Resultatliste | |||
Damer 16-20 | |||
1 | Julie Gausen | Inderøy IL | 1:35:18 |
2 | Marthe Nagelhus Haug | Steinkjer FIK | 1:39:19 |
3 | Kathrine Hovd | Namdal Løpeklubb | 1:48:58 |
4 | Karen Anna Kvemo | Lierne IL | 2:03:54 |
Damer 21-34 | |||
1 | Laila Kveli | Namdal Løpeklubb | 1:24:17 |
2 | Mari Riseth Guin | Frol IL | 1:24:35 |
3 | Synnøve Ingulfsvann | Tunnsjø IL | 1:41:30 |
4 | Elin Blom | Jormvatnets IF | 1:43:05 |
5 | Linda Strompedal | Ytre Namdal Løpelag | 1:59:09 |
6 | Carita Liljefjäll | Gäddede SK | 2:24:11 |
Damer 35-44 | |||
1 | Hild Sissel K Vannebo | Namdal Løpeklubb | 1:35:41 |
2 | Hanne Margrete Flått | Namdal Løpeklubb | 1:43:48 |
3 | Merete Røthe | Namsos Løpeklubb | 1:45:12 |
4 | Anita Hoddø | Namsos Løpeklubb | 1:52:30 |
5 | Mona Irene Solsem | Rørvik IL | 2:24:11 |
6 | Marie Hedman | Gäddede SK | 2:24:15 |
Damer 45-54 | |||
1 | Berit Vestermo | Namdal Løpeklubb | 1:40:28 |
2 | Nina Elstad Holand | Rørvik IL | 2:06:56 |
3 | Anne Lise Rørdal | Rørvik IL | 2:16:04 |
Damer 55-64 | |||
1 | Dagny Jonsson | Gäddede SK | 2:00:36 |
2 | Sissel Ingulfsvann | Tunnsjø IL | 2:10:46 |
Herrer 16-20 | |||
1 | Alexander Kirkeberg | Malm IL | 1:21:15 |
2 | Lars Erik Grande | Leksvik IL | 1:21:31 |
3 | Bjørnar Valøen | Steinkjer FIK | 1:21:34 |
4 | Georg Lande | Terråk IL | 1:23:02 |
5 | Sture Ramdal | Leksvik IL | 1:23:27 |
6 | Petter Lunde Husby | Malm IL | 1:29:42 |
7 | Lars Kristian Trondstad | Leksvik IL | 1:30:40 |
8 | Ola Raaum Jansen | Spillum IL | 1:35:00 |
Herrer 21-34 | |||
1 | Jerry Ahrlin | Trångsviken IF | 1:11:14 |
2 | Andreas Myran Steen | Leksvik IL | 1:14:36 |
3 | Hans Petter Lykkja | IK Rindalstroll | 1:16:07 |
4 | Eirik Nordvik | Henning Skilag | 1:17:28 |
5 | Espen Kveli | Lierne IL | 1:18:05 |
6 | Kenneth Myhre | Malm IL | 1:19:46 |
7 | Odd Lykkja | Røyrvik IL | 1:26:08 |
8 | Even Kvemo | Lierne IL | 1:32:08 |
9 | Fredrik Totsås | Team Ol'Fredriksa | 1:40:48 |
Herrer 35-44 | |||
1 | Anders Högberg | IFK Umeå | 1:16:56 |
2 | Jan Olav Smalås | Namdal Løpeklubb | 1:28:47 |
3 | Einar Kvemo | Lierne IL | 1:31:54 |
4 | Andreas Vannebo | Spillum IL | 1:32:47 |
5 | Bjørn Tore Nordlund | Elva Namsskogan IL | 1:35:53 |
6 | Jan Bjørnar Totsås | Rævjaktlaget spætt og spade | 1:39:05 |
7 | Terje Lillemark | Lierne IL | 1:46:52 |
8 | Patrik Lundgren | Lierne IL | 1:51:07 |
9 | Jan Ove Klingen | Spillum IL | 1:51:31 |
10 | Arnt Reitan | Tunnsjø IL | 2:09:37 |
Herrer 45-54 | |||
1 | Torstein Bjørhusdal | Elva Namsskogan IL | 1:23:30 |
2 | Nils Ivar Wallinder | Namdal Løpeklubb | 1:25:28 |
3 | Per Marsfjell | Botnan IL | 1:25:36 |
4 | Knut Lian | Spillum IL | 1:32:09 |
5 | Geir Staldvik | Elva Namsskogan IL | 1:33:37 |
6 | Robert Husby | Malm IL | 1:35:24 |
7 | Bengt Ivan Blom | Spillum IL | 1:35:59 |
8 | Stig Vikedal | Spillum IL | 1:38:39 |
9 | Bjørnar Flått | Overhalla IL | 1:40:56 |
10 | Sten Vikestad | Kula IL | 1:41:50 |
11 | Jo Gaute Mortensen | Overhalla IL | 1:43:27 |
12 | Ola Kvemo | Lierne IL | 1:44:14 |
13 | Tor Jonny Grongstad | Overhalla IL | 1:46:28 |
Herrer 55-64 | |||
1 | Almar Nilsen | Terråk IL | 1:29:40 |
2 | Per Arild Bolaas | Steinkjer Skiklubb | 1:32:55 |
3 | Hallgeir Kveli | Lierne IL | 1:36:36 |
4 | Torstein Wennevik | Spillum IL | 2:03:50 |
Herrer 65-74 | |||
1 | Ole Jørgen Mjøsund | Spillum IL | 1:46:47 |
2 | Kjell Hopen | Privat | 1:57:24 |
3 | Asbjørn S Bjørhusdal | Elva Namsskogan IL | 2:05:44 |
Hjemmesider med resultater også for trimklasser: Portfjelløpet