Samleside for Finnskogkureren
Rittets nettsider
Komplette resultater
De beste i Finnskogkureren 01.06.2013:
Kvinner
Plass Navn Klubb Klasse Tid Diff
1 Kjernåsen, Heidi Elverum sykleklubb K 40-44 01:59:03 00:00
2 Mosether, Heidi Elverum Sykleklubb K 45-49 02:06:34 07:31
3 Urdal, Ann-Elin Kongsberg IF / sykkel K 50-54 02:11:40 12:37
4 Stolpe, Synne Glåmdal SK K 45-49 02:17:23 18:20
5 Holm, Beate Lørenskog ck K 30-39 02:17:44 18:41
6 Senderud, Inger K 50-54 02:19:56 20:53
7 Rolsdorph, Braaten Ada Solør CK K 25-29 02:24:43 25:40
8 Arnkværn, Randi Sparebanken Hedmark K 45-49 02:25:27 26:24
9 Mulelid, Kristel XXL K 30-39 02:34:36 35:33
10 Mckinlay, Marit Odal SK K 30-39 02:42:05 43:02
Menn
1 Hartz Repshus, Steffan Hedmark Terrengsykkel M 45-49 01:42:09 00:00
2 Dalsjø, Ole Hedmark Terrengsykkel M 20-24 01:42:49 00:40
3 Guldhaug, Håkon Marius M 30-39 01:43:44 01:35
3 Øvre, Jørn Andor M 20-24 01:43:44 01:35
5 Lilleseth, Karl Fredrik Eidsvoll SK M 20-24 01:44:50 02:41
6 Berg, Odd Erlend Hansen Solør CK M 20-24 01:45:21 03:12
6 Sveen Helge TREK RACING TEAM M 45-49 01:45:21 03:12
6 Andersen, Martin Engerdal sykkelklubb M 25-29 01:45:21 03:12
9 Lierhagen, Kjell Arild Hedmark Terrengsykkel M 45-49 01:46:11 04:02
9 Østlie, Kristian Lørenskog CK M 20-24 01:46:11 04:02
Øvrige klassevinnere:
Tur 56 km
1 Maja Solfjeld XXL J 15-16 02:57:07
1 Annika Malmer XXL K 20-24 02:45:22
1 Trygve Hønsen Nes SK M 17-19 01:58:56
1 Birger Andreas Bråthen Glåmdal SK M 40-44 01:46:25
1 Ole Johan Trandum Glåmdal SK M 50-54 01:50:07
1 Pål Bakke FMC/KIF M 55-59 01:49:24
1 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 60-64 02:11:55
1 Johan Høgseth M 65-69 01:54:36
Trim 56 km
1 Ola Hauen G 13-14 02:18:51
1 Inge Brenden Seigerud Lunderseter IL G 15-16 02:21:39
Trim 25 km
1 Cassie Trewin Kvinner 01:05:34
1 Rasmus Rosager Glåmdal SK Menn 00:53:34
1 Sture Meland Henriksen Ottestad sk G 15-16 00:52:44
1 Ola Lierhagen Nes Sportsklubb G 15-16 00:52:44
1 Karoline Tarud Eidsvoll SK J 11-12 00:30:13
1 Christine D.Fredriksen J 13-14 00:22:14
1 Sigurd Meland Henriksen Ottestad sk G 10 00:22:49
1 John Arne Torp G 11-12 00:30:02
1 Nikolai T. Skyrud Solør CK Trim 00:36:06