Nettverket Strava lar blant annet medlemmene dele og sammenligne deres GPS-økter med venner.
For å feire samarbeidet, lanserer Suunto og Strava Suunto Sisu Challenge. Inspirert av det finske ordet for mot og besluttsomhet er konkurransen en invitasjon til Strava-medlemmer om å overgå deres egne grenser ved å løpe 65 km mellom 17.mai og 1.juni 2014.
Medlemmer som fullfører utfordringen i løpet av denne 16 dagers perioden vil få muligheten til å kjøpe en Ambit2R, en Suunto GPS-klokke spesielt laget for løpere, og motta et gratis Suunto pulsbelte og et tre måneders Strava Premium-medlemskap. Premium-medlemskapet gir dyptgående treningsanalyser, inkludert pulsanalyser og andre verktøy for å hjelpe idrettsutøvere med motivasjon, til å trene effektivt og ikke minst ha det morsomt.
Suunto og Strava kobles sammen gjennom automatisk overføring mellom Movescount.com, Suuntos internettbaserte treningsdagbok og Strava. Løpe- og sykkeldata lagret med en Suunto GPS-klokke vil automatisk overføres til Strava fra Movescount.com.
For å finne ut hvordan du starter opp med Strava, gå til Movescount.com/connect/strava. I løpet av noen få trinn kan alle dine økter automatisk synkroniseres med både Movescount og Strava.
Suuntos Ambit-klokker kan nå brukes sammen med de internettbaserte nettverkstjenestene som Strava tilbyr.

Suunto-klokker kompatible med Strava
Produktnyhet
Nå kan Suunto Ambit-klokker brukes sammen med tjenestene Strava tilbyr. Strava er et internettbasert nettverk for idrettsutøvere over hele verden.
Siste medlemssaker
Annonse