Urædd Friidretts Frida Thorsås presterte med 1.37,67 helgas klart raskeste tre runder i Stangehallen, alle jenteklasser sett under ett. Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett var nest best med vinnertida 1,40,01 i kvinner senior.
Det ble to klasseseire på hjemmebane for Løten-jentene Emma Marie Skjærstad (1.41,56 i J-17) og Karoline Wea Johansen (som nå representerer Moelven IL ), som med 1.47,77 var helt overlegen i J-13. Mari Helgestad ble bare slått av Ida Mari Vigerust Graff, Ringerike FIK i J-18/19 i sitt løp på 1.42,20.
Det var i G-18/19 det var best fart i feltet blant guttene, og her fikk vi også dagens tre beste tider. Ullensaker/Kisa-løperne Thomas Roth og Vegard Løberg Gjelsvik kom inn på 1.20.21 og 1.21.22. Tredjemann i klassen Thomas Solberg Eide, Haugesund IL fikk notert samme tid som vinner i seniorklassen, Torje Klevmo fra Steinkjer Friidrettsklubb.
Det var igjen to blad Jørgen som stod for de beste lokale prestasjonene på guttesiden i Hedmark. Moelven-ekspressen Jørgen Kåshagen feide all motstad til side i G-16 med ny kretsrekord og klart beste resultat på årsstatistikken med 1.24,20. Jørgen Elisenberg, FIK Orion avgjorde kampen om seieren i G-15 til sin fordel da han løp inn på 1.31,37. Også Ren-Engs Petter Kristiansen er godt i gang med sesongen og sikret seg den nest største bamsen i 17-årsklassen med 1.25.53, bare slått av Ull/Kisas Andreas Roth.
Som så mange ganger tidligere var det Tyrving som vant lagkonkurransen under den gedigne bamsefesten i Stangehallen som i år hadde 774 deltakere.
.
600 m resultater Bamselekene i Stangehallen 19. - 20.03.2010: | |||
G-10 600 m | |||
Heat 1 | |||
Magnus Brandsegg | FIK Orion | 2,14,49 | |
Thomas Finnson | Moelven IL | 2,33,42 | |
Carl-Erik Berg Malmberg | Moelven IL | 2,31,47 | |
Lavrants Kongsund | Moelven IL | 2,24,84 | |
Simen Guttormsen | Ski IL Friidrett | 2,22,27 | |
Jørgen Skar | Veldre Friidrett | 2,33,42 | |
Sander Ekanger | Tyrving IL | 2,12,90 | |
Heat 2 | |||
Ask Viljar Norheim | FIK Orion | 2,32,14 | |
Patrick Eriksen Ekeli | Lambertseter IF | 2,10,04 | |
Justinus Blix | FIK Orion | 2,44,13 | |
Sondre Lie | FIK Orion | 2,15,95 | |
Trym Marthinsen Eidsten | Tyrving IL | 2,15,23 | |
Nikolai Fredheim | FIK Orion | 2,20,75 | |
Oliver Engen | Krødsherad IL | 2,29,89 | |
Heat 3 | |||
Martin Berntzen Engevik | Nittedal IL | 1,53,40 | |
Didrik B. Thorsheim | Asker Sk. Friidrett | 2,09,57 | |
Christoffer Trøen Eriksen | Ringerike Friidrettsklubb | 2,32,03 | |
VETLE RYPE PAULSEN | Sturla, IF | 2,09,16 | |
Gjermund Heggem | Ringerike Friidrettsklubb | 2,34,58 | |
Petter Myhr | FIK Orion | 1,54,48 | |
Harald Seland Myhre | Ullensaker/Kisa IL | DNF | |
Heat 4 | |||
Martin Øen Cleveland | Sandvin, IL | 2,36,99 | |
Benjamin Haaland | Ullensaker/Kisa IL | 2,51,46 | |
Thorstein Görtz | Lillehammer IF | 2,24,07 | |
Olav Høgåsen | Lillehammer IF | 2,36,93 | |
Anders Hanstad | FIK Orion | 2,44,57 | |
Christian Bjørnstad | Bækkelagets SK | 2,23,10 | |
Geir Blom Breivik | Sandvin, IL | 2,10,43 | |
G-11 600 m | |||
1 | Didrik Hexeberg Warlo | Asker Sk. Friidrett | 1,53,70 |
2 | Simon Holstad Grimstad | Hareid IL | 1,54,29 |
3 | Magnus Smith | Sturla, IF | 1,55,36 |
4 | Henrik Bjørnstad Koppang | Tyrving IL | 1,57,28 |
5 | Sondre Guttormsen | Ski IL Friidrett | 1,58,44 |
6 | Fredrik Solheim | Sturla, IF | 2,05,09 |
7 | Simon Vilbo Tinjar | Ski IL Friidrett | 2,06,21 |
8 | Petter Bærvahr | Tyrving IL | 2,06,84 |
9 | Vetle Storvik | Nittedal IL | 2,07,77 |
10 | Sander Eliassen | Oppstad IL | 2,09,85 |
11 | Nikolai Berger Bjørnebye | Vaaler IF | 2,12,24 |
12 | Håvard Barstad | Byåsen IL | 2,12,50 |
13 | Knut Ole Aasnes | Sandvin, IL | 2,13,93 |
14 | Thomas André Svendsøy | Sandvin, IL | 2,17,58 |
15 | Eirik Skauen | Moelven IL | 2,18,78 |
16 | Syver Verlo Nes | Sturla, IF | 2,19,68 |
17 | Sander Emil Hesselberg | Larvik Turn og IF | 2,20,47 |
18 | Lars Dybvad | FIK Orion | 2,27,65 |
19 | Nicolai quande Haugen | Minerva Idrettsskole | 2,33,89 |
20 | Ludvig Sjøholt | Moelven IL | 2,33,97 |
21 | Sondre Strand-Pettersen | Vaaler IF | 2,36,54 |
Eirik Andreas Bekkevold | FIK Orion | DNF | |
G-12 600 m | |||
1 | Andreas Hoven | Sandvin, IL | 1,45,73 |
2 | Fredrik Sandvik | Askim IF | 1,53,30 |
3 | Niklas Solli Reimann | Tyrving IL | 1,58,56 |
4 | Gjert Christian Svendsøy | Sandvin, IL | 1,59,51 |
5 | Julian A. Solbakken | Veldre Friidrett | 2,00,66 |
6 | Sander Tveit | Asker Sk. Friidrett | 2,01,39 |
7 | Toralv Opsal | Ørsta IL | 2,03,11 |
8 | Thomas Bjørnstad | Bækkelagets SK | 2,04,28 |
9 | Gard Dahlen | Tyrving IL | 2,05,30 |
10 | Andrey Prokofyev | Sturla, IF | 2,08,28 |
11 | Martin Dahl Myrberg | Tyrving IL | 2,09,03 |
12 | Håvar Elton Larsen | Minerva Friidrett | 2,10,50 |
13 | Sondre Opaker Øines | Ullensaker/Kisa IL | 2,13,03 |
14 | Johan Dombidal | Veldre Friidrett | 2,15,40 |
15 | Marius Øen Cleveland | Sandvin, IL | 2,17,92 |
16 | Simon Høydal Sætre | Ørsta IL | 2,19,94 |
17 | Håkon Nilsen Røste | Krødsherad IL | 2,24,25 |
18 | Brian Fritz Mørk | Asker Sk. Friidrett | 2,39,02 |
Kristoffer Drevsjø | Asker Sk. Friidrett | DNS | |
G-13 600 m | |||
1 | Sondre Aksel Qvale | Bøler IF | 1,42,39 |
2 | Joakim Gustavsen | Dimna IL | 1,43,06 |
3 | Bendik Plesner | Larvik Turn og IF | 1,44,38 |
4 | Fredrik Myrvang | FIK Orion | 1,45,52 |
5 | Henrik Hanssen | Strømmen IF | 1,47,26 |
6 | Eivind Trym Wikshåland | Bækkelagets SK | 1,48,05 |
7 | Morten Halseth | Ullensaker/Kisa IL | 1,48,31 |
8 | Erling Tveter | Asker Sk. Friidrett | 1,50,48 |
9 | Haakon Rode | Tyrving IL | 1,50,50 |
10 | Sander Voldset Risung | Tyrving IL | 1,54,38 |
11 | selmer lande | Vaaler IF | 1,58,10 |
12 | Johannes Melhus Medlien | Tyrving IL | 1,58,90 |
13 | Magnus Thom | Asker Sk. Friidrett | 1,59,21 |
14 | Markus Nikolai Berner | Tyrving IL | 2,00,35 |
15 | Håkon Myhr | FIK Orion | 2,00,49 |
16 | Kristian Andreas Bøe Hilden | Asker Sk. Friidrett | 2,00,53 |
17 | Ndashubaba Yakobo | Sturla, IF | 2,01,03 |
18 | Tore Klungland | Asker Sk. Friidrett | 2,08,26 |
19 | Didrik Nyhus | Sturla, IF | 2,08,34 |
20 | Mads Sæteren | Tyrving IL | 2,08,49 |
21 | Sindre Drtina Bjørnstad | Feiring IL | 2,10,26 |
22 | Thomas Garås Gulli | Sandvin, IL | 2,10,29 |
23 | Tobias Brunsell Jensen | Nittedal IL | 2,24,42 |
24 | Henrik Heggdal Stølen | Midsund IL | 2,34,18 |
Jim Magnussen | Nittedal IL | DNF | |
G-14 600 m | |||
1 | Jonas Gjesdal | Varegg Fleridrett | 1,34,58 |
2 | Sigurd Blom Breivik | Sandvin, IL | 1,35,25 |
3 | Mathias Berntzen Engevik | Nittedal IL | 1,35,32 |
4 | Agwa Okout | Midsund IL | 1,35,45 |
5 | Aleksander Lie | Gneist,IL | 1,36,03 |
6 | Erik Lauritzen | FIK Orion | 1,37,10 |
7 | Endre Wigaard | Bøler IF | 1,38,15 |
8 | Vetle Brekmo | Lillehammer IF | 1,42,83 |
9 | Jonas Haarberg Bolgen | Ullensaker/Kisa IL | 1,47,50 |
10 | Håkon Opsal | Ørsta IL | 1,47,98 |
11 | Jon Simen H. Mangset | Moelven IL | 1,51,98 |
12 | August Petersen-Øverleir | Tyrving IL | 1,53,37 |
13 | Zubeir Samiami | Ørsta IL | 1,56,64 |
14 | Ola Vatn | Straumsnes IL | 2,00,42 |
15 | Hallvard Årseth | Ørsta IL | 2,08,74 |
G-15 600 m | |||
1 | Jørgen Elisenberg | FIK Orion | 1,31,37 |
2 | Henrik Grønstad | Koll IL | 1,31,84 |
3 | Geir Kristoffer Godtland | Ranheim IL | 1,32,51 |
4 | Vebjørn Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,33,68 |
5 | Tor Henrik Raknerud | Askim IF | 1,36,19 |
6 | Simon Paul Sandbakken | Lambertseter IF | 1,37,16 |
7 | Felix Sundem Petersson | Tyrving IL | 1,37,86 |
8 | Tom Skjæråsen | Varegg Fleridrett | 1,38,83 |
9 | Atle Ullstein Ekern | Nesodden IF | 1,39,17 |
10 | Aleksander Lysø | FIK Orion | 1,39,18 |
11 | Thomas Løland | Ullensaker/Kisa IL | 1,41,09 |
12 | Lars Kvalum | Asker Sk. Friidrett | 1,43,11 |
13 | Erik Gundersen | Koll IL | 1,43,34 |
14 | Sigurd Johnsen | Ringerike Friidrettsklubb | 1,43,50 |
15 | Andreas F. T. Gjesdal | Koll IL | 1,45,16 |
16 | Philipp Helle | Ålesund Friidrettsklubb | 1,45,23 |
G-16 600 m | |||
1 | Jørgen Kåshagen | Moelven IL | 1,24,20 |
2 | Ådne Andersen | Hareid IL | 1,27,04 |
3 | Sondre Nyvold Lid | Molde-Olymp IL | 1,27,36 |
4 | Kristian Berg | BUL, IL i | 1,30,94 |
5 | Anders Bredesen Hatlelid | Tjalve, IK | 1,31,28 |
6 | Eskild Abelseth Pütz | Selsbakk IF | 1,33,41 |
7 | Åsmund Wennemo | Ullensaker/Kisa IL | 1,34,05 |
G-17 600 m | |||
1 | Andreas Roth | Ullensaker/Kisa IL | 1,24,50 |
2 | Petter Kristiansen | FIK Ren-Eng | 1,25,53 |
3 | Stian Klungland | Asker Sk. Friidrett | 1,26,95 |
4 | Jens-Olaf Breivik Lingaas | Tjalve, IK | 1,27,57 |
5 | Torjus Halden | Tjalve, IK | 1,28,75 |
6 | Carsten Haugen | BUL, IL i | 1,30,14 |
7 | Tor Alfred Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,30,81 |
8 | Martin Haddal Sæther | Dimna IL | 1,31,01 |
9 | Petter Rød Gulliksen | Tyrving IL | 1,31,15 |
10 | Edvard Vasdal | Herkules Friidrett | 1,31,44 |
11 | Peder Stave | BUL, IL i | 1,31,58 |
12 | Eivind Drabløs | Tyrving IL | 1,33,06 |
13 | Anders Thestrup Rikvold | Lambertseter IF | 1,33,90 |
14 | Martin Smebye | Tjalve, IK | 1,33,98 |
15 | Andreas Nygård | Minerva Idrettsskole | 1,36,08 |
16 | Kristoffer Eide Andersen | Ringerike Friidrettsklubb | 1,36,14 |
17 | Petter Kristensen Sakshaug | Selsbakk IF | 1,37,28 |
18 | Brage Dimmen | Dimna IL | 1,37,33 |
19 | Magnus Pettersen Lunde | Os turn friidrett | 1,38,13 |
G-18/19 600 m | |||
1 | Thomas Roth | Ullensaker/Kisa IL | 1,20,21 |
2 | Vegard Løberg Gjelsvik | Ullensaker/Kisa IL | 1,21,22 |
3 | Thomas Solberg Eide | Haugesund IL | 1,21,96 |
4 | Vetle Aasland | Ullensaker/Kisa IL | 1,23,49 |
5 | Fredrik Anthi Svinø | Ullensaker/Kisa IL | 1,30,22 |
6 | Anders Buraas | Ullensaker/Kisa IL | 1,30,26 |
7 | Abdiwali Aden | FIK Orion | 1,31,16 |
8 | Gjermund Ruud Skjeseth | Løten Friidrett | 1,31,85 |
9 | Nikolai Smestad | Lørenskog Friidrettslag | 1,32,20 |
MS 600 m | |||
1 | Torje Klevmo | Steinkjer FIK | 1,21,96 |
2 | Halvor Marius Mangerud | Ullensaker/Kisa IL | 1,28,26 |
3 | Vegard Berg | Herkules Friidrett | 1,28,61 |
4 | Einar Furulund | FIK Ren-Eng | 1,28,72 |
5 | Jan Billy Aas | Ski IL Friidrett | 1,37,58 |
6 | Ronny Opaker | Ullensaker/Kisa IL | 1,39,65 |
7 | Ronny Kristiansen | Ski IL Friidrett | 1,54,19 |
8 | Bjørn Høgsnes | Sandvin, IL | 1,57,32 |
Mauritz Kåshagen | Moelven IL | DNF | |
J-10 600 m | |||
Heat 1 | |||
Emma Stølen Godø | Midsund IL | 2,15,25 | |
Hannah Høgsnes | Sandvin, IL | 2,15,89 | |
Hedda Aakre Skatvedt | Ullensaker/Kisa IL | 2,25,80 | |
Marit Berntzen Høgstedt | Asker Sk. Friidrett | 2,20,37 | |
Vilde Strømsnes Øverland | Sandvin, IL | 2,08,47 | |
Andrine Tandberg | Sandvin, IL | 2,46,84 | |
Mari Andreassen Rud | Askim IF | 2,15,83 | |
Silje Aronsen Pedersen | Nittedal IL | 2,16,09 | |
Heat 2 | |||
Sunniva S Dutton | Sandvin, IL | 2,53,93 | |
Annika Syverstad | Sandvin, IL | 2,18,12 | |
Hanne Myhr | FIK Orion | 2,17,48 | |
Fride Heggdal Stølen | Midsund IL | 2,18,63 | |
Josefine Tomine Eriksen | Larvik Turn og IF | 2,18,64 | |
Christina Andersen | Ski IL Friidrett | 2,36,61 | |
Sofie Vik Christensen | Asker Sk. Friidrett | 2,17,61 | |
Julie Danielsen | Asker Sk. Friidrett | 2,30,38 | |
Lotte Nordås | Minerva Idrettsskole | 2,04,83 | |
J-11 600 m | |||
1 | Ingrid Cecilie Brakstad | Bækkelagets SK | 2,02,78 |
2 | Anneke Løkken | Sandvin, IL | 2,03,70 |
3 | Celina Nilsen Lundevik | Tyrving IL | 2,03,83 |
4 | Emilie Raaum Closs | Minerva Idrettsskole | 2,04,13 |
5 | Silje Therese Skyttermoen | Lillehammer IF | 2,04,16 |
6 | Silje Sneve | Fagernes IL | 2,04,53 |
7 | Ingrid Myrvang | FIK Orion | 2,05,16 |
8 | Hanna Simone Köping Hoftun | Asker Sk. Friidrett | 2,06,62 |
9 | Nora Hundseid | Tyrving IL | 2,07,45 |
10 | Siren Holum | Ski IL Friidrett | 2,10,39 |
11 | Tonje Fjellet Kristiansen | FIK Orion | 2,12,38 |
12 | Nina Vatne | Sturla, IF | 2,12,98 |
13 | Celine Marie Tangerås Bressand | Asker Sk. Friidrett | 2,13,51 |
14 | Åshild Opsal | Ørsta IL | 2,15,34 |
15 | Kaja Skarland | Overhalla IL | 2,15,38 |
16 | Sofie Veum | Nesøya IL | 2,15,77 |
17 | Amalie Østlund | Tyrving IL | 2,15,91 |
18 | Nora Elise Raaden | Mogutten IL | 2,16,63 |
19 | Thea Feiring Haltia | Asker Sk. Friidrett | 2,17,95 |
20 | Johanne Tveter | Asker Sk. Friidrett | 2,18,89 |
21 | Oda, Hatlestad Hovland | Nesøya IL | 2,19,26 |
22 | Hannah Solstad Klepp | Asker Sk. Friidrett | 2,20,52 |
23 | Miranda Neal | Lørenskog Friidrettslag | 2,21,68 |
24 | Marte Reed | Lørenskog Friidrettslag | 2,22,39 |
25 | Siobhàn Sveia Dutton | Sandvin, IL | 2,23,11 |
26 | Emilie Brunfelt Dahl Andersen | Nesøya IL | 2,24,94 |
27 | Kristjana Berg | Fagernes IL | 2,25,95 |
28 | Kaja Standerholen | Veldre Friidrett | 2,25,95 |
29 | Emma Grindal Bryne | Nesøya IL | 2,27,19 |
30 | Juliane Tyriberget | FIK Orion | 2,27,22 |
31 | Tonje Nedberg | Sandvin, IL | 2,29,96 |
32 | Dinah Stainsby | FIK Orion | 2,37,13 |
33 | Sofie Beate Skavang | Nesøya IL | 2,39,33 |
34 | Vigdis Johnsen | Ringerike Friidrettsklubb | 2,40,80 |
35 | Nora Strøm Myklebust | Sandvin, IL | 2,47,00 |
36 | Eiril Sylstad Mikalsen | Nittedal IL | 2,49,81 |
J-12 600 m | |||
1 | Renate Lie | Gneist,IL | 1,46,53 |
2 | Mari Drabløs | Tyrving IL | 1,46,95 |
3 | Dorthea Olsen | Strømmen IF | 1,55,93 |
4 | Eileen Olsen | Eidsvold Turnforening Friidrett | 1,56,54 |
5 | Karen Høystad | Lillehammer IF | 1,57,59 |
6 | Sigrid Skjelbostad | Veldre Friidrett | 1,59,87 |
7 | Victoria Børresen | Minerva Idrettsskole | 2,00,32 |
8 | Caroline Egebakken Grotli | Nittedal IL | 2,00,49 |
9 | Elise Gravningen | Sandvin, IL | 2,01,32 |
10 | Frida Roksund Hovland | Nesodden IF | 2,02,05 |
11 | Helene Rønningen | Tyrving IL | 2,02,49 |
12 | Nora Evensen | Sarpsborg IL | 2,03,07 |
13 | Hanna Seljegard Gåsemyr | Ski IL Friidrett | 2,03,69 |
14 | Heidi Gustavsen | Sarpsborg IL | 2,04,33 |
15 | Ingrid Ragnarsøn | Lørenskog Friidrettslag | 2,05,10 |
16 | Cornelia Fallsen | Moelven IL | 2,06,23 |
17 | Elisabeth Myhrer | Oppstad IL | 2,07,56 |
18 | Maria Johansen Greenidge | Minerva Idrettsskole | 2,08,21 |
19 | Sannah Stainsby | FIK Orion | 2,08,24 |
20 | Astrid Styrvold | Larvik Turn og IF | 2,08,54 |
21 | Ronja Thendrup | Lørenskog Friidrettslag | 2,08,82 |
22 | Maria Sandvik | Askim IF | 2,08,91 |
23 | Amalie Panman | Sandvin, IL | 2,08,95 |
24 | Kristina Thunem | Fiskå IL | 2,10,13 |
25 | Thea Karoline H. Mangset | Moelven IL | 2,10,21 |
26 | Nora Bratlie | Strømmen IF | 2,11,75 |
27 | Caroline Høistad Foss | Minerva Idrettsskole | 2,12,30 |
28 | Ingvild Saga Omsland | Larvik Turn og IF | 2,12,65 |
29 | MARTHE SOFIE HAUGLI RØE | Tyrving IL | 2,13,39 |
30 | Mathilde Sofie Kjellsbøl Hole | Nittedal IL | 2,15,40 |
31 | Christine Frisell Nyhus | Ski IL Friidrett | 2,18,15 |
32 | Liv Breivik | Tyrving IL | 2,18,15 |
33 | Monica Andersen | Ski IL Friidrett | 2,18,26 |
34 | Ane Breivik | Tyrving IL | 2,20,06 |
35 | Antonette Hesselberg | Larvik Turn og IF | 2,21,67 |
36 | Anna Christina Thorsheim | Asker Sk. Friidrett | 2,24,37 |
37 | Ellen Andrea Riseng Valø | Ski IL Friidrett | 2,24,84 |
38 | Anna Eide Anundsen | Larvik Turn og IF | 2,26,91 |
39 | Aurora Falk Hersvik | Asker Sk. Friidrett | 2,29,99 |
40 | Ellen Marie Ariansen | Nittedal IL | 2,30,15 |
Ebba Sophie Reimers | Tyrving IL | DNF | |
J-13 600 m | |||
1 | Karoline Weea Johansen | Moelven IL | 1,47,77 |
2 | Ida Feiring Haltia | Asker Sk. Friidrett | 1,53,37 |
3 | Maja Skalska | Sturla, IF | 1,53,37 |
4 | Anita Hundseid | Tyrving IL | 1,53,48 |
5 | Mari Gaupset | Strømmen IF | 1,55,05 |
6 | Ane Åsedotter Kamsvåg | Straumsnes IL | 1,57,01 |
7 | Marte Kristine Håkenåsen | Lillehammer IF | 1,57,20 |
8 | Borghild Hvesser Farsund | Brandbu IF | 1,59,62 |
9 | Katarina Prytz | Tyrving IL | 2,00,41 |
10 | Kaja J. Sellæg | Minerva Idrettsskole | 2,00,70 |
11 | Ella Stenersen Øksby | Asker Sk. Friidrett | 2,01,44 |
12 | Vanessa Pettersen | Sturla, IF | 2,03,75 |
13 | Julie Marie Bressand | Asker Sk. Friidrett | 2,04,60 |
14 | Mia Erika Fagerlund Johansen | Ski IL Friidrett | 2,05,69 |
15 | Ingrid Slettemark Hovden | Asker Sk. Friidrett | 2,07,09 |
16 | Siri Borge | Minerva Idrettsskole | 2,07,18 |
17 | Elise Nedberg | Sandvin, IL | 2,07,42 |
18 | Hannah Syverstad | Sandvin, IL | 2,08,33 |
19 | Mina Røhme | Minerva Idrettsskole | 2,08,85 |
20 | Liv Kristina Holter | Ullensaker/Kisa IL | 2,10,47 |
21 | Anne Lea Rakstang | Straumsnes IL | 2,10,80 |
22 | Constance Kvan Edman | Sturla, IF | 2,12,28 |
J-14 600 m | |||
1 | Ingvild Drabløs | Tyrving IL | 1,40,99 |
2 | Ingrid Muri | Tyrving IL | 1,45,07 |
3 | Eline Felicia Köping Hoftun | Asker Sk. Friidrett | 1,46,02 |
4 | Maja Myrhaug Derås | Moelven IL | 1,47,63 |
5 | Vilde Noraker Alfarrustad | Strømmen IF | 1,50,42 |
6 | Karoline Haug | FIK Orion | 1,51,27 |
7 | Oda Steinvåg Dalen | BUL, IL i | 1,51,37 |
8 | Ingeborg Hjemdal | Askim IF | 1,54,95 |
9 | Hege Ynn Jødal | Lambertseter IF | 1,55,43 |
10 | Ida Moldskred Steinstad | BUL, IL i | 1,57,18 |
11 | Anne-Marit Moe Aarø | Tyrving IL | 1,58,46 |
12 | Elise Janson | Tyrving IL | 1,58,67 |
13 | Dina Storvik | Nittedal IL | 1,59,19 |
14 | Ellen Katrine Engen Strømsvåg | Straumsnes IL | 1,59,28 |
15 | Maren Eriksen Skappel | Ullensaker/Kisa IL | 2,00,02 |
16 | Ingeborg Ulevåg | Tyrving IL | 2,01,99 |
17 | Kristin Skjervold | Ranheim IL | 2,02,15 |
18 | Ingeborg Nedkvitne | FIK Orion | 2,02,88 |
19 | Ingrid Astrup | Tyrving IL | 2,05,38 |
20 | Aurora Hennie Krogh | Asker Sk. Friidrett | 2,05,96 |
21 | Lea Roppen Kielland | Tyrving IL | 2,07,04 |
22 | Ragnhild Krutnes | Ørsta IL | 2,07,36 |
23 | Marianne Strand Torvanger | Ski IL Friidrett | 2,16,69 |
24 | Frida Magnussen | Asker Sk. Friidrett | 2,17,97 |
25 | Ida Knutsen | Ski IL Friidrett | 2,20,64 |
J-15 600 m | |||
1 | Leah Røste | Tyrving IL | 1,44,23 |
2 | Jenny Stokkevåg Berg | Dimna IL | 1,45,98 |
3 | Aurora Selstad Dybedokken | Tyrving IL | 1,47,19 |
4 | Tiril Fjell | Koll IL | 1,51,99 |
5 | Terese Hofstad | Ranheim IL | 1,54,14 |
6 | Eira Hammeren | Koll IL | 1,54,88 |
7 | Marietta Mellemløkken | Lørenskog Friidrettslag | 1,55,07 |
8 | Lise Steinkjer Øyen | Byåsen IL | 1,55,69 |
9 | Mari Claussen-Bekkelien | BUL, IL i | 1,55,89 |
10 | Julie Håker | Byåsen IL | 1,57,07 |
11 | Stine Håker | Byåsen IL | 1,57,94 |
12 | Ida Romfo | Byåsen IL | 2,00,22 |
13 | Live Grønvold | Koll IL | 2,00,25 |
J-16 600 m | |||
1 | Frida Thorsås | Urædd Friidrett | 1,37,67 |
2 | Veronica Undseth | Herkules Friidrett | 1,41,09 |
3 | Anniken Henriksen | BUL, IL i | 1,46,58 |
4 | Rebecca Snekkenes | Lørenskog Friidrettslag | 1,46,90 |
5 | Siri Nybakk | FIK Orion | 1,48,87 |
6 | Madeleine Heiberg | Tjalve, IK | 1,52,92 |
J-17 600 m | |||
1 | Emma Marie Skjærstad | Løten Friidrett | 1,41,56 |
2 | Johanna Gateman | Tyrving IL | 1,47,05 |
3 | Nora Nedkvitne | FIK Orion | 1,53,64 |
4 | Janna Ballangrud | Brandbu IF | 1,57,21 |
Maiken Skoie Brustad | Tyrving IL | DNF | |
J-18/19 600 m | |||
1 | Maren Vigerust Graff | Ringerike Friidrettsklubb | 1,40,95 |
2 | Mari Helgestad | Løten Friidrett | 1,42,20 |
3 | Pia Blomdal | Tjalve, IK | 1,45,15 |
4 | Maria Teresia Austberg | Lillehammer IF | 1,47,29 |
Natasha Hagen | FIK Orion | DNF | |
Anne Garnes Nilsen | Lambertseter IF | DNF | |
KS 600 m | |||
1 | Ida Fillingsnes | Herkules Friidrett | 1,40,01 |
2 | Sara Skarabot Pedersen | FIK Orion | 1,49,83 |
3 | Lindsey Kate Aasen | IF Hellas | 1,58,22 |