Les mer om Hamarrittet pĂĽ Ottestad SK's nettsider

Tom Werner Hansens billedgalleri

Bilder og mer om Hamarrittet ogsĂĽ pĂĽ Brumunddal SK's nettsider


Resultatliste Hamrrittet 24.05.2009

Aktive
K 20 - 24

Plass Navn Klubb Tid
1 Elisabeth Sveum Team 2:08:24,32
2 Anne Marte Holen Ottadalen Sykkeklubb 2:33:12,28

K 35 - 39
1 Monica Jacobsen Eina SK 2:08:20,24

K 45 - 49
1 Line Halseth Ottestad SK 2:04:07,80
2 Elisabeth Lunde Engen Ottestad SK 2:22:23,12
3 Ingunn Sandø Lillehammer Cycle Klubb 2:39:23,00

M 17 - 19
1 Sigbjørn Berntsen IF-Frøy 2:06:05,15
2 Marius Ruud Ottestad SK 3:02:07,41
DNF HĂĽvard Dalby Ottestad SK

M 20 - 24
1 Oddvin Offingstad Lillehammer Cycle Klubb 2:06:17,83
2 Benjamin Kippersund Ukjent 2:11:13,41

M 25 - 29
1 Geir Østberg Flengsrud 2:18:12,38
2 Øyvind Hasli Ukjent 2:18:12,38

M 30 - 34
1 Marius RĂĽstad RaumerRytter SK 2:02:25,20
2 PĂĽl Thorvaldsen Ottestad SK 2:02:27,07
3 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer Cykle Klubb 2:03:00,90
4 Ørjan Mydland Raufoss og Gjøvik SK 2:04:07,80
5 Torgeir FĂĽrseth LĂĽgen CK 2:07:04,35
6 Kai-Ingvar Strand Vang Sykkelgruppe 2:11:13,41
7 HĂĽkon Fosserud Espern AS 2:14:09,28
8 Dan Kaulum Ottestad SK 2:18:12,38
9 Odd Magne Nørjordet Lillehammer Cykle Klubb 2:23:30,11
10 Kai Østberg Flengsrud Sport BIL 2:39:23,00
11 HĂĽvard Boldvik Flengsrud 2:39:23,00
12 Knut Are Nordheim Ukjent 2:50:02,00
13 Peter Christiansen Ukjent 2:50:02,00

M 35 - 39
1 Terje Holm Lillehammer Cycle Klubb 2:02:16,47
2 Andrè Solbakken Lillehammer Cycle Klubb 2:02:23,86
3 Espen Rødseth Hansen Ottestadk SK 2:02:23,86
4 David Tofthagen Lillehammer Cycle Klubb 2:02:27,07
5 Per Kristian Liberg Ottestad SK 2:04:42,49
6 Sindre Rødseth Hansen Ottestad SK 2:06:05,15
7 Jens Wolsgaar Ottestad SK 2:06:05,15
8 Bjørnar B Strand Vang Sykkelgruppe 2:06:05,15
9 Roar Lunna Brøttum Sykkel 2:08:20,24
10 Kai Røstadstuen Eina SK 2:08:20,24
11 Trond Røstadstuen Eina SK 2:08:20,24
12 Per Arne Jacobsen Eina SK 2:09:28,70
13 Ronny Pedersen Ukjent 2:18:12,04
14 John Brede Heggelund Brumunddal SK 2:22:23,12

M 40 - 44
1 Bjørn Grønvold Brumunddal SK 2:06:05,15
2 Stig Heyerdahl Ottestad SK 2:06:05,15
3 Tom Werner Hansen Ottestad SK 2:06:05,15
4 Rune Krongberget Asker CK 2:11:13,41
5 Oddgeir Løsnesløkken Ottestad SK 2:16:17,83
6 Saleh Al-Hasouni Ottestad SK 2:19:01,62
7 Bjørn-Erik Ile Nes Sportsklubb 2:22:23,12
8 Ørjan Hollekim Vang Sykkelgruppe 2:30:06,22
9 Johnny Stranden Vang Sykkelgruppe 2:31:52,84

M 45 - 49
1 Ulf Storbekk Brumunddal SK 2:02:23,86
2 Arne Kristian Holter Ottestad SK 2:02:27,07
3 Geir Nereng Raufoss og Gjøvik SK 2:02:29,00
4 Hükon Østberg Raufoss og Gjøvik SK 2:02:29,06
5 Jan Aasen OK Toten-TrĂĽkk 2:08:20,24
6 Johannes HaukĂĽsen NĂŚroset 2:08:20,24
7 Arne Morten Aamodt Brumunddal SK 2:11:13,41
8 Morten Wien Hamar Skiklubb 2:22:23,12
9 Thor Kristian Halseth Vang Sykkelgruppe 2:23:30,11
10 Morten Jevne Vang Sykkelklubb 2:25:22,38
DNF Per Ove Skomakerstuen Brumunddal SK

M 50 - 54
1 Bjørn Høiby Brumunddal SK 2:02:27,07
2 Nils Bratberg Ottestad SK 2:06:05,15
3 Jonny Johansen JH-Sykkel 2:06:05,15
4 Terje Lundby Vang 2:06:05,15
5 Hans Frogner Brumunddal SK 2:07:40,98
7 Øyvind Regland Potetbaker'n AS 2:31:25,19
8 Thomas Meinich JH-Sykkel 2:32:23,12
9 Knut Johansen Ukjent 2:50:02,00
DSQ Oddvar Grindal Brumunddal SK

M 55 - 59
1 Thor Arne Rønning Ottestad SK 2:14:09,28
2 Tore Olsen Ottestad SK 2:22:23,12
3 Arild Brennodden Ottestad SK 2:38:27,22

M 60 - 64
1 Steinar Sørlien Vang Sykkelgruppe 2:17:16,56
2 Odd Stensby Furnes SKF 2:22:23,12
3 Rolf AlmĂĽs Sogn CK 2:23:30,11

M 70 +
1 Roger Aloy Brumunddal SK 2:08:20,24

Bedrift
M 30 - 34
1 Jan Erik Weslum IF 2:22:23,12
2 Rune Leistad IF 2:31:14,32

M 45 - 49
1 Max Mathiassen Felleskjøpet 2:22:23,12
2 Stein Anders Rusten Ottestad SK 2:50:02,00

M 55 - 59
1 Jan Ivar Høisveen Brumunddal SK 2:08:24,32
2 Bjørn Krøkje Lillehammer Cycle Klubb 2:22:23,12
3 Sven Erik Egeberg EDB Hamar BIL 3:04:15,08

Lagtempo
1 Brumunddal SK lag 1 Johannes Hovde 01:56:06
Kjell Karlsen
Steffan Repshus
2 Raufoss og Gjøvik SK 1 Morten Korslund 02:00:15
Ronny Nyhus
Thor Halvard Ugland
3 Brumunddal SK 2 John Anders Gaustad 02:00:29
Kjell Arild Lierhagen
Leif Solberg
4 Ceres Knut Meiningen 02:05:31
Henrik Oftedal
Tor Inge Skau
5 Ottestad SK lag 5 Terje Granli 02:06:06
Bjørn Granli
Roar Nylende
6 Ottestad SK lag 4 Terje Hovde 02:07:30
Konrad Sel
Birger Werneberg
7 Ottadalen SK/GOC Jens Henrik Haugen 02:09:00
Lars Hovde Bakke
Øystein Solbjørg
8 Ottestad SK lag 2 Roger Olsen 02:11:19
Morten Paulsen
Tor Aage DĂŚhli
9 Frikransen Kristian Loraas 02:20:04
Erik Amit Nordlie
Karl Nimit Nordlie
10 Ottestad SK lag 1 Tommy Eriksen 02:20:19
Bjørn Krogh
Morten Olsen
11 Canon/Frøy/Oslofj.Tria Heidi Figenschau 02:24:44
PĂĽl Figenschau
Knut Erik Sandahl
12 Ottestad SK lag 3 Arne Ingar Sjølie 02:28:39
Tore Lundby
Per Kjølstad
13 Halvardsgt.Sykkelvenner Trond Eilert Holthe 02:46:45
Albert Albertsen
Geir Hauge