Resultatliste G 12-15 år
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Wold,Endre
Vik IL
10:55 + 00:00
2
Klette,Hans Inge
IL Viljar
11:00 + 00:05
3
Elvebakk,Sondre
Bjørgum IL
11:08 + 00:13
4
Haugo,Magnus
Voss IL
11:32 + 00:37
5
Hirth,Sindre
IL Ørnar
12:35 + 01:40
6
Ure,Olve
Voss IL
13:01 + 02:06
7
Finne,Eirik
Voss IL
13:02 + 02:07
8
Tvilde,Eirik
Voss skiskyttarlag
13:04 + 02:09
9
Fenne,Sivert
Voss skiskyttarlag
13:16 + 02:21
10
Skar,Sindre
Samnanger IL
13:27 + 02:32
11
Hernes,Georg
Voss Freestyleklubb
13:36 + 02:41
12
Selheim,Knut Lussand
IL Viljar
13:43 + 02:48
13
Nyborg,Tobias
Voss skiskyttarlag
14:01 + 03:06
14
Senderud,Sondre Skeie
Voss IL
14:45 + 03:50
15
Neteland,Sander Nåsen
IL Eldar
14:54 + 03:59
16
Tvedt,Taral Kohlman
NOTEAM
14:55 + 04:00
17
Kaarstad,Elias
Voss IL
15:19 + 04:24
18
Mandelid,Olav Akerlie
Voss IL
15:44 + 04:49
19
Hernes,Magnus
Vargar IL
15:49 + 04:54
20
Skar,Erlend
Samnanger IL
18:00 + 07:05
Resultatliste G16-19 år
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Haugo,Olav
Voss IL
10:02 + 00:00
2
Terum,Sander Sekkingstad
Aurland IL
10:08 + 00:06
3
Turtveit,Vebjørn
Voss IL
10:17 + 00:15
4
Dybdahl,Brage Ringheim
IL Ørnar
10:36 + 00:34
5
Trefall,Einar
Eksingedalen
10:44 + 00:42
6
Turvoll,Joar Grov
Vik IL
10:51 + 00:49
7
Finne,Eirik
TIF Viking
11:14 + 01:12
8
Møen,Lars Andre
Voss IL
11:17 + 01:15
9
Lie,Sturla
TIF Viking
11:31 + 01:29
10
Blindheim,Eivind M
Bulken IL
11:34 + 01:32
11
Blindheim,Petter M
Bulken IL
11:55 + 01:53
12
Bjørk,Anders
Vik IL
12:24 + 02:22
13
Rekve,Anders
Voss skiskyttarlag
12:27 + 02:25
14
Ulvund,Kolbjørn
IL Eldar
12:41 + 02:39
15
Mørkve,Bjarte
IL Eldar
12:48 + 02:46
16
Kolve,Oddvar
Bjørgum IL
13:19 + 03:17
17
Bigelow,Magnus
Voss IL
13:24 + 03:22
18
Neteland,Torgeir Nåsen
IL Eldar
14:30 + 04:28
Resultatliste J 12-15 år
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Kvelvane,Une
Voss skiskyttarlag
13:00 + 00:00
2
Fosse,Hilde
Voss skiskyttarlag
13:37 + 00:37
3
Sausjord,Sunniva
IL Eldar
13:52 + 00:52
4
Nesthus,Unni Geitle
Vargar IL
14:11 + 01:11
5
Stalheim,Rakel Dolve
IL Ørnar
14:12 + 01:12
6
Eikefjord,Mathilde Bryn
Voss IL
14:57 + 01:57
7
Søtvik,Ingeborg Ure
IL Eldar
15:20 + 02:20
8
Nordgård,Siri
IL Eldar
15:21 + 02:21
9
Selheim,Anna Lussand
IL Viljar
15:27 + 02:27
10
Fosse,Silje
Voss skiskyttarlag
16:36 + 03:36
11
Herheim,Ingeborg Sleen
IL Eldar
16:55 + 03:55
12
Søtvik,Ragnhild Ure
IL Eldar
17:37 + 04:37
13
Sundsvoll,Amalie Hemre
IL Eldar
19:09 + 06:09
14
Nordgård,Kjersti
IL Eldar
19:54 + 06:54
15
Sundsvoll,Synnøve Hemre
IL Eldar
20:12 + 07:12
Resultatliste J 16-19 år
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Fenne,Hilde
Voss skiskyttarlag
11:49 + 00:00
2
Djukastein,Hege
Bulken IL
13:11 + 01:22
3
Nestås,Anvor Teigen
Bulken IL
14:47 + 02:58
4
Selheim,Signe Lussand
IL Viljar
15:47 + 03:58
Resultatliste KS 20-34 år
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Mørkve,Jori
IL Eldar
12:33 + 00:00
2
Koppreitan,Merete
Leksvik IL
12:52 + 00:19
3
Bystøl,Marit Tveite
IL Eldar
13:07 + 00:34
4
Helgaset,Nina
Voss Golfklubb
13:47 + 01:14
5
Hauge,Elise Broch
Vålerenga
14:08 + 01:35
6
Loftesnes,Kari Holen
IL Syril
15:15 + 02:42
Resultatliste KV 40-44
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Midthjell,Inger Lise
Voss IL
15:13 + 00:00
Resultatliste KV 35-39
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Langeland,Ingrid
Voss IL
14:31 + 00:00
2
Furu,Randi Førde
Voss IL
14:58 + 00:27
Resultatliste KV 55-59
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Haugen,Anne Grete
IL Viljar
13:33 + 00:00
Resultatliste MS 20-34 år
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Ludvigsen,Thorbjørn
BFG Fana
09:18 + 00:00
2
Skjervheim,Lars Erik
Voss Motbakkelaug
09:35 + 00:17
3
Wold,Asbjørn
Vik IL
10:48 + 01:30
4
Flatlandsmo,Eivind
Bjørgum IL
10:59 + 01:41
5
Ringheim,Arnstein
IL Ørnar
11:03 + 01:45
6
Langeland,Henrik
Mork racing
11:07 + 01:49
7
Tveito,Tore
Voss IL
11:43 + 02:25
8
Christensen,Carsten
Vossevangen CK
12:01 + 02:43
9
Sundan,Jon
Voss Folkehøgskule
12:16 + 02:58
10
Reigstad,Lars Braaten
Osterøy IL
12:27 + 03:09
11
Neteland,Roald Nåsen
IL Eldar
13:15 + 03:57
12
Haugland,Alf
Radøy-Manger FK
13:41 + 04:23
13
Hauge,Stig Anders
IL Eldar
13:46 + 04:28
14
Halland,Markus
NOTEAM
15:18 + 06:00
15
Barnat,Daniel
NOTEAM
16:25 + 07:07
Resultatliste MV 35-39
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Dahl,Steffen
Leksvik IL
10:46 + 00:00
2
Berland,Kjetil
NOTEAM
11:23 + 00:37
3
Vangsnes,Jan-Erik
IL Eldar
14:46 + 04:00
4
Sundsvoll,Sigurd
IL Eldar
17:11 + 06:25
Resultatliste MV 40-44
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Stueland,Espen
Voss IL
10:17 + 00:00
2
Herheim,Frank
Geilo IL
11:19 + 01:02
3
Senderud,Bjørn
Vossevangen CK
11:23 + 01:06
4
Nordgård,Jørn
IL Viljar
11:38 + 01:21
5
Finne,Helge
Voss IL
12:02 + 01:45
6
Laupsa,Jonny Borge
NOTEAM
12:09 + 01:52
7
Nyborg,Tore
Voss skiskyttarlag
12:11 + 01:54
8
Kallas,Nikolas
Storm Geo
13:01 + 02:44
9
Kohlmann,Dirk
Fylkesmannen
13:30 + 03:13
10
Skar,Roger
Samnanger IL
14:52 + 04:35
11
Kaarstad,Atle
Voss IL
16:28 + 06:11
12
Neteland,Trond Olav
IL Eldar
20:38 + 10:21
Resultatliste MV 45-49
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Dyrvik,Kjetil
Voss friidrett
10:26 + 00:00
2
Gjerde,Bård
Voss IL
13:18 + 02:52
3
Søtvik,Dag
IL Eldar
13:22 + 02:56
Resultatliste MV 50-54
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Terum,Olav
Aurland IL
11:05 + 00:00
2
Hegland,Knut
UIOBIL
13:40 + 02:35
3
Søtvik,Olav
IL Eldar
26:50 + 15:45
Resultatliste MV 55-59
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Dugstad,Knut O
IL Ørnar
13:08 + 00:00
2
Gram,Odd Harald
Vik IL
13:38 + 00:30
3
Nysæther,Stein
Bulken IL
13:44 + 00:36
Resultatliste MV 60-64
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Bystøl,Arne
IL Eldar
13:49 + 00:00
2
Blikberg,Knut
IL Eldar
15:42 + 01:53
3
Grande,Paul Jarle
IL Eldar
15:45 + 01:56
4
Talle,Terje
IL Syril
16:12 + 02:23
Resultatliste MV 65-69
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Svahn,John
Øystese IL
13:26 + 00:00
2
Steinsland,Svein
Samnanger IL
13:33 + 00:07
3
Herheim,Lars B
IL Eldar
15:00 + 01:34
Resultatliste MV 70-80
Return
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Rosenvinge,Reidar
NOTEAM
16:35 + 00:00
2
Hauso,Arne
Voss IL
16:43 + 00:08
Endre Wold frå Vik (15) vann klassen 12-15 år. Her fotografert i Mensen Ernst Minneløp i Fresvik i 2010.
Lars Erik Skjervheim, her fotografert i Ulriken opp 2011.