille Eigås
14.05. Tromsøkarusell, 3. løp
14.05. Varden trimkarusell - Gulset
13.05. Baneløp Trondheim
13.05. Elverumtrimmen, 1. løp
13.05. Harstadkarusellen - Gressholman Rundt
13.05. Kaland løpskarusell, 2. løp
13.05. Namdalskarusellen, 3. løp
12.05. Ogndalsstafetten
12.05. Stadionmila Kristiansand
12.05. Søndagsløpet, Sarpsborg - Grønn løype
11.05. 4625løpet
11.05. CC-løpet Gjøvik
11.05. Glommaløpet
11.05. Grunnlovsmila
11.05. Helsinki City Running Day
11.05. Ilsengløpet
11.05. Leirfjell Ultra
11.05. Magni Maraton, mai
11.05. Malvikingen Opp
11.05. Molde Maraton
11.05. Parkrun, alle løp
11.05. Salamanderløpet
11.05. Vårslippløpet
10-12.05. Ultratrail Snowdonia
10.05. Bergheim Ultra Challenge
10.05. Per Halle Invitational
10.05. Valestrandsmarka Rundt 3. løp
09.05. Brurunden - Kjell Halvarssons minneløp
09.05. Espe Rundt
09.05. Fisterløpet
09.05. Kjoseløpet
09.05. Knartamarsjen
09.05. Landsstafetten Søndre Land
09.05. Land Løpskarusell - Hov
09.05. Linnekleppen Opp
09.05. Løvstien på langs
09.05. Perseløpet
09.05. Ryggejoggen
09.05. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Lunderød Stadion
09.05. Storehaugen Opp
09.05. Tjomsevannet Rundt
09.05. Torsdagsløpet
09.05. Åsaneløpet
08.05. Gampen, 3. løp
08.05. Hansastafetten
08.05. Holavatnet rundt 5
08.05. Løpskarusellen i Østfold
08.05. Sommerløp Ålesund
08.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
08.05. Søreideløpet
07.05. Borredalen Rundt
07.05. Gloppetrimmen 3
07.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 1. løp
07.05. Kongsvingerkarusellen, 2. løp
07.05. Mosjonskarusellen i Alta løp #1 "Skoleruta"
07.05. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Vik/Fjære skole
07.05. Sport 1 Karusellen, 2. løp
07.05. Stangehallen-løpet, Hamarkarusellens 2. løp
07.05. Stomperudkarusellen, 2. løp
07.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 5. løp
07.05. Tordenskioldløpet
07.05. Tromsøkarusell, 2. løp
06.05. Harstadkarusellen - Harstadåsen Rundt
06.05. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 2. løp
06.05. Ulvenvatnet Rundt (avlyst)
06.05. Øygardskarusellen, 2. løp
05.05. 2. løp Oppdalskarusellen
05.05. Driv-karusellen, 1. løp
05.05. Krystallmarsjen
05.05. København Marathon
05.05. Løbestævne - Fevik
05.04. Praha Marathon
05.05. Råskinnet
05.05. Søndagsløpet, Sarpsborg - Gul løype
04.05. Banestevne, Lyon
04.05. CC-Løpet Hamar
04.05. Folkeløpet Kristiansund
04.05. Gaular løpskarusell, 2. løp/Knappenløpet
04.05. Hagemanns Backyard
04.05. Holmenkollstafetten
04.05. Parkrun, alle løp
04.05. Schjongs5ern
04.05. Skogvokteren Ultra inkl. NM terrengultra
04.05. Steinsland Bygdemaraton
04.05. Sunnhordland løpsfest
03-12.05. Oslo Løpsfestival - Korketrekker'n Opp
03.05. Albyløpet
03.05. Tinfosløpet
03.05. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
02.05. Espe Rundt
02.05. Hydro Rundt
02.05. Linnatrimmen
02.05. Ryggejoggen
02.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp
02.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 4. løp
02.05. Torsdagsløpet
02.05. Vårspretten, 2. løp
01.05. 1. mailøpet  Åheim
01.05. Askstafetten
01.05. Bruvollenstafetten
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. Gloppetrimmen 2
01.05. Grue Halvmaraton
01.05. KM terrengløp for Innlandet
01.05. Konradløpet
01.05. Olavstafetten
01.05. SA løpet 2024
01.05. Sabbaløpet
01.05. Sherpatrappløpet
01.05. SI stafetten
01.05. Strandamilå
01.05. Strandløpet Salangen
01.05. Ulfstindmila
01.05. Vibeke Westbye Skofteruds minneløp

APRIL

30.04. BDO-Mila Hamar
30.04. Borredalen Rundt
30.04. Gateløpet - Rekrutteringscup 1
30.04. Romerike Løpskarusell, 1. løp
30.04. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Harebakken
30.04. Terrengkarusellen Kvinesdal, 1. løp
30.04. Tromsøkarusell, 1. løp
30.04. Varden trimkarusell - Grasmyr
30.04. Vestfold løpskarusell, 2. løp
29.04. Kaland løpskarusell, 1. løp
29.04. Voss Løpskarusell, 2. løp
28.04. Baksjøløpet
28.04. Beograd Marathon
28.04. Bergen Skyrace
28.04. Bersevatnet rundt / Berseløpet
28.04. Den Grønne Halvmaraton
28.04. Furumo terrengløp
28.04. Hamburg Marathon
28.04. Istanbul halvmaraton
28.04. Løpestevne, Bislett
28.04. Rock 'n' Roll Running Series Madrid Marathon
28.04. Søndagsløpet, Sarpsborg - Rød løype
28.04. Strailøpet
28.04. Tvedestrandstafetten
27.04. Bergen City Marathon
27.04. Fevik halvmaraton og 5 km
27.04. Fjellseterløpet
27.04. Horten Opp
27.04. Larviksløpet
27.04. Lofthusløpet
27.04. Monolittløpet
27.04. Parkrun, alle løp
27.04. Road to Records, Herzogenaurach
27.04. Sentrumsløpet
27.04. Siddisløpet
27.04. Torghatten Maraton
27.04. Viggaløpet
25.04. Espe Rundt
25.04. Linnatrimmen
25.04. Ryggejoggen
25.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
25.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 3. løp
25.04. Torsdagsløpet
25.04. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
25.04. Ålgårdstafetten
24.04. Fjellhamarstafetten og Ungdomsstafett (avlyst)
24.04. Gampen, 2. løp
24.04. Gloppetrimmen 1
24.04. Holavatnet rundt 4
24.04. Land Løpskarusell Lyngstrand Camping
24.04. Lommedalen Løpskarusell, 1. løp
24.04. Sommerløp i Ålesund - Vasstranda
24.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
24.04. Terrengløpskarusellen i Haugesund 3
24.04. TUIL-stafetten
23.04. Borredalen Rundt
23.04. Follotrimmen Ski stadion 1. løp
23.04. Harstadkarusellen - Dørstokkmila
23.04. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Hausland/Fevik
23.04. Sport 1 Karusellen, 1. løp
23.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
23.04. Tipperunden, Hamarkarusellens 1. løp
23.04. Trønderjogg
22.04. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 1. løp
22.04. Namdalskarusellen, 2. løp
21.04. Enschede Marathon
21.04. Florømila Rett Vest
21.04. Halden Byløp
21.04. Leipzig Marathon
21.04. Lierløpet 5
21.04. London Marathon
21.04. NM terrengløp kort løype, stafett
21.04. Oldestafetten
21.04. Padova Marathon
21.04. Perseløpet maraton vår
21.04. Romsdal 5/10/halv
21.04. Skjold på tvers
21.04. Søndagsløpet, Sarpsborg - Grønn løype
21.04. Vivicitta halvmaraton Budapest
21.04. Wien City Marathon
21.04. Zürich Marathon
21.04. Ørasprinten
20.04. Fløyen - Knarvik
20.04. Hell Backyard Ultra
20.04. NM terrengløp kort løype
20.04. Parkrun, alle løp
20.04. Penyagolosa Trails
20.04. Premiärhalvan, Stockholm
20.04. Røyse Ultra
20.04. Sentrumsløpet Haugesund
20.04. Valderløpet
20.04. Varden Opp
20.04. Voldsløkka Rundt 1
19-28.04. Oslo Løpsfestival - Bygdøy Rundt
19.04. Sandnes Ultratrail
19.04. St. Hanshaugen 3000
19.04. Valestrandsmarka Rundt 1. løp
18.04. Brandbukarusellen, 1. løp
18.04. Espe Rundt
18.04. Ryggejoggen
18.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
18.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 2. løp
18.04. Torsdagsløpet
17.04. Bykarusellen Perseløp 1
17.04. Gampen, 1. løp
17.04. Holavatnet rundt 3
17.04. Løpskarusellen i Østfold
17.04. Terrengløpskarusellen i Haugesund 2
17.04. Vestfold løpskarusell, 1. løp
17.04. Vårdilten Ålesund
17.04. Vårspretten, 1. løp
16.04. Borredalen Rundt
16.04. Fløibanen Opp
16.04. Førdekarusellen, 2. løp
16.04. Kongsvingerkarusellen, 1. løp
16.04. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Amfi Arendal
16.04. Varden trimkarusell - Hjellevannet rundt
15.04. Boston Marathon
15.04. Namdalskarusellen, 1. løp
14.04. Hannover Marathon
14.04. Norgestesten, 1. løp
14.04. Oppdalskarusellen, 1. løp
14.04. Rotterdam Marathon
14.04. Søndagsløpet, Sarpsborg - Gul løype
13.04. Hålandsvannet halvmaraton
13.04. KM Terrengløp Ørin
13.04. KM Terrengløp Sogn og Fjordane
13.04. KRSUltra Kristiansand
13.04. Magni Maraton, april
13.04. Mulismilen
13.04. Parkrun, alle løp
13.04. Ryggejoggen
13.04. Tunnelløpet Bergen (avlyst)
13.04. UKI-karusellen, 1. løp
11.04. Espe Rundt
11.04. Fløyenkarusellen, 5. løp
11.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 1. løp
11.04. Torsdagsløpet
10.04. Fristafetten
10.04. Holavatnet rundt 2
10.04. Terrengløpskarusellen i Haugesund 1
09.04. Bodøs Høyeste - Trappeløp Bodø
09.04. Kondiskarusellen, 5. løp
09.04. Sparebanken Sør Terrengkarusell - Dømmesmoen
08.04. VABIK - Løp for livet
08.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp
08.04. Voss løpskarusell, 1. løp
08.04. Øygardskarusellen, 1. løp
07.04. Berlin halvmaraton
07.04. Drammen 10K
07.04. Fredrikstadløpet
07.04. Frostatingløpet
07.04. Hamar Vårløp
07.04. Madrid halvmaraton
07.04. Milano Marathon
07.04. Paris Marathon
07.04. Rotevatnet Rundt
06.04. Praha halvmaraton
06.04. Holmestrand maraton
06.04. Maratonkarusellen, 3. løp/Bergen Ultra-NM 100 km
06.04. Mortenløpene (KM i Terrengløp Rogaland)
06.04. Parkrun, alle løp
06.04. Ryggejoggen
06.04. Vintarkarusell Eikanger, 7. løp
06.04. Øymila - SHLK
05-14.04. Oslo løpsfestival-5 km Frognerkilen
04-06.04. Bergensbaneløpet
04.04. Espe Rundt
04.04. Mobergslia Opp
04.04. Sandtangstafetten
03.04. Holavatnet rundt 1
02.04. Borredalen Rundt
02.04. Vinterkarusellen i Alta, løp #3 "Skoleruta"
01.04. Påskemaraton Drammen
01.04. Bjørkeklubben Over

MARS

31.03. Frontyard Grums
30.03. Parkrun, alle løp
30.03. Ryggejoggen
30.03. VM i terrengløp, Beograd
29.03. Ryssbergsloppet
29.03. Sjutoppsturen
26.03. PåskeHareMaraton
24.03. Lierløpet, 4. løp
24.03. Warszawa halvmaraton
23.03. Ekeberg Backyard Ultra
23.03. Frozen Lake Marathon
23.03. Nordfjordkarusellen, 1.løp Sørstranda Rundt
23.03. Parkløpet Sandnes
23.03. Parkrun, alle løp
23.03. Ryggejoggen
23.03. Torekov-Båstad
21.03. Fløyenkarusellen, 4. løp
21.03. Tjømejoggen
19.03. Førdekarusellen, 1. løp
18.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp
17-23.03. EM innendørs veteraner, Torun
17.03. Bamselekene, Stangehallen
17.03. Lierløpet, 3. løp
17.03. Lisboa halvmaraton
17.03. NYC halvmaraton
17.03. Roma Maraton
16.03. 8 Km landeveisløp, Lunde
16.03. 10k, Villa de Laredo
16.03. Ecotrail Paris
16.03. Industriløpet
16.03. Jærkysten Halvmaraton og 10 km
16.03. Kondiskarusellen, 4. løp
16.03. Parkrun, alle løp
16.03. Ryggejoggen
14.03. Åsane løpskarusell, 4. løp
12.03. Hamarkarusellen Vinter, 6. løp
10.02. Barcelona Marathon
10.02. CPC Loop, Den Haag
10.03. Malaga halvmaraton
10.03. Nidaros Vinterkarusell
09.03. 24 Ore di Torino
09.03. KSI-Løpet Kristiansand
09.03. Magni Maraton, mars
09.03. Orremilå
09.03. Parkrun, alle løp
09.03. Roskilde Fjord Rundt
09.03. Ryggejoggen
09.03. Sandnes backyard
09.03. Vintarkarusell Eikanger, 6. løp
09.03. Vinterkarusellen i Ålesund, 5. løp
08-10.03. UM innendørs, Sandnes
07.03. Fløyenkarusellen, 3. løp
07.03. Vinterkarusellen på Romerike, 10. løp
06.03. Frikarusellen, 6. løp
05.03. Bjørgene løpskarusell, 6. løp
05.03. Snøkuten - Kaashagarunden
03.03. Lierløpet, 2. løp
03.03. Paris halvmaraton
03.03. Tokyo Marathon
02.03. Egersund Halvmaraton
02.03. Parkrun, alle løp
02.03. Ryggejoggen
02.03. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 6. løp
02.03. Winterrun Trondheim
01-31.03. Kondisløpet 5 km
01-03.03. Innendørs-VM, Glasgow

FEBRUAR

29.02. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp
26.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp
25.02. E-cup i terrengløp, Albufeira
25.02. Malta Marathon
25.02. Marathon Castellon-10k Facsa Castelló
25.02. Torrevieja halvmaraton
24.02. Parkrun, alle løp
24.02. RAK halvmaraton
24.02. Ryggejoggen
23.02. World Athletics Indoor Tour, Madrid
22.02. Åsane løpskarusell, 3. løp
21-25.02. Transgrancanaria
18.02. Alicante halvmaraton & 10k
18.02. Sevilla Marathon
17-18.02. NM innendørs, Steinkjerhallen
17.02. Februar maraton
17.02. Parkrun, alle løp
17.02. Robust-løpet
17.02. Ryggejoggen
15.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
14.02. Frikarusellen, 5. løp
13.02. Bjørgene løpskarusell, 5. løp (avlyst)
13.02. Hamarkarusellen Vinter, 5. løp
11.02. Barcelona halvmaraton
11.02. Millrose Games, New York
11.02. Monaco Run
11.02. Nordenkampen, Bærum Idrettspark
10.02. Magni Maraton, feb,
10.02. Parkrun, alle løp
10.02. Ryggejoggen
10.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 5. løp
10.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
10.02. Winterrun Bergen
10.02. World Athletics Indoor Tour, Lievin
09-11.02. Pingvinlekene, Leikvanghallen
09-11.02. Tyrvinglekene
09-10.02. Bislett Indoor Marathon
08.02. Fløyenkarusellen, 2. løp
06.02. Snøkuten - Glestadrunden
06.02. World Athletics Indoor Tour, Torun
05.02. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp
04.02. Lierløpet, 1. løp
04.02. Maratón del Meridiano
04.02. Marugame halvmaraton
04.02. Reykjavik International Games
04.02. Nidaros Vinterkarusell
03-04.02. Norgeslekene Inne
03.02. Amerikansk OL-uttak på maraton
03.02. IFAM Indoor, Gent
03.02. Parkrun, alle løp
03.02. Ryggejoggen
03.02. Vintarkarusell Eikanger, 5. løp
03.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 4. løp
03.02. Vinterkarusellen på Romerike, 7. løp
03.02. Winterrun Oslo
01.02. Åsane løpskarusell, 2. løp