Vibram Fivefingers' første vintermodell, Lontra LS, er nå tilgjengelig i Norge. Dermed kan joggere og løpere utvide barfotsesongen samtidig som de holder seg varme og tørre på beina!
En multilags overdel med teipede sømmer skal gi isolering og forhindrer at vann kommer inn. Hurtigsnøringen skal gjøre det enkelt å ta skoen på, og skal også passe løpere med høy fotbue. Det er også lagt inn flere felt med refleks for mørke vinterkvelder. Skoen har den velprøvde Trek-sålen på 4 mm.
Størrelser: dame 36-41, herre 40-46
Pris: 1499 kr
Det gjøres oppmerksom på at kondis.no ikke har testet produktene. Denne omtalen er helt eller delvis basert på en pressemelding og representerer ikke nødvendigvis kondis.nos syn på produktene.

Vintersko for barfotløpere
Produktnyhet
Vibram FiveFingers lanserer nå sine første vintersko for barfotentusiastene. Den har fått navnet Lontra LS.
Siste medlemssaker
Annonse