282 løpere fullførte det 5. rennet i årets Sjusøcup i klassisk på Magnor søndag. Espen Hognanvik Holen var klart raskeste løper på 10 km og Ellen Schjelderup Skarpsno var beste kvinne på 5 km.
Magnor UL's nettsider
Resultatliste Krystallrennet 08.02.2015.pdf
De beste i Krystallrennet, Magnor 08.02.2015: |
||||
J 11 år | ||||
Plass | Navn | Klubb | Totaltid | Etter |
1 | Aurora Gaarder Strand | Strandbygda IL | 09:30 | 00:00 |
2 | Ingeborg Håkonsen | Kjellmyra IL | 09:34 | 00:04 |
3 | Ellinor Bårdseng | Vang Skiløperforening | 09:45 | 00:15 |
J 12 år | ||||
1 | Dina Lidahl Lillejordet | Vang Skiløperforening | 09:05 | 00:00 |
2 | Emma Bangstad Bergersen | Hamar Skiklubb | 09:30 | 00:25 |
3 | Rebecka Westlund | Sunne SLF | 00:26 | |
J 13 år | ||||
1 | Emma Kirkeberg Mørk | Drammens Ballklubb | 10:59 | 00:00 |
2 | Engerdal SP.kl. | 12:08 | 01:09 | |
3 | Eline Stenvoll | 12:11 | 01:12 | |
J 14 år | ||||
1 | Carina Sveen | Strandbygda IL | 10:53 | 00:00 |
2 | Marie Sølverud Wangen | Magnor UL | 11:01 | 00:08 |
3 | Karen Myklebust | Vang Skiløperforening | 11:13 | 00:20 |
J 15 år | ||||
1 | Stine Johansen | Åslia Skilag | 16:30 | 00:00 |
2 | Susann Fedreheim Lyngnes | MjøsSki | 16:54 | 00:24 |
3 | Christine Dalsjø Fredriksen | Magnor UL | 16:57 | 00:27 |
J 16 år | ||||
1 | Aurora Ulsaker Bjørn | Vang Skiløperforening | 15:57 | 00:00 |
2 | Franziska Skogsholm | Åslia Skilag | 16:18 | 00:21 |
3 | Anine Lome | Hamar Skiklubb | 16:21 | 00:24 |
K 17 år | ||||
1 | Marte Emilsen | Nordbygda/Løten Ski | 16:17 | 00:00 |
2 | Madeleine Nilsen Austad | Mogutten IL | 17:28 | 01:11 |
K 18 år | ||||
1 | Kristine FJELD | MjøsSki | 16:49 | 00:00 |
K 19/20 år | ||||
1 | Ellen Merethe S. SKARPSNO | Alvdal IL | 15:11 | 00:00 |
2 | Anna Emilie KANT | Hernes IL | 15:13 | 00:02 |
K senior | ||||
1 | Camilla Hesbøl | Magnor UL | 18:42 | 00:00 |
2 | Helen Margrethe Schjelderup | Alvdal IL | 24:16:00 | 05:34 |
G 11 år | ||||
1 | Sigurd Nordaas | Strandbygda IL | 08:22 | 00:00 |
2 | Herman Dalsjø Fredriksen | Magnor UL | 08:33 | 00:11 |
3 | Arne Galaaen | Tolga IL | 08:37 | 00:15 |
G 12 år | ||||
1 | Sondre Sætre | Trysilgutten IL | 07:56 | 00:00 |
2 | Henrik Jevanord | Moelven IL | 08:02 | 00:06 |
2 | Anders Grini | Moelven IL | 08:02 | 00:06 |
G 13 år | ||||
1 | Jonas Hylen | Kvikne IL | 10:13 | 00:00 |
2 | August Myrvold | Kjellmyra IL | 10:30 | 00:17 |
3 | Audun Nordaas | Strandbygda IL | 10:31 | 00:18 |
G 14 år | ||||
1 | Jonas Vika | MjøsSki | 09:32 | 00:00 |
2 | Martin Kirkeberg Mørk | Drammens Ballklubb | 09:44 | 00:12 |
3 | Mats Opsal | MjøsSki | 09:52 | 00:20 |
G 15 år | ||||
1 | Simen Syversen | Hamar Skiklubb | 14:30 | 00:00 |
2 | Petter Myhr | Vallset IL | 14:31 | 00:01 |
3 | Sigurd Rustad | Vang Skiløperforening | 14:37 | 00:07 |
G 16 år | ||||
1 | Håvard Hovde | MjøsSki | 14:05 | 00:00 |
2 | Sigurd Ranheim Brynestad | MjøsSki | 14:23 | 00:18 |
3 | Bård Eskil Bjørndalen | Magnor UL | 14:26 | 00:21 |
3 | Ottestad IL | 14:26 | 00:21 | |
M 17 år | ||||
1 | Erlend Kvittum Nytrøen | Tynset IF | 28:24:00 | 00:00 |
2 | Per Ivar Reinemo | Hamar Skiklubb | 28:55:00 | 00:31 |
3 | Amund Thorslund Otterstad | Vang Skiløperforening | 30:07:00 | 01:43 |
M 18 år | ||||
1 | Ole Gustav Bergundhaugen | Mesnali Skilag | 31:40:00 | 00:00 |
2 | Magnor UL | 32:59:00 | 01:19 | |
M 19/20 år | ||||
1 | Krister HOVDE | MjøsSki | 27:36:00 | 00:00 |
2 | Tord Høisveen Nannestad | MjøsSki | 27:47:00 | 00:11 |
M senior | ||||
1 | Espen Honganvik HOLEN | Magnor UL | 26:02:00 | 00:00 |
2 | John Arne Holtet | Magnor UL | 28:07:00 | 02:05 |
3 | Ulf Erik Strand | Strandbygda IL | 28:31:00 | 02:29 |
FH M senior | ||||
1 | Morten Hulleberg | MjøsSki | 05:58 | 00:00 |