Bølers egen Trond Olav Berg og Øystein Mørk iårets andre løp 26.mai da det for første gang ble arrangert puljestart
og den nye deltakerrekorden med 68 fullførende deltakere ble satt.
Ina Høie, Bøler født -98, vant igjen da Ulsrudvann Rundt avsluttet karusellen med det åttende løpet. Denne gang ble seierstiden 13.27 Blant gutta var Joachim Qvale født -95, Bøler som fikk beste tid med 11.06
Aldri før har så mange deltatt i Ulsrudvann Rundt som i år, den gamle deltakerrekorden fra 2010 på 33 fullførende deltakere ble slått i 7 av årets åtte løp.
Ulsrudvann Rundt 2011
Torsdag 19.05 - 1. løp 60 deltakere
Torsdag 26.05 - 2. løp 68 deltakere
Torsdag 09.06 - 3. løp 26 deltakere
Torsdag 16.06 - 4. løp 51 deltakere
Torsdag 18.08 - 5. løp 58 deltakere
Torsdag 25.08 - 6. løp 40 deltakere
Torsdag 08.09 - 7. løp 40 deltakere
Torsdag 15.09 - 8. løp 37 deltakere
Jenter 7-11 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Marte Tangen
Rustad IL
18.40
2001
858
Jenter 12-13 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Ina Høie
Bøler IF Friidrett
13.27
1998
842
2
Tuva Thomassen Fagerbakke
Bøler IF Friidrett
15.13
1999
850
Jenter 14-15 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Marit Skurdal
Oppsal IF Fotball
15.22
1997
809
2
Erle Korpberget
Rustad IL
15.51
1997
829
3
Thea Solvoll
Rustad IL
16.02
1997
828
4
Emilie Aarem
Oppsal IF Fotball
16.41
1997
832
5
Victoria Herefoss
Oppsal IF Fotball
18.39
1997
813
6
Ella Gutushagen
Oppsal IF Fotball
18.57
1997
812
7
Karoline Marum
Oppsal IF Fotball
20.55
1997
826
7
Mali Larsen Lunsæter
Oppsal IF Fotball
20.55
1997
874
9
Amalie Bertelsen
Oppsal IF Fotball
21.07
1997
824
9
Anette Tjemsland
Oppsal IF Fotball
21.07
1997
822
Gutter 7-11 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Jacob Grønseth Olsson
Rustad IL
14.00
2001
835
2
Rasmus Vinge
Rustad IL
14.32
2001
855
Gutter 12-13 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Henrik Klepp
Bøler IF Friidrett
12.33
1999
834
2
Tor Olav Hægeland
Rustad IL
12.43
1998
845
3
Joakim Herbrandsen
Rustad IL
13.16
1998
825
4
Øystein H. Sandsdalen
Rustad IL
13.18
1999
859
5
Sigurd Berre
Bøler IF Friidrett
15.28
1999
848
Gutter 14-15 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Jonas Kolderup Lund
Rustad IL
11.22
1997
833
2
Pål Marius Mørch
Rustad IL
11.25
1996
839
3
Eldar Thomassen Fagerbakke
Bøler IF Friidrett
12.33
1997
841
4
Hermann Hove Strøm
Rustad IL
12.41
1997
851
Gutter 16-17 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Joachim Qvale
Bøler IF Friidrett
11.06
1995
854
Menn over 23 år
Plassering
Navn
Klubb
Tid
Født
Startnr
1
Hermann Bruun
Bøler IF Friidrett
11.29
1963
844
2
Marcus Mauricio Knudsen
Bøler IF Friidrett
11.38
1982
861
3
Simen Eid
Privat
13.06
1979
860
4
Arne Dombestein
Privat
13.12
1976
819
5
Jon Moslet
Oppsal IF Fotball
13.13
1965
820
6
Kurth Asle Magnussen
Bøler IF Friidrett
13.19
1958
849
7
Ole Kristian Brastad
Bøler IF Friidrett
13.59
1966
827
8
Stig- Olof Olsson
Rustad IL
14.13
1970
837
9
Are Skurdal
Oppsal IF Fotball
15.12
1965
818
10
Erik Oseth
Bøler IF Friidrett
15.30
1953
857
11
Arvid Mathiesen
Rustad IL
16.02
1961
843
12
Jon Fanavoll
Kamp/Vestheim
16.18
1946
846