Gutter 10-11 år (under 21.00): | ||||
1 | Oskar Opstad Vike -04 | 19.13 | Kodalmila | |
2 | Daniel Aakervik -04 | 20.17 | Romerike vk2 | |
3 | Henrik Næss -04 | 20.37 | Tordenskioldløpet | |
4 | Simen Melaaen Døssland -04 | 20.39 | Furumomila | |
5 | Dennis Lie -04 | 20.42 | Skiløpet | |
6 | Henrik Höner Hanssen -05 | 20.48 | Trøndersk vk2 | |
7 | Eskil Rød -05 | 20.54 | Skiløpet | |
8 | Heine Lægreid -04 | 20.59 | BFG Bergen vk1 | |
Gutter 12-13 år (under 21.00): | ||||
1 | Iver Synstnes Hole -03 | 17.28 | Furumomila | |
2 | Tinus Bergh Pedersen -03 | 17.46 | Kristinaløpet | |
3 | Fredrik Höner Hanssen -02 | 17.51 | Trøndersk vk1 | |
4 | Ole Tafjord Suhrke -02 | 18.02 | Sandefjordsløpet | |
5 | Eivind R. Herdlevær -02 | 18.06 | Åsane lk8 | |
5 | Håvard Klakegg -02 | 18.06 | 5k, Jølster | |
7 | Anders Nyhus Røsbjørgen -02 | 18.16 | Trøndersk vk1 | |
8 | Øyvind Tallhaug Gulbrandsen -03 | 18.23 | Furumomila | |
9 | Johan Bonden Nysveen -02 | 18.27 | Kanaljoggen | |
10 | Didrik Prestegård Hansen -02 | 18.32 | Åsane lk8 | |
11 | Mads Orø Olsen -02 | 18.36 | Furumomila | |
12 | Bjarte Bjertnæs -02 | 18.41 | Eggemomila | |
13 | Oscar Solnørdal -02 | 18.42 | Ålesund vk5 | |
14 | Andreas Heierstad -03 | 18.44 | Re-mila | |
15 | Andreas Meling Knoph -02 | 18.48 | Bergen sk2 | |
16 | Daniel Folde Eggen -02 | 18.52 | Trøndersk vk1 | |
17 | Oliver Bosdal Thorsen -02 | 19.00 | 5k, Jølster | |
18 | Kristoffer Nilsen Apeltun -03 | 19.02 | Knarvikmila | |
19 | Ola Spigseth -02 | 19.03 | 1814-løpet | |
20 | Sivert Granheim -02 | 19.06 | Tordenskioldløpet | |
21 | Markus August Berthet -03 | 19.08 | Ryeløpet | |
22 | Kasper Eggen Remseth -02 | 19.10 | Tordenskioldløpet | |
23 | Torodd Klausen -02 | 19.11 | Furumomila | |
23 | Erik Olaussen -03 | 19.11 | Skiløpet | |
25 | Markus Mæland -02 | 19.12 | Kristinaløpet | |
26 | Knut Borkholm-Røstum -02 | 19.14 | Furumomila | |
27 | Jonathan Wærdahl Eriksen -03 | 19.20 | Ryeløpet | |
28 | Jens Kålås Abrahamsen -02 | 19.25 | Sandefjordsløpet | |
29 | Jesper Skaug -02 | 19.32 | Sandefjordsløpet | |
29 | Samson Norheim-Bergquist -03 | 19.32 | Romerike vk2 | |
31 | Torbjørn Rolstad -02 | 19.33 | Nøklevann Rundt | |
32 | Viktor Jørnsen -03 | 19.36 | Re-mila | |
33 | Johannes Dalland -03 | 19.39 | Kristinaløpet | |
34 | Tørres Lutnæs -03 | 19.43 | Nøklevann Rundt | |
35 | Herman Ellingsen -02 | 19.51 | BFG Bergen vk1 | |
36 | Vetle Hoel Kjørstad -03 | 19.53 | Nøklevann Rundt | |
36 | Sander Dybwad Mathiesen -03 | 19.53 | Ryeløpet | |
38 | Eskil Troneng -02 | 19.57 | Kanaljoggen | |
39 | Sander Nåtedal -03 | 19.58 | Kristinaløpet | |
40 | Emil Kvalheim Otterdal -02 | 20.02 | 1814-løpet | |
41 | Rasmus Aagaard -02 | 20.06 | Sandefjordsløpet | |
41 | Håvard Biskopshavn -02 | 20.06 | Bergen sk3 | |
43 | Eikil Aasbø -03 | 20.08 | Ryeløpet | |
44 | Eliseus Ystad-Myhre -02 | 20.12 | Tordenskioldløpet | |
45 | Henrik Soltvedt -02 | 20.17 | Åsane lk8 | |
46 | Herman Holm Holø -03 | 20.20 | Skiløpet | |
47 | Andreas Arnesen -02 | 20.23 | Kanaljoggen | |
48 | Jørgen Eikeberg Langøy -02 | 20.24 | BFG Bergen vk2 | |
49 | Mads Arnevik Jensen -03 | 20.27 | Trøndersk vk6 | |
49 | Jørgen Sørgård -03 | 20.27 | Norges raskeste | |
51 | Sivert Juven -03 | 20.33 | Furumomila | |
52 | Magnus Markmanrud -02 | 20.34 | Sandefjordsløpet | |
52 | Vidar Standal -03 | 20.34 | 5k, Jølster | |
54 | Arthur Klavenes -03 | 20.37 | Sandefjordsløpet | |
54 | Hermann Andreas Solaas -02 | 20.37 | Tordenskioldløpet | |
56 | Eirik Enbusk -03 | 20.38 | Skiløpet | |
57 | Daniel Oppen -03 | 20.40 | Furumomila | |
58 | Aksel Mjelstad -02 | 20.42 | BFG Bergen vk2 | |
59 | Carl August Jensehaugen -03 | 20.46 | Nøklevann Rundt | |
60 | Oscar C. Langslet -03 | 20.47 | Re-mila | |
61 | Fredrik Frafjord -03 | 20.49 | Nøklevann Rundt | |
62 | Mathias Algrøy -02 | 20.50 | Bergen sk3 | |
63 | Birk Ulland Svellingen -03 | 20.52 | BFG Bergen vk2 | |
64 | Jonas Tangvik Amundsen -02 | 20.53 | Tordenskioldløpet | |
65 | Einar Jensen -02 | 20.55 | Kristinaløpet | |
66 | Tobias Allers-Hansen -03 | 20.58 | BFG Bergen vk1 | |
66 | Torstein Hovland Moldestad -03 | 20.58 | BFG Bergen vk8 | |
Gutter 14-15 år (under 19.00): | ||||
1 | Martin Kirkeberg Mørk -01 | 16.13 | Furumomila | |
2 | Andreas Vågen -00 | 16.33 | Furumomila | |
3 | Jonatan Andersen Vedvik -00 | 16.54 | Furumomila | |
4 | Magnus Tuv Myhre -00 | 16.56 | Fornebuløpet | |
5 | Jan Magnus Røsbjørgen -00 | 16.57 | Trøndersk vk1 | |
6 | André Seliussen -01 | 16.59 | Åsane lk6 | |
7 | Fredrik Johnsrud -00 | 17.03 | Sandefjordsløpet | |
8 | Hallvard Dahle -00 | 17.05 | Trøndersk vk2 | |
9 | Hans Magnus Haukøy -01 | 17.14 | Bergen sk3 | |
10 | Fredrik Grønlund -00 | 17.17 | Eggemomila | |
11 | Andreas Fjorden Ree -00 | 17.18 | Gauldalsløpet | |
11 | Sivert Eggen -00 | 17.18 | Nøklevann Rundt | |
13 | Sjur Lien Sagabråten -00 | 17.23 | Furumomila | |
14 | Ole Lyngbø -01 | 17.28 | 5k, Jølster | |
14 | Mika Svalestuen Piippo -00 | 17.28 | Eggemomila | |
16 | Christian Hartz Melling -01 | 17.29 | Furumomila | |
17 | Håkon Halvorsen -00 | 17.30 | Gauldalsløpet | |
18 | Andreas Vangsnes -00 | 17.32 | Ålesund sk2 | |
19 | Felix Baastad Berg -00 | 17.33 | Fornebuløpet | |
19 | Scott Alexandre Janson -00 | 17.33 | Fornebuløpet | |
21 | Geir Blom Breivik -00 | 17.37 | Fornebuløpet | |
22 | Sigurd Fagerholt -01 | 17.40 | Trønder-Øst løpet | |
23 | Ole-Martin Sandness -00 | 17.46 | Romerike vk2 | |
24 | Jørgen Tandsether -00 | 17.48 | 1814-løpet | |
25 | Marcus Vammeli Wiik -00 | 17.50 | Fredrikstadløpet | |
26 | Mathias Aannestad -00 | 17.57 | Kristinaløpet | |
26 | Marius Solvik -01 | 17.57 | Fornebuløpet | |
28 | Johannes Irgens Herlofsen -00 | 17.58 | Sentrumsløpet | |
29 | Simen Bergh Pedersen -00 | 17.59 | Sandefjordsløpet | |
30 | Kjetil Brenno Gagnås -00 | 18.01 | Trøndersk vk1 | |
31 | Edvin Ingebrigtsen -01 | 18.02 | Trøndersk vk2 | |
32 | Espen Aakervik -01 | 18.03 | Romerike vk2 | |
33 | Trym Tønnesen -00 | 18.04 | Sandefjordsløpet | |
34 | Marius Tande Bere -00 | 18.07 | Trøndersk vk1 | |
35 | Jon Rabe Osnes -00 | 18.09 | Sandefjordsløpet | |
36 | Iver Wang Johansen -00 | 18.15 | Ryeløpet | |
36 | Gard Mathias Dolve Mysen -00 | 18.15 | Fornebuløpet | |
36 | Jacob Opland -00 | 18.15 | Fornebuløpet | |
39 | Mads Sander Kjørsvik -01 | 18.16 | Ryeløpet | |
40 | Torjus Fluge Fornes -00 | 18.20 | Nøklevann Rundt | |
41 | Joakim Eriksrud Karlsen -00 | 18.21 | Ryeløpet | |
42 | Sander Gjetø -01 | 18.26 | Tordenskioldløpet | |
42 | Tarjei Galteland Handal -01 | 18.26 | Kristinaløpet | |
44 | Kristian Kammerud -00 | 18.28 | Eggemomila | |
45 | Christian Bucher-Johannessen -00 | 18.29 | Sentrumsløpet | |
45 | Jonas Buan Linset -01 | 18.29 | Trønder-Øst løpet | |
47 | Andreas Brinck Rygel -01 | 18.30 | Kristinaløpet | |
48 | Cedrik Bakke Christophersen -01 | 18.32 | Kristinaløpet | |
49 | Haakon Kjelås Garfjell -01 | 18.33 | Fornebuløpet | |
49 | Vetle Stangstuen -00 | 18.33 | Hytteplantesten | |
49 | Erlend Sørheim -01 | 18.33 | Frikarusellen 1 | |
52 | Simon Hjelmeset Kirkeeide -00 | 18.38 | Sandefjordsløpet | |
53 | Axel Mender -01 | 18.39 | Re-mila | |
53 | Øystein Støfring -01 | 18.39 | 5k, Jølster | |
55 | Bernt Emil Finserås Rognes -01 | 18.43 | Tordenskioldløpet | |
56 | Christian Ask Andreassen -00 | 18.44 | Sandefjordsløpet | |
56 | Andreas Hallingstad -00 | 18.44 | Kristinaløpet | |
56 | Sindre Lysaker Norbom -01 | 18.44 | Furumomila | |
59 | Elias Slåtten -01 | 18.45 | 5k, Jølster | |
60 | Arin Veland -00 | 18.46 | Fornebuløpet | |
61 | Johannes Listhaug -00 | 18.48 | Trønder-Øst løpet | |
61 | Njål Pedersen -01 | 18.48 | Romerike vk2 | |
63 | Vegard Kittilsen -01 | 18.49 | Tordenskioldløpet | |
64 | Even Sveberg -00 | 18.50 | Trøndersk vk1 | |
65 | Markus Fet Støtvig -01 | 18.52 | Kristinaløpet | |
66 | Jonas Støen Solberg -01 | 18.53 | Schjongs5ern | |
66 | Kristian Lied Olsen -01 | 18.53 | Trøndersk vk2 | |
68 | Joachim Vinje Aaby -01 | 18.54 | Kristinaløpet | |
69 | Jonas Sørgård -01 | 18.55 | Furumomila | |
70 | Magnus Sedeniussen -01 | 18.57 | 5k. Holmestrand | |
70 | Hans Inge Hellestveit -00 | 18.57 | Aibelsprinten | |
72 | Herman Sølhusvik -01 | 19.00 | Ryeløpet | |
Gutter 16-17 år (under 18.00): | ||||
1 | Harald Østberg Amundsen -98 | 15.29 | Fornebuløpet | |
2 | Simen Halle Haugen -99 | 15.30 | Fornebuløpet | |
3 | Albert Sperstad -99 | 15.33 | Furumomila | |
4 | Oliver Andersen Vedvik -98 | 16.00 | Furumomila | |
5 | Vetle Uhre Hammersvik -99 | 16.09 | 5k, Jølster | |
6 | Henrik Irgens Gravdal -98 | 16.16 | BFG Bergen vk8 | |
7 | Markus Høgne -98 | 16.25 | Furumomila | |
8 | Sondre Juven -99 | 16.28 | Furumomila | |
9 | Kristoffer Liset -98 | 16.47 | Kristinaløpet | |
10 | Brage Bø -99 | 16.48 | Sandefjordsløpet | |
11 | Fredrik Sandvik -98 | 16.57 | Fredrikstadløpet | |
12 | Markus Kjærner-Semb -98 | 16.59 | Frikarusellen 2 | |
13 | Emil Wiig -99 | 17.00 | Fredrikstadløpet | |
14 | Mathias Gløersen -98 | 17.07 | 5k, Holmestrand | |
15 | Matias Bjørnflaten Øvrum -99 | 17.14 | Sandefjordsløpet | |
16 | Sondre Westby Liestøl -99 | 17.19 | Fornebuløpet | |
17 | Odin Garli -99 | 17.21 | Gauldalsløpet | |
18 | Eivind Røe Gullingsrud -99 | 17.26 | Norges raskeste | |
19 | Kristoffer Ramsberg -99 | 17.31 | Sandefjordsløpet | |
20 | Jacob Brenna Christophersen -98 | 17.35 | Ryeløpet | |
21 | Joachim Losnedal Tonning -99 | 17.36 | BFG Bergen vk6 | |
22 | Marius Renå -99 | 17.38 | Trønder-Øst løpet | |
23 | Emil Intelhus Brøto -98 | 17.40 | Norges raskeste | |
23 | Olav Havn -98 | 17.40 | Aibelsprinten | |
25 | Vegard Albrigtsen -98 | 17.43 | BFG Bergen vk6 | |
25 | Kristoffer Berset -99 | 17.43 | Trønder-Øst løpet | |
27 | Erik Johannessen Skrede 99 | 17.46 | 5k, Jølster | |
28 | Halvor Elverum -99 | 17.50 | Kristinaløpet | |
29 | Rikard Kammerud -98 | 17.53 | Eggemomila | |
30 | Ole Dybedokken -99 | 17.58 | Fornebuløpet | |
Junior 18-19 år (under 18.00): | ||||
1 | Ørjan Kjeldsli -96 | 15.09 | Tordenskioldløpet | |
2 | Sigurd Ruud Skjeseth -96 | 15.19 | Furumomila | |
3 | Stian Øvergaard Aarvik -97 | 15.48 | BFG Bergen vk8 | |
4 | Abdurrahman Hir -97 | 15.50 | Tordenskioldløpet | |
5 | Casper Stornes -97 | 15.54 | BFG Bergen vk4 | |
6 | Morten Hansen -96 | 16.05 | Schjongs5ern | |
6 | Jan Thomas Jenssen -96 | 16.05 | Trønder-Øst løpet | |
8 | Stian Christoffersen -96 | 16.16 | Kristinaløpet | |
9 | Jens Larsen Åstveit -97 | 16.21 | BFG Bergen vk8 | |
10 | Gustav Iden -96 | 16.23 | Åsane lk9 | |
11 | Ådne Karlsen Bekkestad -97 | 16.24 | Schjongs5ern | |
12 | Jørgen Halgunset -97 | 16.39 | Trønder-Øst løpet | |
13 | Steinar Bøe -97 | 16.40 | Trønder-Øst løpet | |
14 | Stian Norheim -96 | 16.42 | BFG Bergen vk8 | |
15 | Håkon Raadal Bjørlo -97 | 16.43 | Halden byløp | |
16 | Ole Morten Flataker -97 | 16.45 | Trønder-Øst løpet | |
17 | Halldor Espe -96 | 16.50 | BFG Bergen vk8 | |
18 | Jonas Kolderup Lund -97 | 16.51 | Nøklevann Rundt | |
19 | Andre Lenningsvik -96 | 16.56 | Trønder-Øst løpet | |
19 | Olai Stensland Lillevold -96 | 16.56 | Skiløpet | |
19 | Kristoffer By Vollset -96 | 16.56 | Trønder-Øst løpet | |
22 | Henning Andersson -97 | 16.58 | Trøndersk vk6 | |
23 | Øyvind Wiggen -96 | 16.59 | Trønder-Øst løpet | |
24 | Pål Marius Mørch -96 | 17.05 | Nøklevann Rundt | |
25 | Torstein Buan Røvik -96 | 17.12 | Trønder-Øst løpet | |
25 | Mårten S. Skinstad -97 | 17.12 | Sentrumsløpet | |
27 | David Bleich -97 | 17.16 | Ryeløpet | |
28 | Jørgen Natvig Løvseth -96 | 17.17 | Trøndersk vk2 | |
29 | Eirik Abrahamsen -97 | 17.21 | Kristinaløpet | |
30 | Vegard Austevoll -97 | 17.26 | Frikarusellen 6 | |
30 | Henrik Foss -97 | 17.26 | Romerike vk2 | |
32 | Jon Svinsås -97 | 17.38 | Tordenskioldløpet | |
33 | Håvard Irgens -96 | 17.48 | Furumomila | |
34 | Sebastian Aas -97 | 17.56 | Trøndersk vk2 | |
Junior 20-22 år (under 17.30): | ||||
1 | Mats Bjørgum -94 | 14.57 | Trønder-Øst løpet | |
2 | Sindre Løchting -93 | 14.59 | Furumomila | |
3 | Andreas Iden -95 | 15.12 | Sentrumsløpet | |
4 | Trond Einar Pedersli -94 | 15.15 | Trønder-Øst løpet | |
5 | Even Brøndbo Dahl -94 | 15.17 | Furumomila | |
6 | Eirik Mysen -93 | 15.29 | Kristinaløpet | |
7 | August Flø -95 | 15.30 | Fredrikstadløpet | |
8 | Erlend Gjerdevik Sørtveit -94 | 15.33 | Sentrumsløpet | |
9 | Jens Bøhmer -93 | 15.43 | Knarvikmila | |
10 | Birger Morten Bjørnstad -94 | 16.03 | Trønder-Øst løpet | |
10 | Eivind Dybdahl -93 | 16.03 | Trøndersk vk2 | |
12 | Hallgeir Aspli -94 | 16.11 | Trønder-Øst løpet | |
13 | Håvard Austevoll -95 | 16.16 | Frikarusellen 8 | |
13 | Jørgen Gundersen -95 | 16.16 | Stomperudkarusellen 1 | |
15 | Even Sætereng Hippe -94 | 16.23 | Norges raskeste | |
16 |
|
16.28 | Frikarusellen 3 | |
17 | Håvard Berggaard Larsen -94 | 16.40 | Furumomila | |
18 | Sebastian Aagnes -95 | 16.41 | Eggemomila | |
19 | Anders Bjørndal -95 | 16.42 | BFG Bergen vk8 | |
19 | Hadi Srour -95 | 16.42 | Kristinaløpet | |
21 | Endre Blikra -94 | 16.45 | Trønder-Øst løpet | |
21 | Bjørn Rusten Lundberg -94 | 16.45 | Frikarusellen 8 | |
21 | Ola Skjølberg -93 | 16.45 | Trønder-Øst løpet | |
24 | Håvard Tømmerdal -93 | 16.46 | Tordenskioldløpet | |
25 | Lars Habostad -94 | 16.53 | Ryeløpet | |
26 | Tarjei Midtgarden Mårdalen -94 | 16.56 | Trøndersk vk2 | |
27 | Erlend Nymark Jensen -93 | 16.59 | Bergen sk1 | |
28 | Ove Baardsgaard -94 | 17.04 | Trønder-Øst løpet | |
29 | Kjetil Andre Bjerkrheim -93 | 17.08 | Fornebuløpet | |
29 | Eirik Hope Langåker -93 | 17.08 | Aibelsprinten | |
31 | Eirik S. Augdal -95 | 17.09 | Schjongs5ern | |
32 | Abdullahi Hassan Ali -94 | 17.12 | Nøklevann Rundt | |
33 | Simen Rypdal -94 | 17.13 | Fornebuløpet | |
34 | Lars Eivind Jønvik -93 | 17.15 | Trøndersk vk6 | |
35 | Magnus Johan Færø -95 | 17.19 | Knarvikmila | |
36 | Steffen Algrøy Boga -95 | 17.20 | Bergen sk3 | |
37 | Fredrik Ole Oldereid Andersen -93 | 17.23 | Ryeløpet | |
38 | Olav Endre Østervold -95 | 17.25 | BFG Bergen vk2 | |
39 | Ermias Yosief Araya -94 (*) | 17.30 | Trønder-Øst løpet | |
(*) Utenlandsk statsborger | ||||
Basert på tilgjengelige opplysninger. | ||||
Oppdatert 02. januar 2016 |
Ungdomsstatistikk 2015: 5 km gutter/junior
Artikkelen fortsetter under annonsen