Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
Annonse
Annonse
Annonse
Nivået i de eldre klassene er blitt klart bedre, og en av dem som har bidratt til det, er Kondis statistikkfører på 3, 5 og 10 km, Ger van Graas (486). (Foto: Kjell Vigestad)
Annonse
Annonse

Løpebølgen har for alvor inntatt de eldre aldersgruppene

Løperevolusjon i 60+

For kvinner i aldersgruppene K60 til K70 og menn i aldersgruppene M60 til M75 har det vært en imponerende økning både i antall og når det gjelder nivå.
Artikkelen fortsetter under annonsen


Du må logge inn for å lese denne artikkelen.

Er du ikke medlem?
Få digital tilgang for kun 10 kroner.

Bli medlem her!


Når du melder deg inn i Kondis, kan du velge mellom å tegne løpende månedlig medlemskap, medlemskap ut 2025 eller ut 2026. Velger du det siste inkluderer dette også et gavekort fra Löplabbet på 1500 kroner.

Logg inn som Kondismedlem:

Velg hvordan du vil logge inn. Har du fått ditt medlemsnummer kan du logge inn med medlemsnummeret og ditt postnummer: Har du ikke mottatt medlemsnummer enda? Logg inn med din ConnectID-bruker.

Del artikkelen