Akkurat som i kveldsløpet på Årnes for to uker siden var det Silje Christiansen og Glenn Røisgaard som løp fortest på Lillestrøm torsdag kveld. For Røisgard var det bare tre sekunder ned til Roger Thompson på 2. plass, mens Christiansen hadde 55 sekunders margin til Tone Fløttum som ble nummer to i kvinneklassen.
Silje Christiansen og Tone Fløttum etter målgang på Årnes for to uker siden der de også var nummer 1 og 2 (foto: Olav Engen).
Siste løp i Vinterkarusellen:
10. løp Lørenskoghallen
Arrangør: Lørenskog FIL
Lørdag 11. mars kl. 14:30
Siste løp i Vinterkarusellen er også Kondis landsmøteløp 2017. Det er klart for landsmøte på Thon Hotel Triaden neste helg, og intet landsmøte uten landsmøteløp.
SAMLESIDE FOR LØPENE PÅ ROMERIKE 2017
(og link til tidligere år)
De raskeste på Lillestrøm:
Kvinner (18 deltagere): | ||||
1 | Silje Christiansen | Driv Idrettslag - Friidrett | 28:03 | |
2 | Tone Fløttum | Fet Friidrettsklubb | 28:58 | |
3 | Julie Dahl Benum | Boston Consulting Group | 29:01 | |
4 | Maeve Mcgovern | Bodø Friidrettklubb | 30:10 | |
5 | Randi Frøyland | NOTEAM | 32:29 | |
Menn (76 deltagere): | ||||
1 | Glenn Røisgaard | Lørenskog CK | 24:32 | |
2 | Roger Thompson | Driv Idrettslag - Friidrett | 24:35 | |
3 | Magnus Salberg | Aurskog - Høland Friidrettslag - | 25:21 | |
4 | Ole Gorm Berg | Lørenskog Friidrettslag | 25:44 | |
5 | Steffan Aasli | Driv Friidrett | 26:25 | |
6 | Mikal Brøndbo | Namdal Løpeklubb | 26:26 | |
7 | Alexander Nybakk | Ringerike Fik | 26:42 | |
8 | Øistein Olsen | Lørenskog Friidrettslag | 27:26 | |
9 | Kristian Brenni | Privat | 27:36 | |
10 | Alf Sindre Johansen Libakken | NOTEAM | 27:47 |
Manglende resultater?
Arrangøren skriver: Det mangler noen resultater på lista. Beklageligvis så ble ikke anntenna koblet til. De som mangler send mail til mor10.nordli@gmail.com
Ta altså kontakt med arrangøren og ikke kondis.no
Klassevis resultater:
Kvinner 23-34 | ||||
1 | Julie Dahl Benum | Boston Consulting Group | 29:01 | |
2 | Maeve Mcgovern | Bodø Friidrettklubb | 30:10 | |
3 | Helene Lillekvelland | FFI BIL | 40:08 | |
4 | Maria Jørgensen | NOTEAM | 48:14 | |
Kvinner 35-39 | ||||
1 | Tone Fløttum | Fet Friidrettsklubb | 28:58 | |
Kvinner 40-44 | ||||
1 | Silje Christiansen | Driv Idrettslag - Friidrett | 28:03 | |
2 | Beate Holm | Lørenskog CK | 33:23 | |
3 | Helene Pham | NOTEAM | 34:23 | |
Kvinner 45-49 | ||||
1 | Randi Frøyland | NOTEAM | 32:29 | |
2 | Monica Nyheim | Bil Ahus | 32:34 | |
3 | Hege Kvitting | Røykås Racing Girls | 36:30 | |
Kvinner 50-54 | ||||
1 | Karianne Tangen | Fürst BIL | 37:07 | |
Kvinner 55-59 | ||||
1 | Kari Elisabeth Oustad | Bil Ahus | 39:45 | |
Mari-Anne Egge Ranheim | Romerike runners team | fullført | ||
Kvinner 60-64 | ||||
Elisabeth Skaret | NOTEAM | fullført | ||
Kvinner 65-69 | ||||
1 | Inger Berntzen | Fet Friidrettsklubb | 39:43 | |
2 | Kirsti M. Blomdal | Lørenskog Kommune BIL | 50:56 | |
Kvinner 75-79 | ||||
1 | Signy Henden Rustlie | Lørenskog FIL | 48:46 | |
Menn 12-13 | ||||
1 | Nikolai Solum | SK Vidar | 29:26 | |
Menn 14-15 | ||||
1 | Kristian Brenni | Privat | 27:36 | |
2 | Tage Pedersen | NOTEAM | 35:34 | |
Menn 16-17 | ||||
1 | Njål Pedersen | NOTEAM | 30:47 | |
Menn 18-19 | ||||
1 | Alexander Nybakk | Ringerike Fik | 26:42 | |
Menn 23-34 | ||||
1 | Glenn Røisgaard | Lørenskog CK | 24:32 | |
2 | Magnus Salberg | Aurskog - Høland Friidrettslag - | 25:21 | |
3 | Steffan Aasli | Driv Friidrett | 26:25 | |
4 | Alf Sindre Johansen Libakken | NOTEAM | 27:47 | |
5 | Anders Brænna | Extra Lørenfallet | 28:03 | |
6 | Tom-Vegard Olufsen | NOTEAM | 28:31 | |
7 | Bjørnar Hornnes | Vik IL | 28:51 | |
8 | Tobias Lillekvelland | FFI BIL | 29:53 | |
9 | Øyvind Lier | NOTEAM | 30:01 | |
10 | Daniel Gullerud | Bil Ahus | 40:00 | |
Menn 35-39 | ||||
1 | Mikal Brøndbo | Namdal Løpeklubb | 26:26 | |
2 | Øistein Olsen | Lørenskog Friidrettslag | 27:26 | |
3 | Terje Lybekk | Afsk | 27:50 | |
4 | Steffen Stebbing | NOTEAM | 28:31 | |
5 | Øyvind Raaen | Iss Catering | 28:39 | |
6 | Stian Svendsen | Høland IL | 30:29 | |
7 | Lars Gøran Back | NOTEAM | 32:51 | |
Menn 40-44 | ||||
1 | Roger Thompson | Driv Idrettslag - Friidrett | 24:35 | |
2 | Rune Holmen | Halmsås og Omegn Skilag | 28:45 | |
3 | Steinar Wølner | NOTEAM | 32:58 | |
4 | Christian Andersen | Team Andersen | 33:04 | |
Menn 45-49 | ||||
1 | Ole Gorm Berg | Lørenskog Friidrettslag | 25:44 | |
2 | Espen Skrimstad | Storebrand Sport | 30:03 | |
3 | Morten Buer | Lørenskog FIL | 31:35 | |
4 | Raymond Røren Pedersen | NOTEAM | 34:47 | |
Per Dag Kolseth | NOTEAM | fullført | ||
Menn 50-54 | ||||
1 | Steinar Lien | Oppegård IL | 29:28 | |
2 | Børre Olsen | Driv | 30:03 | |
3 | Lasse Finstad | Asko | 31:32 | |
4 | Pål Lampert | Romerike runners team | 31:58 | |
5 | Kjetil Rydje | Rydje Renhold A/s | 32:19 | |
6 | Dan Boye Nilsen | Romerike runners team | 34:00 | |
7 | Kåre Chr. Olsen | A-K maskiner | 35:20 | |
7 | Knut Ove Woldvik | Kløfta IL | 35:20 | |
Oddbjørn Homstvedt | NOTEAM | fullført | ||
Menn 55-59 | ||||
1 | Kurth Asle Magnussen | Brevpost BIL | 28:39 | |
2 | Tor Ivar Hvam | Kløfta IL | 31:16 | |
3 | Øyvind Huse | NOTEAM | 33:40 | |
4 | Ole Solberg | NOTEAM | 34:03 | |
5 | Knut Engen | Nes O-lag | 37:24 | |
Modolv Ranheim | Romerike runners team | fullført | ||
Kjell Martinsen | Skedsmo Kommune | fullført | ||
Menn 60-64 | ||||
1 | Asbjørn Oppegaard | Aurskog - Høland Friidrettslag - | 30:09 | |
2 | Jahn Bakke | Sats | 31:46 | |
3 | Wayne Stebbing | Bertel O.Steen | 31:58 | |
4 | Stein T. Dahl | Elixia | 32:25 | |
5 | Erik Helle | Gif Ski | 33:06 | |
6 | Marino Jon Øien | BILpost | 33:30 | |
7 | Peder Back | NOTEAM | 36:27 | |
Thor Larsen | NOTEAM | fullført | ||
Menn 65-69 | ||||
1 | Tor-Arne Stenhaug | Romerike runners team | 33:01 | |
2 | Ivar Egberg | Blaker IL | 33:19 | |
3 | Rolf Meek | Romerike Friidrett | 34:48 | |
4 | Leif Arne Lundhagen | S. Høland | 35:14 | |
5 | Sigurd Steensæth | NOTEAM | 37:40 | |
6 | Knut Ivar Berg | NOTEAM | 39:02 | |
7 | Ottar Arnold Eide | Oslo Kommune BIL | 39:23 | |
8 | Per Johan Dulsrud | Romerike runners team | 39:32 | |
Asbjørn Ringstad | Lørenskog FIL | fullført | ||
Gunnar Fredrik Aasgaard | Lørenskog FIL / Kommune BIL | fullført | ||
Trygve Haug | Romerike runners team | fullført | ||
Vidar Sørum | Romerike runners team | fullført | ||
Menn 70-74 | ||||
1 | Kjell Jonhaugen | Nittedal IL | 31:41 | |
2 | Arne Ingelsrud | Oslo Sporveier | 35:54 | |
3 | Finn Løkeberg | AHF | 36:43 | |
4 | Gunnar Lauritz Pedersen | Lørenskog Friidrettslag | 36:59 | |
5 | Ole Jonny Sørensen | Hadeland Friidrettsklubb | 38:19 | |
Arne Luke | Ull/Kisa | fullført | ||
Menn 75-79 | ||||
1 | Henning Høgheim | Ull/Kisa | 45:54 | |
Per O. Anthonsen | Nittedal IL | fullført | ||
Lyder Alnes | Lørenskog Kommune BIL | fullført | ||
Menn 80-84 | ||||
Olav Linde | NOTEAM | fullført |