Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
Tobias Grønstad kom greit ut, men mente at han løp sitt dårligste løp noensinne. (Alle foto: Arne Dag Myking)
Annonse
Annonse

De norske 800 m-gutta fikk det ikke helt til i Trond Mohn Games

Vind og bare 11-12 varmegrader var nok medvirkende til at tidene på 800 m for menn i Trond Mohn Games ikke ble så gode. Når Sigurd Tveit og Tobias Grønstad heller ikke hadde noen god dag, så ble det mindre kjente John Petter Stevik som ble best av de norske med en femteplass.

Artikkelen fortsetter under annonsen


Du må logge inn for å lese denne artikkelen.

Er du ikke medlem?
Få digital tilgang for kun 10 kroner.

Bli medlem her!


Når du melder deg inn i Kondis, kan du velge mellom å tegne løpende månedlig medlemskap, medlemskap ut 2025 eller ut 2026. Velger du det siste inkluderer dette også et gavekort fra Löplabbet på 1500 kroner.

Logg inn som Kondismedlem:

Velg hvordan du vil logge inn. Har du fått ditt medlemsnummer kan du logge inn med medlemsnummeret og ditt postnummer: Har du ikke mottatt medlemsnummer enda? Logg inn med din ConnectID-bruker.

Løp

Del artikkelen